Witaj
Gość

Wątek: Krasnoludy - Prezentacja  (Przeczytany 39499 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 24, 2007, 07:02:38 pm »
Mam pytanie gram od niedawna mam 46 lvl i chcę zrobic quest na bounty hunter skąd mogę wziąc dwarf recipe book prosze o pomoc!!??jeżeli chce sie nauczyc comon craft  na lvl 1 co muszę miec wystarczy dwarf recipe book ??


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 1

Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 25, 2007, 10:01:51 am »
Jest taka mala metoda (bez trickow), na masakrujace przyspieszenie A.Speed u krasia i co smieszniejsze
Casta i Regga
moglbys cos wiecej o tym napisac?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 25, 2007, 11:13:03 am »
Cytuj
Powiem tak:melee fighterzy maja male szanse na ubicie crafta w pvp.

Warsmith tez jest Warriorem :P

Cytuj
Po pierwsze, napewno sie temu fighterowi szybciej cp poty skoncza

Z tym ze oni maja wiecej skilli i jak zasadza chaina to moga szybko zabrac CP i czesc HP.A niestety poty nie lecza dosc szybko zeby wyleczyc dmg warriorow.

Cytuj
a po drugi jak zacznie uciekac to WS wyciaga luk i po nim(wystarczy emi bow z cs)

A teraz tak:
Tyrant jest szybki i moze ci zasadzic cripple.
Destroyer na 30% HP odpali Frenzy i Zealota to mu nie zwiejesz.
Glad ma Sonic Dash czy co tam no i ma bananki.
Warlord w sumie to moze miec zonka ale wiesz swoimi AoE wykonczy ci golema i troche ciebie i potem dobierze sie do ciebie a WL potrafi 2x wyleczyc swoje HP (Revival i Battle Roar).

I kolejna sprawa:
Tyrant ma totemy i Zealota.
Destroyer Frenzy,Gust,battle roar,rager,lionheart i Zealota.
Glad ma War Cry,Duelist Spirit,Lionheart i Battle Roar.
Warlord ma Revival,Trill Fight,Focus Attack,Battle Roar,Lionheart i Howl.
Wszyscy tez maja toggle ktore zra dosc malo mp a zarabiscie pomagaja w PvP.

Nalezy pamietac ze dwarfy to nie ownerzy w pvp ale za to duzo wytrzymuja i sa genialnymi klanowiczami.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 27, 2007, 02:38:52 pm »
gdy chcę się nauczyc Expand Dwraven Craft wyskakuje wiadomośc "You do not have enough items to learn skils" a mam 47 lvl ucze się umiejętności u Warehause Keeper Airy w Dwarven Village na 1lvl


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 5

  • Dawniej tutaj Dilvish
Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 27, 2007, 03:51:53 pm »
Mussaszi co to za metoda? Też chcialłbym poznać sposób w który moja ukochana rasa mogłaby być nieco lepsza na warunki L2 (która to gra zniszczyła dwarfów jako wojów) :)
Żegnam panie i panowie, zapowiada się (a nawet dokonała się) kolejna długa przerwa w graniu w L2. Wyjeżdżam za granicę w poszukiwaniu pracy - cóż typówa. Serdecznie was wszystkich pozdrawiam i do zobaczenia.


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 27, 2007, 07:07:47 pm »
Mussaszi co to za metoda? Też chcialłbym poznać sposób w który moja ukochana rasa mogłaby być nieco lepsza na warunki L2 (która to gra zniszczyła dwarfów jako wojów) :)

Tez bym chcial poznac :P

A co do krasnoludow w l2...
Zal dupe sciska po prostu, tak spieprzyc tak doskonala rase. Sa tylko 2 klasy oO. Maja malo skilli bitewnych i w ogóle dupa zbita. IMO mogli jeszcze zrobic krasia dd i krasia tanka chociaz bo magowie krasnoludzcy nie bardzo by mi sie podobali :P Ewentualnie jakis kaplan. No coz, trzeba przyznac ze tworcy ostro ZJE..ALI ta wspaniala rase (moja ulubiona zreszta ;])


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 28, 2007, 07:31:43 am »
gdy chcę się nauczyc Expand Dwraven Craft wyskakuje wiadomośc "You do not have enough items to learn skils" a mam 47 lvl ucze się umiejętności u Warehause Keeper Airy w Dwarven Village na 1lvl
do tego "skilla" (powiekszenia ksiazki  na recepty) potrzebujesz Proof Of Catching Fish (PoCF) ktore sie lowi albo kupuje, wiecej w temacie lowienia ;)
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 29, 2007, 09:38:37 am »
Mussaszi co to za metoda? Też chcialłbym poznać sposób w który moja ukochana rasa mogłaby być nieco lepsza na warunki L2 (która to gra zniszczyła dwarfów jako wojów) :)

Tez bym chcial poznac :P

A co do krasnoludow w l2...
Zal dupe sciska po prostu, tak spieprzyc tak doskonala rase. Sa tylko 2 klasy oO. Maja malo skilli bitewnych i w ogóle dupa zbita. IMO mogli jeszcze zrobic krasia dd i krasia tanka chociaz bo magowie krasnoludzcy nie bardzo by mi sie podobali :P Ewentualnie jakis kaplan. No coz, trzeba przyznac ze tworcy ostro ZJE..ALI ta wspaniala rase (moja ulubiona zreszta ;])

Żadnej wielkiej kombinacji,trochę dobrego sprzętu,teraz mam set BW tatoo +str+dex AoBA enchantowany z haste i trochę zacięcia jak mnie ktoś -_-  8)
Teraz robie sobie Elysiana haste ale musze krysza dokupić +12 albo zrobić na RB  8)

Obecnie mam trochę wyższy lv  :P

« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2007, 09:44:07 am wysłana przez mussaszi »





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 14, 2007, 08:28:45 am »
Ja dopiero co zaczalem grac krasiem i szukuje sie na spoilera. Zauwazylem ze od 17 lvl robi sie proble moze nieduzy ale zawsze. Mianowicice trudno jest nabijac expa chocby na hunter tarantulach. Mam takie pytanie czy oplaca sie miec helaera i razem z nim spoilowac? Wtedy bedzie chyba szybciej bo doda mi sily i hp. A i jeszcze jedno do tych ktorzy graja na EPI dobrze sie wam wiedzie ??? (mowie tutaj o adenie ) :)


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 1

Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 15, 2007, 06:15:33 pm »
nie wiem ktory masz lvl, wnioskuje ze nie duzy i nie bardzo sie oplaca brac healera, bo w zasadzie to nie sa healerzy, mozesz wziąć oracla lub clerica ktorzy jakichs super heali nie maja a ich buffy tez nieziemskie nie sa ;) ale poprobuj, pochodz z nim np godzine i bedziesz widzial czy masz wiecej expa/kasy w jednostce czasu

spoilerzy sa raczej zawsze bogaci, chyba ze raty spoila sa za male w stusunku do reszty, lub jak serw jest bardzo mlodziutki i rynek jest dziwny, ale stan taki dlugo sie nie utrzymuje i kras zawsze moze sobie zarobic ladnie


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 16, 2007, 10:45:40 am »
Ludzie już tyle o tym tu pisaliśmy,spoil nie jest do typowego expienia.Generalnie idzie mu wolniej exp niż innym ale nie oto tu chodzi,swego czasu się delewelowałem teraz mam 71lv jak na krasnala to sporo i szykuję się do 3 profki ale mam kolegów co są na 40-50lv od 2-3 miesięcy i się ciągle delewelują.
Jak wie się gdzie i co spoilować to kasy ma się full  :)

Ja dopiero co zaczalem grac krasiem i szukuje sie na spoilera. Zauwazylem ze od 17 lvl

nie wiem ktory masz lvl





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 1

Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 16, 2007, 01:48:47 pm »

Ja dopiero co zaczalem grac krasiem i szukuje sie na spoilera. Zauwazylem ze od 17 lvl

nie wiem ktory masz lvl
tzn ze mial 17 lvl, dokladnie nie wiemy ktory~ dlatego tylko zgadywalem ze maly


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

  • Ryba psuje sie od glowy
Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 22, 2007, 10:49:22 pm »
a poco sie spoilem delevelowac?? na to jest prosta strategia - expimy 3wilki 1 8hatchow (tak se wyliczylem - plany na przyszlosc :P) i mozna do usranej smierci sie lvlowac
i mam takie kilka pytan:
-jak jest sie w party to lepszy spoil idzie, a jak sie w pt spoil nie dzieli to tez takdziala??
-czy dziala to w pt na odleglosc
-czy zalezy to od ilosci czlonkow w pt
-czy podobnie jak pt dziala pet
.         ____
 _      _\_\_\_
| \    /       o  \
 > ><             >
|_/   \______\/


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 23, 2007, 12:57:27 pm »
Jak sie delevelujesz to tez wiecej SP masz prawda?


Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 23, 2007, 02:47:43 pm »
a poco sie spoilem delevelowac?? na to jest prosta strategia - expimy 3wilki 1 8hatchow (tak se wyliczylem - plany na przyszlosc :P) i mozna do usranej smierci sie lvlowac
i mam takie kilka pytan:
-jak jest sie w party to lepszy spoil idzie, a jak sie w pt spoil nie dzieli to tez takdziala??
-czy dziala to w pt na odleglosc
-czy zalezy to od ilosci czlonkow w pt
-czy podobnie jak pt dziala pet

Z mojego doswiadczenia wynika:
- leci lepiej i czesciej, bez wzgledu na to, czy dzielisz sie, czy nie.
- do pewnej odleglosci tak, pozniej juz nie (podzial dropow i adeny dziala na wieksza odleglosc niz expa, sp i efekt lepszego spoila)
- nie zalezy
- w moim przypadku prawie zawsze tak, ale tylko wtedy, gdy pet nie odbiega lvlem od Twojego lvla i gdy wlasnie pet dobija moba

Zdaje sobie sprawe z tego, ze za chwile pojawia sie rozne glosy i odglosy - dlatego powtazam:
To sa moje doswiadczenia, sprawdzone dluzszym graniem BH na min. 3 serwerach (najdluzej na Paradisie x7 i Abyss x3) i potwierdzone obserwacjami innych.


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

  • Ryba psuje sie od glowy
Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 23, 2007, 06:04:19 pm »
to do tego jeszcze 1 pytanie - czy oplaca sie expic z 1 osoba z dzielonym spoilem tzn. czy spoil bedzie przynajmniej 2x wiekszy niz spoil bez pt
.         ____
 _      _\_\_\_
| \    /       o  \
 > ><             >
|_/   \______\/


Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 23, 2007, 09:02:26 pm »
Jesli patrzysz tylko na "czysty zysk" to nie za bardzo, ale przeciez nie zawsze tylko o to chodzi ;).
Na wyzszych lvlach nie dasz rady sam expic - a jesli podzielisz sie spoilem, to kazdy chetnie wezmie Cie do party ;).


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 24, 2007, 11:46:18 am »
juz od 52 spoilerzy brani sa tylko including by spoil


Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 24, 2007, 11:51:42 am »
Nie zawsze. Czesto, ale nie zawsze. Ja swoim spoilerkiem bylem dopiero 2x na takim party, gdzie musialem dzielic sie spoilem,
bardzo czesto guzik to obchodzi ludzi w party, czy dzielisz sie, czy nie ;).
Jasne, ze jest to mile i tra la la la... ale na samego spoila sa tez inne mozliwosci, np.:
- lecisz gdzies, gdzie ludzie expuja, podchodzisz do party, w ktorym nie ma spoila i pytasz - czy mozesz tylko spoila zakladac :P
W 99% uslyszysz, ze tak - i zeby nikogo nie denerwowac - klikasz spoil i w czasie wykonywania - klikasz "na odejscie",
tak, zebys nie zadal nawet 1 ciosu - exp idzie tylko dla party - a tobie spoil.
Naturalnie, oprocz spoila nie masz nic - czyli nie expisz, ale jesli zalezy Ci tylko na matsach - masz jedna mozliwosc wiecej :P.
A takich "mykow" jest kupa ...


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 25, 2007, 02:03:03 pm »
Ja raczej sam spoiluje albo z klanem,więc nie mam problemów czy ktoś mnie weźmie do pt.Ale kiedyś jak sam expiłem Tyrantem w katakumbach latał koło mnie krasnal-spoil i zażucał spoila tylko nie pytając mnie o to  :) ale mi nie przeszkadzał.





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 25, 2007, 07:27:27 pm »
no ludzie raczej tego nie olewaja czy maja dorfa ktory praktycznie nic nie zrobi , expa zje, to to czy spoil jest wlaczone jest bardzo wazne. dal mnie jak gram w party(i nie jestem dorfem) to bh=kasa


Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 26, 2007, 03:34:46 pm »
no ludzie raczej tego nie olewaja czy maja dorfa ktory praktycznie nic nie zrobi , expa zje, to to czy spoil jest wlaczone jest bardzo wazne. dal mnie jak gram w party(i nie jestem dorfem) to bh=kasa

Na szczescie nie wszyscy tak to widza - niektorzy lubia sobie popierdzielic, pozartowac i przyjemnie razem spedzic czas na expie.
Co chwile poznaje nowych ludzi, z ktorymi fajnie pogadac i pomykac. A sa tacy, jak np. Ike, ktorzy proponuja nawet "podlewelowanie".
Wszystko zalezy od ludzi i klimatu - a jak ktos zaczyna gadke od stwierdzen typu: "wszystkie czesci na ... moje", albo "recka bla bla moja" itd. to olac i miec w dupce. Jak grasz na serwie z 5k graczy - to zawsze znajdziesz kogos, kto oprocz adenki widzi cos jeszcze.
Jasne, ze po wspolnym party zawsze dziele sie matsami - ale wtedy jest to zupelnie co innego - nikt o to nie prosil, nikt tego nie wymagal, a jest to wtedy zawsze widziane jako mily gest...
Wszystko zalezy od tego, kogo chcesz spotkac ;P.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2007, 03:42:36 pm wysłana przez Koszalek »


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 26, 2007, 04:44:39 pm »
jakie refleksje - pieniadze to nie wszystko... kiczowato


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 2

  • Ślepe oko
Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 26, 2007, 08:40:40 pm »
Ino że tak czasami jest.

To wszystko zależy od podejścia.
wannabe
]|[


Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 28, 2007, 05:17:27 pm »
jakie refleksje - pieniadze to nie wszystko... kiczowato

- wyznawca ostatnich trendow czysto - kapitalistyczno - malomieszczanskich?

Na tym swiecie sa rozni ludzie, rozne zasady i rozny sposob widzenia tych samych na pozor rzeczy.
Nie widze powodu, dla ktorego mialoby byc to "kiczowate". To jest po prostu "troszku dalej" - to wszystko.