Witaj
Gość

Wątek: Mix w Plusie  (Przeczytany 2367 razy)

  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Mix w Plusie
« dnia: Grudzień 05, 2006, 03:20:20 pm »
witam was serdecznie

skonczyla mi sie umowa z Plusem. dokonalem 24 doladowan. telefon mialem z MIXa i teraz bylem pytac sie w salonie w moim miescie ale tam jest jakis nowy gosciu ktory ma chyba problemy emocjonalne bo zamiast mi cos doradzic to mowi zeby poczytal stronke internecie i ze on ma wazniejsze sprawy na glowie...a sklep byl pusty i on siedzial nic nie robiac (widac dba o klintów)[sic!]...dlatego pytam was. czy waszym zdaniem oplaca sie przedluzac umowe czy moze lepiej wziąć nowego mixa...a moze jeszcze cos innego. nie bede ukrywal iz mysle o Mixie bo potrzebuje nowego aparatu komorkowego. stac mnie na miesieczne placenie 50zl ale najlepiej by bylo 30zl. bardzo prosze o pomoc , za ktora z gory dziekuje

ps.sila rzeczy wybor ogranicza sie tylko do sieci PLUS bo cala moa rodzina ma telefony z tej sieci. pozdrawiam


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Mix w Plusie
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 05, 2006, 04:23:51 pm »
Jak chcesz się wyróżnić to weź sobie Orange MIX. 2 lata umowa, karta co miesiąc za 25zł + bonusy, telefonik przyzwoity, a i tanie są mmsy, rozmowy, smsy, gprs itd. Zresztą nie przekonasz kury do kotleta  :D  Zajrzyj na stronę Plusa, Orange, Ery i zapoznaj się z ofertami.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Odp: Mix w Plusie
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 05, 2006, 05:50:04 pm »
o orange nawet mi nie mow...moj kolega ma w orange. kiedys nie wygadal wszystkich pieniedzy na koncie i mu je SKASOWAŁO [sic!] w orange jak zapomnisz sobie przedluzyc konta to kasuje kase. wole pozostawac w Plusie i chyba przedluzenie oferty bedzie najlepsze


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Mix w Plusie
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 05, 2006, 06:35:52 pm »
Mi tez sie skonczyly doladowania w plusie(36) i teraz patrze za abonamentem.


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Odp: Mix w Plusie
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 06, 2006, 07:38:24 pm »
a moze na abonament lepiej wziąć? jest podobno jakis za 25 zl. slyszeliscie  cos?


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Mix w Plusie
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 06, 2006, 07:40:40 pm »
Weź może ERE :)
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Mix w Plusie
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 06, 2006, 08:28:06 pm »
Tak teraz w Plusie jest oferta Godziny na Święta i dostaje sie podwojenie darmowych minut i smsow przez cztery pierwsze miesiące. Dla przykładu taryfa która mnie interesuje to Godziny 40.
Dostaje w tym 60 darmowych minut przeliczane na 300 smsów. Przez pierwsze 4 miechy mam to podwojone. jest taki abonament za 25zl/miech. IMO to juz lepszy abonament niz mix, masz darmowe minuty, tansze połączenia. Miałem juz mixa i za nic w swiecie nie powroce do niego, dla mnie to zwykle zdzierstwo, jak juz sie wiazac z jakas siecia to tylko na abonament.


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Odp: Mix w Plusie
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 07, 2006, 04:54:32 pm »
dziekuje ci bardzo serdel za pomoc. jestem troche slaby jesli chodzi o wiedze na temat telefonow i pare lat temu jak sam wybieralem telefon to sie nieze wpieprzylem w rachunki - dlatego prosze cie abys podal mi linka lub opisal ta taryfe o ktorej mowisz

ps.stac mnie na 25-40zl miesiecznie na abonament i szukam tylko wplusie


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Mix w Plusie
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 07, 2006, 05:11:32 pm »
Wiec tak, tu masz link do tej oferty o ktorej mowiłem:
http://www.plusgsm.pl/promocje/abonament_w_plusie/oferta_z_telefonem/czasopodwajacz/regulamin/regulamin_promocji_czasopodwajacz.pdf
(trzeba miec jakiegos oddtwarzacza *pdf -ów zeby otworzyc)

A tu masz ceny połączen, smsów i darmowych minut i smsów w poszczególnych taryfach:
http://www.plusgsm.pl/promocje/abonament_w_plusie/oferta_z_telefonem/czasopodwajacz/szczegolowa_oferta/

Ta oferta czasopodwajacz to aktywuje sie po wyslaniu sms'a, i podwaja ci darmowe minuty, w przypadku taryfy, po podwojeniu:
25 zł - masz 60 darmowych minut i 300 darmowych smsow
40zł - masz 120 darmowych minut i 600 darmowych smsow

Wiecej szczegółów masz w linkach ktore podałem wyzej.
Poczytaj sobie to.


« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2006, 10:09:08 pm wysłana przez Dohid »


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Odp: Mix w Plusie
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 07, 2006, 06:43:03 pm »
dzieuje. juz sie trcohe rozeznalem i faktycznie oferta podwajania czasu jest ok i tez mozna do niej dokupic pakiet za 10 zl jeszcze darmowych minut ale czy np oferta "czas po 2 mnutach stop" (choc drozsza o 10zl w abonamencie) nie jest lepsza?


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Mix w Plusie
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 07, 2006, 09:21:50 pm »
To zalezy, zawsze musisz gadac przez te 2 minuty, a to juz i tak dlugo, mi bardziej odpowiada podwajanie darmowych minut, bo mam wiecej smsow, w przeliczuneniu 5 smsow= 1 min , wiec wykorzystuje darmoche tak jak mi to odpowiada:)


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Odp: Mix w Plusie
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 12, 2006, 08:59:49 am »
a przepraszam ze cie tak mecze ale ma tylko jedno ostatnie pytanie. czy w taryfach Godziny mozna dokupic ulusge za 10 zl ze moge sobie gadac za darmo z jednym numerem? pytam poniewaz np w promocji "po 2 minutach czas stop" nie wolno miec uslusg takich jak: StrefaPlus,Swojaki i 50% taniej wplusie i stacjnarne
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2006, 09:06:54 am wysłana przez Lancelot[PL] »