Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 620891 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1375 dnia: Listopad 07, 2007, 03:21:42 pm »
OE Maj hvy albo IC Hvy + frintezza/zaken ... OE dama +focus/FB+focus/Drac Bow+focus

dye +5str-5con

Generalnie +1, osobiscie uzywalem tallum hvy+zaken earring i bylem zadowolony (oczywiscie IC>all). Do tego +4int -4wit, jednak nie kazdy lubi wolniejszy cast spd. Mi wystarczyl do castowania LSa i hexa.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1376 dnia: Listopad 07, 2007, 03:37:01 pm »
Dodam tylko to ze opisze czemu to a nie inne:

Q:Czemu OE Maj a nie cos innego?
A:Proste MJ dodaje stun ressist ktory jest lepszy niz ressist na paraliz(DC),NM(sleep/root) i Tallum(poison/bleed).Czemu? Sleep nikt nie uzywa,na root starczy mental i na nim ciagle mozesz walczyc,paralizu uzywa tylko pare klas(SK,Warlock i Necro) a potrafia przebic DC i wrescie bleed czy poison wyleczy kaplan albo ty(warunek ze ma effect 7 w dol).

Q:Co daje mi OE MJ?
A:MJ OE do +6 daje bonusy do p.def(+50) i regen MP +2.0

Q:Czemu nie IC?
A:Bo IC mimo kuszacych bonusow(-2 dex + 2str i +8% p.def) nie chroni przed stun a stun to wrog DE.

Q:ale sa buffy na stun ressist to powinny wystarczyc.
A:ale nie wystarcza dlatego najlepiej dowalic sobie IC jak masz Boss Jewlery.

Q:Czemu focus a nie health?
A:Bo focus jest lepszy do pve(szybciej zabijasz a jak masz VR to za mniej ciebie lecza) i w pvp czestrze krytyki=szybszy zgon przeciwnika ale to i tak kwestia gustu.

Q:po ch** mi luk?
A:zebys sie pytal...z luku w maga zasadzisz krytyka za 1k a z DH zasadzisz mu max za 500(liczac porownywalny sprzet,lvl i buffy).I druga zaleta luku ze strzalu z luku mag czy ktos inny ci nie przerwie dmg a nuka juz tak.

Q:czyli mam nie uzywac nukow?
A:jak nie uzywasz to zaloz reroll set i zrob innego tanka.

Q:czemu dye na str?
A:Szybciej zabijasz,hp nie ma znaczenia az takiego duzego bo masz spam cp potow i szybciej koxasz.

Q:ale mam malo hp.
A: to sobie zrob +2 str -2 dex +3 str -3 con.

Dodam tylko ze Doom +6(najlepiej) i DLE z health to genialna bron na archerow i daggerow ^^

Cytuj
Do tego +4int -4wit, jednak nie kazdy lubi wolniejszy cast spd. Mi wystarczyl do castowania LSa i hexa.

Bo to do tego jest.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1377 dnia: Listopad 07, 2007, 04:59:50 pm »
bardzo dziękuje wam wszystkim. te informacje napewno mi się przydadzą, lecz jak ktoś ma coś jeszcze do dodania na ten temat to prosze pisać.

P.S broń do tego set-upu(MAj hvy OE) to najlepiej DLE Focus??a może coś innego??


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1378 dnia: Listopad 07, 2007, 06:05:16 pm »
nie ma czegos takiego jak DLE focus ... albo Overenchanted Damascus+focus albo jak cie stac to Forgotten Blade +focus


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1379 dnia: Listopad 07, 2007, 08:44:16 pm »
DLE ma Rsk.Focus ale on sie nadaje tylko do pve bo do pvp jest nie powiem z czego...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1380 dnia: Listopad 07, 2007, 09:03:17 pm »
Zajebisty jak sie umie HP na poziomie trzymać i PVP nie jest tylko posraną walka na arenie.
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1381 dnia: Listopad 07, 2007, 09:39:36 pm »
-_-'isty jak sie umie HP na poziomie trzymać i PVP nie jest tylko posraną walka na arenie.

jak masz takich healerow ktorzy w w 9cio osobowym pt beda trzymac specjalnie <60% dla ciebie oraz nie uzywaja balance life zeby wszyscy zyli to gratulacje.


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1382 dnia: Listopad 07, 2007, 09:44:22 pm »
Damascus OE.
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1383 dnia: Listopad 08, 2007, 07:14:39 am »
Wielkie Dzięki Wam!!! Wbiłem już 65 level swoim SK i mam bardzo miłe odczucia. Na buffach PP, Dance'ach i Songach, Setem MJ Heavy, jewels również MJ i DLE jak na razie bez SA, oraz dye-sach
+2 STR -2 DEX  i    +3 STR -3 CON osiągnąłem świetne wyniki.

Na podobnym poziomie co ja, wiele postaci ma ze mną problemy, lecz magowie nie są najłatwiejszym łupem:) LS wchodzi nieźle(2 razy z rzędu w LUDZI nawet wszedł). Ogólnie SK świetna postać. Grywałem nim wcześniej ale na rate x5000 itp. gdzie rządzą archerzy, daggerzy.


Może podam moje staty w przybliżeniu na danym sprzęcie, bo jestem nimi zachwycony

HP - ok. 4,5k

P.atk - 950

P.def - 1,1k

Crit Attk. - 201

Atk.Speed - 701

To są staty które pamiętam(najważniejsze dla sk?)

Przypominam, że to wszystko na 65 levelu jak i na buffach i danym sprzęcie jaki podałem wyżej.


Pozdrawiam wszystkich i zachecam do gry tą świetną postacią:P.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1384 dnia: Listopad 08, 2007, 11:18:56 am »
-_-'isty jak sie umie HP na poziomie trzymać i PVP nie jest tylko posraną walka na arenie.

jak masz takich healerow ktorzy w w 9cio osobowym pt beda trzymac specjalnie <60% dla ciebie oraz nie uzywaja balance life zeby wszyscy zyli to gratulacje.
Tak tylko tutaj problemem nie jest SA, a przydatnośc SK w pvp party, a 2ga sprawa. SK mając CP potki sam się przy życiu utrzyma pratycznie zawsze.
BTW. Co do używania balance life, heh, jakbyśmiał gank party tanków (lol), to by długo potrwało, żeby healer musiał sie brać do roboty lol.
Normalny Focus/Haste napewno jest lepszy, ale nie przesadzajmy i z pvp <76 i z możliwościami do zabijania SK :P
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1385 dnia: Listopad 08, 2007, 01:41:13 pm »
Cytuj
a przydatnośc SK w pvp party

Tankowanie,molestowanie daggerow i archerow no tak Bishop to zrobi lepiej.

Cytuj
heh, jakbyśmiał gank party tanków (lol), to by długo potrwało, żeby healer musiał sie brać do roboty lol.

U nas sporo leczyl tylko to byla walka 5 vs 9 ale zgon moim HK byl the best ^^

Cytuj
Normalny Focus/Haste napewno jest lepszy, ale nie przesadzajmy i z pvp <76 i z możliwościami do zabijania SK

O no tak bo SK na 75 strasznie rozni sie od ST na 76.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1386 dnia: Listopad 08, 2007, 10:24:11 pm »
Hi Marc1in :P

Jak ja lubie sk, a szczegolnie palowac nim magow w IL xD. Dmg z judge sliczny w magow, root wchodzi slicznie, a ls jeszcze lepiej. Ostatni +1 na SH 70+ :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1387 dnia: Listopad 08, 2007, 10:26:20 pm »
ta niedawno mowiles ze arrest nie wchodzi >.< :D

wiem ze wtedy mowiles o x300 a teraz o x7 ale nie moglem sie powstrzymac xD


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1388 dnia: Listopad 08, 2007, 10:27:58 pm »
A juz jutro doom secik z wlasnej kieszeni calkowicie <3. I zacznie sie koszenie :D Wiekszy shield blok = wieksze szanse na magow ;p

A co do lsa. Wchodzi tak zaje... bo uzywam homu z acu do nukow :P Teraz tylko jewsy lub damach i mozna calkowicie kosic :D (za rok moze dwa)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1389 dnia: Listopad 09, 2007, 02:34:32 pm »
Ja go gdzies mam na dysku lub CD(nie wiem mam 30 plyt z filmami o L2 xD).
poszukasz/ poszukałeś? :P


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1390 dnia: Listopad 09, 2007, 04:16:55 pm »
Mam ale nie moge wrzucic na FF bo mi odlancza net jak proboje zaladowac a potem do restartu nie mam netu.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1391 dnia: Listopad 09, 2007, 04:38:04 pm »
jakbyś mógł to spróbuj inną przeglądarką a jak to nic nie da to wrzuc na http://wyslijto.pl/ - sam kiedyś korzystałem z tego serwisu i wszystko bez problemów działało.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1392 dnia: Listopad 10, 2007, 12:33:08 pm »
Cytuj
Tankowanie,molestowanie daggerow i archerow no tak Bishop to zrobi lepiej.
Molestować to będzie Ciebie dagger jak ma 3cią klasę, bo Ty go nie trafisz, a on Ciebie zje lethalami. Do tankowania nie jest potrzebne super offensywne SA, a z drugiej strony moc tanka zaczyna się od C5 w góre, w Kamaelu za to zaczyna robić się fajne i dopiero od tej kroniki mogę powiedzieć, że tank jest przydatny. Molestowanie daggerów Bishopem? Heh, Trance+spalamy mane...
Cytuj
U nas sporo leczyl tylko to byla walka 5 vs 9 ale zgon moim HK byl the best ^^
Cytuj
A u nas byc spalili SOE z nudów.
Cytuj
O no tak bo SK na 75 strasznie rozni sie od ST na 76.
Cytuj
S grade mastery które dodaje ogromnego boosta. Prawdę mówiąc, to wszystkie postacie rozwijają skrzydła po 78(szczególnie DE), ale na 76 boost jest też niemały. Aha, no i możliwość enchantowania skilli. LS+chance zabija =)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1393 dnia: Listopad 10, 2007, 12:36:38 pm »
Sk rozpindala po 77 gdy ma basha xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1394 dnia: Listopad 10, 2007, 01:13:10 pm »
Cytuj
Tankowanie,molestowanie daggerow i archerow no tak Bishop to zrobi lepiej.
Molestować to będzie Ciebie dagger jak ma 3cią klasę, bo Ty go nie trafisz, a on Ciebie zje lethalami. Do tankowania nie jest potrzebne super offensywne SA, a z drugiej strony moc tanka zaczyna się od C5 w góre, w Kamaelu za to zaczyna robić się fajne i dopiero od tej kroniki mogę powiedzieć, że tank jest przydatny. Molestowanie daggerów Bishopem? Heh, Trance+spalamy mane...

1)Osobiscie nigdy nie mialem problemow z trafianiem daggerow, chyba ze mieli 10 lvli wyzej. 2)Mowisz cos o lethalu? Rownie dobrze moge zaczac mowic o LSie ktory calkowicie uniemozliwi takiemu daggerowi zrobienie czegokolwiek. 3)Jak na razie tankowanie w tej grze dziala tylko na RB, normalne pve to kwestia dmg+vr (choc na RB destro z vr tez sobie radzi nieraz lepiej), w pvp to jakas pomylka, wiec fakt- tank jako taki nie jest przydatny, co nie zmienia faktu ze dobrze zagrany DA/Pal/SS sa dobrymi postaciami na pvp.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1395 dnia: Listopad 10, 2007, 01:14:40 pm »
Akurat  moim GH bardzo fajnie rozwalalo sie da, ale z postaciami z aegis zaczynały się schody. Moim zdaniem tanka otwiera sie dotami ;pp
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1396 dnia: Listopad 10, 2007, 01:20:51 pm »
sry :P
proszę o usunięcie.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1397 dnia: Listopad 10, 2007, 01:25:16 pm »
Cytuj
Tankowanie,molestowanie daggerow i archerow no tak Bishop to zrobi lepiej.
Molestować to będzie Ciebie dagger jak ma 3cią klasę, bo Ty go nie trafisz, a on Ciebie zje lethalami.
oczywiście, że SK będzie trafiał w archera.
SK 76 z majem, guidance, +4dex (choc nie jest konieczny - bez tego bonusu niewiele mniej) ma 119 accu
AW 76 z majem, agility, +4dex ma 123 eva.

pod c4 destro 61 nie miał większych (jakieś tam miał, ale nie aż tak ogromne) z trafianiem mnie (wowczas miałem AW 68 z +7dexa [+4 z dye, doom]), obaj selfbuffed.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1398 dnia: Listopad 10, 2007, 02:56:31 pm »
Cytuj
Molestować to będzie Ciebie dagger jak ma 3cią klasę, bo Ty go nie trafisz

HK bez guidance trafialem WR to i trafie GH.

Cytuj
a on Ciebie zje lethalami

Ta bo lethal to co 2 cios zapomnialem.Ostatni lethal skoczyl sie(na serwie IL) uzyciem Elixirow.

Cytuj
Do tankowania nie jest potrzebne super offensywne SA

A nie no sorry lepiej miec Doom/NM/DC/IC +5 con +4 dex -15 str(oszczednosc to podstawa) i bron z healthem.DMG rzedu 25 w postac w robe to jest p0wnz0r!!111oneoneeleven...

Dostane lethala to i tak jeden chuj ile mam hp i cp bo zejdzie mi do 1.

Cytuj
Akurat  moim GH bardzo fajnie rozwalalo sie da

Ta NM FTW zaraz pojde i opierdole swoj MJ i wezme NM albo uzbieram na IC lol...

Ilu z was gralo tankiem wyzej niz 74+ nawet na HR dluzej niz 10 minut?


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1399 dnia: Listopad 10, 2007, 08:04:11 pm »
Ryltar, za 4min będę miał filmik z banishem w akcji :) dzięki za dobre chęci (wleciałem na tamtą strone, zjechałem na prawie na sam dół, patrze a tam alternatywny, akrywny url)