Witaj
Gość

Wątek: Alarion's story. True story.  (Przeczytany 6377 razy)

  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Alarion's story. True story.
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 04, 2009, 09:50:59 am »



Akcja slawna,dotarla nawet do Odrodzenia.Ale to chyba nie kwestia zaufania,tylko podobno ona Ci sie wladowala na konto.Z tego co pamietam to GM's "oddali" Ci +2lvl's wiec chyba tak za bardzo stratny nie byles? O itemach nic nie wiem.


Itemy oddali poza jakimiś drobnymi pierdołami pokroju wędki, shotów itd. Ogólnie 2 lvle gratis + 4 lvl divine inspiration + all skille na warlocku do 75 włącznei wykupione. Chyba jednak na + wyszedłem koniec końców, ale nerwów troszkę napusła.

Było tak, że ja obraziłem koleżankę tej mojej przyjaciółki i ona w ramach zemsty podała jej moje passy, sama umywając od czegokolwiek ręce. No cóż, niektórzy mają spaczone poczucie odpowiedzialności i lojalności... >.<

 :o :o :o Ktos moze chce mi sie na konto wlamac???Ja tez tak chce ;) :D
Na przyszlosc, Alarion radze uwazac na slowa przy babeczkach i do babeczek :D :D :D
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Alarion's story. True story.
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 05, 2009, 09:41:50 pm »
Ja bym tam chcial, zeby wiecej dziewczyn gralo w l2 ^^ było milej np vt slyszec czesciej mily, sexowny kobiecy glos a nie tylko glosy meskiej czesci klanu.

:P Ale z laską ciężko by było, kumpla żona jak się wciągnęła to nie chciała wieczorami do łóżka wracać :P haha