Witaj
Gość

Wątek: Zapisz się na Closed Beta Lineage2.eu  (Przeczytany 27349 razy)

  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Sloth
Odp: Zapisz się na Closed Beta Lineage2.eu
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 24, 2011, 12:52:49 am »
Bardzo powoli, jeśli już o jakiejkolwiek szybkości mówimy (tu: ładowanie strony).


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 3

Odp: Zapisz się na Closed Beta Lineage2.eu
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 24, 2011, 01:16:32 am »
magiczne softy/strony pokazują ze server stoi w... Irlandii
ja sie dziwie ze to w ogóle działa xD


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Zapisz się na Closed Beta Lineage2.eu
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 24, 2011, 11:36:35 am »
na razie jest dmuchanie balona.Trailery pl, podstrony L2 EU,ochy i achy,a jak bedzie to sie okaze.
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: Zapisz się na Closed Beta Lineage2.eu
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 24, 2011, 03:37:12 pm »
To jest BETA!!!!!!!!!!! Bedziesz mial skasowana postac pogodz sie z tym w koncu
Oni chca sprawdzic stabilnosc serwera q skile lokacje itp itd. (mozliwe ze bedzie szybszy exp)
Wiec Po BECIE bedziesz mial NOWY "start serwera"

Od dawna jesteś idiotą czy tylko dorabiasz w ten sposób?

Oni napisali że to będzie Open Beta a nie testowanie na PTS. Wiadomo że na PTSie kasują wszystko ale po OB z kasowaniem postaci spotkałem się tylko raz - ta gra umarła bo ludziom już nie chciało się grać od nowa.

Zobaczymy
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2011, 03:43:47 pm wysłana przez arth »


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 1

  • Andariel
Odp: Zapisz się na Closed Beta Lineage2.eu
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 24, 2011, 03:50:41 pm »
To jest BETA!!!!!!!!!!! Bedziesz mial skasowana postac pogodz sie z tym w koncu
Oni chca sprawdzic stabilnosc serwera q skile lokacje itp itd. (mozliwe ze bedzie szybszy exp)
Wiec Po BECIE bedziesz mial NOWY "start serwera"

Od dawna jesteś idiotą czy tylko dorabiasz w ten sposób?

Oni napisali że to będzie Open Beta a nie testowanie na PTS. Wiadomo że na PTSie kasują wszystko ale po OB z kasowaniem postaci spotkałem się tylko raz - ta gra umarła bo ludziom już nie chciało się grać od nowa.

Zobaczymy

Gdzieś przeczytałem że ma być podwyższony rate serwera (nie jestem na 100% pewien czy to prawda) w takim wypadku nie wyobrażam sobie tego że po OB nie będzie wipe

P.s. jak znajdę to info o podwyższonym rate to umieszczę


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: Zapisz się na Closed Beta Lineage2.eu
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 24, 2011, 03:53:12 pm »
pewnie masz na myśli to
http://www.l2database.ws/2011/11/innova-opens-new-lineage-ii-european-service-in-early-december-free-to-play/

ale to znaczy tylko tyle co przynosi nam aktualizacja GoD, expi się 4 razy szybciej niż poprzednio i taka jest prawda


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: Zapisz się na Closed Beta Lineage2.eu
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 24, 2011, 03:58:17 pm »
Co za różnica czy closed czy open ? Postacie i tak będą kasowane. Close od open różni się tylko dostępnością testujących
Zależy jak leży, w płatnych grach OB czasami robi nawet za head start a jeśli nie to kasują postacie.
W darmowych grach OB oznacza to samo co start bez kasowania postaci.
L2 przechodzi na f2p więc jestem pewien że będzie to opcja druga.

To jest BETA!!!!!!!!!!! Bedziesz mial skasowana postac pogodz sie z tym w koncu
Oni chca sprawdzic stabilnosc serwera q skile lokacje itp itd. (mozliwe ze bedzie szybszy exp)
Wiec Po BECIE bedziesz mial NOWY "start serwera"

po 1. nikt nie chce tu sprawdzac skilli, lokacji bo to juz zostalo sprawdzone. To nie 1 klient GOD wydany przez INNOVE wiec pls bez takich tekstow
po 2. nie piszcie co jest mozliwe a co nie bo takim gdybaniem to sobie moge powiedziec ze mozliwe sa raty x10000000 ale...malo prawdopodobne
po3 . proponowalbym skupic sie na danych juz opublikowanych a nie na puszczaniu na forum propagandy, ktora potem ktos bedzie powtarzal w miliardach tematow a moderatorzy beda za takimi nowymi bucami ganiac i ich tepic.

Wiec szanujmy swoja prace i prace innych nie gloszac swych wymyslow, opinii o koncu swiata i bajek rodem z "Wioski Mowiacej Wyspy".


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Zapisz się na Closed Beta Lineage2.eu
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 24, 2011, 04:01:47 pm »
Juz nie pamiętam dokładnie jak było, może ktoś mi przypomnieć?. Jak ruszał Lancer i ru, to pewien klan nazwa "1" wygrał jakiś tam konkurs.... Po czym testowali serwer 2 tygodnie przed tym jak był ogólnie dostępny, i o ile się nie mylę chyba im postaci nie skasowali. Oczywiście moglem coś pokręcić, niech mnie ktoś poprawi jeśli pamieta lepiej :)


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Zapisz się na Closed Beta Lineage2.eu
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 24, 2011, 06:20:42 pm »
To jest BETA!!!!!!!!!!! Bedziesz mial skasowana postac pogodz sie z tym w koncu
Oni chca sprawdzic stabilnosc serwera q skile lokacje itp itd. (mozliwe ze bedzie szybszy exp)
Wiec Po BECIE bedziesz mial NOWY "start serwera"

Od dawna jesteś idiotą czy tylko dorabiasz w ten sposób?

Oni napisali że to będzie Open Beta a nie testowanie na PTS. Wiadomo że na PTSie kasują wszystko ale po OB z kasowaniem postaci spotkałem się tylko raz - ta gra umarła bo ludziom już nie chciało się grać od nowa.

Zobaczymy

Drogie dziecko przestan w koncu pie... i pomysl.Kto normalny ci nie skasuje postaci na BECIE?? Jezeli napisali ze to BETA to przewiduja WIPA.
Jezeli by nie przewidywali kasowania postaci to czemu by pisali ze to BETA?? Mogli napisac ze otwieraja serwer i wszystkich zapraszamy.

Gdzies czytalem o tym szybszym exp.Gdzie to juz tego nie pamietam.


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Odp: Zapisz się na Closed Beta Lineage2.eu
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 24, 2011, 07:58:39 pm »
Drogie dziecko, nie każda beta kończy się wipe'm; beta nie ma w definicji kasowania stworzonych postaci po jej zakończeniu.
Co prawda, najczęściej tak jest, ale nie znaczy, że zawsze i że możesz się w taki sposób odzywać.


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Zapisz się na Closed Beta Lineage2.eu
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 24, 2011, 08:21:21 pm »
Nie zwracajcie na nich uwagi, niech piszą co chcą (ewentualnie acid zrobi czystkę  :D ), niech sami się przekonają czy mają prawdę. Wyścig szczurów w wydaniu nowych graczy l2 na open beta  :P A potem "ee gdzie mój knajt co wali z axe?"  :oops:


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Zapisz się na Closed Beta Lineage2.eu
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 24, 2011, 08:24:09 pm »
Nie zwracajcie na nich uwagi, niech piszą co chcą (ewentualnie acid zrobi czystkę  :D ), niech sami się przekonają czy mają prawdę. Wyścig szczurów w wydaniu nowych graczy l2 na open beta  :P A potem "ee gdzie mój knajt co wali z axe?"  :oops:
A już miałem pisać łapotologiczny komentarz XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: Zapisz się na Closed Beta Lineage2.eu
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 24, 2011, 08:25:54 pm »
Beta ma głównie na zadaniu sprawdzenia wydajności serwerów i ewentualnie błędów w tłumaczeniu.
Beta to beta a nie wersja live klienta. I nie ma co tutaj przytaczać nisko budżetowych gier, że nie kasowali postaci po stracie.


L2 EU off @ TapMadls


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Zapisz się na Closed Beta Lineage2.eu
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 24, 2011, 08:36:16 pm »
Nie dość że wysyp nowych użytkowników z post count ~>5 to jeszcze piszą pierdoły że szkoda gadać, wracajcie do tych waszych lol f2p produkcji gdzie postacie nie są kasowane. Żadna szanująca się firma nie zostawi postaci robionych na serwerach testowych, z możliwymi błedami i co najważniejsze.. w L2 każda postać na pts ma 85lvl i gear.. więc tak.. nie skasują  :noob:
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Zapisz się na Closed Beta Lineage2.eu
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 24, 2011, 08:46:26 pm »
.
w L2 każda postać na pts ma 85lvl i gear.. więc tak.. nie skasują  :noob:

Realy? Jak prawda to fajnie :D
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Zapisz się na Closed Beta Lineage2.eu
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 24, 2011, 08:53:34 pm »
Nie dość że wysyp nowych użytkowników z post count ~>5 to jeszcze piszą pierdoły że szkoda gadać, wracajcie do tych waszych lol f2p produkcji gdzie postacie nie są kasowane. Żadna szanująca się firma nie zostawi postaci robionych na serwerach testowych, z możliwymi błedami i co najważniejsze.. w L2 każda postać na pts ma 85lvl i gear.. więc tak.. nie skasują  :noob:
Nie obrazaj nowych,dzieki nim ta gra odmlodzi sie o pare lat ,gdyby nie f2p z 2 oficjalnych serwerow nie zostalby za jakis czas zaden pewnie ,wtedy ciekawe skad ru.of bralby pliki itd.. gdyby nie bylo wsparcia nc softu(moze az tak zle by nie bylo ale..)


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Zapisz się na Closed Beta Lineage2.eu
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 24, 2011, 08:59:41 pm »
Własnie się ciesz, że nowi są :D Ja już pisałem do: eskagames, wp, onet, banzaj o l2 f2p żeby dali info.  Już nie pamiętam gdzie jeszcze:D
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Zapisz się na Closed Beta Lineage2.eu
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 24, 2011, 09:06:08 pm »
cd action mi tutaj brakuje do szczęścia :D
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Zapisz się na Closed Beta Lineage2.eu
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 24, 2011, 09:09:48 pm »
Jak ktoś nie posiada podstawowych umiejętności z zakresu czytania ze zrozumieniem czy korzystania z forum nie należy mu się szlachetne traktowanie. Nie jesteście świętymi krowami, jakieś zasady obowiązują.
Innova bierze pliki od NCsoftu, nie NCwest
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Zapisz się na Closed Beta Lineage2.eu
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 24, 2011, 09:18:37 pm »
Jak ktoś nie posiada podstawowych umiejętności z zakresu czytania ze zrozumieniem czy korzystania z forum nie należy mu się szlachetne traktowanie. Nie jesteście świętymi krowami, jakieś zasady obowiązują.
Innova bierze pliki od NCsoftu, nie NCwest
NCwest to też NCsoft :D A właściwie jego odział na rynki zachodnie :D

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Zapisz się na Closed Beta Lineage2.eu
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 24, 2011, 09:29:34 pm »
Dokladnie ,to firma -corka dzialajaca w  us/eu,ruska innova kupila tylko licencje ale o tym wszyscy pro gracze przeciez dobrze wiedzą :D.Obserwuje/czytam to forum od jakiegos czasu(to ze mam malą liczbe postow nie oznacza ze jestem nowy w l2) i widze ze na niektorych niska cyfra przy nicku dziala jak płachta na byka inie chodzi mi tylko o ten temat ale ogolnie,hm no nic niewazne 8)


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Odp: Zapisz się na Closed Beta Lineage2.eu
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 24, 2011, 09:48:54 pm »
Nie dość że wysyp nowych użytkowników z post count ~>5 to jeszcze piszą pierdoły że szkoda gadać, wracajcie do tych waszych lol f2p produkcji gdzie postacie nie są kasowane. Żadna szanująca się firma nie zostawi postaci robionych na serwerach testowych, z możliwymi błedami i co najważniejsze.. w L2 każda postać na pts ma 85lvl i gear.. więc tak.. nie skasują  :noob:
TERA to bardzo niskobudżetowa produkcja  :noob:
Ops, już o niej zapomniałeś? Przecież zaglądasz na forum o niej każdego dnia! Starość, nie radość.
Taaaak, ta beta ma spradzić TYYYYYLEEEEEE błędów! Błędne tłumaczenie może spowodować, że gracze będą mieli + 1000% do expa! Yeah, sure!   :shock:
Przypominam, że nikt nigdzie nie podał, że ta beta będzie closed; równie dobrze te całe zapisy mogą być pewnego rodzaju newsletterem... a oni będą mieli zabezpieczenie w razie faila, żeby napisać "ops, to była beta, więc walimy wipe".
You're more moronic than I thought.  :?

P.S. To, że masz większy "Post count" nie znaczy, że jesteś mądrzejszy i fajniejszy od kogokolwiek. Zaś to, że uważasz tych użytkowników za gorszych od siebie, patrząc tylko na ich staż na forum, świadczy tylko na Twoją niekorzyść. Go enlarge your e-penis somewhere else!
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2011, 09:52:04 pm wysłana przez Faeith »


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Zapisz się na Closed Beta Lineage2.eu
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 24, 2011, 10:18:03 pm »
hah Roli, dokładnie ;p

Nie wiem co ma Tera do tego, tam jestem redaktorem, i zaglądam tam nadal mimo że gra sama w sobie nie jest kompletnie dla mnie. i z niej zrezygnowałem. Chyba sam nie rozumiesz co piszesz prawda? Emo rage bez konkretnych argumentów. Nie post count tu ma znaczenie a możliwości intelektualne które w wielu przypadkach wołają o pomstę do nieba.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Odp: Zapisz się na Closed Beta Lineage2.eu
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 25, 2011, 02:31:16 pm »
Chodziło o to, że po open becie TERA w Korei nie było wipe.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Zapisz się na Closed Beta Lineage2.eu
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 25, 2011, 02:56:31 pm »
Chodziło o to, że po open becie TERA w Korei nie było wipe.
No i? Ponawiam pytanie co ma CB Lineage 2 GOD serwera europejskiego Inowy  do OB Tery w Korei ?

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926