Witaj
Gość

Wątek: klan...  (Przeczytany 2851 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

klan...
« dnia: Październik 28, 2008, 04:35:34 pm »
Pytanie do ludzi któzy troszke się już orintują... Gram od niedawna na na Franzu i szukam jakiegoś klanu któy bedzie miał jakiś CH. Jeżeli znacie takie klany któe rekrutują low lvl (50+) to prosze o podpowiedz.
L2DEX - Wrath x9 n52te HellKnight 83


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: klan...
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 29, 2008, 11:32:24 am »
Klan z CH rekrutujacy 50 lvl osoby ? Ciezko mi sobie cos przypomniec xD Nasz rekrutuje od 50 ale nie ma ch, mamy za to fortece xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: klan...
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2008, 02:47:45 pm »
Cytuj
Shillien Knight|73|Venne|Franz /// Spellhowler sub wannabe
a nie miales najpierw byc bishem a pozniej sorcem ? pora na sh? XD

BTW. klan Deva polecam ci jesli fascynuje cie grind na przerozne sposoby, dramy, to ze co chwile ktos wychodzi z klanu i to maja lidera idiote ^_^ to tyle ode mnie :P takze polecam wrathII xD
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: klan...
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 30, 2008, 06:40:04 pm »
rowniez polecam wrathII jezeli lubisz dostawac w dupe w pvp przez to ze reszta klanu zna sie tylko na grindzie a i to nie zawsze


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: klan...
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 30, 2008, 08:04:21 pm »
w sumie napisalismy prawde ale jest tam tez pare spoko osob ;)
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: klan...
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 30, 2008, 08:05:19 pm »
dlatego nadal jestem w tym klanie, nie wiem tez co masz do Bochena, mi niczym nie podpadł


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: klan...
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 31, 2008, 10:05:27 am »
od kiedy wrath jest w nowym ally troche mu odbilo i cfaniaczy do mocniejszych klanow i zaczyna mu odbijac. zreszta jak moja siostra byla we wrath'cie to co chwile jakies dramy miala z Bochenem bo mu cos nie pasowalo
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: klan...
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 31, 2008, 10:14:55 am »
nie widzialem zeby kozaczyl, bo ten klan to raczej cearbera, jak ostatnio nas typy zaczepialy i im oddalem, to reszta pt sie patrzyla jak mnie jada, nawet heala nie dostalem mimo tego ze byl w party bish i se.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: klan...
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 31, 2008, 10:39:21 am »
Netheril, Ola ma ciagle z kims problemy that btw :P

Co do fikania do mocniejszych klanow - bardzo dobrze :P. Będą wartagi będzie fun ... :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: klan...
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 31, 2008, 11:24:43 pm »
fun w wykonaniu wrathu? o.O tzn cos takiego jak wtedy co jeszcze bylem w BD (lol :D) i z wrathem bylismy w party i sie tluklismy z ruskimi to wrath stal i nie wiedzial o co chodzi? :D gl na wojnach xDD

co do mojej siostry to moze i tak ale jak ostatnio widzialem jak pisala z bochenem to nie wiedzialem czy sie zalamac tym co on wygaduje czy -_-'nac smiechem :D

Cytuj
Netheril, Ola ma ciagle z kims problemy that btw Razz
powiedzial ten co sam chcial wyjsc z wrathu bo mu ludzie nie pasowali? ^^
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2008, 11:38:20 pm wysłana przez netheril »
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...