Witaj
Gość

Wątek: Polska Społeczność l2 ...  (Przeczytany 21938 razy)

  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

  • [AP]cOmbos
Polska Społeczność l2 ...
« dnia: Listopad 20, 2006, 10:48:10 pm »
Na początek coś odemnie ;P

http://img292.imageshack.us/img292/2753/1ec8.jpg

Ich super klan obtoczył mnie i zaczoł przyjemna rozmowe ze mną.Szkoda ,że ich słowa to były tylko n00b (oczywisice pisane przez 0 ) , twoja stara . Ogólnie smiesznie :P

http://img125.imageshack.us/img125/3682/2nw2.jpg
N/c

Ogolnie ludzi grający na takich high rate są żałosni szczególnie Polacy , zero kultury normalnie śmiech na sali.(Ja tam tymczasowo)

Jeżeli macie jakies smaczki to wrzucajcie.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 20, 2006, 10:59:25 pm »
pff .. ja co chwile słysze od ruskich że polacy to lamy. Po tych słowach raczej giną a ja mam czerwony nick ;p

Ostatnio była taka sytuacja - koleś wrzucał moijemu kumplowi, na jego starą itd. Koleś miał low lvl więc sie postawić nie mógł. Dostałem pmka. Przebranie oczywiscie ng i wpadam do eg. Patrze - typ coś klnie, widzę a grade z dark legions edge. Ja do niego "hitnij mnie jak jestes taki cfany". Odpowiedział "low lvli nie biję". Hitnąłem go. Oddał mi ze stuna haha (DA). Nie siadł, wyciągam soma, vortexik. Koleś zaczynał prosić o res zanim go zabiłem. Potem darł sie na shoucie że rodaka pekuje (na ruskim abyssie). Potem oczywiście zerg i Dev leży ;p było 1v15 z czego 1 zabiłem a durgi zerwał anchora ;p
w ogóle polacy grający w l2 to półmózgi (albo ja mam takei szczęście, ale 80 % polaków jakich spotykam to półmózgi :D). Ostatnio sie darli że zakosiłem komuś criest, a sam go namalowałem ... pfff ... 
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 4

Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 20, 2006, 11:00:49 pm »
A weź nawet nie gadaj...
Czasami jak widze takiego Polaka to aż wstyd się przyznać że jest się Polakiem  :?
Ja miałem taką sytacje że byłem sobie w LoA a tam ze 6 Polaków stało przed wejściem i gapiło się na jakiegoś belga. Zaczęli go wyzywać po polsku i w ogóle jakieś takie śmieszne cyrki odwalali że wstyd. Dlatego przez większość mojej kariery w l2 udaje anglika  :dry: Chodz nie ma się co załamywać. Nie wyszyscy tacy są :) Niektórzy to spokojni, kulturalni i tolerancyjni ludzie. Pisze to żeby nie było że każdy Polak to jakaś gruba świnia z pięknym słownictem (bez obrazy). No to raczej wszystko jak na razie.

Pozdrawiam :)
Zaufaj różowej sile :*:*:* || Lineage jest bogiem, expienie nałogiem, skille podstawą, a pk zabawą. || Graveland.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 20, 2006, 11:10:21 pm »
haha, a u nas na abyssie to ruscy wiedzą już co to znaczy k*u*r*w*a :D  (sory za omijanie cenzury, ale to jest dla oddania dokładnego wyrazu :P)
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2006, 11:19:59 pm wysłana przez DevouringOne »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 4

Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 20, 2006, 11:12:07 pm »
Haha :P Ciekawe kto ich nauczył :D
Zaufaj różowej sile :*:*:* || Lineage jest bogiem, expienie nałogiem, skille podstawą, a pk zabawą. || Graveland.


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 6

  • afk na długi czas
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 21, 2006, 12:28:27 pm »
Kilka dni temu zalogowałem sie na abyssa, no i biłem dynie w aden, a tu za chwile gosc o nicku shilen elder mowi: kurwa a ja na to: nie klnij a on: what ?? xD

Tak tak, niektórzy polacy to lamy...
Na pochybel S K U R W Y S Y N O M ;]


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 2

  • march or die
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 21, 2006, 02:02:11 pm »
bo srednia wiekowa Polakow grajacych w L2 to 13 lat (nie obrazajac odpowiednio rozwijajacych sie trzynastolatkow)
L2-Paradise  lvl 78 Spectral Dancer (rip)



  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 21, 2006, 02:08:58 pm »
W większości są to sflustrowane dzieciaki nie dające sobie rady w realu  :? dlatego starają się w jakiejś grze wyjść na maczo  8) a tak naprawde wystarczy tupnąć nogą by sie taki zfajdał w gacie  :P





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • Wiadomości: 117

  • Pochwał: 0

Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 23, 2006, 08:50:27 pm »
W większości są to sflustrowane dzieciaki nie dające sobie rady w realu  :? dlatego starają się w jakiejś grze wyjść na maczo  8) a tak naprawde wystarczy tupnąć nogą by sie taki zfajdał w gacie  :P

Tak :P Popieram :D
Pamiętam grałem na servie Talkaas (czy jakoś tak) high rate (10k). Była wojna z Włochami, bo to był ich serwer. Po paru tygodniach (jak czekałem na virtue :P) mieliśmy rozejm i był git. PvP/PK razem z nimi to zajebista rzecz była! Było widać, że umieją grać. Po paru dniach nieobecności na servie wbijam się i tylko słyszę "Italiano fuckano!" "Italiano DIO" "Italia to pier*****e kur*y" itp. itd. ... No... To było po rozejmie... I tak znowu dostawaliśmy po dupie...


Albo 2 przykład:
Na ŚP serwerze Hobby (c3).
Gierze sobie PP na CT, aż tutaj nagle słyszę na shout: "PK! PK! PK! PK!" Ja się pytam kto i słyszę "Polish PK'ers!" Podbiega do mnie koleś (bez PK) prosi o buffki, ja mu daję, a on mnie PK... Pytam za co, a on "Za darmo"... I tak sytuacja się powtarzała kila razy... Dawałem buffki i w zamian deda xD (13 latki + donate = BiG NooB + A Grade item's xD )
https://www.l2-rez.com/?page=info -> start serwera 15.02.2023

Nowy server H5, aktywna administracja!

Zapraszam na serwer! PM "Domi


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 1

Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 23, 2006, 10:43:25 pm »
tak to jest jak idioci graja w l2


  • *******
  • Wiadomości: 1358

  • Pochwał: 12

Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 23, 2006, 11:27:40 pm »
glownie to nie idioci. Bo to jest jakis tam % ale niestety tych "idiotow" (10-13 lat) najbardziej widac ;/ A opinie oni robia nam wszystkim :( Niestety nikt im nie moze zabronic.


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

  • [AP]cOmbos
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 24, 2006, 02:15:09 pm »
Nie tylko 10 i 13 latki , znam paru kolesi w wieku 18 19 i 20 lat ... naprawdę żal mi ich :|


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 24, 2006, 02:36:28 pm »
glownie to nie idioci. Bo to jest jakis tam % ale niestety tych "idiotow" (10-13 lat) najbardziej widac ;/ A opinie oni robia nam wszystkim :( Niestety nikt im nie moze zabronic.

Zaczynałem sobie robić Artisana więc miałem niski lv podbiega do mnie /chyba to był gladiator na średnim lv/i do mnie bij sie no bij i pyk zaznaczył mnie ale nie zabił.
Wiedziałem że mnie zabije bo byłem słabszy i powiedziałem żeby poczekał.
Poszedłem po Tyranta wchodze na łąke przy DP i tylko mnie zobaczył myk i tylem go widział  :o ot i kolejny bohater





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 25, 2006, 09:46:27 am »
U mnie na osiedlu jest dwóch kolesi (12 lat) i o lineage wiedzą więcej niż o dodawaniu... Na nauczycieli mówią nuby, do ojca wtf, jak gumy w sklepie nie dostaną to omg, lol te sprawy, ze starym we 3 (3 kompy) grają w party zawsze..., strasznie się wqrwiają jak z kumplami ich pekujemy  8) , aha nicki mają ciekawe: PowerEliminator, PowerStun, PowerLucznik, PowerBuffer, PowerHealer itd/itp
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 1358

  • Pochwał: 12

Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 25, 2006, 11:57:32 am »
Do czego zmierza ten swiat :/ Biedne dzieci :P


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 25, 2006, 12:10:50 pm »
jak ktos wczoraj byl w gludio na abyssie 7x to wie co sie dzialo ... 2 polacy naskakakiwali na shoucie, jak powiedziałem że wysle screeny do GMa za nie pisanie po angielsku to chdozili za mna i mnie pekowali i wjezdzali na starych. A co ja im zrobie biednym krasnalem.
P.s quest na scavengera sux ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 25, 2006, 12:12:06 pm »
Do czego zmierza ten swiat :/ Biedne dzieci :P
Nie wiesz do czego? Potem takie dzieci zostana programistami, bo lubią gierki komputerowe :] Dostana prace w jakies firmie za 10zl/h i beda lupac w Tibie ;] Nasz rynek zaleje fala nedznych produktow i wszystko co wypracowali porzadni ludzie pojdzie sie j*******.


  • *******
  • Wiadomości: 1358

  • Pochwał: 12

Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 25, 2006, 12:26:31 pm »
Eh. To ja do tej "swietlanej" przyszlosci nie chce nalezec. Gdyby mozna bylo cos zrobic... Np to zeby nigdy nie powstala Tibia. :P


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 25, 2006, 04:46:04 pm »
jak ktos wczoraj byl w gludio na abyssie 7x to wie co sie dzialo ... 2 polacy naskakakiwali na shoucie, jak powiedziałem że wysle screeny do GMa za nie pisanie po angielsku to chdozili za mna i mnie pekowali i wjezdzali na starych. A co ja im zrobie biednym krasnalem.
P.s quest na scavengera sux ...

A byłem,byłem.Troche mi nerwy puściły i poleciałem fuckersem na shoucie:P Nie rozumiem za bardzo samej idei rozmów na shoucie(nie do tego w końcu sluży) a tym bardziej rozmów w "zakazanym" na shoucie i trade channel języku/językach.Nic mnie tak nie w#$%&* jak nooby które prowadzą rozmowy na shoucie bądż biją NPC w miastach.Z tego co zaobserwowałem na x7 przylazło multum gnojków z DN i robią straszną wieś.No ale będzie przynajmniej kogo lać razem z klanem.I nie będą mnie ruszały teksty w stylu "rodaka bijesz?!" bo łachów cmentarnych trzeba lać i patrzeć czy równo puchną bez względu na narodowość.
[


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 26, 2006, 04:51:50 am »
rake - widziałem, a raczej słyszałem cie :P

Macie klan ? Mam Dark WIzarda na 23 ;p zrobiony w 40 minut ;p
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2006, 04:53:22 am wysłana przez DevouringOne »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 3

    • Strona o Grach MMORPG.
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 26, 2006, 08:24:07 am »
bo srednia wiekowa Polakow grajacych w L2 to 13 lat (nie obrazajac odpowiednio rozwijajacych sie trzynastolatkow)
ehh a jak ty byłeś w ich wieku to grałeś w gry MMORPG?

www.gry-mmorpg.bee.pl - Forum o Grach MMORPG! Zapraszam.


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 26, 2006, 08:44:55 am »
Jak miałe 13 lat to dziewczyny za warkocza targałem  :D
Z drugiej strony jak tam pomyśleć, że łebki zaczynają grać w l2 od 13 roku życia to w wieku 21 lat będą chodzić na mass pvp z zamkniętymi oczami  :shock:
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 27, 2006, 10:20:10 pm »
wtedy beda garc w l6c21
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1358

  • Pochwał: 12

Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 27, 2006, 10:24:58 pm »
jak mialem 13 lat to na kompie gralem w jazz jaz rabbit 2 :P Albo AoE 2 :) Internet to bylo cos ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 27, 2006, 10:44:57 pm »
Moja jest zabawna historia.... gdy dostalem komputer ( koniec 3 klasy podstawowki) to bylo zapoznanie sie z komputerem (tzn doszlifowanie) po paru miesiacach zaczalem grac w POKEMONY (emulator) czasami spedzalem przed tym po 3-6 godz...do gwiazdki przestalem w to grac gdyz mialem nowego kompa... wtedy czekajacPółtora roku grajac w nudne offline gierki jak wysciki fifa itp dostalem INTERNET (w wakacje) wtedy mialem 12 lat. Na poczatku roku szkolnego dostalem gre o nazwie Mu online. Zaczalem w to maniakowac...tak maniakowac ze siedzialem przed tym po 14-16 godz jak bylem chory 2 tygodnie...kariera Mu online skonczyla sie przed swietai... (znowu komputer rozwalony ;/. Po naprawie zaczalem na powaznie grac w Quake 3...Tak trzymalem  Pol roku...Do wakacji (uhhh historie sie powtarzajaale z innymi grami ;p) i wtedy zaczal sie Lineage 2. Pierwszy serverek byl ISOGAMES...gralem tam wakacje do czasu Wipe-a czyli pod koniec wakacji.Wtedy zaczalem grac na jakims serverku o wysokich ratach grajac tam z 6-7 miechow (lul;p) i w kwietniu zaczal sie dragon....gralem tam sporadycznie az do czasu rozpoczecia szkoly...troche moze pokrecilem z latami ale tak historia wygladala....


W sumie nie wiem po co to napisalem ale chyba daje sie z tego wywnioskowac ze bylem Maniakiem....eeeehhh kiedys to bylo zycie... ;)
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"