Witaj
Gość

Wątek: The Abyss - luzne pogaduchy  (Przeczytany 17736 razy)

  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 0

The Abyss - luzne pogaduchy
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 04, 2008, 08:11:48 am »
xUB zna ich wszystkich dobrze moim zdaniem, a speedfreak to zawsze siedzial na bd-ku
a co do x501x wszysycy go nie lubia(a przynajmniej duzo ludzi) bo udawal wirtualnego kozaka wszystkich wyzywal jak poszli gdzies bez jego rozkazu to od razu bylo noobs idiots moron newbie go back etc i jak takiego czlowieka lubic?
a co do manhunta jaa tam do niego nic nie mam

Dokładnie. Akurat walczyłem na samym początku po stronie Conclave, na siege. Zero organizacji. Bez Nas nie dalibyście sobie rady. Później w karmie to już było trzeba Was lać ;]

UB bejbe, grasz jeszcze na x300? :D


Odp: The Abyss - luzne pogaduchy
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 04, 2008, 09:55:04 am »
Podzielilem watek INFORMACYJNY o The Abyss.
Zostal on stworzony aby informowac graczy The Abyss o technicznych i softwarowych zmianach
zachodzacych na serwerze - i tylko po to ;)

Tutaj mozecie pogadac dalej.


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 0

Odp: The Abyss - luzne pogaduchy
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 04, 2008, 01:48:31 pm »
dzięki Koszalek,nie glupi z Ciebie moderator. Ameno a Ty nie byleś w EasyVirgins? bo coś nick jakiś taki niby znajomy a kurna nie kojarzę
Abbysx300
JudeGang<<<OFF
main class-Dominator
subclass-Destro,GhostHunter,Hawkey
Nobless
Abyss x10 a
Shur1el<<on
- Abyss walker lvl 74
OnlyAdena
- Spoiler lvl 65


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: The Abyss - luzne pogaduchy
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 04, 2008, 09:51:25 pm »
Cytuj
muglbys podac mi swoj nick w grze? nie jestem pewien kim grasz ja w conclave bylem 1,5 roku temu jak jeszcze duzo starych ludzi gralo a x501x co do wczesniejszego posta , co mozna spowdziewac sie po 12-13 latku któr zazadza jednym z najwiekszych klanow na serwie.
aktualnie - xUB
wiem, że byłeś w conclave, z tego co kojarze nick Clane
501 ma aktualnie lat 18
conclave juz dawno nie jest najwiekszym klanem na serwie. Conclave poprostu nie było przez 2-3 miesiące i właśnie wracamy.

Cytuj
jak jeszcze duzo starych ludzi gralo
jeszcze gra :) shortys, fonias, speedfreak na siege wejdzie, vnm moze wroci, koljac jest, ozazjke wraca z x10 powoli, legend, corbina, roflinmysoul z whiterouseguard - moze kojarzysz, m3fisto
reszta to nowe twarze

Cytuj
Podzielilem watek INFORMACYJNY o The Abyss.
Zostal on stworzony aby informowac graczy The Abyss o technicznych i softwarowych zmianach
zachodzacych na serwerze - i tylko po to Wink

Tutaj mozecie pogadac dalej.
dzieki bardzo :)

Cytuj
Ameno a Ty nie byleś w EasyVirgins?
był

Cytuj
a co do x501x wszysycy go nie lubia(a przynajmniej duzo ludzi) bo udawal wirtualnego kozaka wszystkich wyzywal jak poszli gdzies bez jego rozkazu to od razu bylo noobs idiots moron newbie go back etc i jak takiego czlowieka lubic?
tez bym sie tak darł na ludzi :)

Cytuj
Dokładnie. Akurat walczyłem na samym początku po stronie Conclave, na siege. Zero organizacji. Bez Nas nie dalibyście sobie rady. Później w karmie to już było trzeba Was lać ;]
zero organizacji to było tak jak juz bylismy, ze tak powiedzmy, bardzo znanym klanem ;) wtedy jest trudno ogarnąć tyle ludzi na siege


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 0

Odp: The Abyss - luzne pogaduchy
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 05, 2008, 08:45:06 am »
ja rozumiem żeby trzymać duży klan w ryzach trzeba sie podrzeć na niektórych debilnych ludzi ale bez przesady z tymi wyzwiskami
zawsze jest problem z dezorganizacja na siege dla mnie dobrymi rozwiązaniami jest ts(ale nie 15 ludzi na kanale tylko pogrupowanie na party),nie spamowanie chatu,i używanie mózgu(z tym jest największy problem)
Abbysx300
JudeGang<<<OFF
main class-Dominator
subclass-Destro,GhostHunter,Hawkey
Nobless
Abyss x10 a
Shur1el<<on
- Abyss walker lvl 74
OnlyAdena
- Spoiler lvl 65


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: The Abyss - luzne pogaduchy
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 06, 2008, 09:58:54 am »
Cytuj
ja rozumiem żeby trzymać duży klan w ryzach trzeba sie podrzeć na niektórych debilnych ludzi ale bez przesady z tymi wyzwiskami
zobacz jak się zachowuje 99% polskiej społeczności na abyssie, jeśli ich nie lubisz.
Napisałem tu, że ManhuntPL to dziecko, następnego dnia oczywiście pm od manhunta, że jestem noobem, dzieckiem itp. To jest normalne? nie!

Cytuj
zawsze jest problem z dezorganizacja na siege dla mnie dobrymi rozwiązaniami jest ts(ale nie 15 ludzi na kanale tylko pogrupowanie na party),nie spamowanie chatu,i używanie mózgu(z tym jest największy problem)
też tak uważam


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 0

Odp: The Abyss - luzne pogaduchy
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 06, 2008, 12:52:35 pm »
99% to trochę za dużo moim zdaniem ale co sie spodziewać jak niektórzy maja po 14 lat a zachowują sie jak dziecko z downem,pod każdym pretekstem Cię będzie wyzywał albo ma 76 lvl i łazi i prosi o exp a szczyty głupoty pokazuje clan VeniVidiVici ci to już maja szczyty głupoty
Abbysx300
JudeGang<<<OFF
main class-Dominator
subclass-Destro,GhostHunter,Hawkey
Nobless
Abyss x10 a
Shur1el<<on
- Abyss walker lvl 74
OnlyAdena
- Spoiler lvl 65


  • Wiadomości: 374

  • Pochwał: 2

  • Slutty McSlut Fan
Odp: The Abyss - luzne pogaduchy
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 06, 2008, 01:34:19 pm »
Cytuj
muglbys podac mi swoj nick w grze? nie jestem pewien kim grasz ja w conclave bylem 1,5 roku temu jak jeszcze duzo starych ludzi gralo a x501x co do wczesniejszego posta , co mozna spowdziewac sie po 12-13 latku któr zazadza jednym z najwiekszych klanow na serwie.
aktualnie - xUB
wiem, że byłeś w conclave, z tego co kojarze nick Clane
501 ma aktualnie lat 18
conclave juz dawno nie jest najwiekszym klanem na serwie. Conclave poprostu nie było przez 2-3 miesiące i właśnie wracamy.
Clane to byla moja alt postac do olly nic wiecej.



  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: The Abyss - luzne pogaduchy
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 06, 2008, 04:39:46 pm »
Cytuj
Clane to byla moja alt postac do olly nic wiecej.
czyli coś tam Cię kojarze xD

Cytuj
a szczyty głupoty pokazuje clan VeniVidiVici ci to już maja szczyty głupoty
nic nie powiem, ale oni się uważają za najlepszy klan na serwie xDDDD


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 0

Odp: The Abyss - luzne pogaduchy
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 06, 2008, 10:48:12 pm »
a Ty czesiu miales nick takie cos malego z jader? xD
Abbysx300
JudeGang<<<OFF
main class-Dominator
subclass-Destro,GhostHunter,Hawkey
Nobless
Abyss x10 a
Shur1el<<on
- Abyss walker lvl 74
OnlyAdena
- Spoiler lvl 65


  • Wiadomości: 374

  • Pochwał: 2

  • Slutty McSlut Fan
Odp: The Abyss - luzne pogaduchy
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 07, 2008, 05:35:03 pm »
a Ty czesiu miales nick takie cos malego z jader? xD
Nie :D ja to ogulnie w wszystkich wiekszych ally na starym abyssie bylem zaczynalem od gct potem PRO klan deva potem bylo conclave a potem seeandbelieve a potem offek :D



  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: The Abyss - luzne pogaduchy
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 09, 2008, 02:05:31 pm »
Abyss dalej jest scustomizowany ? tzn ma custom itemy jak dawniej typu Mana Drug ?
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: The Abyss - luzne pogaduchy
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 09, 2008, 02:13:00 pm »
tia nadal ma...i całe szczęście, nie przeszkadzają one w pvp ani pve, a przynajmniej na regen many czeka się te pare minutek krócej
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


Odp: The Abyss - luzne pogaduchy
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 11, 2008, 09:31:37 am »
Wydaje mi sie, ze Mana Potki to jedyny custom item na The Abyss.


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: The Abyss - luzne pogaduchy
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 11, 2008, 09:48:41 am »
Jeszcze czapeczki z m.defem i p.defem ;)
new future.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: The Abyss - luzne pogaduchy
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 12, 2008, 11:52:21 am »
I wlasnie przez te czapeczki/donacje poszedlem grac na official :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: -4

  • du not peka mi ploks
Odp: The Abyss - luzne pogaduchy
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 13, 2008, 10:05:16 am »
Szczerze powiedziawszy to te 5% mdef i 5% pdef nie daje jakiegos super powera :)
Z tego co wiem to nie dziala to na oly, wiec nie stwarza to problemu.
Normalnie to na full buffie na HK na 79 lvlu jest to jakies 100 wiecej pdefa i niecale 100 mdefa.
Nie robi to kolosalnej roznicy, tak by zmienic drastycznie szanse na wygrana dla tych co to maja.




Odp: The Abyss - luzne pogaduchy
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 13, 2008, 10:24:09 am »
Te czapeczki itp mozesz tez zdobyc bez dotacji...
Roznice 5% w tym, czy siamtym moga byc delikatnie widoczne na High lvl, low - nie ma znaczenia.
NA High lvl - stac Cie na to, zeby kupic od na rynku CRki - kupony dotacji - 5CR kosztuje od 20 - 30kk.
Najdrozsza czapeczke z P. i M. Def'em kupisz za mniej niz 15 CR - potrzebujesz wiec 3 takie kupony,
a jest to wydatek rzedu 60 - 90kk. Majac lvl 75+ nie jest to masakryczna kasa.
Po zakupie na rynku takich kuponow dokonujesz doladowania postaci w Priv. Cabin. na stronie The Abyss i wybierasz nagrode.
Proste jak pierdzenie.

Tego typu "dotacje" i "Customy" nie maja zadnego znaczenia ... a jezeli chodzi o "dotacje" na Retku - to jest dopiero masakra!
Zajrzyj na Allegro / eBay / czy na strony firm sprzedajacych postacie, itemy, bron, itp. z Retka ... szkoda gadac!
Takich i tylu ofert dla The Abyss nie znajdziesz NIGDZIE!

Wiec nie mowcie mi o tzw. "dotacjach" na The Abyss, porownujac to z "pozornie" czystym Retkiem,
gdzie stosowanie botow jest nieoficjalnie dozwolone - praktycznie prawie w 100% dopuszczalne.
Byle dupek moze usiasc przy kompie, wykupic abonament, w 10 min. miec zciagnietego gotowca L2W na retka
i puscic go bez zadnych zmartwien 24 / dziennie ... a pozniej zasypywac swiat tania adena, itemami itp.
Mase jest takich "fabryk" - wystarczy troche poczytac - cale firmy w Chinach zyja z farmienia na MMORPG'ach.
Zapraszam na eBAy - 12 stron ofert z Retka - jest wszystko za kase - od Scrolli, poprzez Potki, Pety, Sety (nawet D Grade),
bronie wszelkiej masci, gotowe konta, po taniutka Adene - Retkowa Adena jest na eBayu tak tania, ze 80% ludzi nie oplacaloby sie farmic.
Takze mysle, ze wystarczy tych "magicznych" porownan dotacji Retail vs. Privy.
Na The Abyss tepi sie boterke - i to jest klucz do calego problemu, a nie jakies "zasrane" czapeczki i mana potki.

Tyle ode mnie - sorki, nie bierzcie tego do siebie ... ale powoli wkurza mnie juz ten temat,
wystarczy otworzyc oczy, zeby zobaczyc jak wyglada swiat, nie trzeba tworzyc pustych mitow wokol jakis wyimaginowanych -_-'ek.

Pozdrawiam serdecznie - Koszalek

P.S.
Kilka linkow? Prosze bardzo - firmy handlujace np. Adena z Retka:

http://www.itemgarden.com/1/4299.html

http://www.igvault.de/l2/adena/lineage-2-us_de.html?gclid=CImDtMi8ipUCFQlStAodwHmQYQ

http://www.mygamesale.com/l2adena/

Chcecie gotowy Account, SET Majestic +6?, a moze Homka +10 ? - wystarczy dogadac sie - prosze bardzo:

http://www.akgame.com/lineage-2-c-4.html


- i to tylko "pierwsze lepsze" linki z google ... poszukajcie glebiej - wlos sie naglowie jerzy!!!


Na Retku mozesz za kase stworzyc sobie Customa, jakiego chcesz ;) - oczywiscie nie doslownie,
ale w formie zakupow - taki secik Draconic na +6 - to tez w pewnym sensie niezly Custom prawda?


... i to byloby na tyle w temacie dotacje i Customy Retail vs. The Abyss - i nie mowcie prosze, ze te wszystkie firmy
 - to nie "dotacje" na Retku, tylko zwykle zakupy - nie mydlmy sobie oczu, to nie o to chodzi - zasada jest ta sama:

Itemy w grze za realna kase  ...


Ach ... i na koniec jedno "skromniutenkie" pytanko:

- to jak jest ... gdzie jest bardziej porypanie????
The Abyss i Custom Itemy w postaci glupich czapeczek i Mana Potkow - dostepnych praktycznie dla wszystkich,
czy Retail - czysty i wspanialy, bez Customow, gdzie jednak, za kase mozesz miec KAZDY Item ????
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2008, 11:30:14 am wysłana przez Koszałek Opałek »


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 0

Odp: The Abyss - luzne pogaduchy
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 13, 2008, 01:40:39 pm »
BRAWO Koszałek bardzo dobre przemówienie,jak bym mógł to bym Ci dał +. może to otworzy oczy lolowatym ludziom którzy myślą że oficial to utopia bez "donacji" w której można osiągnąć coś tylko za pomocą grania expienia farmienia grania expienia farmienia. w tych czasach pieniądz może wszystko
Abbysx300
JudeGang<<<OFF
main class-Dominator
subclass-Destro,GhostHunter,Hawkey
Nobless
Abyss x10 a
Shur1el<<on
- Abyss walker lvl 74
OnlyAdena
- Spoiler lvl 65


Odp: The Abyss - luzne pogaduchy
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 13, 2008, 02:22:08 pm »
i pieknie, dziekuje - widze, ze nie jestem sam !
Mam nadzieje, ze wiecej ludzi mysli w ten sposob.

Powiem tak: chcesz sprobowac prawidziwego L2 - idz na Priva, na ktorym SKUTECZNIE tepia boterke.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: The Abyss - luzne pogaduchy
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 13, 2008, 04:08:00 pm »
Zgadzam sie z Koszalkiem calkowicie. BTW z tego co slyszalem od osob dobrze zorientowanych w temacie boterki srednia zywotnosc bota na The Abyss to 2 minuty max. A jak chcecie customy zobaczyc to idzcie na DN :D.


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: -4

  • du not peka mi ploks
Odp: The Abyss - luzne pogaduchy
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 13, 2008, 04:37:32 pm »
Nieprawda co do tego...
Char uruchomiony na bocie moze nawet tydzien zyc... kwestia tego kiedy osoba odpowiedzialna za kasowanie kont uruchamianych na bocie wezmie sie za robote :)
Znam jedna osobe ktora ze 2 dni expila krasia na bocie... potem po kilku dniach zalogowala sie... podniosla w jednym CH BW Heavy Seta, dzien pozniej ow set z krasia zniknol ! ...po 2 czy 3 dniach na konto poszedl ban za korzystanie z bota :)
Wazne jest to ze na abyssie biora sie za tepienie botow - co do samych banow, kiedy one nastapia to juz roznie :)



Odp: The Abyss - luzne pogaduchy
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 13, 2008, 04:49:07 pm »
Nie przezyje tygodnia ;) - tu juz nie chodzi o "osobe odpowiedzialna" - zapomnij o tym.
W tej chwili Antyboty Abyssowe sa tak dobre, ze mozemy zrobic forumowe zaklady - stawiam x10, ze nie przezyje tygodnia.


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: The Abyss - luzne pogaduchy
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 13, 2008, 06:03:54 pm »
Jeszcze czapeczki z m.defem i p.defem ;)

i "kopalnie" kryształów - jeśli nadal są - były jak grałem na abyss.

Co do przemówienia Koszalka to - mister obvious ;) Z tymi linkami spóźniłeś się o jakąś epokę, bo teraz gracze mają własne trainy i profesjonalnych farmerów jest coraz mniej :P

Grając na privie nie zapominaj, że okradasz (i wspierasz tych którzy to robią jeszcze bardziej perfidnie, tzn adminów serwera) twórców tej gry. Każdy wypowiadający myśli typu privy to czy privy tamto powinien się przez moment zastanowic, jak on by się czuł, gdyby ktoś w taki sposób wykorzystał efekty jego wieloletniej pracy - i jeszcze przy okazji robił z siebie jakiegoś guru programowania - zwróccie uwagę jak przedstawiają swoją "pracę" admini większości privów i na jakie bóstwa się malują. I nie mówcie, że privy to reklama dla offa (kiedyś też tak uważałem ale mi przeszło) bo w rzeczywistości tylko niewielki odsetek graczy z privów chociaż myśli o przejściu na offa, a jeszcze mniej faktycznie przechodzi.

"Valid point" może miec ktoś, kto swoje "odegrał" na offie i uważa, że NCSoft nie wywiązał się ze swojej części umowy licencyjnej, ale nie ktoś, kto w życiu offa nie widział a snuje mądrości.


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 0

Odp: The Abyss - luzne pogaduchy
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 13, 2008, 06:41:54 pm »
czy ja ich okradam? tylko dlatego ze mam 20 lat i nie mam czasu siedzieć 5 godzin dziennie w L2 żeby coś osiągnąć w tej grze? właśnie dlatego wybrałem abyssa x300 2 lata temu miałem chwile na retku ale tam trzeba wpizd... czasu poświecić żeby do czegoś dojść,wybrałem drogę na skróty a i jeszcze jedno pytanie: wybrałbyś chleb za który trzeba płacić czy taki który dostajesz ze darmo tylko trochę różniący sie w smaku?
Abbysx300
JudeGang<<<OFF
main class-Dominator
subclass-Destro,GhostHunter,Hawkey
Nobless
Abyss x10 a
Shur1el<<on
- Abyss walker lvl 74
OnlyAdena
- Spoiler lvl 65