Witaj
Gość

Wątek: Nowe const pt T(error)  (Przeczytany 12603 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe const pt T(error)
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 11, 2011, 03:58:47 pm »
Aktualny skład:
Bubacz necro 60+
Error sh  50+
Eido sh 40+
Jango sorc 1+ (ssa pałe)
Redharvester ol 40+
Badyl tk 40+
Nath bd 50+
Stachu sws 60+
Puff ee 30+
Bisz "?" Gdzie jest bisz ?


Warrning  LF bisz
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2011, 06:01:38 pm wysłana przez SoWhat »

Lancer @           ErrOrCrC Gk 85/75/75/75 -->  Sold
Van Holter @ TTErrOrCrC  SS 80/00/00/00 --> Bored


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe const pt T(error)
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 11, 2011, 04:06:06 pm »

Neth bd 50+


Warrning  LF bisz

Nath kufa :<


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe const pt T(error)
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 11, 2011, 05:42:25 pm »
simea tylko bisha wam brak? jak cos to moge zagrac bishem


  • Banned
  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe const pt T(error)
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 11, 2011, 05:59:27 pm »
Tak tylko bisha, ale takiego na stałe a nie na 2 dni )) Jeśli podołasz to zapraszam

Lancer @           ErrOrCrC Gk 85/75/75/75 -->  Sold
Van Holter @ TTErrOrCrC  SS 80/00/00/00 --> Bored


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe const pt T(error)
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 11, 2011, 07:39:06 pm »
Aktualny skład:
Bubacz necro 60+
czemu mnie to nie dziwi?:D
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe const pt T(error)
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 11, 2011, 09:39:24 pm »
Przez chwile go przegoniłem wczoraj ! :D


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Nowe const pt T(error)
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 12, 2011, 02:45:40 pm »
hahah bubacz king farmu dobrze miec takiego w pt :D  error na potkach cie zjade.....

Januszek syn marnotrawny tez z wami gra? O.o złamał moje serce nie mam z nim juz o czym rozmawiać.


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe const pt T(error)
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 15, 2011, 12:51:11 pm »
Choćbym szedł ciemną doliną ,zła się nie ulęknę....
Lancer:
Jango - włóczykij 84, sprzedany

Van Hotler:
TTxXXXXX - bioły czołg 80+, aktywny


  • Banned
  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe const pt T(error)
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 15, 2011, 02:45:39 pm »
No co, to nie ja wpindalam do konkurencyjnego działu siejąc useless propagandę.
Moje posty są adekwatne do sensu tego tematu.

Jeżeli ktoś chce grać z większą liczbą osób w swoim przedziale lvlowym, pójdzie na van holtera. (i inne cechy: wpisz je tutaj ................)
Jeżeli ktoś woli grać na ustabilizowanym, serwerze z wypracowanym rynkiem i sporym polskim community, będzie grał/kontynuował grę na Lancerze. (i inne cechy: wpisz je tutaj ..............)

I to oczywiście bzdura że na Lancerze są takie przekoksy i nie da się im dorównać a na Van Holterze jest większa szansa wybicia się.
B Z D U R A.
Van Holter to aktualnie wyścig szczurów, a na spotach masz większą szansę że będzie Ciebie gankować wyżej lvlowy char niż na innym serwerze.

Nie krytykuję że to zły serwer, bo to naprawdę ciekawe doświadczenia (nie dla każdego). Ale każdy swój rozum ma i niech sam zdecyduje gdzie chce grać.

Wpadanie do czyjejś piaskownicy i podniecanie się że jego plac zabaw jest lepszy jest po prostu głupie ;D

I tak was wszystkich koffciam i loffciam, wiecie o tym.

Imo to co napisałeś jest irracjonalne. Wypowiadasz się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia. A do tego starasz się wszystkim udowodnić że to o czym piszesz znasz z autopsji. Nie chce się z tobą sprzeczać ani z nikim kto uważa że lancer>van holter ,topik był założony w tym dziale tylko dlatego że jest tu największe community na ru ofie , i miał na celu pokazania że istnieje jakaś alternatywa do lancera który ma już ponad 2 lata.

Lancer @           ErrOrCrC Gk 85/75/75/75 -->  Sold
Van Holter @ TTErrOrCrC  SS 80/00/00/00 --> Bored


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe const pt T(error)
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 15, 2011, 03:16:17 pm »
sami się śmialiście z priv kidów, co zmieniają serwer co jakiś czas, zamiast grać na 1 stabilnym, po czym teraz piszesz, że tak jest zajebiście. Hipokryzja FTW ^^

No ale jak pisałem już w dziale VH, powodzenia. Póki co z pokazania alternatywy startowały 4 constans + wasze jako 5 z opóźnieniem. Obecnie zostało wasze i Kabulka. Wiem, że napiszecie, że w dupie macie czy ktoś tu gra czy nie, ale z drugiej to kolejna hipokryzja będzie, skoro sam piszesz, że chcesz ludziom pokazać "inną możliwą drogę".

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Nowe const pt T(error)
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 15, 2011, 04:43:54 pm »
sami się śmialiście z priv kidów, co zmieniają serwer co jakiś czas, zamiast grać na 1 stabilnym, po czym teraz piszesz, że tak jest -_-'ście. Hipokryzja FTW ^^

No ale jak pisałem już w dziale VH, powodzenia. Póki co z pokazania alternatywy startowały 4 constans + wasze jako 5 z opóźnieniem. Obecnie zostało wasze i Kabulka. Wiem, że napiszecie, że w dupie macie czy ktoś tu gra czy nie, ale z drugiej to kolejna hipokryzja będzie, skoro sam piszesz, że chcesz ludziom pokazać "inną możliwą drogę".


Na lanerrze swojego czasu było wieczorami online po 60 osób w LR i OC a teraz masz ilu? 60 łącznie? Jak największy narcyz może pisać do kogoś o hipokryzji OMG


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Nowe const pt T(error)
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 15, 2011, 04:57:35 pm »
sami się śmialiście z priv kidów, co zmieniają serwer co jakiś czas, zamiast grać na 1 stabilnym, po czym teraz piszesz, że tak jest -_-'ście. Hipokryzja FTW ^^

No ale jak pisałem już w dziale VH, powodzenia. Póki co z pokazania alternatywy startowały 4 constans + wasze jako 5 z opóźnieniem. Obecnie zostało wasze i Kabulka. Wiem, że napiszecie, że w dupie macie czy ktoś tu gra czy nie, ale z drugiej to kolejna hipokryzja będzie, skoro sam piszesz, że chcesz ludziom pokazać "inną możliwą drogę".


Na lanerrze swojego czasu było wieczorami online po 60 osób w LR i OC a teraz masz ilu? 60 łącznie? Jak największy narcyz może pisać do kogoś o hipokryzji OMG
bzdury -_-' panie :) idz pwnic moby bez PA bo kasy na gre wydawac nie bedziesz  hahaha

EDIT: nie przypominam sobie momentu zeby te 2 klany mialy wyrownana frekwencje - zawsze bylo tak ze jak 1 upadal/podnosil sie to w 2 byl duzy online i na odwrot
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2011, 04:59:37 pm wysłana przez netheril »
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe const pt T(error)
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 15, 2011, 05:19:49 pm »
sami się śmialiście z priv kidów, co zmieniają serwer co jakiś czas, zamiast grać na 1 stabilnym, po czym teraz piszesz, że tak jest -_-'ście. Hipokryzja FTW ^^


Jaka hipokryzja ..... ogarnij sie filozof , kto powiedział ze tak jest zajebiscie , powod zmiany serwera był zupełnie inny niz tych ludzi z priva .... , a na lancera nie chcemy wracac bo mamy juz na nim troche za uszami

wiec sie pytam jaka propaganda ??? nie wszyscy czytaja forum van kotleta gdzie sa chyba 2 party polakow

Na lancerze bylismy najbardziej rozpoznawalnym polskim party, i poprostu pytamy czy ktos nie chce z nami zagrac bo brakowało nam pare osob , a tu komentarze  ze ktos quitnie po tyg , ze hipokryci , ze van hotler > lancer ... ocb


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: -1

Odp: Nowe const pt T(error)
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 15, 2011, 05:34:19 pm »
eldalote squad nawet na lancerze byl hipokryta i baranem beeeeeeeee  olal 3mac z ruskami niz z polakami a ty badyl sam na niego pozniej cisnoles wiec luzuj sie hahaha bazyl


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Nowe const pt T(error)
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 15, 2011, 06:17:39 pm »
sami się śmialiście z priv kidów, co zmieniają serwer co jakiś czas, zamiast grać na 1 stabilnym, po czym teraz piszesz, że tak jest -_-'ście. Hipokryzja FTW ^^

No ale jak pisałem już w dziale VH, powodzenia. Póki co z pokazania alternatywy startowały 4 constans + wasze jako 5 z opóźnieniem. Obecnie zostało wasze i Kabulka. Wiem, że napiszecie, że w dupie macie czy ktoś tu gra czy nie, ale z drugiej to kolejna hipokryzja będzie, skoro sam piszesz, że chcesz ludziom pokazać "inną możliwą drogę".


Na lanerrze swojego czasu było wieczorami online po 60 osób w LR i OC a teraz masz ilu? 60 łącznie? Jak największy narcyz może pisać do kogoś o hipokryzji OMG
bzdury -_-' panie :) idz pwnic moby bez PA bo kasy na gre wydawac nie bedziesz  hahaha

EDIT: nie przypominam sobie momentu zeby te 2 klany mialy wyrownana frekwencje - zawsze bylo tak ze jak 1 upadal/podnosil sie to w 2 byl duzy online i na odwrot

Hmm nie wiem co ma z  tym wspólnego kupowanie prze zemnie PA... Ale skoro o tym mowa zawsze go posiadałem, nawet jeśli nie wydałem na niego złotówki. Po prostu bylem na tyle przedsiębiorczy ze nie musiałem tego robić, i żeby było jasne l2 nie jest moim życiem ani jakimś ważnym celem w nim, by jeszcze na niego wydawać kasę, a skoro ty uważasz inaczej to znaczy ze jesteś frajerem w dodatku z nałogiem. I sory ze za złotówki pa nie kupowałem, no bardzo mi z tego powodu przykro, obiecuje ze sie poprawie by dorównać twojej głupocie. I jest mi wstyd ze ty musiałeś wydać na grę xxx kasy a ja nie. A myslałem ze to forum ma stalą ilość klaunów, ale widzę ze niektórzy pozazdrościli tego miana innym.... Żeby wytykać kogoś kto nie wydaje złotówek na grę, ja pierdole przeczytaj sam siebie jeszcze raz i zobacz jak to brzmi, to jest chore...


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Nowe const pt T(error)
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 15, 2011, 06:53:43 pm »
sami się śmialiście z priv kidów, co zmieniają serwer co jakiś czas, zamiast grać na 1 stabilnym, po czym teraz piszesz, że tak jest -_-'ście. Hipokryzja FTW ^^

No ale jak pisałem już w dziale VH, powodzenia. Póki co z pokazania alternatywy startowały 4 constans + wasze jako 5 z opóźnieniem. Obecnie zostało wasze i Kabulka. Wiem, że napiszecie, że w dupie macie czy ktoś tu gra czy nie, ale z drugiej to kolejna hipokryzja będzie, skoro sam piszesz, że chcesz ludziom pokazać "inną możliwą drogę".


Na lanerrze swojego czasu było wieczorami online po 60 osób w LR i OC a teraz masz ilu? 60 łącznie? Jak największy narcyz może pisać do kogoś o hipokryzji OMG
bzdury -_-' panie :) idz pwnic moby bez PA bo kasy na gre wydawac nie bedziesz  hahaha

EDIT: nie przypominam sobie momentu zeby te 2 klany mialy wyrownana frekwencje - zawsze bylo tak ze jak 1 upadal/podnosil sie to w 2 byl duzy online i na odwrot

Hmm nie wiem co ma z  tym wspólnego kupowanie prze zemnie PA... Ale skoro o tym mowa zawsze go posiadałem, nawet jeśli nie wydałem na niego złotówki. Po prostu bylem na tyle przedsiębiorczy ze nie musiałem tego robić, i żeby było jasne l2 nie jest moim życiem ani jakimś ważnym celem w nim, by jeszcze na niego wydawać kasę, a skoro ty uważasz inaczej to znaczy ze jesteś frajerem w dodatku z nałogiem. I sory ze za złotówki pa nie kupowałem, no bardzo mi z tego powodu przykro, obiecuje ze sie poprawie by dorównać twojej głupocie. I jest mi wstyd ze ty musiałeś wydać na grę xxx kasy a ja nie. A myslałem ze to forum ma stalą ilość klaunów, ale widzę ze niektórzy pozazdrościli tego miana innym.... Żeby wytykać kogoś kto nie wydaje złotówek na grę, ja -_-' przeczytaj sam siebie jeszcze raz i zobacz jak to brzmi, to jest chore...
mi sie pt nie musi skladac na pa bo sam potrafie ta adene wyfarmic  hahaha hf koniu a zanim zaczniesz kogos obrazac to poczytaj swoje posty  :P pzdr

BTW. fajnie sie spinasz :D
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Nowe const pt T(error)
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 15, 2011, 07:05:24 pm »
Współczuje moderatorom... powinni 3/4 tego forum zbanować i mieliby spokój...
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Nowe const pt T(error)
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 15, 2011, 07:08:48 pm »
mi sie pt nie musi skladac na pa bo sam potrafie ta adene wyfarmic  hahaha hf koniu a zanim zaczniesz kogos obrazac to poczytaj swoje posty  :P pzdr

BTW. fajnie sie spinasz :D

Jednak zostaniesz klaunem tygodnia, skąd ty takie info bierzesz? Jakie party kiedy kolwiek mi się na PA składało omg? opowiedz jeszcze jakieś ciekawe rzeczy. Czyja kogoś obrażam, no nie wiem prawda może czasem być obraźliwa, takie życie, ale przynajmniej nie kłamie jak ty. Party mi się na pa składało ahahahaha dobry z ciebie koleś....


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: -1

Odp: Nowe const pt T(error)
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 15, 2011, 08:18:11 pm »
eldalote buraku poskarz sie jeszcze mamie niech kazdy sie dowie jaki z ciebie frajer byl i zawsze bedzie

Ostrzeżenie z powodu obrazy użytkownika /Acid
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2011, 08:39:27 pm wysłana przez Acid »


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Nowe const pt T(error)
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 15, 2011, 08:30:05 pm »
mi sie pt nie musi skladac na pa bo sam potrafie ta adene wyfarmic  hahaha hf koniu a zanim zaczniesz kogos obrazac to poczytaj swoje posty  :P pzdr

BTW. fajnie sie spinasz :D

Jednak zostaniesz klaunem tygodnia, skąd ty takie info bierzesz? Jakie party kiedy kolwiek mi się na PA składało omg? opowiedz jeszcze jakieś ciekawe rzeczy. Czyja kogoś obrażam, no nie wiem prawda może czasem być obraźliwa, takie życie, ale przynajmniej nie kłamie jak ty. Party mi się na pa składało ahahahaha dobry z ciebie koleś....
od jednego z czlonkow waszego pt  :oops:
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Banned
  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe const pt T(error)
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 15, 2011, 09:31:25 pm »
eldalote buraku poskarz sie jeszcze mamie niech kazdy sie dowie jaki z ciebie frajer byl i zawsze bedzie

Ostrzeżenie z powodu obrazy użytkownika /Acid

Opowiedz nam jeszcze co byś chciał osiągnąć tymi postami na poziomie iq ameby ?

Lancer @           ErrOrCrC Gk 85/75/75/75 -->  Sold
Van Holter @ TTErrOrCrC  SS 80/00/00/00 --> Bored


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: -1

Odp: Nowe const pt T(error)
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 15, 2011, 09:43:56 pm »
buhahaha mam z was zieje hahaha no lify  hahahah zal mi was ale zycze wam powodzenia dzieci neo


  • Banned
  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe const pt T(error)
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 15, 2011, 10:01:53 pm »
 hahaha

Lancer @           ErrOrCrC Gk 85/75/75/75 -->  Sold
Van Holter @ TTErrOrCrC  SS 80/00/00/00 --> Bored


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Nowe const pt T(error)
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 15, 2011, 10:11:49 pm »
bubi ma hejterow :O juz prawie jest taki zajebisty jak alarion  :P
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Nowe const pt T(error)
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 15, 2011, 10:13:22 pm »
buhahaha mam z was zieje hahaha no lify  hahahah zal mi was ale zycze wam powodzenia dzieci neo

Ty nienolajf. Jest sobota wieczor. poszedlbys poruchac albo cos?

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )