Witaj
Gość

Wątek: Poszukiwany BD do constant party :]  (Przeczytany 11249 razy)

  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany BD do constant party :]
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 22, 2008, 06:30:17 pm »
Przepraszam za offtop ale co to jest ten LS76?


Im bardziej coś chcesz, czym bardziej pożądasz, tym bardziej wiesz, że mieć tego nie można....


Odp: Poszukiwany BD do constant party :]
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 22, 2008, 06:32:23 pm »
life stone lvl 76

kamyczek sluzacy do robienia augumentacji w broni


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Poszukiwany BD do constant party :]
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 22, 2008, 06:50:53 pm »
To nie jest "co z tego". Tylko taka prawda. Fighter poluje sobie na jakiegoś AQ, Baiuma, a mag na LS76. Wiadomo, że trzeba miec kase, tylko prawde mowiac, ten augument bije wszystkie epici na glowe. Raczej kazdy szanujacy sie mag na high lvl ma coś takiego, lub właśnie na coś takiego poluje tracąc kkk na coś takiego.
Dobra, koniec OT, Dev czeka na prepaida :P

lol pasiv wm zostal oslabiony i teraz crityc bazuje glownie na lvl maga wiec po co ten placz? Kolejna sprawa to o wiele latwiej miec aq+baium niz wbic pasiv wm.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany BD do constant party :]
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 22, 2008, 06:53:24 pm »
life stone lvl 76

kamyczek sluzacy do robienia augumentacji w broni

Aaaa chodziło o Life Stone'a myślałem że to jakiś huper uber weyapsiony itemek czy cos z tej mańki :D
Dzięki :D


Im bardziej coś chcesz, czym bardziej pożądasz, tym bardziej wiesz, że mieć tego nie można....


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Poszukiwany BD do constant party :]
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 22, 2008, 06:58:50 pm »
Z Mcritem i bazowaniu na lvl Maga wiedziałem, z tym, że dalej nie wiem, w jakim stopniu to działa. Co do Baiuma i AQ, hmm, wiesz. AQ ma cene, jak caly set dajmy na to sprzętu dla S grade archera. Oczywiście, jest to do kupienia, tylko tak sobie 1kkk+ nie łatwo wyfarmic. A LS, cóż... Czasami ma się ogromny nie fart, ale wydajac 1kkk na LSy ma sie praktycznie pewnosc, ze to sie trafi. Co do Baiuma, albo jest nie dokupienia, albo jesteś tam, gdzie są w stanie go robic ludzie, wiec na dobra sprawe, on jest ciezko dostępny dlatego, że musisz byc np. w klanie co go robi, bo dostac na rynku to jest tragedia, a jak jest do dostania, to za cene 2kkk+.
Druga, sprawa, ze teraz niestety przez Seal of Blockade archerzy zostali przycięci wcale nie mało, a z kolejną kroniką chcą to jeszcze uwalic bardziej. Juz nie wspomne, ze NCsoft ma w zamyśle zrobic możliwośc rzucania raz na jakis czas skilli wymagających seedów u magów bez seedowania. To w ogóle kosmos delikatny.
Dobra, koniec offtopa :P
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany BD do constant party :]
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 22, 2008, 07:08:28 pm »
Nie rozumiem skąd te kosmiczne ceny AQ albo Baiuma. Nie znam gospodarki Retka ale wydaje mi się że zrobić ekipę i skoczyćna Anta albo Baiuma to nie jest TAK DUŻY problem żeby aż tyle to kosztowało. Proszę mnie tu nie besztać, to są moje czystoteoretyczne przypuszczenia ja się nie wymądrzam:PP


Im bardziej coś chcesz, czym bardziej pożądasz, tym bardziej wiesz, że mieć tego nie można....


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Poszukiwany BD do constant party :]
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 22, 2008, 07:11:47 pm »
Zrobienie samego Baiuma/Antharasa to nie aż taki problem, kwestia, że do nich jest zazwyczaj kolejka i masspvp. Kwestia, żeby wygrac i wejsc :)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Poszukiwany BD do constant party :]
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 22, 2008, 07:27:54 pm »
lol pasiv wm zostal oslabiony i teraz crityc bazuje glownie na lvl maga wiec po co ten placz? Kolejna sprawa to o wiele latwiej miec aq+baium niz wbic pasiv wm.

Z Mcritem i bazowaniu na lvl Maga wiedziałem, z tym, że dalej nie wiem, w jakim stopniu to działa. Dobra, koniec offtopa :P

Nie tyle "na lvl maga" co bardziej zależności lvl maga - lvl celu oraz wit czarującego (teraz daje większe bonusy). Czytałem na blahu, że np taki miły progamer w kolesi ~76lv wciąż ma praktycznie 100% m crit rate, a w gości z 80 lvl częstość spada do ok ~30% :P A z tym wit - widziałem filmik jak Mystic Muse z 80 lvl + valakas + wm10 w draconic bow (n/c :D) wali tam jakiegoś npc w Goddard SAMYMI m critami (aż mu się mana skończyła hihi). progamer potem pisał, że on w tego samego npc wali m crita gdzieś co 3 hit.

Btw... 1kkk wcale nie daje pewności, że będziesz miał ten wm augment ;) Zresztą valakasa jeszcze ciężej zdobyć. Archera można "ubrać" taniej.

Dobra, koniec offtopa :P


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Poszukiwany BD do constant party :]
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 22, 2008, 07:36:09 pm »
Nie do końca. Baium+AQ+Frintezza(bo z Valakasem na raz i tak nie można na raz nosic) > Valakas pod wzgledem kasy ile trzeba wydac.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Poszukiwany BD do constant party :]
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 22, 2008, 07:50:19 pm »
Baium+AQ+Frintezza > Valakas
ALE
Baium+AQ+Frintezza < Valakas + WM10 + elemental stony

Jak dodamy, że magowi przydałby się jeszcze Baium to tym bardziej wychodzi, że na maga więcej trzeba kasy, więc nie wiem o co się rozchodzi :P


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Poszukiwany BD do constant party :]
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 22, 2008, 07:53:47 pm »
Elemental Stone kosztują grosze. Chyba, że ja jakieś dziwne widziałem. Z cena WM10 chyba sobie kpisz. Realna cena Frintezzy, to cos kolo 2,5kkk, Baiuma ze 3kkk, 1,2kk AQ, przecież. No nie wiem ile wy chcecie tych LSów kupic :P
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Poszukiwany BD do constant party :]
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 22, 2008, 07:58:10 pm »
Elemental Stone kosztują grosze. Chyba, że ja jakieś dziwne widziałem.
Grosze to te Fire i Water. Wind i Dark to już inna historia :D
Z cena WM10 chyba sobie kpisz.
Tutaj i tak zależy od farta, więc równie dobrze można powiedzieć, że WM10 kosztuje więcej niż wszystko inne :D
Realna cena Frintezzy, to cos kolo 2,5kkk, Baiuma ze 3kkk, 1,2kk AQ, przecież.
A Valakas ? :P

Edit:
Znaczy, żeby nie było, te elemental stony to i tak inna kategoria cenowa niż epici, ale i tak to kosztuje i nie jest aż tak łatwo zdobyć, zwłaszcza wind i dark w tym momencie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2008, 08:05:41 pm wysłana przez Frohike »


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany BD do constant party :]
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 22, 2008, 08:11:38 pm »
Mam jeszcze jedno pytanie, mianowicie jak mi się wydaje WM10 to skrót od buffa Wild Magic lvl 10 o to chodzi? Jeśli tak to nie rozumiem dlaczego mówicie o kupowaniu go?


Im bardziej coś chcesz, czym bardziej pożądasz, tym bardziej wiesz, że mieć tego nie można....


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Poszukiwany BD do constant party :]
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 22, 2008, 08:16:12 pm »
Bo rozmawiamy o augmentowaniu broni poprzez wkładanie w nie life stonów, co umożliwia uzyskanie pasywnego wild magic w broni. Możliwe od Interlude.


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany BD do constant party :]
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 22, 2008, 08:19:42 pm »
No wiem co i jak z Augmentowaniem, ale przecież nie łatwiejsze jest wzięcie tego buffka od buffera? Przecież 95% akcji na high lvl jest na full buffie z wszystkimi bufferami pod ręką więc nie zbyt kumam..


Im bardziej coś chcesz, czym bardziej pożądasz, tym bardziej wiesz, że mieć tego nie można....


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Poszukiwany BD do constant party :]
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 22, 2008, 08:22:07 pm »
Bo buffy od buffera ORAZ bajery z augmentacji się sumują :)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Poszukiwany BD do constant party :]
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 22, 2008, 08:24:01 pm »
Nie lepiej miec cos pasywnego :P?

Ja widzialem u SK takie 2 agumentacje:
FB z Focus:
Zwiekszona szansa na krytyk o iles tam.
Criticial Paralyze lvl 9

Draconic Bow z Focus:
Critical Stun lvl nie pamietam.
Zwiekszona szansa na krytyka...


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwany BD do constant party :]
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 22, 2008, 08:24:23 pm »
Ożesz ja piernicze na to nie wpadłem. 0wneD :D No to nieźle xD Jaka jest szansa na trafienie pasywa WM10 ? 1/10000000 ?? czy więcej ? :D


Im bardziej coś chcesz, czym bardziej pożądasz, tym bardziej wiesz, że mieć tego nie można....


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 5

Odp: Poszukiwany BD do constant party :]
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 22, 2008, 09:18:15 pm »
Nemath co do posta  Z tym WM od buffera to powiem tak Wm ob bufera  ma max 2 lvl (chyba ) A w LS masz 10 różnica chyba spora ??  :D
Teon -->PM Broghul / PM Podchmielony / PM OczyKobry xD (to było dawno i nieprawda :P )
"Ja ork, ja frenzy, ja biec i ubić"
Zanim Napiszesz Temat Wejdź tu!


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Poszukiwany BD do constant party :]
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 23, 2008, 12:09:19 am »
Do interlude, duzo taniej mozna ubrac archera od maga zeby miec wypasiona postac, teraz dzieki atribute stones troche sie wyrownalo. Co do valakasa marcin znajdz chociaz jedna osobe ktora chcialby go sprzedac to pogadamy. Ja nie wiem jak jest na franz, ale na bartz to mozna kupic, aq i zakena bez problemu, baiuma jak troche na rynku pokrzyczysz, frinteze tak samo jak baiuma tylko, ze jest drozsza, a antka czy valakasa na oczy nie widzialem. Jedynym z boss jeweli, tych realnych do zdobycia, to tylko zaken dla magow jest dobry. Nie moge sie juz doczekac ct1.5, lucznicy wrescie dostana po dupie, bd i sws tworza z nich monstra, tak od nowej kroniki beda mogli zrobic z nich potulne baranki, koniec z krytami po 3k

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Poszukiwany BD do constant party :]
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 23, 2008, 12:23:42 am »
Koniec z krytami po 3k, to jest od zawsze... Magowie i 2k pdef i gl. Co do CT1,5...na razie songi i dance nie do końca opisane..dalej mam nadzieje :P
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Poszukiwany BD do constant party :]
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 23, 2008, 12:27:22 am »
Nie lepiej miec cos pasywnego :P?

Ja widzialem u SK takie 2 agumentacje:
FB z Focus:
Zwiekszona szansa na krytyk o iles tam.
Criticial Paralyze lvl 9

Draconic Bow z Focus:
Critical Stun lvl nie pamietam.
Zwiekszona szansa na krytyka...
Ale ten caly augment wm lvl 10 to tez passiv jest pozadany :P
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Poszukiwany BD do constant party :]
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 23, 2008, 10:42:32 am »
Nie lepiej miec cos pasywnego :P?

Ja widzialem u SK takie 2 agumentacje:
FB z Focus:
Zwiekszona szansa na krytyk o iles tam.
Criticial Paralyze lvl 9

Draconic Bow z Focus:
Critical Stun lvl nie pamietam.
Zwiekszona szansa na krytyka...

Mialem taki sam augment, mowie o tym pierwszym, ale w som

Co do ct1.5 to jest jeszcze jedna zmiana, sa ma dzialac podobno na sumony, wrescie bedzie mozna im znaczaco podniesc szanse na kryta mniam, juz wiem co na suba wybiore, ale najpierw 77 Sts zrobie

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Poszukiwany BD do constant party :]
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 25, 2008, 02:25:23 pm »
jak wyjdą te resisty na bow to będzie kompletny debalans, teraz jest dobrze w miare na ct1, zreszta nuker rozwala wszytko na 1vs1 ewentualnie małym ganku jak teraz bedzie jeszcze bez konkurencji na mass to juz przegiecie, ale na szczecie w ct2-3 go utną znowu:D
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Poszukiwany BD do constant party :]
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 25, 2008, 08:26:32 pm »
Masz jakies info na ten temat, czy po prostu tak strzelasz ?

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.