Witaj
Gość

Wątek: Wróć do Aden!  (Przeczytany 54731 razy)

  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 02, 2018, 08:31:38 pm »
wiem że była już ta sprawa poruszana ale dostałem impuls żeby odświeżyć. Bo skoro jesteście już tak zdeterminowani i sfokusowani na dopracowaniu wszelkich detali wokół serwera, to czy świta wam coś w głowach żeby sięgnąć po coś dalej aniżeli interlude? grałem na l2 balder od dexa teraz pykam na ketrze i wydaje mi się jakiekolwiek interlude to zabawa na kilka miesięcy conajwyżej , a tyle przecież już nad tym pracujecie , że szkoda byłoby zmarnować szansę na chronicle update np po pół roku hb czy kamael itp.
niestety to tylko tak pięknie wygląda w wyobraźni, ja nad tymi plikami pracuje ponad pół roku, a dev nawet nie wiem ile... wyobraź sobie teraz gdybyśmy mieli zacząć prace od zera nad Kameal... a następnie Hellbound...
W tak małym teamie MINIMUM rok.



  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 03, 2018, 06:24:54 am »
imo, jak macie jeszcze chęci dłubać l2, to najlepiej poświęcić go nad plikami classica, contentu tyle samo albo nawet mniej a nowy klient jest tego wart. Patrząc na popularność classciów, w tym kierunku pójdzie pewnie większość interludowców, więc lepiej być szybszym :D


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 03, 2018, 08:37:31 am »
imo, jak macie jeszcze chęci dłubać l2, to najlepiej poświęcić go nad plikami classica, contentu tyle samo albo nawet mniej a nowy klient jest tego wart. Patrząc na popularność classciów, w tym kierunku pójdzie pewnie większość interludowców, więc lepiej być szybszym :D

Może i tak, tylko jak już pisałem w te pliki Interlude zostało włożone bardzo dużo czasu i nie zrezygnujemy z tego...
Co do kronik, to i tak społeczność mocno się podzieliła, głównie na graczy Interlude, graczy H5, graczy GOD+, no i teraz doszedł jeszcze Classic... Oczywiście są gracze multi którzy mogą zagrać na wszystkim, ale to zdecydowana mniejszość...

Plan jest taki by uruchomić dobre (jak na możliwości) pliki Interlude, pracować nad ich udoskonaleniem, finalnie posiadać w "stajni" Low, Mid, High (Low z Merge, reszta Wipe), wtedy zaczniemy prace nad jakąś inną kroniką możliwe że H5...



  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 03, 2018, 06:04:08 pm »
imo, jak macie jeszcze chęci dłubać l2, to najlepiej poświęcić go nad plikami classica, contentu tyle samo albo nawet mniej a nowy klient jest tego wart. Patrząc na popularność classciów, w tym kierunku pójdzie pewnie większość interludowców, więc lepiej być szybszym :D
..

Plan jest taki by uruchomić dobre (jak na możliwości) pliki Interlude, pracować nad ich udoskonaleniem, finalnie posiadać w "stajni" Low, Mid, High (Low z Merge, reszta Wipe), wtedy zaczniemy prace nad jakąś inną kroniką możliwe że H5...

Good Idea :)
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 03, 2018, 07:16:52 pm »
Odpalaj w końcu mój ostatni serwer w karierze L2  :afro:


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 03, 2018, 08:11:44 pm »
może się powtarzam ale start serwera na wakacje jest strzałem w kolano .. nawet gdyby miało to wypalić odbieracie mu takowa szanse ..


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 03, 2018, 09:19:52 pm »
Odpalaj w końcu mój ostatni serwer w karierze L2  :afro:

Ta, ile razy ja już grałem na "ostatnim serwerze". :P

może się powtarzam ale start serwera na wakacje jest strzałem w kolano .. nawet gdyby miało to wypalić odbieracie mu takowa szanse ..

Powiem Ci szczerze że na pierwszą odsłonę nie chciałbym za dużego online, serwer i tak będzie miał większość graczy która będzie grała "na luzie" i bardzo mi to odpowiada gdyż nie wszystko można wyłapać na Becie. Kolejną odsłonę odpalimy zapewne na zimę i przed kolejną odsłoną te dwa serwery zostaną połączone itd. itp.
Świeży start będzie się odbywał co pół roku myślę, a poprzedniki będą łączone z pierwszym.
Także nie będzie to pierwszy i ostatni raz.




  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 04, 2018, 11:52:00 am »
ciekawe jak ten system łączenia serwerów będzie działał w praktyce :)
tzn. chodzi mi o podniesienie żywotności, a raczej jej utrzymywanie.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpień 23, 2019, 05:59:29 pm »
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2019, 06:05:41 pm wysłana przez kgr27 »


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpień 23, 2019, 09:09:47 pm »
Czemu wasz updater tak się świeci? Rozumiem, że to false positiv?

https://www.virustotal.com/gui/file/fdd12be611aba35cc7ead65c79694159a3c466212afe157ea34437acdd74425c/detection

Jest tworzony przez Ave , tworzy on updatery dla wielu serwerów. Szczerze to nawet nie sprawdzałem tak jak ty, sam używam Eset'a i jak nic nie wykrywa to jest OK.



  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Wróć do Aden!
« Odpowiedź #110 dnia: Wrzesień 04, 2019, 08:07:58 pm »
Asot, koniec końców wszyscy na classic'a wejdą, jak masz zamiar ulokować się gdzieś to polecam tam, a na 100% 2 koślawe ręce SaVagE zdotują sever i troche czasu tam spędzą :D Pozdrawiam..

A co do ostatnich serverów to juz bylo ich kilka :D