Witaj
Gość

Wątek: Gladiator vs. Abyss Walker  (Przeczytany 4574 razy)

  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Gladiator vs. Abyss Walker
« dnia: Maj 24, 2010, 03:05:30 pm »
Jak myślicie kto wygra w tej walce?
AW mający Counterattack, ghost walking i ue czy glad ze swoim powerem;)


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Gladiator vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2010, 03:44:02 pm »
Jak myślicie kto wygra w tej walce?
AW mający Counterattack, ghost walking i ue czy glad ze swoim powerem;)

Glad z bluntem ma duuuze szanse
new future.


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Gladiator vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 24, 2010, 03:54:32 pm »
Blunt +HC na ele czy chance?;>


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Gladiator vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 24, 2010, 04:13:34 pm »
ele


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Gladiator vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 24, 2010, 04:32:27 pm »
a nie lepiej na chance i potem zmiana broni i combo ?


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Gladiator vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 24, 2010, 04:53:56 pm »
nie, wbijasz ele i bijesz tylko ze stunow


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Gladiator vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 24, 2010, 05:14:18 pm »
I takim sposobem ubije AW?;]


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Gladiator vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 24, 2010, 05:17:02 pm »
jak nie dostaniesz bluffa i w miare ogarniasz, to powinienes wygrac


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 24, 2010, 05:21:34 pm »
stun gf.


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 24, 2010, 10:51:56 pm »
nie, wbijasz ele i bijesz tylko ze stunow

fail. na ue i tym skillu z 83 i tak nie zadasz dmg ze stuna. HC jak i np. stun tyranta ma 2 efekty. 1 to zadany dmg a drugi to debuff (czyli ogłuszenie). i na gh lub ue jest szansa taka sama jak przy TSS ze uniknie dmg, a debuff wejdzie bez znaczenia na to czy ma ue czy nie, bo tego nie resistuje. chance > ele zawsze i wszedzie.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 25, 2010, 02:34:32 am »
Dwója z L2  :P
Od GE dmg ze stunow nie da sie uniknac- a majac odpalony us i 300 ele w broni dmg ze stuna jest bardzo przyjemny, do tego nawet jak nie jest na chance zrobiony, to wchodzi bardzo dobrze(jak masz na 30 zrobiony ofc). Dlatego taki aw jak nie zalozy maja bedzie stal dosc czesto na stunie, a jak zalozy to zostanie zmasakrowany przez dmg. Gh raczej wyjdzie w normalnym armorze, wiec wszystko bedzie zalezec od tego komu wiecej skill critow wejdzie/czy wejdzie stun. Jedyna sluszna taktyka imo, w innym przypadku dostajemy po pizdzie za czas trwania skilla z 83. A i jest jeszcze weapon blockade, ktore jak wejdzie daje nam troche free dmg w daggera.
...


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 26, 2010, 11:37:29 am »
Dwója z L2  :P
Od GE dmg ze stunow nie da sie uniknac- a majac odpalony us i 300 ele w broni dmg ze stuna jest bardzo przyjemny, do tego nawet jak nie jest na chance zrobiony, to wchodzi bardzo dobrze(jak masz na 30 zrobiony ofc). Dlatego taki aw jak nie zalozy maja bedzie stal dosc czesto na stunie, a jak zalozy to zostanie zmasakrowany przez dmg. Gh raczej wyjdzie w normalnym armorze, wiec wszystko bedzie zalezec od tego komu wiecej skill critow wejdzie/czy wejdzie stun. Jedyna sluszna taktyka imo, w innym przypadku dostajemy po -_-'zie za czas trwania skilla z 83. A i jest jeszcze weapon blockade, ktore jak wejdzie daje nam troche free dmg w daggera.

To zwracam honor. Ale imho i tak stun z landrate shield stuna > dmg.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 26, 2010, 11:46:25 am »
    For 10 seconds, transfers damage from close range physical attacks and skills back to the opponent.

ja bym nie zapominał o tym :( do tego jeszcze jak masz stuna na chance to nie masz na element więc dmg z tego będzie imo żałosny w kogoś w porządnym secie a z regularów szału nie zrobisz bo nie będziesz trafiał. FS ci koleś pewnie przeczeka na hide więc kolejny minus.

Ostatnio dostałem bs na oly na 4500k grając tankiem więc nie wiem co by się zrobiło z takim gladem :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Gladiator vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 26, 2010, 12:25:00 pm »
Ale to nie ma 100%...Ma szansę odbić tylko więc glad wciąż może go złożyć combem:)


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 26, 2010, 03:03:13 pm »
tyle ze glad raczej by nie walil z melee atakow tylko z banana+2giej dystansowej co nie zmienia faktu ze glad raczej bedzie miec ciezko ,


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Gladiator vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 26, 2010, 04:15:15 pm »
   For 10 seconds, transfers damage from close range physical attacks and skills back to the opponent.
bariera
ja bym nie zapominał o tym :( do tego jeszcze jak masz stuna na chance to nie masz na element więc dmg z tego będzie imo żałosny w kogoś w porządnym secie a z regularów szału nie zrobisz bo nie będziesz trafiał. FS ci koleś pewnie przeczeka na hide więc kolejny minus.
fs nie jest potrzebne do ubicia daggera, bo dmg ze stunow jest wystarczajacy. no i nie musze chyba mowic, ze jak dagger dostanie stuna to jest K.O
Ostatnio dostałem bs na oly na 4500k grając tankiem więc nie wiem co by się zrobiło z takim gladem :)
wciaz masz ic+3? bo drugie wystarczy ogarniac target (i nie dostac bluffa;p) i dagger nie ma prawa wbic Ci bsa (jedyna opcja to hide, ale 1 bs to za malo)


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 26, 2010, 04:37:34 pm »
Jak tank dostaje 4,5k od daggera to jest low i tyle xD

Cytuj
Ale imho i tak stun z landrate shield stuna > dmg.
Tyle, ze wtedy dagger wleci raczej w masterworku maju i ciezko zestunowac.
...


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 26, 2010, 04:55:25 pm »
wyfarmiony dagger i ogarnianie tankjiem raczej nie ma nic do tego czy sie dostanie 5k czy 10k


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 26, 2010, 05:26:00 pm »
wiem ze jestem lol tankiem nieogarem ale mam 1,8k pdefa

oznacza to tylko tyle ze taki glad nie wyciagnie na oly takiej ilosci wiec pewnie dostanie mozniej niz ja

wciaz masz ic+3? bo drugie wystarczy ogarniac target (i nie dostac bluffa;p) i dagger nie ma prawa wbic Ci bsa (jedyna opcja to hide, ale 1 bs to za malo)

a wiesz co to shadow step?  :?
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2010, 09:55:40 am wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Gladiator vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 26, 2010, 06:38:44 pm »
wyfarmiony dagger i ogarnianie tankjiem raczej nie ma nic do tego czy sie dostanie 5k czy 10k

Execly, wyfarmiony dagger zbije ci regularami all bufy i potem zabije na 2-3blowy
new future.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator vs. Abyss Walker
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 26, 2010, 06:51:42 pm »
to nie ten temat ale chyba nie tanka.... a już w szczególności HK
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!