Witaj
Gość

Wątek: GZ MARC1NEK  (Przeczytany 22505 razy)

  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: -3

  • I'm old school, and I'll smack a bitch
GZ MARC1NEK
« dnia: Sierpień 01, 2008, 12:54:38 am »
GZGZGZGZGZGZGZGZ LADNY TAM DEAD SURFUR MACIE!
born different.


Odp: GZ MARC1NEK
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 01, 2008, 12:57:25 am »
GZGZGZGZGZGZGZGZ LADNY TAM DEAD SURFUR MACIE!
nie bardziej niz bartz?


  • Banned
  • Wiadomości: 127

  • Pochwał: -5

Odp: GZ MARC1NEK
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 01, 2008, 12:59:53 am »
GZGZGZ

jeszcze tylko saladin zrobi hero cardinala i /suicide.


Odp: GZ MARC1NEK
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 01, 2008, 01:01:44 am »
GZGZGZ

jeszcze tylko saladin zrobi hero cardinala i /suicide.

lolcarebear server .i.


  • Banned
  • Wiadomości: 127

  • Pochwał: -5

Odp: GZ MARC1NEK
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 01, 2008, 01:04:49 am »
nom u nas niezła oly, wszyscy uczestnicy detagged, a pewnie zaraz po odebraniu hero będą biegac dalej w swoich bottrainach.


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: GZ MARC1NEK
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 01, 2008, 06:24:44 am »
GZ marcin.. Ja na razie mam przerwe na franz bo nie mam czasu na zajecie sie walkerem, ale moze od wrzesnia znowu sie wezme za franz ;p
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: GZ MARC1NEK
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 01, 2008, 07:36:22 am »
Chyba komuś się coś w głowę stało :shock:
A co z Luną i sytuacją, gdzie strony boją się na oly zapisywać, bo jak będą heroesi, to każdy będzie na hero fearze stał ? :D IMO Fail ?
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: GZ MARC1NEK
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 01, 2008, 09:18:12 am »
Marcin lej na to co piszą, butthurty i tyle.

Przypomnę Ci coś:




Także uważaj tam na Franzie!!!1


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 5

Odp: GZ MARC1NEK
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 01, 2008, 09:47:49 am »
GZ ^^
Teon -->PM Broghul / PM Podchmielony / PM OczyKobry xD (to było dawno i nieprawda :P )
"Ja ork, ja frenzy, ja biec i ubić"
Zanim Napiszesz Temat Wejdź tu!


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: GZ MARC1NEK
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 01, 2008, 10:22:19 am »
Gratulacje.



Me wanna pivipi muviez....


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: GZ MARC1NEK
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 01, 2008, 10:31:15 am »
ej Marc1n mozna sobie zrobic z toba screena?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: GZ MARC1NEK
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 01, 2008, 10:40:51 am »
ej Marc1n mozna sobie zrobic z toba screena?

O_o"


AW na pewno łatwiej, niż np. takim HE albo TH :P

Anyway: GZ!
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: GZ MARC1NEK
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 01, 2008, 10:46:52 am »
HE czy TH, to jest CB transfer, na AW nawet nie ma czasami jak ludzi na CB zebrac, wiec musisz na Open sie pocic. Na CB wrzucasz 20 ton TH i 33 tony HE i robisz, nielicząc taktyki w robieniu fal, to kto ma więcej, ten ma łatwiej :)
PS: SWARM z dnia na dzień nowy poziom w failach robi, jeżeli chodzi o przekształcanie tego forum w blah.
HATE ME MOAR!


  • Banned
  • Wiadomości: 127

  • Pochwał: -5

Odp: GZ MARC1NEK
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 01, 2008, 11:37:37 am »
Cytuj
PS: SWARM z dnia na dzień nowy poziom w failach robi, jeżeli chodzi o przekształcanie tego forum w blah.

to neistety admini zrobili z tego forum maksymalny fail, ale to wasza sprawa, a co do hero to nikt ci chyba takich fajnych gratulacjo jak Streets nie napisał:)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: GZ MARC1NEK
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 01, 2008, 11:40:03 am »
Nigdy nie zapomne :heart: BTW, kto ze Swarmu mnie PMowal, ze nie chodze w ogóle na oly bo sie boje :( ?
HATE ME MOAR!


  • Banned
  • Wiadomości: 127

  • Pochwał: -5

Odp: GZ MARC1NEK
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 01, 2008, 01:20:04 pm »
Marcin lej na to co piszą, butthurty i tyle.

Przypomnę Ci coś:




Także uważaj tam na Franzie!!!1


przecież to stare, co do fusion to się wybotowało rzeczywiście do 78/78 i trochę pobawiło, a kilku gra dalej min Daimoss pierwszy 82 Sagi na NA, a reszta myślę że też prawdziwa- forum ciągle kręci sie wokół nerd-ów z topiku o SK, ciągle nei można na nim nic napisać bo zaraz usuną i zbanują, a Marcin rzeczywiście stracił 2 lata na bicie mobków, chociaż mógł tą część l2 odbębnić za niego program. A co do uważania na franz to Arthas gra na Lunie aktualnie, więc raczej nieaktualne już

Cytuj
BTW, kto ze Swarmu mnie PMowal, ze nie chodze w ogóle na oly bo sie boje Sad ?

not me, not streets for sure, ale z tego co słyszałem na vencie to całkiem ciekawa była końcówka oly na franzy.


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: GZ MARC1NEK
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 01, 2008, 01:33:36 pm »
Chodziło mi tylko o to, że hucznie zapowiadano, że Marc1n będzie ownowany a coś nie wyszło, jedynie o to.


To forum ma taką specyfikę a nie inną. Dla jednych to zaleta, dla drugich wręcz przeciwnie. Myślę, że głównym celem tego miejsca jest wymiana poglądów dotyczących mechaniki gry, każdy newbie może zadać pytanie bez zagrożenia, że poleci na niego flejm itp.

Wiem, że czasem brakuje dramy, jakiś sporów, ale uważam, że nie jest to wina administracji, lecz małej ilości graczy z retaila ( na tym forum ). Na offku dzieje się sporo, nie ma 5959595 serwerów (privy mają swoje fora na flame, dyskusję itp.) i na pewno gdyby nieco userów przybyło zrobiłoby się ciekawiej. Jeśli chodzi o lekką cenzurę to modowie by mieli g***** do powiedzenia gdyby retail playerzy wyrazili swój sprzeciw. A tak to dla 10 graczy z offa nie opłaca się zmieniać specyfiki forum imo.


  • Banned
  • Wiadomości: 127

  • Pochwał: -5

Odp: GZ MARC1NEK
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 01, 2008, 01:50:33 pm »
Chodziło mi tylko o to, że hucznie zapowiadano, że Marc1n będzie ownowany a coś nie wyszło, jedynie o to.

a nie był Oo? od kiedy rvg i marcin bierze udział w tym co się dzieje na franzu?

Cytuj
To forum ma taką specyfikę a nie inną. Dla jednych to zaleta, dla drugich wręcz przeciwnie. Myślę, że głównym celem tego miejsca jest wymiana poglądów dotyczących mechaniki gry, każdy newbie może zadać pytanie bez zagrożenia, że poleci na niego flejm itp.

czy ktoś flamuje w dziale help i rasy/klasy?


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: GZ MARC1NEK
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 01, 2008, 02:06:39 pm »
Cytuj
a nie był Oo? od kiedy rvg i marcin bierze udział w tym co się dzieje na franzu?

Uznałbym, że Marc1n jest zołnowany gdybym zobaczył jakieś screeny/film z jego płaczem, czy żeby ktoś go zmusił do rerolla :) Co do polityki Franza to nie orientuję się aż tak mocno mimo iż codziennie czytam blaha.

Cytuj
czy ktoś flamuje w dziale help i rasy/klasy?

Nie.

Flame w dziale retail jest potrzebny, ale mówię -  głupio wygląda sytuacja gdzie dziesięciu flejmuje jednego :P Fajnie by było gdyby np. taki offensive ( trochę więcej niż sam Fenomen ) wparował tu i rzucał obelgami na cheaty itp. AmberEye też siedzi cicho.  Wtedy nawiązała by się jakaś dyskusja. Albo ktoś z Luny przeciwko Swarm i przyznaj że zrobiło by się ciekawiej. A tu tylko Marc1n vs reszta świata ;) Nie ma o czym gadać bo osoby z privów nie znają aż tak dobrze dramy z retka.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2008, 02:15:59 pm wysłana przez Inidriel »


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: GZ MARC1NEK
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 01, 2008, 02:08:02 pm »
Cytuj
przecież to stare, co do fusion to się wybotowało rzeczywiście do 78/78 i trochę pobawiło, a kilku gra dalej min Daimoss pierwszy 82 Sagi na NA, a reszta myślę że też prawdziwa- forum ciągle kręci sie wokół nerd-ów z topiku o SK, ciągle nei można na nim nic napisać bo zaraz usuną i zbanują, a Marcin rzeczywiście stracił 2 lata na bicie mobków, chociaż mógł tą część l2 odbębnić za niego program. A co do uważania na franz to Arthas gra na Lunie aktualnie, więc raczej nieaktualne juz
Ale jego mega post nigdy chyba neidoszedł do skutko ozgrozo :D Nie uważam czasu jak włożyłem za stracony, bo niby czemu. Przez 1,5 roku grania NORMALNEGO robiłem dużo więcej rzeczy, niż klikałem bezmyślnie w moby...ale nie zamierzam poruszać tematu i argumentowac, ni tak, ni śmak, bo Ty widzisz to przez perspektywe 1010100. Jak masz taga i expisz, to na to samo musisz siedziec przy kompie, bo może ktoś Ciebie zgankować.
Cytuj
a nie był Oo? od kiedy rvg i marcin bierze udział w tym co się dzieje na franzu?
O czym Ty mówisz człowieku ? Wiesz co się na servie działo, czy masz wiedze na temat propagandy z blaha ?
Cytuj
A tu tylko Marc1n vs reszta świata
Starałem się nakręcać :(
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: GZ MARC1NEK
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 01, 2008, 02:41:13 pm »
Przepraszam Marcinie że źle odebrałeś co chciałem przekazac tymi tematami. Nie chciałem w żaden sposób się z Ciebie naśmiewac. Naprawdę zasłużyłeś na ten status po ciężkich 2 latach klikania na niewyobrażalna ilośc mobów. Szczerze Ci gratuluje hero!

//ps. Jak odbierzesz hero to czekam na jakiegoś ładnego screena!


//oftop: SWARM PRZEPRASZA BULE!



Odp: GZ MARC1NEK
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 01, 2008, 02:44:47 pm »
Inidriel w sumie to wolalbym zeby AE tutaj nie "wparowalo" po tym jak zobaczylem sygne jednego z czlonkow AE na innym forum ...

Cytuj
Na blachu wyzywaja nas od boterów, na l2.pl uważaja za noobów,
a na szmatławcach typu lineage2polska.net i lineage2.com.pl za pve'rów
i **** wie jeszcze za kogo...


wiec AE stanowczo mowie gtfo ...

//za co mnie swarm przeprasza? :D


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: GZ MARC1NEK
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 01, 2008, 02:48:30 pm »
//za co mnie swarm przeprasza? :D

Za ostatnia wspólna noc! :D


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: GZ MARC1NEK
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 01, 2008, 02:49:52 pm »
//za co mnie swarm przeprasza? :D

Za ostatnia wspólna noc! :D
Widze, że nie możesz porzegnać się z tym forum :?
HATE ME MOAR!


Odp: GZ MARC1NEK
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 01, 2008, 02:50:20 pm »
//za co mnie swarm przeprasza? :D

Za ostatnia wspólna noc! :D
a nie trzeba, przynajmniej nie zasnalem przed kompem :x