Witaj
Gość

Wątek: Dex DONATE  (Przeczytany 4341 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Dex DONATE
« dnia: Styczeń 22, 2008, 03:00:10 pm »
Cytat: lineage.ro
Donate fo SQL SERVER to increase server performance
For the first time since we started this network, DexTeam needs your help and support .
Due to increased number of players that are joining our network, a new dedicated SQL SERVER PC to keep the databases is needed . From ads we raised ~400 $ till now . At least 2k $ are needed.
SO, if u want to spare money for this , u have a paypal account where u can donate to .
BUT , this donation is rewarded with only a "Thank YOU !" , nothing more . no items , no help in game . You know we never do that .
LE : if u donate just to spam the forums about how good are u helping us , forget it . we dont need those kind of persons helping us .

Thank you all for your support !



Czyzby koniec z serwerem bez DONATE?
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Dex DONATE
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 22, 2008, 03:03:44 pm »
tak juz panikuj... przeczytaj dobrze to bedziesz wiedział o co chodzi...


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Dex DONATE
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 22, 2008, 03:55:04 pm »
Moze kolejny z donate, ale jedyny z 9k luda na jednym serwie.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: Dex DONATE
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 22, 2008, 04:28:14 pm »
Widze, ze macie problem z interpretacja :P
Cytuj
this donation is rewarded with only a "Thank YOU !" , nothing more . no items , no help in game . You know we never do that .if u donate just to spam the forums about how good are u helping us , forget it . we dont need those kind of persons helping us .
Ta dotacja jest wynagradzana tylko za pomoca "Dziekuje", nic wiecej. Bez itemow, bez pomocy w grze. Wiecie, ze nigdy tego nie robimy. jeśli przekażesz nam pieniądze tylko po to by spamowac na forach o tym jaki jesteś dobroduszny pomagając nam - zapomnij. Nie potrzebujemy pomocy od takich ludzi.


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Dex DONATE
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 22, 2008, 05:04:48 pm »
Widze, ze macie problem z interpretacja :P
Cytuj
this donation is rewarded with only a "Thank YOU !" , nothing more . no items , no help in game . You know we never do that .if u donate just to spam the forums about how good are u helping us , forget it . we dont need those kind of persons helping us .
Ta dotacja jest wynagradzana tylko za pomoca "Dziekuje", nic wiecej. Bez itemow, bez pomocy w grze. Wiecie, ze nigdy tego nie robimy. jeśli przekażesz nam pieniądze tylko po to by spamowac na forach o tym jaki jesteś dobroduszny pomagając nam - zapomnij. Nie potrzebujemy pomocy od takich ludzi.

ja to zrozumialem :S ale tak to sie wszystko zaczyna... najpierw za dziekuje potem za ENCHANTA a wkoncu za S grade :D ale trzeba byc dobrej mysli
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Dex DONATE
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 22, 2008, 05:43:22 pm »
Oj, to przezemnie przepraszam, niedlugo za granie na dex trzeba bedzie placic x$ :D Gogo retail

SERDEL:  Sam kiedys grałes na privach, a teraz wielki szlachcic sie z Ciebie zrobil bo grasz na retku. Lepiej zajmij sie sobą i swoją sesją, nikt nie chce wysluchiwac tutaj twoich żali :/ Nie wiem, po co tu spamujesz skoro nie masz nic konkretnego do napisania.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2008, 06:42:12 pm wysłana przez serdel »

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Dex DONATE
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 22, 2008, 06:12:52 pm »
Lubisz wkurzac ludzi :P
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Dex DONATE
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 22, 2008, 09:14:12 pm »
Ja się nie mogę powstrzymać więc napiszę.

Fen, przyglądałem się Tobie uważnie od paru dni i robisz z siebie IMO pośmiewisko. Retail tu, retail tam... sam przecież grałeś na privach... gdyby nie privy to prawdopodobnie nie ruszyłbyś gry na oficjalnym serwerze. Twoja pycha mnie odrzuca. Trochę pokory człowieku. Przypomnij sobie jaki skromniutki byłeś gdy wstępowałeś do AE.

Cytuj
mam jeszcze jedno pytanie, o eq musze sie starac sam czy pomozecie chociaz na poczatku z jakims no grade??

Taki kozak a się boi o sprzęt no grade... http://oliwier.ol.funpic.de/forum/index.php?showtopic=338&st=0

Ciekawe jak to z B/A grade u Ciebie jest...

Zarzekasz się, że jesteś pvp master - na razie tylko mówisz, przekonaj nas jakimś pvp movie a nie naczytasz się Blaha co z Twoim fanatyzmem do SH przyprawia mnie o mdłości. DOWODY pls...

Drwisz z ludzi którzy nie płacą 40zł na grę... hehe dobre , tylko niektórzy wolą inwestować w swoją osobę a nie rozwijają garba przy expieniu non stop przy kompie. Siłownia - 50zł, aikido - 100zł , języki obce, fajne ciuchy, wypad do knajpy/na disco itp. to wszystko kosztuje.

Jeszcze raz trochę pokory człowieku, jeżeli jesteś taki w RL to pewnie wiedziesz "ciekawe" życie towarzyskie i masz "mnóstwo" znajomych.


ON TOPIC:

Materid, o Dexa się nie martw, jestem na 100% pewien, że wszystko będzie oki. Jedyny sensowny serwer na którym warto zagrać w L2(chodzi o priv).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2008, 09:34:27 pm wysłana przez Inidriel »


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Dex DONATE
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 22, 2008, 09:17:53 pm »
No ja mysalem ze bez kasy dodatkowej to lagow nie zlikwiduja pprzez taki wzrost online , ale nadal jest to okolo 7-8k ludzi czy juz tak z 5-6 "tylko"?


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Dex DONATE
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 22, 2008, 09:35:39 pm »
No ja mysalem ze bez kasy dodatkowej to lagow nie zlikwiduja pprzez taki wzrost online , ale nadal jest to okolo 7-8k ludzi czy juz tak z 5-6 "tylko"?
Mysle, ze z 8k, bo poprzednio limity serwera byly na 6k okolo, a skoro potrzebuja dodatkowej maszyny i dalej niektorzy maja problem z loginem, to mysle, ze informacja od admina o 8k online jest bardzo prawdopodobna.

P.S ponoc IFC sie rozpadlo :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2008, 09:50:48 pm wysłana przez Kll »
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Dex DONATE
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 22, 2008, 09:53:57 pm »
P.S ponoc IFC sie rozpadlo :D

ponoć nie... poczytaj wiecej info =P a raczej poszukaj =P


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

  • pure virgin farmer
Odp: Dex DONATE
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 23, 2008, 02:36:36 am »
chodzi o to, ze dochody z reklam (te zółte podkreslenia na stronce) przynosza dexowi zbyt mało kasy zeby rozwijac hardware , potrzebny jest nowy sql server, poniewaz zaczeło grac tam o 3k ludzi wiecej niz poprzednio. poniewaz (jak mysle) ich sponsor czyli dexternet nie moze im zaoferowac nowej maszynki, wiec zwrocili sie do graczy - proste. nowy serwer sql = 0 laga. ktos twierdzi ze donate tak sie zaczyna..., jest wyraznie napisane ze to tylko i wylacznie dobrowolna składka. kolesie robią to jako hobby moze maja troche kasy z reklam, ale nic nie wskazuje na to zeby chowali ją do kieszeni, poniewaz dex rozwija sie bardzo dynamicznie ostatnimi czasy. zreszta nawet jakby wprowadzili jakis donate na nowy serwer w postaci jakis czapek/gogli krasnala to tez byloby ciekawie ;D, ja sam nie mam konta pay pal (zreszta nawet nie wiem jak to działa, troche sie boje bankowosci internetowej ;p), i załuje bo chetnie wspomoglbym gości.

pozdrawiam.


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Dex DONATE
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 23, 2008, 09:33:31 am »
IMO mozna to rozwiazac bez wydawania kasy na nowy sprzet:

DUAL BOX ZAKAZANY  :!: I PO SPRAWIE

Nie wiem jak na DEXie ale na Wrath jest dosc popularne posiadanie własnej bufstacji i postawienie jej np. na TFG czy DV w czasie gdy main character idzie expic. A jakby zakazac DUAL BOXA mysle ze zwolnilo by sie troche miejsca :)

EDIT:

Widzieliscie dane procentowe DONATE?

Cytuj
Thank you all for your support !
Donation Status :
France: 85%
Brasil 8 %
Poland: 2%
UK :3 %
Rest : 2%
server money raised:25 % (500$) way to go 1500$ :(

FRANCE 85% :o ... BTW na DEXie nie spotkalem jeszcze zadnego francuza  :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2008, 06:08:32 pm wysłana przez Materid »
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

  • pure virgin farmer
Odp: Dex DONATE
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 26, 2008, 01:46:59 pm »
jest sporo francuzów - nie tak mało jak ci sie wydaje Oo. jak chcesz ich przebić w tym donejcie, to zaplac wiecej niz oni :D
ta dualbox zakazany, moze dlatego tak uwazasz bo jeszcze nie wyfarmiles sobie buferów ;D


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Dex DONATE
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 26, 2008, 02:20:49 pm »
jest sporo francuzów - nie tak mało jak ci sie wydaje Oo. jak chcesz ich przebić w tym donejcie, to zaplac wiecej niz oni :D
ta dualbox zakazany, moze dlatego tak uwazasz bo jeszcze nie wyfarmiles sobie buferów ;D

Uwazam ze to zabija potrzebe robienia bufferow, kazdy moze wziąć (kupic) buffy i nikt nie potrzebuje BUFFERA w Partybo ma swoja wlasna buffstacje... to troche IMO bez sensu jest :P

Na 4x tez tyle bufferow na Dual boxie?
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Dex DONATE
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 26, 2008, 03:05:23 pm »
aktywny support > boxowany support
ZAWSZE, a w IL tym bardziej.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Dex DONATE
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 27, 2008, 05:16:27 pm »
Odnośnie donate to myślę że powinni podać jakieś konto w polskim banku i łatwiej by każdemu było przelać jakąś kwotę ze swojego konta niż wyrabiać kartę kredytową.Słyszałem że jeden z GM-ów to Polak,więc w czym problem?


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Dex DONATE
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 27, 2008, 05:48:37 pm »
Byl kiedys jeden gm polak, ale juz od paru mies nim nie jest.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired