Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 379599 razy)

  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2325 dnia: Styczeń 07, 2010, 07:16:41 pm »
a mnie stac zeby rozdawac komputery dla rodzin ktorych na to niestac i ogolnie nigdy nie odmawiam pomocy osobom potrzebujacym naprawde;)
Wiesz mam sie z czego cieszyc a to ze sie z wami drocze to po prostu mnie bawi bo wiekszych kretynow jak wy tutaj to niespotkalem w zyciu ;)
WIEC NIE PIEPRZ MI TU CO JA ROBIE W IRLANDII KMIOCIE  ja moge sie usmiechac a ty nie  ;) bo zeby sie bawic trzeba miec pieniadze synku ;)

To mógłbyś mi kupić nowy komputer bo tak się składa że :D aktualnie korzystam z notebooka.

Posiadasz laptopa ;) Wiec nie widze potrzeby zeby ci pomagac ;)Duzo rodzin nawet nie zna znaczenia tego slowa ;)
np twoja?  :oops:

Hmmm wiesz o twoim idiotyzmie to juz chyba rozmawialismy w kilku innych postach .....
REVENGE IS MAIN


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2326 dnia: Styczeń 07, 2010, 07:23:08 pm »
o rly? poszukaj i mi pokaz
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2327 dnia: Styczeń 07, 2010, 08:00:19 pm »
o rly? poszukaj i mi pokaz

po twojej sygnie widac ze jestes cwok idiota i  + sygna ;p a wiecej mozesz sobie dodac ile chcesz .......... ;p
REVENGE IS MAIN


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2328 dnia: Styczeń 07, 2010, 08:32:21 pm »
o rly? poszukaj i mi pokaz

po twojej sygnie widac ze jestes cwok idiota i  + sygna ;p a wiecej mozesz sobie dodac ile chcesz .......... ;p
dalej rzucasz bzdurami bez potwierdzenia to sobie sam odpowiedz kto jest cwokiem i idiota...

A jak patrzysz juz po sygnach to spojrz na swoja i pozniej sie odzywaj nt. innych  :oops:
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2329 dnia: Styczeń 07, 2010, 08:42:24 pm »
o rly? poszukaj i mi pokaz

po twojej sygnie widac ze jestes cwok idiota i  + sygna ;p a wiecej mozesz sobie dodac ile chcesz .......... ;p
dalej rzucasz bzdurami bez potwierdzenia to sobie sam odpowiedz kto jest cwokiem i idiota...

A jak patrzysz juz po sygnach to spojrz na swoja i pozniej sie odzywaj nt. innych  :oops:


Moja jest jak najbardziej czysta a twoja h ujowa ;p  spojrz w lewo ;p
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2010, 08:44:36 pm wysłana przez ZUZIA »
REVENGE IS MAIN


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2330 dnia: Styczeń 07, 2010, 08:44:09 pm »
tia
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2331 dnia: Styczeń 07, 2010, 08:48:45 pm »
tia ;)
REVENGE IS MAIN


Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2332 dnia: Styczeń 07, 2010, 10:34:46 pm »
tia a "REVENGE IS MAIN" to po jakiemu ... i co to znaczy?


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2333 dnia: Styczeń 07, 2010, 11:34:58 pm »
sorki ale po poziomie jaki prezentujesz od ponad 117 stron tutaj to nie jestem w stanie uwierzyc ze zajmujesz sie czyms wiecej niz obieraniem ziemniakow na frytki we wspomnianym McDonaldsie i to nie w Irlandi tylko przy stacji we Włoszczowej.
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2334 dnia: Styczeń 08, 2010, 12:35:42 am »
Sry ziom ale nie pracuje, studiuje na jednej z lepszych uczelni po to zebym nie musiec pracowac w irlandi za miske ryzu.

Rozumiem ze wybrales profil jak skladac kartony chincyku ;)

Wiesz chlopcze jestes mlody i gowno widziales i gowno wiesz i jeszcze minie z 30 lat zanim cookolwiek zrozumiesz , w przciwienstwie do ciebie jestem czlowiekiem biznesu a jesli twoja rodzina jest glodna to  moja firma moze zaczac cie dokarmiac , wyobraz sobie ze posiadam w Irlandii  salon komputerowy wlacznie z servisem i ciesze sie bardzo z moich osiagniec i zysku netto 49 tysiecy euro za rok 2009 a ty dziecino dopiero zaczeles studia i albo uda ci sie i cos tam osiagniesz  albo zabraknie ci pieniedzy na studia i pozostanie ci pracowac w kopalni wegla ;) a mnie stac zeby rozdawac komputery dla rodzin ktorych na to niestac i ogolnie nigdy nie odmawiam pomocy osobom potrzebujacym naprawde;)
Wiesz mam sie z czego cieszyc a to ze sie z wami drocze to po prostu mnie bawi bo wiekszych kretynow jak wy tutaj to niespotkalem w zyciu ;)
Zapytaj sie suigetsu1 z wrathII ktorego brat zaczol grac w l2 dzieki mojej pomocy bo jego rodziny nie bylo stac na sprzet , to jest jeden z  wielu przypadkow ,

WIEC NIE PIEPRZ MI TU CO JA ROBIE W IRLANDII KMIOCIE  ja moge sie usmiechac a ty nie  ;) bo zeby sie bawic trzeba miec pieniadze synku ;)

urzekła mnie Twoja historia....ale widać życie za granicą, zwłaszcza w Irlandii, gdzie duża cześć ludzi dorosłych pochodzi ze związków kaziorodczych, nie wpływa na Ciebie zbyt dobrze..ale jak to sie mowi "kto z kim przystaje takim sie staje".

Poza tym, musisz znac jezyk angielski, zeby zalozyc firme za granicą, choćby po to, zeby ja zarejestrować, przeprowadzic rozmowy z przyszłymi pracownikami i pozałatwiac wszelkie sprawy z prowadzeniem firmy. A niestety z twoim angielskim nie dogadalbys sie nawet z dzieckiem imo.
Max co mozesz robic to pracowac na budowie, gdzie jezyka mozesz nie znac w ogole, a gdzie pracuje przynajmniej 50% Polaków, ktorzy tam wyjeżdżali.

Poza tym, dostajesz ode mnie minusa, za obrazanie innych osob.
Kardi i Astillia dostaja po ostrzezeniu słownym.

Btw najbardziej mi sie podoba to jak JennaJ, Fruzia i cala reszta tak bardzo bronią Bielaka, ktory wystawia na pośmiewisko swoją, jakze skromna sądząc po wypowiedziach, osobe. Fakt, wy go znacie lepiej ale nie uwierze, ze ktos robic z siebie takiego debila tylko 4fun.


Na EU/NA jest malo ludzi, bo malo komu chce sie isc na offa, zebyc bic recznie na x1, gonic ludzi co graja juz x lat i do tego jeszcze placic za granie z programami. Dlatego ruoff zrobil taka furrore. Przyczynily sie do tego tez bany, ofc ale nie w takim stopniu.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2335 dnia: Styczeń 08, 2010, 10:29:28 am »
Mdh postaram ci sie wyjasnik kilka kwestii bo widze ze ty naprawde jestes ulomny a wiec od poczatku ;)

W Irlandi zyje 60 % mieszanych rodzin czyli Angielsko - Irlandzkich nastepnych 20 % sa to rdzenni Irlandczycy nastepne 15 % sa to Irlandczycy tak zwani (trawelers) ktorzy zeczywiscie nie respektuja prawa , mieszkaja w kempingach krada co sie da i zeczywiscie sa spotykane u nich zwiazki kazirodcze reszta czyli 5 % sa to emigranci.

Wiec w wiekszosci mdh nie masz racji ;)co do mojej skromnej osoby to ci ktorzy mnie znaja i rozmawiaja ze mna wiedza ze jednak znam angielski uzywam go rownie jak i na ts jak rowniez w pracy na ulicy w sklepie na lotnisku i wszedzie gdzie tylko mozes sobie wymyslec i wiesz w dupie mam co ty napiszesz ile ty minusow mi postawisz bo tak naprawde mozesz te minusy wsadzic sobie w dupsko mam nadzieje ze pomiescisz je wszystkie ;) to ze sie pomyle, cos zle napisze kazdemu sie zdaza i nie tylko mnie a co wy o tym sadzicie mam to gdzies , wiec dziecino oszczedz sobie i twojemu kolku towarzyskiemu glupich stwierdzen o ktorych nie masz najmniejszego pojecia i dlugo nie bedziesz mial skoro twoja wiedza opiera sie na wikipedni gdzie kazdy madry i glupi moze pisac co chce ;)
I tak w sumie reasumujac prowadzicie tu kolko wzajemnej adoracji ahahhahahaahahah wiec kochajcie sie dalej jak nalezy ;) i wzucajcie wszystkim ostrzezenia , minusy plusy i co tam jeszcze sobie zyczycie ;)

I prosze nie zmianiac tematu, na czym to skonczylismy ? aha Temat tygodnia HOD NOB CLAN  pisze petycje do NcSoft - u

Dath glabie jak mogles cos takiego zrobic kolegom polakom ;p rozumiem ze jestescie zachlanii no ale zeby az tak ;)

PS .MDH jak cie nie stac na prepaid to moge ci zafundowac ;) ostatnio rozdawalem klucze w fusion wiec moze i ty sie zalapiesz ;) z reszta wasi 3 koledzy z fusion na biezaco was informuja co i jak ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 10:34:06 am wysłana przez ZUZIA »
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2336 dnia: Styczeń 08, 2010, 10:37:29 am »
Bielak gdybym Cię nie znał pomyślałbym że przejąłeś się tymi banami :) :) :) :)

23 konta zbanowane, głównie mainy 82+. Tylko kilka to alty. W 30 dni prawie 40 banów w ally... 4 pełne party z CC. Tak jak już kiedyś pisałem powoli nasze ally przestaje się liczyć :/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 10:39:11 am wysłana przez Endymi0n »
3ndymi0n - Adv/SWS Franz Nemesiis Klan


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2337 dnia: Styczeń 08, 2010, 10:48:33 am »
Bielak gdybym Cię nie znał pomyślałbym że przejąłeś się tymi banami :) :) :) :)

23 konta zbanowane, głównie mainy 82+. Tylko kilka to alty. W 30 dni prawie 40 banów w ally... 4 pełne party z CC. Tak jak już kiedyś pisałem powoli nasze ally przestaje się liczyć :/

Dobrze zyje z waszym cl-em .Problem powstal tylko jak mimo omowionego pokoju Gefrajter jako jedyny jechal mnie po plecach kozikiem poniewaz nie sluchal polecen cl-a  za wszelka cene chacial mnie w obecnosci  150 osob zabic no ale sam padl ;) coz bywa .

Wiesz sprawa jest prosta jeli ktos nas zaczepia to za 1 osobe odpowiada caly klan taka mamy zasade ;)

A poza tym wszystkich jedno jest pewne ze przes ostatnie 6 tygodni HOD  skrobal petycje  a dlaczego ;) dlatego ze nie moga spokojnie botowac , chca zagarnac wszystkie zamki itp itd a skad ta sytuacja ? a poniewaz HOD mimo swojej liczebnosci niestety ale to prawda posiada w swoich szeregach lol graczy i sa na to dowody np ostatnie siege   - nasze 4 party przeciwko  GF+ HOD + HB + cholera wie kogo oni tam jeszcze ciagneli za soba wiec zeby w koncu pozbyc sie was postanowili was podpieprzyc bo w koncu dotarlo do nich ze nie sa w stanie cokolwiek zrobic, ot i cala prawda.

Ale to nie tylko was
, nas zalatwili tak samo ;) przyszli na siege w ponad 100 + ;) nas stalo 3 party i dostali kocowe wiec co zrobili napisali petycje na nasze 2 party i po zawodach ;) proste prawda ;)

REVENGE IS MAIN


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2338 dnia: Styczeń 08, 2010, 10:55:17 am »
Mdh postaram ci sie wyjasnik kilka kwestii bo widze ze ty naprawde jestes ulomny a wiec od poczatku ;)

W Irlandi zyje 60 % mieszanych rodzin czyli Angielsko - Irlandzkich nastepnych 20 % sa to rdzenni Irlandczycy nastepne 15 % sa to Irlandczycy tak zwani (trawelers) ktorzy zeczywiscie nie respektuja prawa , mieszkaja w kempingach krada co sie da i zeczywiscie sa spotykane u nich zwiazki kazirodcze reszta czyli 5 % sa to emigranci.

Wiec w wiekszosci mdh nie masz racji ;)co do mojej skromnej osoby to ci ktorzy mnie znaja i rozmawiaja ze mna wiedza ze jednak znam angielski uzywam go rownie jak i na ts jak rowniez w pracy na ulicy w sklepie na lotnisku i wszedzie gdzie tylko mozes sobie wymyslec i wiesz w dupie mam co ty napiszesz ile ty minusow mi postawisz bo tak naprawde mozesz te minusy wsadzic sobie w dupsko mam nadzieje ze pomiescisz je wszystkie ;) to ze sie pomyle, cos zle napisze kazdemu sie zdaza i nie tylko mnie a co wy o tym sadzicie mam to gdzies , wiec dziecino oszczedz sobie i twojemu kolku towarzyskiemu glupich stwierdzen o ktorych nie masz najmniejszego pojecia i dlugo nie bedziesz mial skoro twoja wiedza opiera sie na wikipedni gdzie kazdy madry i glupi moze pisac co chce ;)
I tak w sumie reasumujac prowadzicie tu kolko wzajemnej adoracji ahahhahahaahahah wiec kochajcie sie dalej jak nalezy ;) i wzucajcie wszystkim ostrzezenia , minusy plusy i co tam jeszcze sobie zyczycie ;)

I prosze nie zmianiac tematu, na czym to skonczylismy ? aha Temat tygodnia HOD NOB CLAN  pisze petycje do NcSoft - u

Dath glabie jak mogles cos takiego zrobic kolegom polakom ;p rozumiem ze jestescie zachlanii no ale zeby az tak ;)

PS .MDH jak cie nie stac na prepaid to moge ci zafundowac ;) ostatnio rozdawalem klucze w fusion wiec moze i ty sie zalapiesz ;) z reszta wasi 3 koledzy z fusion na biezaco was informuja co i jak ;)

Nie opieram swojej wiedzy na wikipedii. Rzadko kiedy z niej korzystam bo duzo informacji jest zapisanych przez takich ludzi jak Ty.

Sam zylem w irlandii jakis czas, zyje tam moj ojciec, poza tym rozmawialem tam z roznymi ludzmi na rozne tematy i widzialem ludzi na ulicach wiec swoja wiedze opieram na tym.

Zazdrość Cie zżera, ze nie mozesz nalezec do naszego kółka, ze tak ciagle o tym piszesz ??

Jak do tej pory wyrobiles sobie pewna marke na tym forum, wiec wg tego tak Cie traktujemy. Żaden twoj post nie zawieral ani krzty prawdy co kazdy grajacy na Franz wie. To co Ty wypisujesz jest momentami tak smieszne, ze zastanawiam sie czy my naprawde gralismy na tym samym serwerze.

Dlatego nie wierze w ani jedno slowo co piszesz.

Na prepaid mnie stac. Ale nie chce grac na serverze sam, otoczony zgraja idiotow jak Ty albo charami na bocie. Znudzilo mi sie to. Wole sobie od czasu do czasu pograc w HoN'a, w l2 na Lancerze czy wyjsc z kumplami na piwo. Poza tym mam teraz malo czasu bo wydarzyly sie pewne rzeczy o ktorych nie chcialbym pisac na forum ogolnym, tym bardziej do Ciebie.

Poza tym ja sie zaloze, ze to Ty pisales petycje a teraz zwalasz to na Dartha..QQ

Idz pomagac ubogim rodzinom i daj im sprzet komputerowy...niech umra z glodu przed kompem...geez..



Bielak gdybym Cię nie znał pomyślałbym że przejąłeś się tymi banami :) :) :) :)

23 konta zbanowane, głównie mainy 82+. Tylko kilka to alty. W 30 dni prawie 40 banów w ally... 4 pełne party z CC. Tak jak już kiedyś pisałem powoli nasze ally przestaje się liczyć :/

Dobrze zyje z waszym cl-em .Problem powstal tylko jak mimo omowionego pokoju Gefrajter jako jedyny jechal mnie po plecach kozikiem poniewaz nie sluchal polecen cl-a  za wszelka cene chacial mnie w obecnosci  150 osob zabic no ale sam padl ;) coz bywa .

Wiesz sprawa jest prosta jeli ktos nas zaczepia to za 1 osobe odpowiada caly klan taka mamy zasade ;)

A poza tym wszystkich jedno jest pewne ze przes ostatnie 6 tygodni HOD  skrobal petycje  a dlaczego ;) dlatego ze nie moga spokojnie botowac , chca zagarnac wszystkie zamki itp itd a skad ta sytuacja ? a poniewaz HOD mimo swojej liczebnosci niestety ale to prawda posiada w swoich szeregach lol graczy i sa na to dowody np ostatnie siege   - nasze 4 party przeciwko  GF+ HOD + HB + cholera wie kogo oni tam jeszcze ciagneli za soba wiec zeby w koncu pozbyc sie was postanowili was podpieprzyc bo w koncu dotarlo do nich ze nie sa w stanie cokolwiek zrobic, ot i cala prawda.

Ale to nie tylko was
, nas zalatwili tak samo ;) przyszli na siege w ponad 100 + ;) nas stalo 3 party i dostali kocowe wiec co zrobili napisali petycje na nasze 2 party i po zawodach ;) proste prawda ;)



smieszny jestes. keep dreaming. Tacy lolgracze z HoD nie beda miec raczej problemu z graczami pokroju Bielaka. Wiem cos o tym.

btw jakby hod mialo petycjonowac to Ty polecialbys na pierwszy ogien imo
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 10:58:35 am wysłana przez mdh »
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2339 dnia: Styczeń 08, 2010, 11:03:16 am »
Piszesz same brednie mdh i ciagle to samo ;) rozumiem ze to ty pracowales na budowie i ze wzgledu na brak jakiegolwiek jezyka musiales wrocic obirac ziemniaki ;p


HOD NOB CLAN jest juz skonczony ;p juz ja do tego reke przyloze ;)

Ps .Powiedz  jak ja moge poleciec na pierwszy ogien skoro jestem uczciwym graczem ?  brrrrr juz sie boje  , te cwoki robia co moga ale niestety wam sie nie uda ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 11:04:51 am wysłana przez ZUZIA »
REVENGE IS MAIN


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2340 dnia: Styczeń 08, 2010, 11:27:58 am »
Piszesz same brednie mdh i ciagle to samo ;) rozumiem ze to ty pracowales na budowie i ze wzgledu na brak jakiegolwiek jezyka musiales wrocic obirac ziemniaki ;p


HOD NOB CLAN jest juz skonczony ;p juz ja do tego reke przyloze ;)

Ps .Powiedz  jak ja moge poleciec na pierwszy ogien skoro jestem uczciwym graczem ?  brrrrr juz sie boje  , te cwoki robia co moga ale niestety wam sie nie uda ;)


Ty w ogole nic nie rozumiesz. Mialem prace w ktorej liczyl sie kontakt z ludzmi. Codziennie mialem stycznosc z duzo iloscia osob, roznej narodowosci, w roznym wieku. Pracowalem rowniez z ludzmi w roznym wieku. Duzo rozmawialem. I bardziej wierze osobie, ktora sie w IRL urodzila i mieszkala tam przez ~60 lat niz jakiemus zaklamanemu typkowi, ktory mieszka w irl przez ~5 lat..gora 10..

Piszesz same brednie mdh i ciagle to samo ;) rozumiem ze to ty pracowales na budowie i ze wzgledu na brak jakiegolwiek jezyka musiales wrocic obirac ziemniaki ;p


HOD NOB CLAN jest juz skonczony ;p juz ja do tego reke przyloze ;)

Ps .Powiedz  jak ja moge poleciec na pierwszy ogien skoro jestem uczciwym graczem ?  brrrrr juz sie boje  , te cwoki robia co moga ale niestety wam sie nie uda ;)


normalnie. Jak poleci na Ciebie 100+ petycji to dostaniesz bana. Poza tym taki z Ciebie uczciwy gracz jak z kazdego kto gra na offie. Ze niby nie botujesz ?:O Stary..sam osobiscie zabilem Cie kilka razy jak expiles na afku. Alarion wklejal screeny jak expisz "legit" na  rifcie.. wiec stfu i nie pisz bzdur.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2341 dnia: Styczeń 08, 2010, 11:31:09 am »
Co nie oznacza ze jestem nieuczciwy ;)

A co do Irlandi to napewno byles w  chorej wiosce opanowanej przez trawelersow ;p stad bierze sie twoj strach ;)

i skoro wrociles to oznacza jedno JESTES NIEUDACZNIKIEM , OFIARA LOSU ;)

Spojrzmy na to ......

To twoja wypowiedz z przed kilku tygodni .....
(1. Zaczalem trenowac Muay Thai...Niestety treningi sa dosc drogie (150zl/miech)...Jezeli mialbym do tego doliczyc gre na Franz gdzie musialbym oplacac swoje konto + buffera musze doliczyc 80zl/miech...Czyli razem mamy 230zl/miech...Troche za duzo...Zarabiam atm dosc niewiele, moja rodzinka ma jeszcze spore problemy finansowe wiec wiekszosc pensji idzie na utrzymanie..wiec nie wiele mi zostaje dla Siebie..Dlatego tez niestety padlo na l2...)

I wez mi to wyjasnij odnosnie problemow finansowych bo  cos jest tu nie tak , jak mozna miec problemy finansowe  skoro twoj tata pracuje w Irlandii , rozumiem ze jest w Irlandii na zasilku dla bezrobotnych ?To by wyjasnialo sytuacje i twoje zale ........
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 11:38:35 am wysłana przez ZUZIA »
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2342 dnia: Styczeń 08, 2010, 11:37:45 am »
Pewnie nic nie wskuram ale może sobie darujecie ?
Również mieszkałem poza Polską a nie wyciągam tego jako argumentacje odnośnie L2 ? Bo to GRA chłopaki a nie nic innego... OMG.

Bielak jedna uwaga co do Gefrajtera i lubienia się z CL-em OS. Możecie rozmawiać ile chcecie to prywatna sprawa ale co do akcji pod Oren atakowaly Was 4 osoby. I doskonale wiesz za co jeśli zaś nie przypominam teksty z wyzywaniem OS po polsku. Hmmm polski rozumie w OS ile osób ? Odp: 3 + jedna, która miała tłumaczenie na żywo na vencie.

Co do banów. Imo HB co zresztą potwierdził Darth sam wskazując na nich. Cóż mam nadzieję jedynie, że chłopaki / dziewczyny, którzy dostali bany zostaną z nami grać. Oby...

Pozdrawiam
Killa
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 12:52:09 pm wysłana przez CattyWitch »
Killashandra DoomCryer - OS


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2343 dnia: Styczeń 08, 2010, 11:42:40 am »
Jasne jasne a swistak siedzial i  klepal sie po glowie  .........

wyzwiska byly skierowane do was polakow bo tez tam gracie nubku , a co do dartha to on i ocais to sa 2 najwieksze swinie na servie zrobia wszystko zeby HOD - BRAVO COMPANY  byl  najlepszy jak wszyscy wyjada ahahahahahah

Czy ty nie rozumiesz ze oni doza do tego zeby wyexpic sie na maxa i zarobic w pyte siana bo w koncu kiedys te servery polacza a wy im w tym przeszkadzacie i wtedy Darth powie  o oooo  ja to jestem zarobiony ja to mam postac wypas ale na ludzkiej krzywdzie  , banda lol  hod-ow  ;

A ja mam nowy cel   -> zniszczyc HOD

Wiec zaczniemy dzialac ;)
REVENGE IS MAIN


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2344 dnia: Styczeń 08, 2010, 11:51:18 am »
Co nie oznacza ze jestem nieuczciwy ;)

A co do Irlandi to napewno byles w  chorej wiosce opanowanej przez trawelersow ;p stad bierze sie twoj strach ;)

i skoro wrociles to oznacza jedno JESTES NIEUDACZNIKIEM , OFIARA LOSU ;)

Spojrzmy na to ......

To twoja wypowiedz z przed kilku tygodni .....
(1. Zaczalem trenowac Muay Thai...Niestety treningi sa dosc drogie (150zl/miech)...Jezeli mialbym do tego doliczyc gre na Franz gdzie musialbym oplacac swoje konto + buffera musze doliczyc 80zl/miech...Czyli razem mamy 230zl/miech...Troche za duzo...Zarabiam atm dosc niewiele, moja rodzinka ma jeszcze spore problemy finansowe wiec wiekszosc pensji idzie na utrzymanie..wiec nie wiele mi zostaje dla Siebie..Dlatego tez niestety padlo na l2...)

I wez mi to wyjasnij odnosnie problemow finansowych bo  cos jest tu nie tak , jak mozna miec problemy finansowe  skoro twoj tata pracuje w Irlandii , rozumiem ze jest w Irlandii na zasilku dla bezrobotnych ?To by wyjasnialo sytuacje i twoje zale ........

jak juz sie wiele osob o to kłóciło - botowales ?? Jestes oszustem, lamiesz regulamin gry. eot.

Nie uwazam, ze miasto w ktorym mieszkalem bylo jakas wioska.

Wrocilem bo wyjechalem tam tylko do pracy, zeby zarobic potrzebe mi pieniadze. Nie mialem zamiaru zostawac w obcym kraju. Jestem Polakiem i moje miejsce jest w Polsce.

Co do cytatu. Tak napisalem tak. Ale co z tego ? Stac mnie na prepaid ale mam tak zagmatwana sytuacje, ze jej nie zrozumiesz i wole pieniadze na prepaid wydac na cos innego. Poza tym tak jak pisalem pare postow wczesniej - znudzilo mi sie granie na serverze opanowanym przez boty.

Moja sytuacja finansowa nie powinna Cie obchodzić.  I to co robi mój ojciec tym bardziej. W koncu masz jakies problemy do mnie, a nie do mojej rodziny.

Skad wiesz do czego dązy hod ?? Grasz tam ? Grales ? Umiesz czytac w myslach ?? Czy jestes tak bogaty, ze przekupiles ncsoft zeby przekazywali Ci rozmowy z clan chata hod ??:O

Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2345 dnia: Styczeń 08, 2010, 11:52:48 am »
Aaaaa to jak piszesz Os + zdania obraźliwe to do kogo ? Do Gefa i Endiego ? Bo jakoś do akcji obok Oren ja nie miałem z Wami żadnej "przyjemności" rozmawiania gdziekolwiek?
Nubku ? A co dla Ciebie jest wyznacznikiem nubka ? Lvl, sprzęt czy wcinanie się w wasze rozmowy na poziomie ścieku ? Wybacz nie przejąłem się.
Dobrze, że przyznajesz że były i tym samym jesteśmy na tyle żżyci z klanem że nikt z CL-ów nie powie nam złego słowa za atakowanie Was.

Cel HoD-u mnie nie interesuje, interesuje mnie za to mój klan. I to od czego wyszedłem w rozpoczęciu konwersacji wojna na petycje = tchórzostwo i ku....

Killa
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 12:52:29 pm wysłana przez CattyWitch »
Killashandra DoomCryer - OS


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2346 dnia: Styczeń 08, 2010, 11:54:56 am »
Co nie oznacza ze jestem nieuczciwy ;)

A co do Irlandi to napewno byles w  chorej wiosce opanowanej przez trawelersow ;p stad bierze sie twoj strach ;)

i skoro wrociles to oznacza jedno JESTES NIEUDACZNIKIEM , OFIARA LOSU ;)

Spojrzmy na to ......

To twoja wypowiedz z przed kilku tygodni .....
(1. Zaczalem trenowac Muay Thai...Niestety treningi sa dosc drogie (150zl/miech)...Jezeli mialbym do tego doliczyc gre na Franz gdzie musialbym oplacac swoje konto + buffera musze doliczyc 80zl/miech...Czyli razem mamy 230zl/miech...Troche za duzo...Zarabiam atm dosc niewiele, moja rodzinka ma jeszcze spore problemy finansowe wiec wiekszosc pensji idzie na utrzymanie..wiec nie wiele mi zostaje dla Siebie..Dlatego tez niestety padlo na l2...)

I wez mi to wyjasnij odnosnie problemow finansowych bo  cos jest tu nie tak , jak mozna miec problemy finansowe  skoro twoj tata pracuje w Irlandii , rozumiem ze jest w Irlandii na zasilku dla bezrobotnych ?To by wyjasnialo sytuacje i twoje zale ........

jak juz sie wiele osob o to kłóciło - botowales ?? Jestes oszustem, lamiesz regulamin gry. eot.

Nie uwazam, ze miasto w ktorym mieszkalem bylo jakas wioska.

Wrocilem bo wyjechalem tam tylko do pracy, zeby zarobic potrzebe mi pieniadze. Nie mialem zamiaru zostawac w obcym kraju. Jestem Polakiem i moje miejsce jest w Polsce.

Co do cytatu. Tak napisalem tak. Ale co z tego ? Stac mnie na prepaid ale mam tak zagmatwana sytuacje, ze jej nie zrozumiesz i wole pieniadze na prepaid wydac na cos innego. Poza tym tak jak pisalem pare postow wczesniej - znudzilo mi sie granie na serverze opanowanym przez boty.

Moja sytuacja finansowa nie powinna Cie obchodzić.  I to co robi mój ojciec tym bardziej. W koncu masz jakies problemy do mnie, a nie do mojej rodziny.

Skad wiesz do czego dązy hod ?? Grasz tam ? Grales ? Umiesz czytac w myslach ?? Czy jestes tak bogaty, ze przekupiles ncsoft zeby przekazywali Ci rozmowy z clan chata hod ??:O



Nic po prostu widze ze jestes nubkiem bo dajesz soba manipulowac jak dzieckiem i masz racje mieszkaj w polsce ,plac duze podatki i pracuj ciezko a wszystko za marne pare groszy dzieki czemu do konca zycia zostaniesz biedakiem ;)Bardzo chore myslenie bardzo ;)
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2347 dnia: Styczeń 08, 2010, 11:58:05 am »
Aaaaa to jak piszesz Os + zdania obraźliwe to do kogo ? Do Gefa i Endiego ? Bo jakoś do akcji obok Dion ja nie miałem z Wami żadnej "przyjemności" rozmawiania gdziekolwiek?
Nubku ? A co dla Ciebie jest wyznacznikiem nubka ? Lvl, sprzęt czy wcinanie się w wasze rozmowy na poziomie ścieku ? Wybacz nie przejąłem się.
Dobrze, że przyznajesz że były i tym samym jesteśmy na tyle żżyci z klanem że nikt z CL-ów nie powie nam złego słowa za atakowanie Was.

Cel HoD-u mnie nie interesuje, interesuje mnie za to mój klan. I to od czego wyszedłem w rozpoczęciu konwersacji wojna na petycje = tchórzostwo i ku....

Killa

Ja nie musze sie pytac cl czy moge cie pekowac czy nie , po prostu to robie bo mi sie tak podoba i jak na razie to tylko 1 osoba u was w klanie ma u mnie przechlapane a ty ty to jestes zwykla plotka i dalej wracaja do tematu coraz wiecej ludzi uwaza ze to robota HOD LOL COMPANY po prostu tchorze ;)
REVENGE IS MAIN


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2348 dnia: Styczeń 08, 2010, 12:04:10 pm »
Co nie oznacza ze jestem nieuczciwy ;)

A co do Irlandi to napewno byles w  chorej wiosce opanowanej przez trawelersow ;p stad bierze sie twoj strach ;)

i skoro wrociles to oznacza jedno JESTES NIEUDACZNIKIEM , OFIARA LOSU ;)

Spojrzmy na to ......

To twoja wypowiedz z przed kilku tygodni .....
(1. Zaczalem trenowac Muay Thai...Niestety treningi sa dosc drogie (150zl/miech)...Jezeli mialbym do tego doliczyc gre na Franz gdzie musialbym oplacac swoje konto + buffera musze doliczyc 80zl/miech...Czyli razem mamy 230zl/miech...Troche za duzo...Zarabiam atm dosc niewiele, moja rodzinka ma jeszcze spore problemy finansowe wiec wiekszosc pensji idzie na utrzymanie..wiec nie wiele mi zostaje dla Siebie..Dlatego tez niestety padlo na l2...)

I wez mi to wyjasnij odnosnie problemow finansowych bo  cos jest tu nie tak , jak mozna miec problemy finansowe  skoro twoj tata pracuje w Irlandii , rozumiem ze jest w Irlandii na zasilku dla bezrobotnych ?To by wyjasnialo sytuacje i twoje zale ........

jak juz sie wiele osob o to kłóciło - botowales ?? Jestes oszustem, lamiesz regulamin gry. eot.

Nie uwazam, ze miasto w ktorym mieszkalem bylo jakas wioska.

Wrocilem bo wyjechalem tam tylko do pracy, zeby zarobic potrzebe mi pieniadze. Nie mialem zamiaru zostawac w obcym kraju. Jestem Polakiem i moje miejsce jest w Polsce.

Co do cytatu. Tak napisalem tak. Ale co z tego ? Stac mnie na prepaid ale mam tak zagmatwana sytuacje, ze jej nie zrozumiesz i wole pieniadze na prepaid wydac na cos innego. Poza tym tak jak pisalem pare postow wczesniej - znudzilo mi sie granie na serverze opanowanym przez boty.

Moja sytuacja finansowa nie powinna Cie obchodzić.  I to co robi mój ojciec tym bardziej. W koncu masz jakies problemy do mnie, a nie do mojej rodziny.

Skad wiesz do czego dązy hod ?? Grasz tam ? Grales ? Umiesz czytac w myslach ?? Czy jestes tak bogaty, ze przekupiles ncsoft zeby przekazywali Ci rozmowy z clan chata hod ??:O



Nic po prostu widze ze jestes nubkiem bo dajesz soba manipulowac jak dzieckiem i masz racje mieszkaj w polsce ,plac duze podatki i pracuj ciezko a wszystko za marne pare groszy dzieki czemu do konca zycia zostaniesz biedakiem ;)Bardzo chore myslenie bardzo ;)

Jezeli sie nie skonczylo podstawowki czy liceum to faktycznie mozna uciekac z tego kraju. Jednak jakbys nie wiedzial, coraz wiecej wielkich koncernow otwiera swoje fillie w polsce, jezeli jestes dobrze wyksztalcony to znajdziesz dobra prace. Wystarczy tylko chciec.

btw nie double postuj.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2349 dnia: Styczeń 08, 2010, 12:08:14 pm »
Czy Ty naprawdę nie widzisz, że zaprzeczasz samemu sobie ? Najpierw pisałeś posty o tym jak to ludzie nie słuchają CL-i a teraz że pytają ich o coś ? Wiesz po co jest CL ? Z czego wynika dobre prowadzenie klanu ?

"Jesteś płotką" - > jestem wzruszony i idę sobie dziś wydziarać ryby siną barwą kłóte..

Powiem Ci uczciwie, że Twoje mówienie o tym co jak i gdzie robisz, jaki nie Jesteś i w ogóle zaprzecza temu w jaki sposób piszesz i jak obrażasz i lżysz ludzi. Mogłeś nawet mieć rację ale i tak sprowadziłeś ją do poziomu na którym nie chce się już pisać i dyskutować.

Cóż jest to mój ostatni post do Ciebie, bo za niski próg pisania a ja jako płotka mogę być ponadto.

W Polsce pracuję w bardzo dużej firmie, również jako manager, pracowałem w Szkocji więc angielski i realia znam, ale takie rozmowy polecam nei na forum o Lineage 2.

Killa

  
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 12:12:25 pm wysłana przez CattyWitch »
Killashandra DoomCryer - OS