Witaj
Gość

Wątek: Luźne Rozmowy o Serverze  (Przeczytany 57840 razy)

  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 11, 2010, 01:26:23 pm »
Nie rozśmieszaj mnie z tymi itemami na które nie będzie Cie stać to że nie wiesz jak zarabiać adene to twój problem. Zresztą z tobą się nie ma co wdawać w dyskusje o czym się nie raz przekonałem


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 11, 2010, 01:36:24 pm »
oughhh ile agresji  :_delf_3_3:

Po 2 na Lancerze masz dużo polaków rozwinięty rynek tanie eq duzo polakow eee ty reklamujesz czy zniechecasz do gry na lancerze? rozwiniety rynek itemow na ktore nigdy cie nie bedzie stac chyba ze kupisz adene od wykoksanych ruskow albo owych "dużo polaków"
Ja bym zaryzykował i postawił tezę, że jest zupełnie odwrotnie - na nowym serwerze będą znacznie zawyżone ceny. Z takiej racji, że na starszych serwerach rynek jest już ustabilizowany w miarę i nie ma takiego popytu jak na no otwartym. Przez brak towaru na rynku ceny będą szły do góry. Oczywiście w czasie się to na pewno unormuje. Nie rozumiem tylko dlaczego wyrażasz się z taką ironią i pogardą w stosunku do polskiego community na lancerze :|. Jest jakie jest, jak zawsze ma swoje wzloty i upadki, plusy i minusy i na pewno wiele wad, a na pewno największą z nich jest to, że nie wszyscy jesteśmy tacy zaje.biści jak Ty  :respekt:


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Zasady zobowiązują
Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 11, 2010, 01:39:31 pm »
Nie rozśmieszaj mnie z tymi itemami na które nie będzie Cie stać to że nie wiesz jak zarabiać adene to twój problem. Zresztą z tobą się nie ma co wdawać w dyskusje o czym się nie raz przekonałem

No cóż wydaje mi się, że to tTy do niczego dojść nie potrafisz sam. Kupiłeś wyfarmione postacie i teraz boisz się, że nie będziez miał z kim grać. Żałosne są te Twoje wstawki w każdym temacie.


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 11, 2010, 01:43:58 pm »
oO ile ja postaci kupiłem? 1 ? strong a co nie dostałeś od rodziców na postać że się żalisz?

Btw nie martwię się że nie będę miał z kim grać bo moje cp ma dzień w dzień full skład tylko chodzi o to że polacy jak zawsze nie umieją grać razem na 1 serwie tylko się wiecznie kłócą zamiast normalnie grać jak np ruscy
Cytuj
Oczywiście w czasie się to na pewno unormuje. Nie rozumiem tylko dlaczego wyrażasz się z taką ironią i pogardą w stosunku do polskiego community na lancerze

z taką opinią się wyraża bo go nikt tam nie chciał sad but true
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2010, 01:51:37 pm wysłana przez Drah »


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Zasady zobowiązują
Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 11, 2010, 01:50:39 pm »
cry, cry


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 11, 2010, 01:52:59 pm »
No ja nie wiem kto tu płacze :D bo na pewno nie ja widzę tylko jakieś chamskie zaczepki i przepychanki failerów z lancera


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Zasady zobowiązują
Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 11, 2010, 01:58:00 pm »
Jak na lancerze dbijesz mój level to porozmawiamy.
Przy okazji to ja piszę w dziale serwera na jaki  gram, a Ty flame'ujesz i zaczepiasz innych.
Zresztą, dalsza dyskusja nie ma sensu. Z trollem nie wygrasz.


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 11, 2010, 02:02:02 pm »
nikogo nie flamowałem 1 tylko proponowałem

Po 2 wbić twój lv a jaki masz na tym bishu ? 79, 80 ? serious challenge


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 11, 2010, 02:17:09 pm »
tez bym pogral ale poczekam na gotowa postac :)
mam nadzieje ze p(o)laczkowo pozostanie na lancerze, w koncu moby wciaz sie respia  hahaha
btw jaka jest obecnie kronika/pts?
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 11, 2010, 02:26:06 pm »
No panowie, jak mistrz Donk do was wpadnie i da wam "znak jakości Donk" to już cały serwer jest wasz ; )

Dorianetti, ty akurat powinieneś siedzieć cicho, bo nawet Lempartus w końcu zobaczył, że jedyne co umiesz robić, to głośno krzyczeć i dalej zachowywać się jak na równi z innymi PL-ami (mimo, że nawet w klanie od dłuższego czasu cię nei było). Prawie na każdy temat który dział się w OC (poczynając jeszcze przed kicknięciem nas z klanu) miałeś prawie najwięcej do powiedzenia, mimo, że połowa spraw cię w ogóle nie dotyczyła...








Coś czuję, że zaraz będę tworzyć tu topic do flame'u i przenosic posty, bo zaraz komuś żyłka puści   ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 11, 2010, 02:34:06 pm »
Przyczepię się tylko do tej frazy:



 tylko chodzi o to że polacy jak zawsze nie umieją grać razem na 1 serwie tylko się wiecznie kłócą zamiast normalnie grać jak np ruscy


Bzdura. Ruscy żrą się tak samo jak Polacy, a nie raz dużo bardziej. kłopot polega na tym, że na Lancerze Polaków masz około 200, a ruskich cała reszta (kilka tysięcy). Nie widzisz tego, bo jest ich dużo i jest bareira językowa (nie grasz z nimi na codzień i nie śledzisz ich for, pokorju jak tu tuaj (chociaż goha.ru jest 15 x większe od tego forum, poporcjonalnie do ilości graczy).

Co do całej reszty, to nie chcę mi się komentować, bo im bardziej się ludzie spinacie, to tym mniejsza szansa, że zachęcicie ich na Lancera. Pograją tutaj i sami ocenią czy chcą zostać. Aby ich comunity się rozrosło, a nie rozmyło w przyszłości (dalszej lub bliższej) musi i tak dojść dużo więcej osób (np. jakaś część jakiegoś klanu, tak jak olbrzymi przypływ graczy na Lancera zaczął się wraz z powstaniem OC i trwał kilka miesięcy)

A jak chcecie zrobić coś pożytycznego, to najlepiej zastanowić się co można zrobić na Lancerze, by nieco poprawić sytuację, która nie jest tak zła jak niektórzy tu próbują pisać, a nie za przeproszeniem pieprzyć takie teksty, że ci co tu grają to są tacy albo owacy...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 11, 2010, 02:34:43 pm »
Gildus spelnia prosbe a juz po nim jada typowe polaczkowo PL to tez kolejny powod zeby zgodzić sie z EIDO ze brak polskiego community na VH to doskonala reklama  :afro: teraz kwestia tego czy takowe comm mamy zamiar tworzyc jesli tak to trzeba pomyslec jak to uczynic by nie wyszedl drugi lancer abstrachując juz od tego powiem tak serwer jest fajny stabilny zero lagow najwiekszy online sposrod wszystkich ruskich serwow (wiec nie ma tak na kazdym jak ktos twierdził) pvp od wiosek startowych sie zaczyna a nie wiem gdzie sie konczy bo tam jeszcze nie dotarłem  : hahaha reasumujac chcesz sie dobrze bawic a twoj zapal nie jest tylko na pokaz (lepiej grac mniej a rok czy dwa niz 24h/7 przez miesiac) to smialo mozesz sie ładowac na HV i sprobowac swoich sił a kto wie moze cos ciekawego z tego wyniknie

Sorry, czy możesz używać interpunkcji, bo trochę za długie zdanie zrobiłeś i nie wiem jak to przeczytać.


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Zasady zobowiązują
Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 11, 2010, 02:40:53 pm »
poczynając jeszcze przed kicknięciem nas z klanu
Alarion nikt Was nie kiick'nął. Sami odeszliście.


  • Wiadomości: 179

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 11, 2010, 02:43:17 pm »
Flame topic pełną gębą się robi co wróży raczej dobrze przyszłości serwera :D Attention polaczkowa - bezcenne
Lancer: Gildus Cardi81 - retired
VH:  Cardi -> Aeore Healer - retired
Innova EU off: bored :P
Cardi 4evah


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 11, 2010, 02:45:48 pm »
Mylisz się alarion bo gram na co dzień z ruskimi a to co napisałem bardziej odnosiło się do tego co pamiętam z czasów polskiego offa w aoc pl vs rus gdzie ruscy potrafili grac razem i współpracować a polacy nie walczyli z ruskimi ( mimo że takie było założenie tego serwa ) tylko bili się między sobą o władze, i nie mów mi że polacy na lancerze się dogadują ze sobą ;)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 11, 2010, 02:47:44 pm »
i nie mów mi że polacy na lancerze się dogadują ze sobą ;)

Tego nie napisałem, ale to jest akurat dosyć powszechne w naszej mentalności. Musi się dziać naprawdę źle, by coś dało nam wspólny mianownik. Można też starać się coś robić, szczególnie gdy okoliczności temu sprzyjać będą.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 11, 2010, 03:07:38 pm »
poczynając jeszcze przed kicknięciem nas z klanu
Alarion nikt Was nie kiick'nął. Sami odeszliście.

Ehh, kocham te historie co obrosły wokól tej sytuacji... No nic, zrobię free bumpa tutaj i spróbuję jeszcze raz wyjaśnić, jak to wyglądało:

Napisaliśmy, że wychodzimy na jakiś czas (wstępnie miało to być około 2 tyg)
Powody były 2:
- Farmić kasę  w taki sposób jaki robiliśmy to najszybciej (nie umiemy w sumie do tej pory zarobić w inny sposób 40kk na miękko w pewny bezpieczny sposób w ciągu 40 minut)
-pozbierać skład, bo połowa była w rozjeździe (jak ktoś wrócił, to kolejne 2 osoby wyjeżdżały, w tym trafił się również mój okres wakacyjny, a jesteśmy niestety typem party, że bez osoby organizującej niewiele się w party dzieje)

Specjalnie nie chciałem mówić obydwu powodów, bo wiedziałem, że dla wielu ludzi w OC insta to jest temat bardzo gorący, szczególnie dla tej grupy krzykaczy, co sami chcieli chodzić, ale ze 120 osób w klanie nie umieli poza Tytusem złożyć party. Nie chciałem budzić tych emocji, twierdząc, że minie troche czasu, Lemp wprowadzi pomysł, z którym się od jakiegoś czasu nosił (i suma sumarum wproawdził krótko po naszym kicku) i całość rozniesie się po kościach

Niestety Darth nie przewidział skutków tego, co się wydarzy, gdy poda obydwa powody i tak wielki hate zaczął się na kilka stron na forum. Odzywało się dużo osób, szczególnei takich, co nie mieli z nami nic wspólnego (Dorinaetti, hello), wszystko zaczęło się rozkręcać w ekspresowym tempie.

Przed tym wybuchem, pisałem Do Lempa (jeszcze nawet na gg), że jak tylko będzie nas kilku (+6) na VC i coś będziecie robić, niech da sygnał (np. forta, tiat, obrona CH, festivale itd.) i jeżeli tylko będzie nas ta odpowiednia ilość jak na wakacyjny termin, osób, to na pewno wpadniemy pomóc, w domyśle z powrotem do OC na stałe po 2 tyg.

Emocje jakie się wytworzyły skłoniły Lempa do napisania:

"Niestety, na chwilę obecną nie widzę dalszej możliwości wspołpracy z waszym party"

Na to odpisałem:

"To jak zobaczysz, daj znać, póki co i tak czekamy"

Skoro od Lempa, nie było żadnej odpowiedzi, to po prostu po kilku tygodniach stwierdziliśmy, że można spróbować w LR. Widocznie decyzją lidera klanu, której nigdy nie podwazałem, było brak potrzeby gry z nami. Ja nie jestem z tych, co się będą wpierd**, jak ich nie chcą, dlatego poszliśmy tam.

Co się działo później po naszym odejściu z tą nieszczesną instą, każdy kto trzeźwo patrzył na sytuację widział doskonale. Jednak pewnych decyzji nie da się cofnąć.

Oczywiście, trzeba dodać od groma różnych opowieści i podsycenia nienawiści przez hateterów, co tylko pomogło narosnąć pewnym bzdurom. To co teraz napisałem, nie jest żadnym wstępem do nowego flame'u bo z opinią ludzi, którzy nie mieli z nami nic wspólnego, albo mieli bardzo mało nie zamierzam się w tej sytuacji liczyć. Chciałem jedynie, mam nadzieję po raz ostatni, wyjaśnić tą sytuację publicznie,. by wiedział to każdy, kto nie był bezpośrednim świadkiem, a ma opinię od innych nienawidzących nas osób.

Dla mnie to już przeszłość. Część osób dlaej chętnie skoczyłaby sobie do gardeł, ale ja jestem pragmatykiem. I my i Lemp i reszta osób zobaczyła jak się dalej historia potoczyła. Czy dobrze, to już każdy musi sobie sam odpowiedzieć. Ja czasu i innego spojrzenia na klan/party w LR nie żałuję. Nie żałuję tak samo czasu spędzonego w OC, szczególnie na początku, gdzie dram nie było prawie w ogóle. Na dłuższą metę wolę te miłe wspomnienia, niż niepotrzebną nienawiść, którą staram się nei kierować. Mimo, że lubię bardzo dramy, to takie konstruktywne, które do czegoś prowadzą i dają niektórym "zimny prysznic", a nie takie, co prowadzą do wyniszczenia, kierowane jedynie ochotą zemsty, gniewu i innych tego typu emocji.

Mam nadzieję, że teraz już jasne dla wszystkich ówczesnych i obecnych memberów OC, pozdrawiam : ) 
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Zasady zobowiązują
Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 11, 2010, 03:15:40 pm »
Na forum OC było kilkanaście stron o tym. Dlatego nie pisałem o powodach. Stwierdziłem tylko fakt i wykazałem nieprawdę w tym co napisałeś.
NIKT WAS Z KLANU NIE KICKNĄŁ. ODESZLIŚCIE SAMI. Nie opowiadaj więc ludziom tutaj bajek o rzekomym wyrzuceniu Was z klanu, bo jeszcze co niektórzy gotowi są Ci współczuć  :oops:
Co się stało po tym jak wyszliście, gdzie poszliście itd... to inna bajka


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 11, 2010, 03:24:52 pm »
Mam nadzieję, że teraz już jasne dla wszystkich ówczesnych i obecnych memberów OC, pozdrawiam : )

Uwazasz ludzi za idiotow czytajacych twoje posty?

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 11, 2010, 03:27:09 pm »
Na forum OC było kilkanaście stron o tym.

Hate'u i flame'u. Konkluzji było tam 5-10% z tych 5-6 stron.

Dlatego nie pisałem o powodach. Stwierdziłem tylko fakt i wykazałem nieprawdę w tym co napisałeś.
NIKT WAS Z KLANU NIE KICKNĄŁ. ODESZLIŚCIE SAMI.

Jeszcze raz ci napiszę:

Odeszliśmy początkowo sami (sam Lemp był poinformowany kilka dni wcześniej, że to max 1-2 tygodnie). Po rozkręceniu dramy Lempa napisał, jeszcze raz ci napiszę:

"Niw widzę dalszej możliwości współpracy z waszym PT". Co to oznacza dla ciebie? Bo ja nazwę to po prostu kickiem, jeżeli CL mówi ci, że nie masz prawa powrotu, prawda? Zatem czytaj proszę ze zrozumieniem. 

Nie opowiadaj więc ludziom tutaj bajek o rzekomym wyrzuceniu Was z klanu, bo jeszcze co niektórzy gotowi są Ci współczuć  :oops:

Przestan gadać bzdury o jakimś współczuciu, bo to gra i nie oczekuję tu takich emocji od nikogo. Nie lubię, gdy ktoś piperzy takie bzdury, że ktoś miał nam współczuć, kogoś chciałem oczarować itd. Napisałem wszystko czarno na białym, jeżeli Lemp się z czymś nie zgadza (a on ma chyba najwięcej do powiedzenia, prawda?) to niech to napisze.

Co się stało po tym jak wyszliście, gdzie poszliście itd... to inna bajka

Zgadza się. Po raz kolejny podkreślam, napisane jest to tylko, by przedstawić jak to było naprawdę, już na spokojnie po tym jak emocje dawno opadły. Teraz każdy może na to spojrzeć trzeźwym wzrokiem, bo jeżeli ktoś dalej kieruje się jakimiś emocjami w tej sprawie, to mi go szkoda.


Coś czuję, że zaraz będę musiał wydzielić kilka postów do innego działu ; p

Tak BTW carlos_69, kim jesteś w grze>? Bo lubię rozmawiać wiedząc z kim mam do czynienia, a z postów wynika, że byłeś już wtedy członkiem OC.


Quentim: Powiedziałem, że z tobą szkoda mi czasu na dyskusję, bo ty nei znasz takiego pojęcia. Jedziesz od razu z mięchem ostro i co kolwiek by ci nie napisał, to ty to samo. Szkoda mi czasu na ciebie, więc idź pohate'uj gdzie indziej.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 11, 2010, 03:32:18 pm »
Już dawno przestałem wypowiadać się na tym forum

Powodzenia na na nowym serwerze, za kilka tygodni zapraszamy na Lancera
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Banned
  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 11, 2010, 03:49:35 pm »
Cytuj
Acid
Sorry, czy możesz używać interpunkcji, bo trochę za długie zdanie zrobiłeś i nie wiem jak to przeczytać.
nie wiesz to nie czytaj moja wypowiedz nie straci na tym za wiele :D
Cytuj
Alarion
miałeś prawie najwięcej do powiedzenia, mimo, że połowa spraw cię w ogóle nie dotyczyła...
rzekł król wall of text ktorego wypowiedzi nawet czytac sie nie chce bo od ilosci obłudy i falszu z nich bijacych aż sie rzygać chce wybacz panie A ale ktos taki jak ty nie bedzie mnie pouczał


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 11, 2010, 04:12:23 pm »
blybflyblybbb

//flame ktorego poziom dotknął dna bezdennosci

Slyszalem ze liczysz adene przed snem gdy nie mozesz zasnac.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2010, 06:19:38 pm wysłana przez Quentim »

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 11, 2010, 04:39:35 pm »
"Luźne Rozmowy o Serverze"  hahaha
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Luźne Rozmowy o Serverze
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 11, 2010, 05:05:33 pm »
To co powiecie na party CLF które pkowało party swords'ów a potem napierdzielali się 2 godziny? (jakby ktoś nie wiedział to są w 1 ally)  8)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.