Witaj
Gość

Wątek: Mała pomoc:)  (Przeczytany 1915 razy)

  • Wiadomości: 350

  • Pochwał: 1

  • Mam was gdzieś pfff.. Nie kocham was^^
Mała pomoc:)
« dnia: Kwiecień 22, 2008, 07:36:33 am »
Witam mam małą prośbę w związku z tym że się dopiero uczę angielskiego potrzebuje żeby mi ktoś napisał wypracowanie po angielsku jak się będzie żyło w przyszłości lepiej czy gorzej:)
Tak na 100-120 słów:P

Dla osoby która mi pomoże postaram sie o "+" :D^^


Do czwartku muszę to mieć:D^^
A co to takiego -_-' <----  <lol>?

Podpisu nie ma i nie bedze :P



Tylko nie mówić ze podpis za długi....-_-'
/Cubu$
Podpis był za długi i mnie denerwował. Więc skróciłem.


btw. Nie koffam ciebie.....

/Cubu$
Oj no nie przesadzaj :*


Stwierdzam fakty:) I tak ci tego nie wybaczę


  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 6

Odp: Mała pomoc:)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 22, 2008, 08:01:13 am »
mam nadzieję że takie coś będzie dobre, i że 150 słów to nie problem  :P

Since the beginnig of the world, people have always trying to improve their lifes. They were doing it by developing new technics of creating many things or just improving existing once. With that, new ,helpfull items were created, from the simplest wheel or hammer to the newsts, like cars or other daily used machines which we can't imagine our life with. Technology is developing so fast in presence, that in the closest future most of the things we have to do on our own will be done by machines, so we could lead easy and interesting live without worring about many stuff like in those days. Also medicine is developing very fast now, so hopefuly we can find cures for most diseases making our life healthier and extending it, probably even without expereincing problems of the old age. To sum up, I think our life in the future will be much easiner and better.

PS. nie gwarantuję 100% poprawności

autor postu otrzymal pochwale by Tyr    /Reina
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2008, 03:34:20 pm wysłana przez Reina »


  • Wiadomości: 350

  • Pochwał: 1

  • Mam was gdzieś pfff.. Nie kocham was^^
Odp: Mała pomoc:)
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 22, 2008, 08:12:34 am »
Ok^^ dzięki ważne że jest postaram ci się o "+"
A co to takiego -_-' <----  <lol>?

Podpisu nie ma i nie bedze :P



Tylko nie mówić ze podpis za długi....-_-'
/Cubu$
Podpis był za długi i mnie denerwował. Więc skróciłem.


btw. Nie koffam ciebie.....

/Cubu$
Oj no nie przesadzaj :*


Stwierdzam fakty:) I tak ci tego nie wybaczę


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Mała pomoc:)
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 22, 2008, 08:17:29 am »
mam nadzieję że takie coś będzie dobre, i że 150 słów to nie problem  :P

Since the beginnig of the world, people have always trying to improve their lives. They were doing it by developing new technics of creating many things or just improving existing once. With that, new ,helpfull items were created, from the simplest wheel or hammer to the newsts, like cars or other daily used machines which we can't imagine our live with. Technology is developing so fast in presence, that in the closest future most of the things we have to do on our own will be done by machines, so we could lead easy and interesting live without worring about many stuff like in those days. Also medicine is developing very fast now, so hopefuly we can find cures for most diseases making our life healthier and extending it, probably even without expereincing problems of the old age. To sum up, I think our life in the future will be much easiner and better.

PS. nie gwarantuję 100% poprawności

Skoro on się dopiero uczy wątpię, by był w stanie napisać coś takiego :)


btw. Skoro zaczynasz się uczyć to się ucz przyda ci się, a nie wyręczasz się ludźmi innymi.
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 350

  • Pochwał: 1

  • Mam was gdzieś pfff.. Nie kocham was^^
Odp: Mała pomoc:)
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 22, 2008, 08:47:49 am »
mam nadzieję że takie coś będzie dobre, i że 150 słów to nie problem  :P

Since the beginnig of the world, people have always trying to improve their lives. They were doing it by developing new technics of creating many things or just improving existing once. With that, new ,helpfull items were created, from the simplest wheel or hammer to the newsts, like cars or other daily used machines which we can't imagine our live with. Technology is developing so fast in presence, that in the closest future most of the things we have to do on our own will be done by machines, so we could lead easy and interesting live without worring about many stuff like in those days. Also medicine is developing very fast now, so hopefuly we can find cures for most diseases making our life healthier and extending it, probably even without expereincing problems of the old age. To sum up, I think our life in the future will be much easiner and better.

PS. nie gwarantuję 100% poprawności

Skoro on się dopiero uczy wątpię, by był w stanie napisać coś takiego :)


btw. Skoro zaczynasz się uczyć to się ucz przyda ci się, a nie wyręczasz się ludźmi innymi.


Mam taką babkę od angielskiego że wiesz...... w byle co uwierzy^^
A co to takiego -_-' <----  <lol>?

Podpisu nie ma i nie bedze :P



Tylko nie mówić ze podpis za długi....-_-'
/Cubu$
Podpis był za długi i mnie denerwował. Więc skróciłem.


btw. Nie koffam ciebie.....

/Cubu$
Oj no nie przesadzaj :*


Stwierdzam fakty:) I tak ci tego nie wybaczę


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

  • Sweetness
Odp: Mała pomoc:)
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 22, 2008, 08:52:21 am »
Tak czy siak, moglbys chociaz sprobowac. Nie po to sie chodzi do szkoly, zeby bylo copy, paste. A tymbardziej, zeby ktos na Twoja prosbe jeszcze pisal >>
  Piszę poprawnie po polsku.

Opportunity - RPG x5 Sword Muse 85
Opportunity - RPG x15 Soul Hound 85
Opportunity - Lancer x1 Elven Elder 6x


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 3

  • DarkOne
Odp: Mała pomoc:)
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 22, 2008, 09:21:03 am »
już nie przesadzajcie, lepiej by ktoś mu pomógł i by dostał jakaś pozytywna ocenkę a nie banie. poza tym jak dopiero zaczyna sie uczyć to powinni zaczynać od czegoś prostszego a nie od opowiadań.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Mała pomoc:)
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 22, 2008, 09:22:13 am »
Well, copy+paste jest fajne :P Szczególnie do referatów :D
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 350

  • Pochwał: 1

  • Mam was gdzieś pfff.. Nie kocham was^^
Odp: Mała pomoc:)
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 22, 2008, 09:23:53 am »
Zamknijcie temat bo sie zaczyna robić spam^^
Wy spamuchy jedne^^
A co to takiego -_-' <----  <lol>?

Podpisu nie ma i nie bedze :P



Tylko nie mówić ze podpis za długi....-_-'
/Cubu$
Podpis był za długi i mnie denerwował. Więc skróciłem.


btw. Nie koffam ciebie.....

/Cubu$
Oj no nie przesadzaj :*


Stwierdzam fakty:) I tak ci tego nie wybaczę


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

  • Sweetness
Odp: Mała pomoc:)
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 22, 2008, 09:40:00 am »
już nie przesadzajcie, lepiej by ktoś mu pomógł i by dostał jakaś pozytywna ocenkę a nie banie. poza tym jak dopiero zaczyna sie uczyć to powinni zaczynać od czegoś prostszego a nie od opowiadań.

No wlasnie, nie wydaje mi sie zeby to byl poczatek nauki jezyka angielskiego, na poczatku to sie uczysz ja, ty, my, wy, mama, tata, brazowy, czerwony xD Dobra ide do pracy, nie ma co spamowac :D
  Piszę poprawnie po polsku.

Opportunity - RPG x5 Sword Muse 85
Opportunity - RPG x15 Soul Hound 85
Opportunity - Lancer x1 Elven Elder 6x


  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 6

Odp: Mała pomoc:)
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 22, 2008, 09:42:03 am »
People have always been trying to improve their lifes. Thousends of years ago they created such things like wheel or basic tolls like hammers or axes to make their live easier. Since then, we didn't stop that process. That is why we can now use cars, dishwashers, washingmashines and many other stuff making our life easier and more pleasent. In the future we might invent machines or robots that will be doing all daily stuff for us so we so we don't have to work all the time. Transportation will be faster and safer and mayby we can travel into space, to other planets and live there. Medicine is also developing and hopefuly people will find cures for diseases so we could lead healty life. Medicine should also help us avoid problems of old age and we will be fit for whole our life. To sum up, I think our life in the future will be much easiner and better.

No cóż, prościej nie potrafię :P Masz teraz wybór ;D

A co do tego że ma się uczyć, to się jak najbardziej zgadzam, ale jak ktoś powiedział, pisanie wypracowań na początek to nie jest dobry sposób, bo nie bardzo jest co napisać bez doświadczenia, tym bardziej w szkołach gdzie niestety poziom edukacji jest bardzo niski (w większości szkół) ponieważ uczniom się nie chce uczyć, a i nauczyciele nie przykładają się zbytnio do nauczania. A języki obce są w szczególności trudne do nauczenia w szkołach jeżeli się samemu nie przyłoży do tego

Edit:

Dziękuję za poprawę, kocham literówki :), a najlepsze że 3x to sprawdzałem i nie wyłapałem ich. Co do proponowanego zdania, to przychylałbym się do pierwszych dwóch wersji, obie dobrze brzmią jak dla mnie więc niech sobie Kentaro wybierze którą woli bo to i tak bez znaczenia :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2008, 10:31:39 am wysłana przez Zorgo90 »


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Mała pomoc:)
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 22, 2008, 10:15:48 am »
Kilka literówek zorgo :P

People have always been trying to improve their lifes. Thousands of years ago they created such things like wheel or basic tools like hammers or axes to make their live easier. Since then, we didn't stop that process. That is why we can now use cars, dishwashers, washingmashines and many other stuff making our life easier and more pleasent. In the future we might invent machines or robots that will be doing all daily stuff for us so we so we don't have to work all the time. Transportation will be faster and safer and maybewe can travel into space, to other planets and live there. Medicine is also developing and hopefuly people will find cures for diseases so we could lead healty life. Medicine should also help us avoid problems of old age and we will be fit for whole our life. To sum up, I think our life in the future will be much easier and better.

Moze zamiast "Since then, we didn't stop that" lepiej by było dac "today, we didn't stop that" albo "nowadays we didn't stop that" lub w ostatecznosci "Even now we didn't stop that". W sumie to nie wiem, nie spałem wczoraj prawie w ogóle przez szkołe więc jestem zmęczony i nie myśle w pełni :P

Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 350

  • Pochwał: 1

  • Mam was gdzieś pfff.. Nie kocham was^^
Odp: Mała pomoc:)
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 22, 2008, 10:45:07 am »
Heh... wielkie ty^^
koffam was^^ (bez skojarzeń xD)
A co to takiego -_-' <----  <lol>?

Podpisu nie ma i nie bedze :P



Tylko nie mówić ze podpis za długi....-_-'
/Cubu$
Podpis był za długi i mnie denerwował. Więc skróciłem.


btw. Nie koffam ciebie.....

/Cubu$
Oj no nie przesadzaj :*


Stwierdzam fakty:) I tak ci tego nie wybaczę


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Mała pomoc:)
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 22, 2008, 11:33:42 am »
Dobra + dla pana i close....
Lineage 2 Classic EU