Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 379579 razy)

  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2100 dnia: Grudzień 21, 2009, 08:07:05 pm »
Heh największy spad, bynajmniej na teonie bylo gdzieś w wakacje. W marcu tego roku, na Teonie grało 5k ludzi, teraz 2,6 trochę liczba wzrasta bo aktualnie jest 2,7 z groszami ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2009, 08:10:37 pm wysłana przez Elenestir »




  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2101 dnia: Grudzień 21, 2009, 09:00:25 pm »
Hmmm koniec swiata co tu sie dzieje , nie wiedzialem ze jestem az tak popularny oO a darth coraz glupszy ;)w koncu naprawiles internet czy dostales zasilek , w koncu twoje wymazone 200 zeta z zus albo krus;)
Hod kmioty barowe zapamietajcie ze revenge is main ;)oczywiscie kilku nabsterow bedzie chcialo sobie ten tekst dodac do sygny hahaahah  alez prosze zapodajcie sobie ;)Co do Fusion darthkmiocie przynajmniej ja decyduje o sobie i a nie ze ty okradasz ludzi w klanie(w bylym klanie mosthated tak mpisza ze ich okradaliscie ;) jesli to mozna nazwac klanem ;p

po krotce  zyczymy hod-nobom jak najmniejszych wyplat , okrojenia bonosow ktorych i tak nie maja i nie benda mieli dla tych co siedza w hod na recie zeby im rente zabrali bo smierdzi na servie ;)i zus w polsce przez nich kuleje ;)
i ogolnie zeby wam samopoczucie sie nie poprawilo ;)
Hmm to na tyle ?Darth rozumiem zw w strachu przed BIELAK-em wszedzie dokolola i przez 24 h czujesz strach ?;)
Widzisz darth kmiocie barowy juz nie mozesz expic 24 h ;)
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2102 dnia: Grudzień 21, 2009, 09:06:24 pm »
Heh największy spad, bynajmniej na teonie bylo gdzieś w wakacje. W marcu tego roku, na Teonie grało 5k ludzi, teraz 2,6 trochę liczba wzrasta bo aktualnie jest 2,7 z groszami ;)

Nikogo nie interesuja twoje rozkminki na temat teona w topicu o franzie.

Hmmm koniec swiata co tu sie dzieje , nie wiedzialem ze jestem az tak popularny oO a darth coraz glupszy ;)w koncu naprawiles internet czy dostales zasilek , w koncu twoje wymazone 200 zeta z zus albo krus;)
Hod kmioty barowe zapamietajcie ze revenge is main ;)oczywiscie kilku nabsterow bedzie chcialo sobie ten tekst dodac do sygny hahaahah  alez prosze zapodajcie sobie ;)Co do Fusion darthkmiocie przynajmniej ja decyduje o sobie i a nie ze ty okradasz ludzi w klanie(w bylym klanie mosthated tak mpisza ze ich okradaliscie ;) jesli to mozna nazwac klanem ;p

po krotce  zyczymy hod-nobom jak najmniejszych wyplat , okrojenia bonosow ktorych i tak nie maja i nie benda mieli dla tych co siedza w hod na recie zeby im rente zabrali bo smierdzi na servie ;)i zus w polsce przez nich kuleje ;)
i ogolnie zeby wam samopoczucie sie nie poprawilo ;)
Hmm to na tyle ?Darth rozumiem zw w strachu przed BIELAK-em wszedzie dokolola i przez 24 h czujesz strach ?;)
Widzisz darth kmiocie barowy juz nie mozesz expic 24 h ;)

Bielak uderza ponownie  :o


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2103 dnia: Grudzień 21, 2009, 09:08:53 pm »
Wiec najzabawniejsze jest  ze nie macie nic do powedzenia a pierdzielicie smuty onanizujac sie pod biurkiem codziennie ;
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2104 dnia: Grudzień 21, 2009, 09:11:01 pm »
pytanie do nastepnego barana z uprawnieniami ;) czemu sie bawicie moim podpisem pod tekstem , badziewiarskie podchody , widac ze jestescie ze wsi ;p
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2105 dnia: Grudzień 21, 2009, 09:11:52 pm »
milan nobie a co ty mozesz powiedziec o FUSION ,jedynie mozesz poseplenic;p
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2106 dnia: Grudzień 21, 2009, 09:15:30 pm »
To już nie będzie odpierdzenia?
3ndymi0n - Adv/SWS Franz Nemesiis Klan


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2107 dnia: Grudzień 21, 2009, 09:18:05 pm »
Zobaczymy 5 stycznia ;]
Server: Core
Othell Rogue


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2108 dnia: Grudzień 21, 2009, 09:32:43 pm »
patrzcie kto wrocil!!!

1st  :oops:
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2109 dnia: Grudzień 21, 2009, 09:36:21 pm »
Idz do toalety ;]
Server: Core
Othell Rogue


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2110 dnia: Grudzień 21, 2009, 09:57:10 pm »
Widzisz Her0s , zabiles milan noba i teraz mamy przerabane ;p
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2111 dnia: Grudzień 21, 2009, 10:26:11 pm »
Hmmm koniec swiata co tu sie dzieje , nie wiedzialem ze jestem az tak popularny oO a darth coraz glupszy ;)w koncu naprawiles internet czy dostales zasilek , w koncu twoje wymazone 200 zeta z zus albo krus;)
Hod kmioty barowe zapamietajcie ze revenge is main ;)oczywiscie kilku nabsterow bedzie chcialo sobie ten tekst dodac do sygny hahaahah  alez prosze zapodajcie sobie ;)Co do Fusion darthkmiocie przynajmniej ja decyduje o sobie i a nie ze ty okradasz ludzi w klanie(w bylym klanie mosthated tak mpisza ze ich okradaliscie ;) jesli to mozna nazwac klanem ;p

po krotce  zyczymy hod-nobom jak najmniejszych wyplat , okrojenia bonosow ktorych i tak nie maja i nie benda mieli dla tych co siedza w hod na recie zeby im rente zabrali bo smierdzi na servie ;)i zus w polsce przez nich kuleje ;)
i ogolnie zeby wam samopoczucie sie nie poprawilo ;)
Hmm to na tyle ?Darth rozumiem zw w strachu przed BIELAK-em wszedzie dokolola i przez 24 h czujesz strach ?;)
Widzisz darth kmiocie barowy juz nie mozesz expic 24 h ;)

Summonujemy Alariona szybko!! xD




  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2112 dnia: Grudzień 21, 2009, 11:35:47 pm »
nie nie nie... nie mam siły, za stary już jestem ; p A tak ogólnie to miło poprawić sobie trochę humorek przed kolosem ; )

Przynajmniej kilka osób nie będzie mówiło, że forum is dead.

Zatem popcorn i czytamy dalej ^^

BTW Panie Biały, podobno miałeś kupić jakąś postać za 1000$ i PK-ować mnie do końca mojego życia nawet w Tibi. To jak to będzie...? :<
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2113 dnia: Grudzień 22, 2009, 08:51:58 am »
Siemanko!
Nie bylo mnie troche i tak sobie czytam watek od 9x strony.Mniej wiecej znam style tu piszacych i wiem czego sie spodziewac,ale do uja wafla kto to jest ten MadMax? Ktos juz moze rozkminił? ;) "Miszcz cientej ryposty" to łun nie jest.
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2114 dnia: Grudzień 22, 2009, 09:13:44 am »
nie nie nie... nie mam siły, za stary już jestem ; p A tak ogólnie to miło poprawić sobie trochę humorek przed kolosem ; )

Przynajmniej kilka osób nie będzie mówiło, że forum is dead.

Zatem popcorn i czytamy dalej ^^

BTW Panie Biały, podobno miałeś kupić jakąś postać za 1000$ i PK-ować mnie do końca mojego życia nawet w Tibi. To jak to będzie...? :<


Ale wymyślasz Alarion... BIELAK powiedział że jeżeli go zbanują to jest w stanie kupić sobie nową postać i nie zmieni to nic bo zawsze będzie was pekował na serwerze Franz. A że jesteś Noobem i cie zbanowali no to już twój problem nie musisz się martwić o pk od BIELAKA chyba ze wrócisz

Server: Core
Othell Rogue


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2115 dnia: Grudzień 22, 2009, 09:45:55 am »
patrząc na ceny postaci na allegro to kazdy teraz moze sobie kupic 80+ za grosze :)
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2116 dnia: Grudzień 22, 2009, 09:49:14 am »
Widzisz Her0s , zabiles milan noba i teraz mamy przerabane ;p

Jak to mial byc zart to strasznie cienki. Her0s niech sobie przypomni gleby na ostatniej weekendowej tezzie. Ninja-samotny-rush we wroga to nie jest najlepsza metoda, to tak na przyszlosc.


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2117 dnia: Grudzień 22, 2009, 09:56:43 am »
Szkoda że wczoraj was na Tezzie nie było kozaczki ;] w weekend było was chyba o połowę więcej niż nas co się dziwić ??gleby ?? zrobiliście 1 rusha i my 1 rusha
Drath zapodaj linki bo ja jakoś nie widzę

I uwierz mi milan że wiem co mam robić
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2009, 10:09:14 am wysłana przez Her0s »
Server: Core
Othell Rogue


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2118 dnia: Grudzień 22, 2009, 10:38:35 am »
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2119 dnia: Grudzień 22, 2009, 10:50:12 am »
Wszystko ładnie pieknie, Bielak juz poczuł swiatecznego ducha i sklada nam wszystkich zyczonka. Milo ze wrociles, znow bedzie troche beki QQ


Nie wiadomo kto to MadMax...pewnie kolejny miszczproogarniaczpvplegitplayah, ktory majac 15 lat i dostajac wciry od mobow przyszedl wyzyc sie na forum :) I nie ma jaj zeby sie przyznac kto jest bo bedzie mial przekichane na Franz'u :)



to co her0s?? leave lancer na stale czy jak ?

tyle z flamu

a teraz na serio.


Bawcie sie dobrze.

ZUZIA aka BIELAK - prosze nie pisac double postow. Masz opcje "modyfikuj" i z niej korzystaj.

Let the war begins..
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2120 dnia: Grudzień 22, 2009, 11:11:40 am »
41 th na razie. Jak ma się czas to się gra jak nie to nie :P
Server: Core
Othell Rogue


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2121 dnia: Grudzień 22, 2009, 01:59:50 pm »
Wesołych Świąt wszystkim...

Flame będzie po kolejnym siege pewnie większy. JennaJ to MadMax nie wasz?

Pozdr. Killa
Killashandra DoomCryer - OS


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2122 dnia: Grudzień 22, 2009, 02:18:51 pm »
No właśnie Wsołych :)
Server: Core
Othell Rogue


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2123 dnia: Grudzień 22, 2009, 03:01:40 pm »
Cytat: xXxBossPolskiBjelakPlxXx
Pierdupierdu cos o jakis zasilkach
Pisze to osoba mieszkajaca w UK nie potrafiaca powiedziec slowa po angielsku? To co mozesz tam robic? Oprozniac smietniki albo siedziec na zmywaku? :oops:\
(Ups sry zapomnialem ze pan bialy jest taki zajebisty ze robi literowki mowiac).

Cytat: xXxBossPolskiBjelakPlxXx
Pierdupierdu cos o tym ze MH nie mozna nazwac klanem

No nie pierdolnalem. Bo Odpierdzenie mozna nazwac klanem ta? Kilku ludzi nazywajacych chary MaciekEE albo BJELAK, nie potrafiacych w l2 nic poza ustawieniem bota. Raczej cyrk nie klan.

Cytat: xXxBossPolskiBjelakPlxXx
Pierdupierdu cos o pvp w wykonaniu odrodzeni

Jezeli klan ktory nie potrafil zabic party bijacego rb, nie mowiac juz o rownym pvp zaliczyl az taki progres to chyle czloa!!!11!!1oneone11!!!one!11





na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2124 dnia: Grudzień 22, 2009, 03:13:01 pm »

Jezeli klan ktory nie potrafil zabic party bijacego rb, nie mowiac juz o rownym pvp zaliczyl az taki progres to chyle czloa!!!11!!1oneone11!!!one!11



Nie znasz się :) Oni "zawsze" wychodza na pvp w mniejszości :) Cytując niezbyt dokładnie Fruzię "Was tam było zdecydowanie więcej" - mowa o pvp na SV gdzie było nas o 1 boxa SE więcej :) bylo to ciekawe 6 vs 6+box SE pvp :) W takiej przewadze nie było trudno wygrać :)
3ndymi0n - Adv/SWS Franz Nemesiis Klan