Witaj
Gość

Wątek: Summonerzy - Prezentacja  (Przeczytany 151028 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 21, 2007, 10:17:29 am »
Beda dzialac oba.To tak samo jak w interduce gdy polaczysz miecz ktory daje ci pasywne odbijanie obrazen to kumuleje sie z chant of revange/skinami/reflect damage/songiem.

Co do ksiazki...to chyba twoj serwer ma cos zwalone z dropami bo jestem na 10000000000000000% pewien ze leca z tego moba nowe cubici bo sam na allseronie szukalem tego SB dla kumpla i przy okazji znalazlem 4 inne SB na cuby(800k do przodu bylem ^^).


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 21, 2007, 10:27:35 am »
No cóż popytam na forum Exi... siedziałem w it teraz droplo troche książek, ale nie znalazłem tej na Sparka:/. A stun Sparks to silny jest? Często wchodzi w białe moby?
Edit:Znalazłem z czego dropi ten SB - Manashen Gargoyle.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2007, 10:57:12 am wysłana przez damc »


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 21, 2007, 02:00:58 pm »
Spark to jeden z 3 najlepszych cubicow(wg.mnie) a do czolowki zalicza sie polter,spark i vampire.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 21, 2007, 02:53:10 pm »
Jednak poprostu pecha miałem że nie dropło(5 godzin siedziałem krasiem windsusach) obok mnie jakis kraś expil(na bee hive) i mu dropła ta książka... Kupiłem od niego i się cieszę sparkiem.
Mam takie pytanie co do expienia - mam prawie 43 lvl i dotąd expiłem w IT, ale zaraz niektóre moby bedą zielone tam i nie wiem gdzie teraz iść. Myślałem, żeby iść do CT i wziąć ze sobą jakiegoś spoila w party, czy może lepiej iść samemu/z kimś gdzie indziej?
Edit:Zrobiłem duale stormy i teraz zauważyłem niezłą poprawę w częstotliwości aktywacji cubiców, szkoda ze na razie moge tylko 1 miec :/.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2007, 07:07:57 pm wysłana przez damc »


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 21, 2007, 03:50:32 pm »
Anti Summon Field jest polem ktore moze utworzyc kazdy summoner.Gdy osoba tego uzyje zostaje unieruchomiona na ten czas i zre MP podczas jego rzucania.To ma tez wade bo kazdy nie wazne czy to nasz czy wroga wejdzie w pole zostaje odeslany wiec na siege nalezy uwazac zeby siege golem lub wild hog jakos sie nie zapetal i nie wpadl w to pole bo zniknie.Generalnie pole niezwykle przydatne,ustawione w dobrym miejscu napsuje zycia innym summonerom.

Nie, ten skill ma bardzo mala uzytecznosc, to ja z obecnymi skillami fuzyjnymi, na papierze wygladaja super, w praktyce tego nikt nie uzywa. Z obecnych informacji o interlude te pole bedze mial bardzo maly zasieg, ok 100-200 range, trzeba na niego 3osob ktore nie moga byc atakowane i nie wiadomo jaki land rate bedze mial skill. Sam erase ma niezbyt duze szanse wejsca, a co mowic o AOE skillu. Mysle ze te 3 osoby bedze mozna wykorzystac do lepszych skilli fuzyjnych niz ten likwidujacy sumony. Ogolnie skill do niczego.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 24, 2007, 04:44:59 pm »
No więc mam małe pytanie odnośnie summonerów, na które za cholerę nie mogłem sobie odpowiedzieć, a konkretnie.
Czy kiedy gramy z summonerem w party, to ta kara 30%, 90%, 10% itd. spada tylko na summonera czy może na całe party.
Może dziwne pytanie, ale po prostu zaczynam grę na serwerze z osobą towarzyszącą :P i mamy zamiar biegać ciągle w party, a gdyby jedno z nas wciąż otrzymywało kary prowadziłoby to do dysproporcji w lvlach, no zresztą sami rozumiecie. Chodzi mi o c5, dodatkowo dodam.


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 24, 2007, 04:48:30 pm »
To tobie zabiera expa nie innym to chyba logiczne x]
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 24, 2007, 05:04:02 pm »
Tak jak najbardziej logiczne, w innym wypadku przecież summonerzy nie mieliby szansy na party.
No ale mi tam po prostu chodzi o to, że summoner traci tego expa i jeśli chce się pakować tak od początku do końca z kimś innym no to jednak normalne, że pojawiają się problemy i prędzej czy później summoner gdzieś sam musi pakować, żeby dorównać w stanie doświadczenia innym postaciom nie ponoszącym tej kary, stąd też moje pytanie czy nie da się tego gdzieś ustawić?


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 24, 2007, 05:45:45 pm »
Ustawic?? :? Jeli biegasz z kumplem/kumpela DD albo magiem to olej summona. W przypadku maga po prostu siedz i zbieraj exp :P A jesli twoj kumpel/kumpela robi DD to przyzywaj tylko cuby i pomagaj mu nimi. Dopiero na 56 (+/-) lvl dostajesz summona do party (Queen the Cat, Nightshade, Unicorn Seraphim) zjadajacego tylko 5%, ale to raczej do wiekszego party (np. Cata/Necro party)


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 24, 2007, 05:52:25 pm »
No właśnie mam dopiero zamiar przejść na c5 bo przerzuciło się tam sporo moich znajomych i myślałem, że może w c5 coś takiego dorzucili, skoro nawet spoila w party można dzielić. :)
No ale przyznam, że mi pomogłeś cuby to też sensowne rozwiązanie i nie ma problemów z expem.
Wielkie dzięki. :wink:


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 31, 2007, 11:33:18 pm »
Cytuj
Z obecnych informacji o interlude te pole bedze mial bardzo maly zasieg, ok 100-200 range, trzeba na niego 3osob ktore nie moga byc atakowane i nie wiadomo jaki land rate bedze mial skill. Sam erase ma niezbyt duze szanse wejsca, a co mowic o AOE skillu.

Dobra skumalem aluzje skill jest do dupy :P

Queen do lucznikow lub daggerow jest FTW ^^V


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 08, 2007, 09:59:11 am »
Mam pytanko, w sumie od dawna mnie gnebi, ale nie mialem jak sprawdzic: Warlock/ElementalSummoner maja kubiki, ktore zadaja DMG. Gdy kogos uderze, kubik nie zawsze aktywuje sie od razu. Koles rezygnuje z walki, znika mu flaga, mi rowniez, on ma malo HP, kubik odpala, koles pada. Czy zarabiam karme czy nie?


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 08, 2007, 10:15:29 am »
ja zarobilem :P dla zabawy szturchalem sie kolezanka na bardzo niskim levelu (chyba 25) na piesci ale zapomnialem ze mam storma nad glowa... skonczylismy sie bic...zeszla jej flaga,sztormik sie obudzil i dupnal ja za 2,5k dam :D jeszcze nigdy nie widzialem tak wscieklej kobiety :D


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 08, 2007, 11:10:57 am »
A co z karma? Byla czy nie? :)


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 08, 2007, 11:21:17 am »
ja mialem :P ale  to moze jakis blad?


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 08, 2007, 12:06:31 pm »
Nie
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 08, 2007, 02:27:20 pm »
Cubic po przywolaniu jest czescia ciebie.Znika po 15 minutach lub znika jak ty padasz.


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 08, 2007, 03:07:24 pm »
To akurat wiem.. Czyli jego ockniecie sie moze skonczyc sie karma dla nas? A jak koles przezyje? Dostaje flage czy nie?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 08, 2007, 03:32:56 pm »
Tak jak cubic walnie typa jestes oflagowany a jak zabijesz typa bez flagi to masz karme.


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 10, 2007, 08:52:02 pm »
pytanie - czy buff XXX servitor działa z final servitor ?? (XXX zależy od rasy - jak ludź to warrior servitor)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 10, 2007, 09:39:46 pm »
Nie...jak PoF nie dziala z CoV to tak samo nie dzialaja Servitory.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 17, 2007, 05:02:39 pm »
Jakie skille dostal w c5 ES/EM []z tego co sie orientuje to : betray,warrior bane? cos jeszcze?, Te 2 buffy z 3 profy sa dodane w c5 czy c4?


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 17, 2007, 05:54:44 pm »
Wszystkie skille z 3 profki zostały nie zmienione, za to jako ES dostaje możliwość rozwijania wind schakle oraz nowe skille takie jak betray, mass surrender to water oraz summon friend.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 01, 2007, 10:30:45 pm »
Jaki light A grade dla PS? Co daje nightmare light?


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 01, 2007, 10:43:26 pm »
Majestic Light:
Archery P. Atk. +8%
MP +240
Weight increased plus the point at which a weight penalty is applied +5759
Stun Resistance +50%
DEX +1
CON -1
Spis: http://www.lineage2.com/Knowledge/item_sets.html
HATE ME MOAR!