Witaj
Gość

Wątek: Kim najlepiej zacząć ??  (Przeczytany 2230 razy)

  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Kim najlepiej zacząć ??
« dnia: Grudzień 01, 2005, 08:25:28 pm »
Kim według was najlepiej zacząć wim że takie posty byłyale nie mogłem znaleźć . Prosze o odpowiedzi.



  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Kim najlepiej zacząć ??
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 01, 2005, 08:45:10 pm »
postacie ktore sa lamerskie, latwe do prowadzenia, expienia i nie trzeba sie specjalnie sie wysilac zeby byc dobrym to Spellsigner (Elf mag) i Hawkeye (Człowiek łucznik)...
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Kim najlepiej zacząć ??
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 01, 2005, 09:55:09 pm »
ale to jest pojsie an łatwizne, szybko sie znudzisz nimi bo są za proste chyba że należysz do lamerow w stylu chce być najlepszym bo tak i bierzesz spellsingera/hawkeye/tresurehunter i dajesz w łape gmom zeby ci dali 70 level od razu i zgrywasz bossa co to nie ty.

Powinieneś sie zastanowić kim chciałbyś grać
-postać która bedzie siciągala na siebie potwory podczs gdy inni w party będą je likwidować (Dark Avanger, Paladin, Temple Kinght)
-dmg dealer czyli osóbka która zdaje duże obrażenia ale ma niski p def (Tresure hunter, Abys walker, painswolker)
-magiczny dmg dealer tłuczący z dystansu (spell singer, spell hower, sorcerer)
-chesz leczyc / wzmacniać innych (prophet, bishop, elven elder, shielen elder)
- lubisz przywolywac zwierzątka i je posyłać do walki (elemental summoner, phantom summoner, warlock)
-wolisz łuczników i walke na odległość (Silver ranger, phantom ranger, hawke eye)
-lubisz wzmacniać party skillami ale być przydatnym też w walce (sword singer, Blade dancer)
-zarabiać sporo kasy i robic przedmioty (bounty hunter, warshimit)
-reszta postaci oprócz destroyera moim zdaniem jest za trudna dla początkującego


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Kim najlepiej zacząć ??
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 01, 2005, 10:45:34 pm »
SK tez niby sie nie wydaje ale tez jest trudny.To takie polaczenie:tanka,maga,DD,summoner ale jak pisalem dosc ciezko sie gra do czasu jak nie masz 55(3 cubici) a w walce nim to trzeba kombinowac(nie tak jak DA stunt,ss,stunt,ss...).


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Kim najlepiej zacząć ??
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 02, 2005, 09:05:39 am »
tak samo moge powiedziec ze gra SK to tylko drain, drain, ss, ss, ss..

DA tak czesto stuna nie uzywa bo szkoda na niego MP,


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Kim najlepiej zacząć ??
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 02, 2005, 09:07:17 am »
Jak sk walisz tylko draina to nim nigdy nie grales.Drainy laduja sie co 15 sec. wiec non stop nimi nie wali.


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Kim najlepiej zacząć ??
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 02, 2005, 09:10:58 pm »
Ej ale jak najlepej dla lamki któr pierwszy raz widzi gre i hce sobie pograć ??(lubiemiecze:D ) :lol:



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Kim najlepiej zacząć ??
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 02, 2005, 11:06:58 pm »
Glad jest dobry,duzy dmg duzo hp ale maly def magiczny.W PvP dobry, warlord to tez ciekawa propozycja walka z kilkoma przeciwnikami naraz.


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Kim najlepiej zacząć ??
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 03, 2005, 07:41:32 am »
Chciałbym grać kimś kto mam miecz  :mrgreen: Miecze mnie pociągają :mrgreen:  :twisted:  :twisted:



  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Kim najlepiej zacząć ??
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 11, 2005, 05:00:44 pm »
Cytat: Beatonix
-dmg dealer czyli osóbka która zdaje duże obrażenia ale ma niski p def (Tresure hunter, Abys walker, painswolker)

A gdzie Glad?
Cytuj
Chciałbym grać kimś kto mam miecz Mr. Green Miecze mnie pociągają Mr. Green Twisted Evil Twisted Evil

Warlord walczy włóczniami. Możesz zrobić to co ja, wziąłem gladiatora na początek :).


  • Wiadomości: 280

  • Pochwał: 2

Kim najlepiej zacząć ??
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 11, 2005, 05:13:07 pm »
Cytat: Zurek_pl
Miecze mnie pociągają


owned  :shock:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
dug


Użytkownik zbanowany


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 2

Kim najlepiej zacząć ??
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 11, 2005, 05:42:22 pm »
Cytat: Ryltar
Glad jest dobry,duzy dmg duzo hp ale maly def magiczny.W PvP dobry, warlord to tez ciekawa propozycja walka z kilkoma przeciwnikami naraz.


Ryltar nie mówimy tu o oficjalach.... Co do pytania, to weź albo destro (miecz dwuręczny) albo właśnie tego glada (duale).Glad nie jest za dobry na pvp na prywatnych serwerach (określa sie go mianem ,,kaleka")ale fajnie sie nim moby tłucze.Są jeszcze tanki (DA, SK, TK) albo BD lub SWS ale oni mogą ci sie nie spodobać bo nie mają żadnych sklili ofensywnych do mieczy.Glad ma ich sporo.Destro chyba tez ma jakieś (nie wiem nie grałem :P)
nick Harnas zawsze i wszędzie....