Witaj
Gość

Wątek: KONKURS LITERACKI !!!  (Przeczytany 3732 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
KONKURS LITERACKI !!!
« dnia: Wrzesień 07, 2006, 04:31:47 pm »
KONKURS Literacki !!![/b]


Jako, że ostatnio mam mało fajnych rzeczy do czytania a wprost uwielbiam dobre teksty, ogłaszam konkurs literacki. Oczywiście tematyką jest świat Lineage. Aby nie było to dla części z Was za łatwe, nie będą uznawane teksty w stylu: opis postaci. Ma to być opowiadanie a nie recenzja charakterologiczna ;)
 
Opowiadanie jak to opowiadanie ma mieć początek opowiadania, środek opowiadania i koniec opowiadania. Początek opowiadania ma się składać z początka początka opowiadania, środka  początka opoawiadania....

... no dobra .... żartowałem ;) :D nie jestem Waszym polonistą.

Ogólnie opowiadanka niech będą oscylowały między 7,5kk a 15k znaków ze spacjami. A co.. nie możecie mieć za łatwo ;)

Forma, styl i treść dowolna ( z wyłączeniem opisu postaci).

Do regulaminu ogólnego konkursów chciałbym dodać kilka pkt:

1.   Wszystkie opowiadania poniżej 7,5k ze spacjami i powyżej 15k będą dyskwalifikowane.

2.   Wszystkie opowiadania proszę przesyłać na adres: [email protected] jako plik word lub openoffice.

3.   W tym konkursie jury będziecie Wy moi drodzy. Spośród nadesłanych opowiadań, po sprawdzeniu czy nie jest to plagiat, wystawimy je anonimowo na forum wraz z ankietą. To użytkownicy wybiorą  zwycięzkie opowiadanie a co za tym idzie i autora.


4.   Głosować mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.

5.   W przypadku odkrycia zakładania kont w celu nabicia sobie lepszego wyniku patrz pkt 9 Ogólnego Regulaminu Konkursów. (wierzcie mi ze to sprawdzimy)

6.   Opowiadania mają być napisane po POLSKU a nie po „polsku”. Sprawdźcie pisownie i pamiętajcie, że nasz język ma coś takiego jak gramatykę. Prace nadesłane w „stylu thorina” będą dyskwalifikowane.

7.   Pamiętajcie że to ma być dobra zabawa więc tak ten konkurs potraktujcie.

8. Wszystkie postanowienia ogólnego regulaminu konkursów są w mocy - http://forum.lineage2.bo.pl/viewtopic.php?p=83309#83309">LINK DO REGULAMINU



NAGRODY:[/color]

Czyli to na co tak naprawdę czekacie ;)

Nagroda pierwsza: książka....  Lian Hearn "W blasku księżyca"
Nagroda druga i trzecia: specjalna ranga na forum wraz z nowym kolorem.

(optymista jestem, że wpłyną chociaż 3 opowiadania :P )



DATĄ KOŃCOWĄ PRZYJMOWANIA OPOWIADAŃ JEST 20 WRZESIEŃ 2006r !!!
Opowiadania zostaną zebrane i wystawione na forum do oceny przez innych userów. Głosowanie będzie trwać do niedzieli 24 września 2006r.



Nagroda zostanie wysłana do zwycięzcy pocztą bez żadnych opłat.

Wiem, że ten konkurs nie grzeszy oryginalnością ale zawsze lubiłem podobne.  :D