Witaj
Gość

Wątek: Destro i inni z Zariche w łapie  (Przeczytany 27759 razy)

  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Destro i inni z Zariche w łapie
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 10, 2007, 07:26:36 pm »

Niby racja jeśli to off to jak zabiłeś w ciągu 19 min tyle set osób? wiem ,że on gra na retku ale ten screen mi na retka nie wygląda.. widać ,że się kończą buffy już.. o ile były dane za 1 zamachem... 5 i 3 też nie rozpoznaje.. chyba ,że to jakiś hybryd yhy. wtedy tak self buffki by to były..

lol ale ty rozgarniety... w c5 zariche to mozna bylo miec z 30godzin zanim znikl

Sam jesteś noobem nie chodziło mi o karme tylko o liczbę pk.. bo żadko jaki człowiek chodzi z 500 pk.. na retku... ^^

lol im wiecej zariche ma pk tym jest mocniejszy (oczywisce do pewnej ilosci PK) i nie ma w tym nic dziwnego ze osoba noszaca zariche ma 500PK, i tak jak straci zariche to licznik PK wroci do punktu wyjsciowego.

Obecnie zariche czy jego odpowiednik w dualach nie jest juz tak potezny. Obie bronie maja status broni rodzaju nieznanego wiec skille na blunt/sword nie dzialaja, nerf dest z zariche, solowanie RB jest ciezke , b dlugo sie je zabija. Osoba noszaca zariche tez jest b latwa do zabica dla kazdego daggera dzieki skillom omijajacym cp, ogolnie to juz taki bajer niz cos przydatnego.
[/quote]


Po 1 sam jesteś nie rozgarnięty jeśli nie zauważyłeś ,że w tym 19 min chodziło mi o buffy które się w tamtym momencie kończyły znaczy ,jeżeli nie może cię nikt buffować to czas był by 19 min.. nie chodziło mi ,że tyle niby to miałeś...

A tamto zdanie było do Brodzisza bo wyzywa od noobów jakby ktoś nie wiedział ,że się ma 999999karmy a mi chodziło o pk.. i nie mi ,że jestem nie rozgarnięty bo wszystko co pisałem było dobre tyle ,że nie wziąłem pod uwagę ,że można sie buffować w ch.. jakoś nie spr nigdy..
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Destro i inni z Zariche w łapie
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 10, 2007, 07:29:16 pm »
Po 1 sam jesteś nie rozgarnięty jeśli nie zauważyłeś ,że w tym 19 min chodziło mi o buffy które się w tamtym momencie kończyły znaczy ,jeżeli nie może cię nikt buffować to czas był by 19 min.. nie chodziło mi ,że tyle niby to miałeś...

A tamto zdanie było do Brodzisza bo wyzywa od noobów jakby ktoś nie wiedział ,że się ma 999999karmy a mi chodziło o pk.. i nie mi ,że jestem nie rozgarnięty bo wszystko co pisałem było dobre tyle ,że nie wziąłem pod uwagę ,że można sie buffować w ch.. jakoś nie spr nigdy..

dzieki za potwierdzenie mojej teorii.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Destro i inni z Zariche w łapie
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 10, 2007, 09:59:30 pm »
A no teraz widzę, że to Zealot, przez te cyferki nie widziałem dokładnie obrazka. Myślałem, że to wrażliwość na ogień biorąc pod uwagę tło.

A wiem jak wygląda skill Infernal Form :P. Jak już pisałem myślałem, że ten 5 to wrażliwość na ogień, jakie niektóre moby rzucają. Ale to Zealot rzeczywiście.


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: -4

Odp: Destro i inni z Zariche w łapie
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 13, 2007, 03:26:14 pm »
dobra zchiza z tym zariche heehee wez skumaj jak tu cp uzupełnić hehe  :)  hehe no nie moge co za p atak w ogóle hehe rozwala mnie  :D


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: Destro i inni z Zariche w łapie
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 08, 2007, 07:25:02 pm »
E tam zariche :D http://gallery.filefront.com/Zekousek/110027/764241/%5B/IMG%5D
Koles z screena ma juz status legendy na serwie (supreme). Wiele ludzi ma ustawione na niego macro i jako pierwszy jest brany na target. Zdarza sie ze 9 ludzi na 78 niepotrafi go zabic.... Panie panowie maszynka do mielenia ppl- Zeke :D A to filmik co sie stało gdy dostal zariche do rąk http://files.filefront.com/HeroZariche+and+Zekeavi/;8861742;/fileinfo.html


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Destro i inni z Zariche w łapie
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 10, 2007, 07:59:55 pm »


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Destro i inni z Zariche w łapie
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 10, 2007, 08:29:25 pm »
Cytuj
Koles z screena ma juz status legendy na serwie (supreme). Wiele ludzi ma ustawione na niego macro i jako pierwszy jest brany na target. Zdarza sie ze 9 ludzi na 78 niepotrafi go zabic.... Panie panowie maszynka do mielenia ppl- Zeke

http://img70.imageshack.us/img70/1651/shot00128cp6qq6.jpg raczej można powiedzieć że miał status legendy, tylko się wywrócił na glebę:)
 Co do zeke to niezły buc z niego, że w zasadzie ciężko większego spotkać, ale wyfarmiony ładnie był:) W sumie z jego filmików "welcome to zeke world" jest warty oglądnięcia. co do destro to nie trzeba uberskilla aby titanem 78 na buffach  wc jechać 9 osobowe party, a tym bardziej z hero miracle, valor, OE ic.
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Destro i inni z Zariche w łapie
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 06, 2007, 11:03:27 am »
montezuma Ja wiem czy taki nieprzydatny. Kumpel wydropił w tygodniu Duska, gdzie praktycznie nasz tylko klan był zapisany. No to jak wpadał do DN to expił nieprzeciętnie. Fakt, że niestety wszystko skończyło sie niemiło(robił AoE i d/c neo - koniec zariche)Ale wyexpił z 76,9 do 77,4 w naprawdę kilka godzin :)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Destro i inni z Zariche w łapie
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 06, 2007, 01:31:14 pm »
Z tego co widzialem w CT1 to CP postaci z tymi mieczami podskoczylo albo juz mial taka moc bo 500k cp to sporo :P