Witaj
Gość

Wątek: Treasure Hunter [TH]  (Przeczytany 259787 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #675 dnia: Październik 19, 2008, 08:40:58 pm »
Jak ktos aktywnie powtarza wykonywanie akcje na daggerze, ktory chce go obiegac, a ma dalej na nim target, to go sobei tak moze obiegac 3 dni i go nie obiegnie.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #676 dnia: Styczeń 12, 2009, 05:23:25 pm »
Mam pytanie, przeczytałem sobie koło 20 stron jednak nie znalazłem odpowiedzi. W c5 jest mirage,czy dopiero w IL?
Zastanawiam się czy na c5 zrobić TH czy AW i nie mogę się zdecydować. TH już grałem i mi się podoba ale
jeśli nie ma w c5 mirage to chyba lepsze będzie AW. Replay ASAP :]


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #677 dnia: Styczeń 12, 2009, 05:29:17 pm »
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2009, 05:34:56 pm wysłana przez McViRR »
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #678 dnia: Styczeń 12, 2009, 05:57:11 pm »
OK dzieki, a zna ktoś jeszcze jakoś stronę na której moge sprawdzić nowe skile jakie są w c5 dla 3 profesji?
Bo na tej powyżej sa tylko dla 2p, a na oficjalnej sa skile ale juz zupdatowane do CT+


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #679 dnia: Styczeń 12, 2009, 05:58:32 pm »
OK dzieki, a zna ktoś jeszcze jakoś stronę na której moge sprawdzić nowe skile jakie są w c5 dla 3 profesji?
Bo na tej powyżej sa tylko dla 2p
chyba ślepy jesteś :P


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #680 dnia: Styczeń 12, 2009, 06:10:24 pm »
OK dzieki, a zna ktoś jeszcze jakoś stronę na której moge sprawdzić nowe skile jakie są w c5 dla 3 profesji?
Bo na tej powyżej sa tylko dla 2p
chyba ślepy jesteś :P
Nom znalazłem 3p ale i tak jest problem bo tego co mnie interesuje nie ma.
Chce tylko wiedziec np : czy Blinding Blow,Focus death,jest na c5 i jak sie nazywa ten skil AW przed 3p
ktory obraca enemy plecami ( nie bluff)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2009, 06:13:59 pm wysłana przez Seyonne »


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #681 dnia: Styczeń 12, 2009, 06:14:01 pm »
OK dzieki, a zna ktoś jeszcze jakoś stronę na której moge sprawdzić nowe skile jakie są w c5 dla 3 profesji?
Bo na tej powyżej sa tylko dla 2p, a na oficjalnej sa skile ale juz zupdatowane do CT+
http://www.lineage2.com/news/chronicle5_01.html

są u nas minusy za debilizm?
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #682 dnia: Styczeń 12, 2009, 06:16:22 pm »
Nie ale za takie chujowe odpowiedzi napewno


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #683 dnia: Styczeń 12, 2009, 06:33:34 pm »
OK dzieki, a zna ktoś jeszcze jakoś stronę na której moge sprawdzić nowe skile jakie są w c5 dla 3 profesji?
Bo na tej powyżej sa tylko dla 2p, a na oficjalnej sa skile ale juz zupdatowane do CT+
W c5 zwiększyli lvl z 78 do 80, ale nie doszły żadne nowe skille na 3 profie. Dopiero w IL pododawano skille dla 78+ lvl.

Nom znalazłem 3p ale i tak jest problem bo tego co mnie interesuje nie ma.
Chce tylko wiedziec np : czy Blinding Blow,Focus death,jest na c5 i jak sie nazywa ten skil AW przed 3p
ktory obraca enemy plecami ( nie bluff)
Oba skille są w c5, a skill który ma szansę odwrócić przeciwnika to właśnie Blinding Blow.

są u nas minusy za debilizm?
Nie ale za takie -_-'owe odpowiedzi napewno
Zgadzam się z Seyonne. Asta, tego typu komentarze są niepotrzebne. Poza tym jestem cięty na obrażanie innych oraz przeklinanie, więc obaj wyluzujcie :P ... tatus tez patrzy ;]
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2009, 08:14:28 pm wysłana przez Marc1n »


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #684 dnia: Styczeń 13, 2009, 12:33:01 am »
Moim zdaniem wez tego ktorym CI sie lepiej i przyjemniej gra. Th jest slepym kretem ale ma za to wiecej hp i detargetow(switch range 900) plus dash ktory jest boski i blinding blow do niego polotu nie ma. Bez dasha jest wolna kupą ;] GH pieknie trafia blowami i mocno. Ma jeden detarget Trick (range 600). Co do skilli z 3 profy Focus Death >focus Power>focus Chance do pvp.... chyba ze ci przeciwnik ucieka to lukiem mozesz go grajac TH szybko zjechac na Focus chance ;]

Podsumowujac.
Th bardzo fajny dagger a przy tym niezwykle wkurzajacy swoja slepotą
GH bardzo fajny dagger i potezniejszy moim zdaniem od TH

Jesli chodzi o Mirage to wcale taki bajeczny nie jest na 1vs1 lob male mass pvp. Na siege i mass pvp jest idealny.
GH ma counter attack ktory w walce na przyklad z dwoma TH daje przewage. Milo rowniez popatrzec jak Duelist wywala sam sobie 4k z TSS :D

W C5 to ja bym TH wziął ;]
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #685 dnia: Styczeń 13, 2009, 12:51:03 am »
O czym Ty mowisz? :shock:
81lvl Skill i nie misuje zaden dagger. Na 1vs1 to jedyna przewaga GH to to, ze akurat w ryja nie missuje, ale jak juz to trwa troche dluzej to i tak konczy sie ownedem, bo Mirage wkoncu zajedzie detargetowaniem. Nie ma bardziej bajecznego skila niz Mirage z 79lvl skilli, Counterattack jest krotki i nic nie zmienia, a Dodge za krotki, chodz w sumie to 100% physical skills UE. Counterattack odbija na skillach dmg fizycznych 1/2 posiadanego przez Ciebie P.atk, wiec jak masz sobie takiego daggera, to jak glad wsadza Ci TSS za 4k, to odbija mu mniej wiecej 400dmg ;) A walka z dwoma daggerami GH, to smierc GH, bo nie da sie wygrac maja na dupie dwoch ogarnietych daggerow, bo zawsze jeden jest z tylu.
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #686 dnia: Styczeń 13, 2009, 12:56:32 am »
Tak to jest jak sie nie gra na Retailu a na stronie L2 nie potrafia wyjasnic skilla. W takim razie TH >GH :P i tak od gracza zalezy
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #687 dnia: Styczeń 13, 2009, 10:01:01 am »
Co nie zmieia faktu, że blowy GH w plecy są baaajeczne :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #688 dnia: Styczeń 13, 2009, 10:43:30 am »
Tak to jest jak sie nie gra na Retailu a na stronie L2 nie potrafia wyjasnic skilla. W takim razie End Game TH >GH :P i tak od gracza zalezy

/fixed :P Raczej tak powinno byc.

Cytuj
Counterattack odbija na skillach dmg fizycznych 1/2 posiadanego przez Ciebie P.atk, wiec jak masz sobie takiego daggera, to jak glad wsadza Ci TSS za 4k, to odbija mu mniej wiecej 400dmg

Czyli odwrotnosc SoR :P

Jak wchodzi bluff jak ma sie boss jewlery?


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #689 dnia: Styczeń 13, 2009, 12:22:03 pm »
nie wchodzi
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."




  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #691 dnia: Styczeń 13, 2009, 02:33:10 pm »
Jak masz 3 Stun Epici to jak ktos ma tylko Zakena to ma chain stuna, a tutaj fakt, srednio to wyglada na tym filmiku ;D
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #692 dnia: Styczeń 13, 2009, 05:07:40 pm »
Jak masz 3 Stun Epici to jak ktos ma tylko Zakena to ma chain stuna, a tutaj fakt, srednio to wyglada na tym filmiku ;D

Są 3 stun epici?


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #693 dnia: Styczeń 13, 2009, 05:15:13 pm »
Tezza/Tharas/Zaken
Oczywiscie ze sa
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #694 dnia: Styczeń 13, 2009, 05:20:27 pm »
Tezza/Tharas/Zaken
Oczywiscie ze sa


Nie wiedziałem o tym pierwszym.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #695 dnia: Styczeń 13, 2009, 05:59:51 pm »
Moim zdaniem wez tego ktorym CI sie lepiej i przyjemniej gra. Th jest slepym kretem ale ma za to wiecej hp i detargetow(switch range 900) plus dash ktory jest boski i blinding blow do niego polotu nie ma. Bez dasha jest wolna kupą ;] GH pieknie trafia blowami i mocno. Ma jeden detarget Trick (range 600). Co do skilli z 3 profy Focus Death >focus Power>focus Chance do pvp.... chyba ze ci przeciwnik ucieka to lukiem mozesz go grajac TH szybko zjechac na Focus chance ;]

Podsumowujac.
Th bardzo fajny dagger a przy tym niezwykle wkurzajacy swoja slepotą
GH bardzo fajny dagger i potezniejszy moim zdaniem od TH

Jesli chodzi o Mirage to wcale taki bajeczny nie jest na 1vs1 lob male mass pvp. Na siege i mass pvp jest idealny.
GH ma counter attack ktory w walce na przyklad z dwoma TH daje przewage. Milo rowniez popatrzec jak Duelist wywala sam sobie 4k z TSS :D

W C5 to ja bym TH wziął ;]
Tak to jest jak sie nie gra na Retailu a na stronie L2 nie potrafia wyjasnic skilla. W takim razie TH >GH :P i tak od gracza zalezy
LOL, czyli pisałeś to pierwsze po opisie skilli ze strony L2? No to uber ;] Przy okazji z tym range detargetów to ładnie przesadziłeś. Nie chce mi się sprawdzać, ale Switch na pewno nie ma 900 range, tylko bardziej ~500 jak coś, a Trick to może ze 300-350 range ma. Btw w plecy to ładniej się strzela na Focus Power niż na Focus Chance :P Focus Chance, to jak mamy Cancel Sticka = win.

81lvl Skill i nie misuje zaden dagger.
Od następnego update te skille mają być na 83, lol T_T

Na 1vs1 to jedyna przewaga GH to to, ze akurat w ryja nie missuje, ale jak juz to trwa troche dluzej to i tak konczy sie ownedem, bo Mirage wkoncu zajedzie detargetowaniem.
Naprawdę tak uważasz, czy piszesz tak tylko, żeby zachęcić mnie do expienia? ^_^

Counterattack odbija na skillach dmg fizycznych 1/2 posiadanego przez Ciebie P.atk, wiec jak masz sobie takiego daggera, to jak glad wsadza Ci TSS za 4k, to odbija mu mniej wiecej 400dmg ;)
W którymś update musieli zmienić ten skill, bo sam pisałeś kiedyś jak to Vaxce farmił Oly na Gladach i Tyrkach :P Btw ten Dodge omija tylko skille, czy normal hity też?

A walka z dwoma daggerami GH, to smierc GH, bo nie da sie wygrac maja na dupie dwoch ogarnietych daggerow, bo zawsze jeden jest z tylu.
To oczywiście prawda, ale mimo wszystko przypomniał mi się ostatni filmik Zbesta, w którym ma na plecach dwóch s-grade daggerów i nie mogą go zabić, haha :D

nie wchodzi
http://files.filefront.com/rmravi/;12718619;/fileinfo.html
Co jest w tym filmie? Bo nie chce mi się ściągać :F


Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #696 dnia: Styczeń 13, 2009, 06:03:36 pm »


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #697 dnia: Styczeń 13, 2009, 07:20:03 pm »
81 TH @ RM @ Franz
Bardziej miałem na myśli, co tam jest pokazane odnośnie wchodzenia / nie wchodzenia Bluffa :P


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #698 dnia: Styczeń 13, 2009, 07:48:09 pm »
Fro, ja gram na L2dex na ktorym dopiero wchodzi HB a skille pewnie nadal zle dzialaja (chocby counterattack). No nie mam okazji grywac na Retailu. Tez nie surfuje az tak bardzo po necie zeby szukac opisow skilli. Na szczescie sa ludzie ktozy poprawiaja innych błędy. ;]

Co do Switch nie wiem moze zmienili ale na IL bylo 700-900 nie mniej .
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2009, 07:50:05 pm wysłana przez Slomek »
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


Odp: Treasure Hunter [TH]
« Odpowiedź #699 dnia: Styczeń 13, 2009, 07:53:46 pm »
switch ma chyba 600 range, nie chce mi sie sprawdzac ;<

81 TH @ RM @ Franz
Bardziej miałem na myśli, co tam jest pokazane odnośnie wchodzenia / nie wchodzenia Bluffa :P
yyy, no calkiem fajnie wchodzi w healerow w DC :<