Witaj
Gość

Wątek: Nukerzy - prezentacja  (Przeczytany 120713 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 31, 2008, 05:00:48 pm »
A może miał broń z jakąś powykręcaną augumentacją na cast. speed?
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 01, 2008, 03:38:30 pm »
albo jakic circlet albo inny custom item stworzony przez GMow i dostepny w GM shopie, to HR - czesto tam sa rozne udziwnienia
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 06, 2008, 08:50:00 pm »
najbardziej prawdopodobne to nieźle wyenchantowany tatoo/ inny bonus kiedyś. też dla zabawy wszedłem na HR i SPSem w DC i full buffie miałem 2,5k casta wtedy zabijałem rb fighterów z aur i bardzo szybko schodziły.


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 06, 2008, 09:15:46 pm »
A może miał broń z jakąś powykręcaną augumentacją na cast. speed?

Mój drogi nie można mieć augmentacji na c. speed, więc mam nadzieje, że słowem powykręcaną chodziło ci o "augmentację - udziwnienie". która mogła być na tym serwie.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 22, 2008, 04:48:35 pm »
Niektóre HR są takie śmieszne, że SPS wolniej od SH czaruje :). Był większy cast time czarów. Albo jeszcze inny patent..


Mam pytanie, czy ktoś zna wzór na obrażenia magiczne?


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

  • Own3d
Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 14, 2008, 05:34:38 pm »
ej chłopaki a kto jets lepszy w c4 sh czy sorcerer?
Kocham Moderatorów


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 14, 2008, 06:22:05 pm »
sorc szybciej castnie sleepa i pozniej cancela
chyba silence i sleep maja taki sam cast range


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

  • Own3d
Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 14, 2008, 06:29:02 pm »
a jeżeli jest pojedynek bez cancela , silence i sleepa?
Kocham Moderatorów


Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 14, 2008, 06:39:15 pm »
a jeżeli jest pojedynek bez cancela , silence i sleepa?

to znaczy ze walczysz na lolarenie w ustawionej lolwalce i nie jest to lololy czyli prawde mowiac na taka walke masz ~1% szansy na dobrym serwerze ...


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

  • Own3d
Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 14, 2008, 07:30:33 pm »
chcesz mi przez to powiedzieć iż:jeśli nie użyje sllepa i silence/cancel to nie ma walki?
no weź się zastanów co piszesz.jak będę rzucał tego sleepa/cancela to pewnie ktoś wyjdzie za pleców i mnie spekuje.Grałeś kiedyś tak że podchodzisz do gościa on do ciebie ty vortex on vortex i nukami napiep..acie sie?chodzi mi o to kto w takim stylu walki ma większe szanse wygranej a ty mi piszesz iż bez używania sleepa i cancela/silence walka jest zLOLowana.
Kocham Moderatorów


Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 14, 2008, 07:54:28 pm »
chcesz mi przez to powiedzieć iż:jeśli nie użyje sllepa i silence/cancel to nie ma walki?
no weź się zastanów co piszesz.jak będę rzucał tego sleepa/cancela to pewnie ktoś wyjdzie za pleców i mnie spekuje.Grałeś kiedyś tak że podchodzisz do gościa on do ciebie ty vortex on vortex i nukami napiep..acie sie?chodzi mi o to kto w takim stylu walki ma większe szanse wygranej a ty mi piszesz iż bez używania sleepa i cancela/silence walka jest zLOLowana.

bo taka walka jest ... "zLOLowana", nie no w sumie po co wykorzystywac swoja postac do konca jak mozna sie opierac na jakichs 20% mozliwosci?

btw to wlasnie dlatego wiekszosc ludzi grajacych necro to idioci bo leci tylko target, gloom, DS ...


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 14, 2008, 08:52:52 pm »
Cytuj
btw to wlasnie dlatego wiekszosc ludzi grajacych necro to idioci bo leci tylko target, gloom, DS ...

I summon, który robi za mięcho armatnie (Transfer Pain)... 95% necrusów nie wysyła przyzwanego stwora do ataku tylko stoi i F1,F2,F1... a jak padnie to zdziwienie wielkie :)


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 14, 2008, 09:59:54 pm »
chcesz mi przez to powiedzieć iż:jeśli nie użyje sllepa i silence/cancel to nie ma walki?
no weź się zastanów co piszesz.jak będę rzucał tego sleepa/cancela to pewnie ktoś wyjdzie za pleców i mnie spekuje.Grałeś kiedyś tak że podchodzisz do gościa on do ciebie ty vortex on vortex i nukami napiep..acie sie?chodzi mi o to kto w takim stylu walki ma większe szanse wygranej a ty mi piszesz iż bez używania sleepa i cancela/silence walka jest zLOLowana.

bo taka walka jest ... "zLOLowana", nie no w sumie po co wykorzystywac swoja postac do konca jak mozna sie opierac na jakichs 20% mozliwosci?

btw to wlasnie dlatego wiekszosc ludzi grajacych necro to idioci bo leci tylko target, gloom, DS ...
IMHO też zależy od walki. NP. w walce SH vs DE/Karmelek nie oplaca się np. walić surrender, tylko slow -> vort -> nuke/crusher.
Ale 1v1 magami bez cancela/sleepa w C4 = LOLOLOLOLOL.
cancel -> sleep -> surrender/vortex -> nuuuke -> (...)

No i nawet w kronikach wyższych niż c4 cancel bardzo 'boli' - wchodzi b. ładnie, a zdjąć komuś np. 5 buffów, z czego 2-3 są mu potrzebne = imba.
Silence tak samo - czemu nie spróbować /win z magiem?


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

  • Own3d
Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 15, 2008, 07:52:53 am »
no dobra zrozumiałem.a powiedzcie mi jeszcze czy vortex sorcerera jest silniejszy od wind vortexa sh (c4)?
Kocham Moderatorów


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 15, 2008, 09:02:50 am »
Nie. Mają taki sam power. Z tym, że Storm Screamer ma bazowo więcej INT więc Vortex będzie nieco silniejszy. poza tym Storm Screamer ma 2 vortexy w przeciwieństwie do Archmage'a.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2008, 09:04:50 am wysłana przez Inidriel »


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 15, 2008, 11:14:26 am »
vort sorca jest silniejszy przeciwko wojownikom (- 30% atc speed, a wind vort tylko - 10%) za to vort sts daje -30% cast speed wiec jest lepszy przeciwko magom. wszystko zalezy jak na to patrzymy i co dla kogo oznacza "sila" bo dla jednego bedzie to tylko dmg dla innego jakie efekty osiagniemy pozniej a sam dmg jest mniej wazny

co do 2 vortow to w sumie racja ale wind chyba skuteczniejszy (bo jeszcze surender na wind mamy) a dark to tylko taki dodatek jakby jakims cudem wind vort z paska uciekl (poza tym vort slug tylko z wind vortem dziala)


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 15, 2008, 11:31:37 am »
W sumie to tak.

Ale patrząc pod kątem C4(tak jak to chciał kage5) to STS rzuca Wind Vortexa, potem Dark Vortexa i przeciwnik ma ciężko :)


Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 15, 2008, 11:54:55 am »
w sumie bardziej czasowo oplaca sie wind vort + hurri niz wind vort+ dark vort


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

  • Own3d
Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 15, 2008, 12:54:02 pm »
a jaki waszym zdaniem jest lepszy set DC czy ten s-grade?
dc ma większego kopa do cast.speed a s grade większy p.def czy coś takiego (kolega mi mowił)
Kocham Moderatorów


Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 15, 2008, 01:02:01 pm »
C4 tylko DC ... zreszta w innych kronikach tez w sumie


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 15, 2008, 02:00:45 pm »
nom ale jak dostaniesz stuna to i po ptokach chociaz i tak wszyscy nosza dc ale ja bym jeszcze sklaniam sie do mj


Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 15, 2008, 02:32:12 pm »
nom ale jak dostaniesz stuna to i po ptokach chociaz i tak wszyscy nosza dc ale ja bym jeszcze sklaniam sie do mj
tylko ze w C4 MA nie daje resista na stun


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 15, 2008, 03:05:44 pm »
W sumie to tak.

Ale patrząc pod kątem C4(tak jak to chciał kage5) to STS rzuca Wind Vortexa, potem Dark Vortexa i przeciwnik ma ciężko :)

od kiedy 2 rozne vortexy sie sumuja?

chyba ze o cos innego ci chodzilo w tym przypadku ale rzucanie wind a potem dark jakos nie wydaje mi sie super rozwiazaniem, jzu lepiej surender, wind vort, huri, dark vort, ds czy cos w tym stylu jak juz obu chcesz uzyc


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

  • Own3d
Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 15, 2008, 05:30:59 pm »
a kto jest lepszy pod względem skilli które posiada (nie pytam kto ma większe szanse w pvp bo to zależy od refleksu i umiejętności gracz) sh czy sorceror?
Kocham Moderatorów


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Nukerzy - prezentacja
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 15, 2008, 06:41:16 pm »
nie ma odpowiedzi na to pytanie

po prostu obie postacie sie na tyle skilami roznia ze nie mozna jednoznacznie powiedziec ktory ma lepsze