Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 620920 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1500 dnia: Listopad 15, 2007, 11:41:08 pm »
[offtop mode on]Marc1n wc bez kijow z mentalem i btb to jak tank bez tarczy :p[offtop mode off]

btw musze sie zgodzic w pewnym sensie z ryltarem bo ludzie ostatnio zbyt powaznie biora zdolnosci ktore na dobra sprawe wchodza zadko ....... co pare postow tutaj o dagerach "wejdzie lethal, wejdzie lethal, wejdzie lethal " hmm z tego mzona wnioskowac ze lethal trafia sie czesciej niz krytyk z draco+focus trzymanego przez sr :p. i tak sledzac ten temat od jakiegos czasu jakbym byl kompletnie nowy w l2 dowiedzialbym sie ze dager to co 2 blow ma lethal przez co zabija wszystko i wszystkich a w ogóle to go sie nie da dogonic,hmm ale zaraz jak ma uciekajacy dager zabic? to zaraz tank ma gonic dagera a dager uciekac do miasta ta? a w ogóle to ToD jest do dupy i nic nie robi bo tylko dziala jak cancel do tego moze zredukowac cp ale co to dla prawdziwego twardziela ktory bez spamu cp pot zabija wszystko i wszystkich lethalem z co 2 blowa i mu nawet bufy niepotrzebne bo po co.


a teraz na powaznie, widzialem niejedna walke dagera z TK i SK(wnioskujac po skilach sa to postacie w teori stworzone do bicia dagerow, chociazby arest  na krotki dystans i aegis zeby w plecki zbyt mocno nie wyrywac) i jak sk jest lama to pada szybko ale z dobrze grajacymi sk wiekszosc sztyleciazy ma problem i  marudza ze wszystkie blowy co im wchodza to prawie kazdy nie dosc ze w tarcze to za smieszny dmg i 1 na 5 na exelent trafia :p. jak sztylet bardzo szybko rozwala SK lub TK to znaczy ze sk to lama ktora pewnie nie wykupila aegisa "bo szkoda SP a to dmg nei zadaje wiec po co mi to" albo ten tank ma jak ryl pisal -9str +5con+4 dex i bije za 20 dmg ;>


proponuje wszystkim super mega sztyletom zabijajacym kazdego lethalami spotkanie z osoba ktora dobrze zna swojego "tanka", nie mowie ze sztylet nie moze zabic tanka ale wcale to nie jest takie latwie i piekne jak zabicie nukera z backstaba :p oj niestety nie life is brutal niestety

a niektorym takze doradzam wyjsc czasem z l2calc w teren i sprawdzic w rzeczywistoci co jak dgzie kiedy i ile dmg kto komu zada


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1501 dnia: Listopad 15, 2007, 11:42:35 pm »
ilu z was kiedykolwiek dostalo todem lub go rzucilo ?
Ah, dopiero teraz wyczułem sarkazm ;p
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2007, 11:47:34 pm wysłana przez Dev »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1502 dnia: Listopad 15, 2007, 11:48:17 pm »
Cytuj
btw musze sie zgodzic w pewnym sensie z ryltarem bo ludzie ostatnio zbyt powaznie biora zdolnosci ktore na dobra sprawe wchodza zadko .......

O to mi chodzi,moge powiedziec ze ToD mi wchodzi ciagle,lustro wszystko odbija(za kazdym razem),LS ciagle wlazi itd.W praktyce to ToD wchodzi jak z dupy strzelil,lustro strzeli focha i wejdzie cancel/anchor a surrender zostanie olany a co do LS to wejdzie w moba a w kogos nie wejdzie.

Z gówna bata się nie ulepi.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1503 dnia: Listopad 16, 2007, 12:19:55 am »
Rzadko to LethalStrike lvl2 siada :P
Nie mówie, że AW ma zabić zawsze, albo jakikolwiek dagger. Tylko po prostu tankom brakuje możliwości ofensywnych i nie ukrywajmy: to nie oni są stworzeni do zabijania. Na krótki dystans mam sobie daggera, do strzelania będzie sobie PR, a potem do tankowania i ogólnie funu z tego, że cięzko jest mnie zabić - SK.
Wsio.
PS. Ale Lethale naserio dobrze siadaja :P
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1504 dnia: Listopad 16, 2007, 12:29:13 am »
prove it !
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1505 dnia: Listopad 16, 2007, 07:32:50 am »
Dla mnie racjonalna dyskusja się skończyła jak ktoś stwierdził że go offensywny sk na berserkerze nie zabije :D. Prawda jest taka że daggger dostanie i może co najwyżej uciec. Co do lethala to niestety wchodzi on często ale gdy się polega na jednym skillu to wiecie jak bywa ;). Na moim serwerze spam cp nie został opracowany ale skoro mówicie że serie - 400, 400, 800 , 800, 400, 800, 400, 400 ,800 da się nadrobic to smieśnie muszą walki wyglądać :D. Pewnie chodzą sami lucznicy i daggerzy i walka trwa do lethala 2 lvl :D.   


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1506 dnia: Listopad 16, 2007, 10:14:02 am »
no cp poty sa glupie od c5, a w ogóle od wprowadzenia cp jest glupio ale coz, jak chcesz wiedziec co da sie teraz zaspamowac cp potami obejzyj chociazby filmy Sirro albo Slicera, czasem ogladajac niektore pomyslu nc-_-u czlowiek ma ochote pograc w c1 ....


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1507 dnia: Listopad 16, 2007, 10:48:30 am »
dager sk nie zabije chyba że fartem albo sk to noob ale sk też dagera nie zabije, normalne hity 25% maks trafia w dagera a magia sie za wolno kastuje do dmg jaki zadaje zeby cos zrobić tym na open pvp
najszybciej to takie pvp sie skończy tym że z 1vs1 zrobi sie małe mass bo ta walka będzie trwała bardzo długo i w końcu więcej ludzi sie zbierze jak nie to dager pewnie w końcu ucieknie

co do Sirro to oglądałem jego walke z LordChronicle, pw i tam właśnie widać to o czym mowie pomimo że LCh dwa razy był na LS sirro nie mógł go zabić w końcu lord zaczął uciekać i z łuku a sirro zrobił soe bo chyba musie walka znudziła cała nie była pokazana ale pewnie z 10 minut trawała
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2007, 11:05:57 am wysłana przez myha »
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1508 dnia: Listopad 16, 2007, 12:54:13 pm »
sirro, to ten gimp sk -9str?

Nawet jak LS siadl to kolesie robili force login... lol...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1509 dnia: Listopad 16, 2007, 02:58:46 pm »
Cytuj
Co do lethala to niestety wchodzi on często ale gdy się polega na jednym skillu to wiecie jak bywa

Dolicz ze szansa nie jest duza z tym ze masz 3 skille do ladowania lethali,gdyby SK mial 3 LS np.Lightning strike,Lightning Bolt i Thunder Strike to tez bym mogl gadac ze czesto wchodzi Para.To poprostu sie wydaje i tyle.

Cytuj
Na moim serwerze spam cp nie został opracowany ale skoro mówicie że serie - 400, 400, 800 , 800, 400, 800, 400, 400 ,800

Pamietaj ze skille maja reuse a sam Marcin mowil ze potrafi zaspamowac 1k CP to SK tez potrafi.

Cytuj
a w ogóle od wprowadzenia cp jest glupio ale coz

Gdyby mialy reuse z C4 a wage z C5 to bylby luz.

Cytuj
dager sk nie zabije chyba że fartem albo sk to noob ale sk też dagera nie zabije

Albo jak ma DC.

Cytuj
normalne hity 25% maks trafia w dagera

Dostalem od Buli Sand Bomb i go trafialem(HK ktory ma mniej accuary i bez guidance) fakt nie 10/10 ale trafialem go i tak.Walka wyglada naprawde inaczej i pieprzenie ze Tank nie bedzie trafial daggera jest gowno warte.

Cytuj
a magia sie za wolno kastuje do dmg jaki zadaje zeby cos zrobić tym na open pvp

To zalezy od buffow i broni,duzo SK robi suby magow(czesto necrow bo sa podobni troche do sk,duzo debuffow,czarna magia itd.) wiec maja magiczne bronie wiec szybkosc rzucania jest dosc szybka.

Cytuj
najszybciej to takie pvp sie skończy tym że z 1vs1 zrobi sie małe mass bo ta walka będzie trwała bardzo długo i w końcu więcej ludzi sie zbierze jak nie to dager pewnie w końcu ucieknie

Tak ale popatrzmy na mojego HK,wiekszosc fragow ktore mam(nie liczac 7 z TH i 5 z MM) mam nabite w wiekszosci na archerach,daggerach i na paru magach(poprostu 80% populacji serwa to wlasnie te postacie,jak ktos szuka tanka do tego RB na sube to nie mam spokoju czasem,widzialem moze z...19 tankow?),porownujac ST na tym samym levelu i sprzecie(MJ set +4/+5,dle z health,FB z focus +4,soul bow z QR i mj jewls +3) to daggerow bym zabijal jeszcze szybciej(czesta jest tak ze jak idziesz na spot to nie gankuja solo tylko w 2+ osoby[zreszta ja z bula robie to samo]) szybciej biegam,szybszy atak,wiekszy dps i blokuje sie z kazdej strony(dagger mnie bije max do 1,4k wiecej nigdy nie zarwalem).Mozna powiedziec "spoko ale masz pantere" pantera jest czesto nie zbuffowana i puszczam ja na magow(dosc szybko ich ubija) zbuffowana na p.atk(czyli wszystko co mozliwe) zasadzil akrytyka AW ktoremu zeszlo CP i czesc HP(czyli cholernie mocno),bez buffow to ona jest na 2-3 blowy wiec raczej sluzy mi jako odciagnik zebym mogl wsadzic ToD i Slama.

Cytuj
co do Sirro to oglądałem jego walke z LordChronicle, pw i tam właśnie widać to o czym mowie pomimo że LCh dwa razy był na LS sirro nie mógł go zabić w końcu lord zaczął uciekać i z łuku a sirro zrobił soe bo chyba musie walka znudziła cała nie była pokazana ale pewnie z 10 minut trawała

Na -8 czy tam 12 str jest ciezko ubic nawet elpy.

Cytuj
sirro, to ten gimp sk -9str?

Nawet jak LS siadl to kolesie robili force login... lol...

Zapomniales o doomie :P -12 xD Sirro fajnie nawet gra tylko wkurza mnie w nim to te jego teksty typu "HAHAHA ROLLED?" itp.

- 12 str to ja nawet nie wiem ile to % spadku w p.atk(tabela dochodzi do -10) napewno ponad -24% :P

Zreszta juz kiedys mowilem czemu gram tankiem.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1510 dnia: Listopad 18, 2007, 12:54:01 pm »
bardzo proszę o szybką odpowiedz:
co lepsze? DLE +3rsk focus czy Damascus +7focus?
DLE rsk focus ma większy dps, ale wtedy słaby ze mnie tank będzie (nie będę brac vr, dagger będzie musiał 'tankowac') ponadto dodatkowy dmg w PvP
z damascusem mogę spokojnie brac vr (a więc nie martwic sie o HP), większy m.atk, jest tańszy.

edit: kupiłem tego damascusa, teraz mi proszę doradzcie co lepsze do expienia w mniejszym pt (ja - SK + AW + destro + PP i SE na dualu). Jedną broń muszę sprzedac, która? :) dodam tylko, że będę miał do tego +4str i mj/tallum heavy set (ciężki wybór IMO)
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2007, 01:07:55 pm wysłana przez Yoker »


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1511 dnia: Listopad 18, 2007, 02:13:48 pm »
Zostaw sobie damacha.Niby DLE dobre z rsk.focus za tym ze musisz sie utrzymywac na 60% HP co jest wkurzajace,probowalem tym koxac ale jakos o tym sie zapomina a poza tym wole miec na wrazie czego full hp :P

A zbroja to jak kiedys mowilem,masz pvp to bierz mj masz tylko pve to tallum.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1512 dnia: Listopad 18, 2007, 02:28:07 pm »
wielkie dzięki, mniej więcej tak jak myślałem ^^ pozostaje mi sprzedanie DLE


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1513 dnia: Listopad 29, 2007, 08:01:25 pm »
film instruktazowy typu : "Nigdy nie uzywajcie Veng/UD w walce z DA bo po tym nie macie szans jej wygrac ... " (oczywiscie nie zawsze ale bardzo czesto)

http://files.filefront.com/STvsHKwmv/;9149405;/fileinfo.html




btw fraps przynosi pecha ...
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2007, 08:14:52 pm wysłana przez bula »


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1514 dnia: Listopad 29, 2007, 10:40:17 pm »
jakoś widziałem sporo walk Da vs Sk na oly które kończyły się na korzyść SK, dla mnei taka walka to może 55/45 na korzyść DA w szansie ale nigdy nic nie  wiadomo:)
Swarm Member

Luna- 6x HE


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1515 dnia: Listopad 29, 2007, 10:44:28 pm »
jakoś widziałem sporo walk Da vs Sk na oly które kończyły się na korzyść SK, dla mnei taka walka to może 55/45 na korzyść DA w szansie ale nigdy nic nie  wiadomo:)
wiesz gdyby slam nie wszedl ... drainow tez nie uzywalem ... moj blad ...

dzien wczesniej 2 razy z Rylem wygralem jak on frapsowal ... fraps przynosi pecha ^^

btw jak sie ma boss jwlry to SK zyskuje wiecej niz DA i wtedy juz jest walka o niebo latwiejsza

Inidriel: Tytuły utworów z filmu pls ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2007, 10:46:30 pm wysłana przez Inidriel »


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1516 dnia: Listopad 29, 2007, 11:14:41 pm »
Cytuj
wiesz gdyby slam nie wszedl ... drainow tez nie uzywalem ... moj blad ...

Bo masz luk tym DA mam to samo predzej uzywalem draina a teraz nie uzywam tylko jakos tak na filmie sobie o nim przypomnialem :P

Cytuj
dzien wczesniej 2 razy z Rylem wygralem jak on frapsowal ... fraps przynosi pecha ^^

Ta tylko mam zesranego kompa co mi rozwalil 2 frapsy ale co tam...

Cytuj
Inidriel: Tytuły utworów z filmu pls

Tank's Rule - Lawl tank fight.


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1517 dnia: Listopad 30, 2007, 02:22:00 am »
Stryk Ty jebdyknąłeś tam mana poty czy mnie sie wydawało?:P
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1518 dnia: Listopad 30, 2007, 07:57:29 am »
film instruktazowy typu : "Nigdy nie uzywajcie Veng/UD w walce z DA bo po tym nie macie szans jej wygrac ... " (oczywiscie nie zawsze ale bardzo czesto)

http://files.filefront.com/STvsHKwmv/;9149405;/fileinfo.html




btw fraps przynosi pecha ...
IMO walka nudna jak cholera :P zwykłe 1vs1 tanków troszkę zajmuje, ale jak dojdą do tego hp/cp/mp (oO) potki to to już przegina.
Teraz 2 pytania: po cholere wlepiałeś arresta? przecież Ryl też ma łuk, jego magia (wprawdzie mniej) ma ten sam zasięg
dlaczego masz macro np. do hexa? nie lepiej po prostu hexa wrzucic na pasek? widzę już to niepierwszy raz i mówiąc szczerze nie ogarniam tego...


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1519 dnia: Listopad 30, 2007, 09:34:07 am »
omg po polowie juz zaczalem przewijac bo to troche nudne sie zaczelo robic :p

arest nie byl taki zly gdyby jeszcze wchodzil , wymiana strzal byla na korzysc ST (130 dmg w tarcze a HK w tarcze walil za 80 co daje nam 50 dmg roznicy bez crt czyli w sumie nie najgorzej)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1520 dnia: Listopad 30, 2007, 02:16:25 pm »
Cytuj
Stryk Ty jebdyknąłeś tam mana poty czy mnie sie wydawało?

Tak umowa byla taka ze mozna uzyc 1 mp pota na walke(to mialo byc cos na wzor elixiru :P) ja tez uzylem ale dopiero mi sie przypomnialo po 2 resummonie :P

Cytuj
IMO walka nudna jak cholera

To pvp tankow xD

Cytuj
zwykłe 1vs1 tanków troszkę zajmuje, ale jak dojdą do tego hp/cp/mp (oO) potki to to już przegina.

Ta jakby bylo na arenie to bylby placz ze arena itp ale przynajmniej widac roznice na otwartej przestrzeni a arenie.

Cytuj
Teraz 2 pytania: po cholere wlepiałeś arresta? przecież Ryl też ma łuk, jego magia (wprawdzie mniej) ma ten sam zasięg

Zebym mu nie uciekal :P Bo moze z poprzedniej walki sie nauczyl ze go kituje i zaraz wracam z pelnym CP ^^

Cytuj
dlaczego masz macro np. do hexa? nie lepiej po prostu hexa wrzucic na pasek? widzę już to niepierwszy raz i mówiąc szczerze nie ogarniam tego...

Bo to makro na force hex zeby ctrl nie trzymac.Ja robie to samo tylko ja mam kolorowe makra z allseronu xD

Cytuj
omg po polowie juz zaczalem przewijac bo to troche nudne sie zaczelo robic :p

Ta xD Stun,stun,wymiana regularow,odbieganie i walenie z luku itp. xD Chora walka :P

Cytuj
arest nie byl taki zly gdyby jeszcze wchodzil

Wtedy nie wchodzil ale dzien predzej to na 10 mu 7 wchodzilo O.o

Cytuj
wymiana strzal byla na korzysc ST (130 dmg w tarcze a HK w tarcze walil za 80 co daje nam 50 dmg roznicy bez crt czyli w sumie nie najgorzej)

Hex i PB to jest zlo ^^

I tak najlepsza byla walka jak sie bilismy i wpadl PK AW xD


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1521 dnia: Listopad 30, 2007, 07:21:24 pm »
Kamael Plus patch notes...
"Summmoners, TK and SK receive a new cubic - chances to remove debuffs." <- GG, Cancel Cubic :D
HATE ME MOAR!


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1522 dnia: Listopad 30, 2007, 07:38:22 pm »
Kamael Plus patch notes...
"Summmoners, TK and SK receive a new cubic - chances to remove debuffs." <- GG, Cancel Cubic :D
O.o 4 cuby? toz to im sie nad glowami nie pomiesci ^^

hm ... "remove debuffs" ? dasz wrogowi hexa/pb/poison/ls a ten cube im to zdejmie? O.o


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1523 dnia: Listopad 30, 2007, 07:44:57 pm »
Chyba chodzi o to ze bedzie tobie i w PT zdejmowac.Jezeli tak to sie przydadza i tanki beda brali na pvp do czegos(oprocz wbijania 79 i robienia mass UD).


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1524 dnia: Listopad 30, 2007, 07:59:38 pm »
Mogli by zrobic z tego poprostu cancela :)
HATE ME MOAR!