Witaj
Gość

Wątek: Polska Społeczność l2 ...  (Przeczytany 21932 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 03, 2006, 04:27:35 pm »
lecą do krasia a z krasia do WH :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 03, 2006, 09:41:15 pm »
Co do spolecznosci polakow to nie wiem jak temu zapobiec...bedzie trzeba Nc-sofcie napisac zeby zrobili cenzure  również w polskim jezyku  :oops: :P
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 03, 2006, 09:44:29 pm »
u nas jest cenzura w "zajeb**" ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 04, 2006, 07:25:12 am »
Ale z tego co mozna wywnioskowac ogolnie o spolecznosci ktora dostaje internet to zaczyna gra Tibia,Mu online potem Diablo  a potem z nejwyzszej pulki L2,GW, WoW ;]
Mamy nowa teorie ewolucji :P (z ktora sie zgadzam :) )


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 06, 2006, 03:15:00 am »
Szkoda że ktoś nie był na servie addiction,jednym słowem bagno jakiego chyba nie widziałem,na szczęście tam gdzie gram zdarzył się jeden przypadek klnięcia i to w dodatku Gm-a jeszcze,teraz jest spokojnie.Jakiś event,ślub,turniej i te sprawy.


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 4

Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 06, 2006, 07:31:27 am »
Co do spolecznosci polakow to nie wiem jak temu zapobiec...bedzie trzeba Nc-sofcie napisac zeby zrobili cenzure  również w polskim jezyku  :oops: :P

na abbysie jest cenzura polskich słów. Chyba bo jak ktoś pisze j.e.b.a.n.y (sorki ale na potrzeby wypowiedzi)to wyskakuje -_-' ale to tylko takie z nielicznych.
Zaufaj różowej sile :*:*:* || Lineage jest bogiem, expienie nałogiem, skille podstawą, a pk zabawą. || Graveland.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 06, 2006, 10:17:39 am »
ja pamiętam jak na Elite był annoucement: "kurwa" :D
Albo annoucement: "." ... a ktoś tam na shoucie: "łał, ale sie gm spisał :D"
A gm: STFU ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

  • [AP]cOmbos
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 06, 2006, 10:33:46 am »
Ale z tego co mozna wywnioskowac ogolnie o spolecznosci ktora dostaje internet to zaczyna gra Tibia,Mu online potem Diablo  a potem z nejwyzszej pulki L2,GW, WoW ;]
Mamy nowa teorie ewolucji :P (z ktora sie zgadzam :) )

Naszczescie zaczolem od Diablo :P


  • *******
  • Wiadomości: 1358

  • Pochwał: 12

Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 06, 2006, 12:22:32 pm »
Zaczynałem od D2 :) Potem Lineage :P W MU nigdy nie grałem Brat gra w Tibie (stfu) GW nie grałem. A WoW mnie nie porwał bym dłużej nad nim siedział :P


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 06, 2006, 02:26:55 pm »
do 30 lvl oplaca sie sprzedawac matsy, a potem tylko i wyłącznei ZBIERAĆ. Zasada u mnei w klanie na ratach 10x jak miałem swój panem SK była - albo dajesz matsy do CWH albo wylatujesz.

U mnie jest prawie tak samo z tym że ja matsy przestałem sprzedawać już gdzieś na 20lv,to samo z receptami na matsy bo sporo się dropi do 20lv a jak w klanie masz postacie powyżej 40lv to tylko kupować trza   :(
Mając wczesniej nazbierane recki zamiast kupować je to się na nich zarabia  :P





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 06, 2006, 11:11:00 pm »
Kurde, ale miałem dzisiaj śmieszną sytuację. Expimy sobie po satyrach i leile czy jak temu tam jest w EV z kolesiem, myślę koleś po angielsku gada to nei z polski. Ja puszczam text po angielsku "sprawdze jakie moby mamy bić po SB hurricane" no to typ odpowiada po angielsku "to ja też sprawdze". Pytam sie po angielsku "na jakiej stronie to sprawdzasz" a koles in inglisz "na lineage2.bo.pl". To ja po polsku "no to kurde gadaj po polsku leszczu". Mieliśmy zajefajny polew z tego ;)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 07, 2006, 01:36:02 pm »
Szkoda ze nie robilem skrinow, kilka razy zdazalo mi sie czytac rozmowy dotyczace mnie/mojego klanu/etc podczas gdy rozmowcy mysleli ze nic nie rozumiem [;


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 07, 2006, 02:33:00 pm »
Kurde, ale miałem dzisiaj śmieszną sytuację. Expimy sobie po satyrach i leile czy jak temu tam jest w EV z kolesiem, myślę koleś po angielsku gada to nei z polski. Ja puszczam text po angielsku "sprawdze jakie moby mamy bić po SB hurricane" no to typ odpowiada po angielsku "to ja też sprawdze". Pytam sie po angielsku "na jakiej stronie to sprawdzasz" a koles in inglisz "na lineage2.bo.pl". To ja po polsku "no to kurde gadaj po polsku leszczu". Mieliśmy zajefajny polew z tego ;)

To jest bardzo częsty przypadek  :P i przeważnie rozwiązuje się sam przypadkowo gdy pada słowo "klucz" "k***a" lub temu podobne  :P
Potem przez chwile konsternacja i leci się dalej  :)





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

  • [AP]cOmbos
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 09, 2006, 05:49:22 pm »
Taaa ja tak poznałem ciekawych ludzi . Przez to , że na zakończenie rozmowy spytałem tak z dupy kolesia skąd jest . :D


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

  • Wszędzie dobrze, ale na DN / NM najlepiej!
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 10, 2006, 12:21:41 am »
Ja jakoś nie lubię grać z Polakami... Jak się trafi rodak to bardzo dobrze, ale jakbym miał wybierać: Polak czy dobrze mówiący po angielsku zza granicy - wybrałym obcokrajowca. Nie wiem dlaczego - jakoś po prostu wolę grać z innymi.
Przy okazji można sobie lekko wyrobić opinię o różnych narodach i pogawędzić na 101 tematów :D Tak się dowiedziałem min. o wojsku na Krecie i ocenach szkolnych w Rumunii :D







  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 10, 2006, 12:31:40 am »
Taaa polacy to cięzki naród który nie potrafi się ze sobą dogadać. Chociażby ostatnia akcja z przed kilku godzin gdy na dragonie miał pojawić się "Golomka"(?). od razu wyzwiska poleciały. Dostali w d*** , wrócili i znowu jakieś sapy. Chcieliśmy rozejm czy coś w tym stylu ... eee tam jak do ściany. Naprawde cięzko ;/

Za to na drugi dzien od uruchomienia dragona jakiś koleś na ogólnym zaczął besztać ostro że mu Nightmare nie otworzyli, że donatorów nie cierpi itp itp. Jak mu kolesie zrobili kontre w stylu że na Nm grają tylko noobki co nie umieją sobie poradzić na low exp i że dzieki donatorom on sobie może na tym Nm to sie chłopczyk chyba rozpłakał. A nick miał dosyć inteligentny "hujciwryj"
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2006, 12:51:26 am wysłana przez Accumen »


Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 10, 2006, 01:10:36 am »
a ja uważam, że Polacy to wspanialy naród:
1 bo jak nas leją to sie zjednoczyć umiemy i bić (czasem pić) do upadłego
2 no gdzie wy nupki takie dziewczyny widziliście jak nie w Polsce?????????
bo ja bylem i tu i tam i tak od chwili do do paru mieśęcy i nigdzie nie widziałem naszych pięknych kobiet

a sterotypy sa wszedzie i jak jesteście fajni to nie wstydzcie sie mówić jestem Polakiem. Bo właśnie odniosłem wrażenie, że ci fajni sie nie przyznaja do tego. A niby jak obcokrajowcy maja sie dowiedzeć ze jestesmy fajni??


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 10, 2006, 01:18:49 am »
zależy czy jesteś w klanie z polakami gadając z dorosłym człowiekiem mający 18+ lat to taki polak jest przeważnie fajny, godny zaufania...jeżeli gadasz z nim przez VT lub ts-a, a jezeli zkolegujesz się z gówniarzem który ma 10-14 lat i który lubi często przecinki wstawiać i nie potrafi się zachować to jest z d*** gra...;/
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 10, 2006, 01:39:28 am »
ale nie tylko z Poslki graja "ludzie" - 15 lat itp.
a ja znam i po 20+ i używaja przecinków (sam sie odzwyczajam)
i Polskich dziewczyn nic nie przebije, chetnie zgine za to co twierdze!!:D


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 5

Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 10, 2006, 01:40:00 am »
http://images3.fotosik.pl/285/d14536a094da7172.jpg <<< UWAGA ! ! !  czytacie to na wlasna odpowiedzialnosc !!

koles oflagowal sie po czym dostal roota od SE z ktorym bylem w party a moje drainy dokonczyly sprawe.
Akcja miala miejsce we Florian - osobnik chcial odciagnac nas od zabijania PKerow, ktorzy sie tam respawnowali (pewnie chcial swojego resnac i przewalic sprzet) - jaka byla jego reakcja widac wyzej  :o

ja pamiętam jak na Elite był annoucement: -_-'a" :D
Albo annoucement: "." ... a ktoś tam na shoucie: "łał, ale sie gm spisał :D"
A gm: STFU ;p
ja gdzies widzialem skrina z tej :rozmowy"
GM nie przebieral w słowach :D


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

  • [AP]cOmbos
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 10, 2006, 01:44:08 am »
Lol co za przypał , kto mu dał internet :|, kto mu l2 zainstalował ?!
I co te jego teksty mają być niby na poziomie ? To dziecko nawet nie wie jak się poniża ...


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 10, 2006, 01:53:06 am »
Kobiety to swoja droga...;0
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 2

Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 10, 2006, 01:55:03 am »
Imo, gorszym narodem są rumuni :) Po 3 tygodniach gry na Dexie stwierdzam, że są najgorszymi graczami w l2 jesli chodzi o poziom gry i zachowanie. Standardem jest, że nie znaja chyba żadnego słowa po angielsku, 90% z nich to newbie, nie ma pożądnych rumuńskich na tym servie 1 ally co coś reprezentuje. "Cudze chwalicie a swego nie znacie" taka jest prawda, polacy az tacy straszni nie są w kazdym kraju zdarzają sie debile, psychopaci itd. trzeba sie z tym pogodzic.
Knowledge Reigns Supreme Over Nearly Everyone


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 10, 2006, 08:55:37 am »
Mnie najbardziej wqrviają Brazylijczycy, ogólnie latynosi. Bełchocą tam coś po swojemu typu "Ke pasa", "donde Estas" a jak ktoś pisze english pls - to rzucają hasła N0oB etc. myślą, że są najlepsi ale to nubki.
Bardzo lubie Czechów i Słowaków, kiedyś byłem w klanie MidEuPowah - grali Czesi, Polacy, Słowacy i kilku tam jakiś Bługarów, Litwinów, Węgrów. Pisze im po angilesku, a oni do mnie "Polako - my sasiedzi my sie dogadimy" i każdy gadał po swojemu, ale dogadać się jest łatwo: ownuje "K**va PK ubił mi", "pardom, zerkne v kosik" - poszedł do WH, "v PvP ubija zmiotnik" - chodzi o łucznika, "nozik" - sztyleciarz i takie tam  :D
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

  • Wszędzie dobrze, ale na DN / NM najlepiej!
Odp: Polska Społeczność l2 ...
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 10, 2006, 11:55:48 am »
Jak mu kolesie zrobili kontre w stylu że na Nm grają tylko noobki co nie umieją sobie poradzić na low exp
No sorry, ale w takiej sytuacji to ja też nie wiem jakbym zareagował... Nie bronię tu kolesia - który faktycznie inteligencją się nie popisał - ale jednak przyczepianie się do serwerów gdzie kto gra... dla mnie to jak rasizm.
Ja uważam że pod względem rate'ów nie ma serwerów lepszych i gorszych. Każdy z nich ma swój target. Jednym sprawia przyjemność gra na high rate gdzie widzi efekty swojej pracy szybko i może mieć kilka postaci na wysokim poziomie. Inny woli chełpić się tym, że było mu ciężko ale wydusił na low rate ten lvl 70+. Co kto lubi... Nie można powiedzieć, że ten serwer to dla noobów, bo na każdym serwie znajdziesz ich kilku, a każdy człowiek gra swoim unikalnym stylem [nie musi grać żeby w 3 dni zrobić subclase - niektórzy grają dla przyjemności i znajdują czas żeby się zachwycić L2]. Stwierdzenie że jakiśtam serwer jest dla noobów to zwykłe ,estwo   :oops:
I zgadzam się z Konim. Głupawki można dostać jak się spróbuje dogadać z latynosami. Jednak najbardziej drażnią mnie Hiszpanie. ANI JEDNEGO SŁOWA nie wykrztusi po angielsku, ale jak cię dorwie... nie ma przebacz. Może 30 minut szwędać się za tobą powtarzając "source, source". Kiedyś tak sobie siadłem w Elven Vilage i postanowiłem, że jak powie po angielsku - "pls cash/money" - to sypnę mu adeny. Poprosiłem żeby powiedział o co mu chodzi po angielsku. Niestety, jak się pewnie domyślacie - adeny nie dostał, bo jego prośby ni jak nie zrozumiałem  :D [no co, przecież ja nie szprecham po hiszpańsku] :)