Witaj
Gość

Wątek: Franz - spis graczy  (Przeczytany 17082 razy)

  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 0

  • Nie ważne skąd, ale dokąd idziesz
Odp: Franz - spis graczy
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 30, 2010, 12:59:23 pm »
No nie - mistrzostwo świata. Dwóch gości już sporo czasu nie grających na Franzu, jest w tym wątku najbardziej aktywnych. Ale chyba niestety dowodzi to tylko prawdzie, że życia na Franzu ubyło. Chociaż nie popadałbym w jakąś dramatyczną nutę, ciągle się coś dzieje - clany się przetasowują, ruch w interesie jest.

Chyba najgorszą plagą stała się wojna na bany, a niestety po ostatniej sprawie z Stanleyem widać, że problem ciągle jest
Server Franz Carthus    Shilien Templar  85
                                   Spellhowler        75
                                   Necromancer     75
                                   Gladiator           75


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Franz - spis graczy
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 01, 2010, 11:55:03 pm »
No nie - mistrzostwo świata. Dwóch gości już sporo czasu nie grających na Franzu, jest w tym wątku najbardziej aktywnych. Ale chyba niestety dowodzi to tylko prawdzie, że życia na Franzu ubyło. Chociaż nie popadałbym w jakąś dramatyczną nutę, ciągle się coś dzieje - clany się przetasowują, ruch w interesie jest.

Chyba najgorszą plagą stała się wojna na bany, a niestety po ostatniej sprawie z Stanleyem widać, że problem ciągle jest

+1
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 0

  • Nie ważne skąd, ale dokąd idziesz
Odp: Franz - spis graczy
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 03, 2010, 12:09:27 am »
I żeby wszystko było jasne, doskonale wiem, że ban to ryzyko jakiego należy się spodziewać expiąc afk. Ale masowe petycje to i tylko w celu wybicia konkurencji to już przegięcie.

Pewnie, że fajnie było być w gf, ale sprawa bana Stanleya mnie wk......, GF ma mnóstwo innych sposobów na zapanowanie nad serwerem. Pewnie to nie robota samego GF, może HB, jednak cały czas to ta sama strona. I dlatego polazłem do Angels'ów.

Czego teraz mam się spodziewać - pewnie bana
Server Franz Carthus    Shilien Templar  85
                                   Spellhowler        75
                                   Necromancer     75
                                   Gladiator           75


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Franz - spis graczy
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 03, 2010, 10:49:06 am »
Sprawa stanleya i jego famili to tylko i wylacznie wina jego pt, a raczej mastermaxa. Obwinianie kogokolwiek za tego bana to czysta hipokryzja. Film ktory zostal zrobiony mastermaxowi nie byl powodem jego bana, a tylko powodem do przyjzenia mu sie blizej. Inna sprawa, ze w dokladnie w ten sam sposob kilka dni pozniej bana dostal poulia i po raz kolejny byla to tylko i wylacznie jego wina.

ps. jak juz jestesmy przy petycjach to nie wroze Ci kariery w Angels, skoro obok HB oni sa glownymi masterami od petycji vide Zerglin i jego miliony 1-wszo lvlowych charow poustawianych na spotach do tego celu.