Witaj
Gość

Wątek: Dziekujemy za współpracę Virisken.  (Przeczytany 23890 razy)

  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 17, 2009, 12:00:09 pm »
Nazwa wyświetlana:    Dzienciou
Wiadomości:    1 (brak na dzień)
Pozycja:    
Karma:    +0/-0
Data rejestracji:    Dzisiaj o 11:41:21
Ostatnio aktywny:    Dzisiaj o 11:56:00

nie zdziwiłbym się, gdybyś był altkontem lolviriskena.

Alarion - jak cię zescammowali to dostałeś wszystko z naddatkiem, może i tym razem coś wam ekstra odpalą :D
I'm offline.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 17, 2009, 12:29:24 pm »
to jest kolega viriskena, który pomagał mu okradać nasze konta i sprzedawał nasze itemy na innej postaci. Myślisz, że nie odzyskamy tego? No to jesteś w błędzie mój drogi, bo są na szczęście ludzie, którzy umieją dobrze doradzić co w takich momentach trzeba robić. Myślisz, że ja wam powiedziałem co naprawdę pisałem do NCsoftu? Wystarczyło, że jeden item z naszej postaci zabraliście przez trade i mamy gwarancje odzyskania wszystkiego w 90% myślisz, że dlaczego nie chciałem wczoraj trade wziąć od ciebie? Żeby wziąć kradzione itemy z powrotem i dostać bana? I co pierdolicie jakieś bajki umoralniajace? Wiesz czego nie nawidze w ludziach najbardziej? Hipokryzji. A jak pokaże dziś wieczorem wymianę zdań z viriskenem na tym forum i powiem o czym rozmawialiśmy, to się trochę zdziwisz.  Najbardziej boli mnie fakt straty ogarniętego gracza, któremu jeszcze kilka dni temu nie mogłem nic zarzucić i wszyscy dobrze bawiliśmy się na vencie i w grze. Jego zachowanie było spowodowane tym, że zachciało mu się iść na jakiegoś priva i nie mógł znieść tego, że my dalej byśmy sobie jakoś radzili i szli do przodu. Wydawało mu się to bardzo zabawne i dojrzałe. I w ten sposób pokazał przed całym polskim comunity jaki jest naprawdę. Fakt, napsuliscie nam trochę nerwów, ale nie rozerwiecie tego co budujemy grając razem od dłuższego czasu. Może i tydzień wyjmiecie nam z grafika, ale my się szybko pozbieramy i wrócimy do wspólnej zabawy znajdujac nowego BD. (przy odrobinie szczęścia dziś będę miał z nim kontakt) Bo przez takie gówniarskie zachowanie, nie popsujecie nam funu z gry dobra paczka, która w 80% zna się w realu, a reszta się pozna też wkrótce. I jeżeli myślisz, że ncsoft will care about bot, to jesteście niestety w błędzie. Ale przekonacie się za kilka dni już.     
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 17, 2009, 12:38:13 pm »
imo, ten fenomen można już nazwać Klątwą Alariona

@Scammerzy
Jak tacy z was dobrzy ludzie i sprawiedliwi, to trzeba było powyrzucać te itemki na środku giran, a tak pewnie zaraz się pojawi na allegro kolejna adena.
Zresztą dla takiej sytuacji i waszego podejścia, dobry jest cytat " raz się sku**isz, ku**ą zostaniesz", więc gratuluję mentalności i możecie tylko odliczać dni kiedy traficie na cwańszego od siebie,a ponieważ nawet CHakofać porządnie nie umiecie, to pewnie takie spotkanie nastąpi dosyć szybko :).


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 17, 2009, 12:43:17 pm »
:) chłopaki nie wiem kto jest głupszy wy z waszą nadzieją ze odzyskacie konta :)
z tego co wiem viri napisał petycje i opowiedział o sharing acc i powysyłał skrypty

czy chłopak który dał wam nauczkę,  skoro gracie na offie to po co oszukiwać, posiłkować się botem,
ja uważam że jest to świetna przestroga dla wszystkich
Powinniście mu dziękować dostaliście wspaniałą nauczkę z marną cenę jaką jest strata virtualnych nic nie znaczących przedmiotów
Dobry zwyczaj nie pożyczaj <3


n/c dla Ciebie :)

imo, ten fenomen można już nazwać Klątwą Alariona

@Scammerzy
Jak tacy z was dobrzy ludzie i sprawiedliwi, to trzeba było powyrzucać te itemki na środku giran, a tak pewnie zaraz się pojawi na allegro kolejna adena.
Zresztą dla takiej sytuacji i waszego podejścia, dobry jest cytat " raz się sku**isz, ku**ą zostaniesz", więc gratuluję mentalności i możecie tylko odliczać dni kiedy traficie na cwańszego od siebie,a ponieważ nawet CHakofać porządnie nie umiecie, to pewnie takie spotkanie nastąpi dosyć szybko :).

/100% agree
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 348

  • Pochwał: 1

  • owning the god
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 17, 2009, 12:46:42 pm »
Cytuj
wszyscy dobrze bawiliśmy się na vencie i w grze
chyba jednak nei wszyscy :)
Cytuj
Jego zachowanie było spowodowane tym, że zachciało mu się iść na jakiegoś priva i nie mógł znieść tego, że my dalej byśmy sobie jakoś radzili i szli do przodu. Wydawało mu się to bardzo zabawne i dojrzałe
jasnowidz? skad wiesz co mam zamiar robic? myslisz tak bo ci o tym wspomnialem. ale na pewno jedna z przyczyn byly ostatnie siege'e i territory wars gdzie nie wiedzialem czy sie smiac czy plakac nad twoimi komendami i zgraniem naszego pt :D
Cytuj
I w ten sposób pokazał przed całym polskim comunity jaki jest naprawdę.
no to faktycznie straszne, wielkie polskie community :D
Cytuj
80% zna się w realu
60% :)

Cytuj
a ponieważ nawet CHakofać porządnie nie umiecie, to pewnie takie spotkanie nastąpi dosyć szybko Smile.
jestem Pr0 am i?

co do ncsoft'u - mi to osobiscie ryba czy ja dostane bana czy nie.

The Curse  of the alarion is upon us!



  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 17, 2009, 12:49:21 pm »
Zobaczymy kto w wojnie na peniski wygra to starcie!
LETS BEGIN!
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 348

  • Pochwał: 1

  • owning the god
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 17, 2009, 12:51:21 pm »
Zobaczymy kto w wojnie na peniski wygra to starcie!
LETS BEGIN!
i fail xD


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 17, 2009, 12:52:44 pm »
Cytuj
jasnowidz? skad wiesz co mam zamiar robic? myslisz tak bo ci o tym wspomnialem. ale na pewno jedna z przyczyn byly ostatnie siege'e i territory wars gdzie nie wiedzialem czy sie smiac czy plakac nad twoimi komendami i zgraniem naszego pt Very Happy

Alarion: WSZYSCY Z MIECZAMI ATAKOWAĆ!  
Alarion Sloni idziesz z nami przed wejście do thron room
Sloniu nie chlopaki nie zadobze widze
ComandComander ALL GO TO THRON ROOMMM!!!!!
Alarion WSZYSCY NA ZEWNĄTRZ
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2009, 12:54:59 pm wysłana przez Dzienciou »


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 17, 2009, 12:53:04 pm »
Cytuj
wszyscy dobrze bawiliśmy się na vencie i w grze
chyba jednak nei wszyscy :)
zle sie bawiles wciagajac tabake z ludzmi z venta, nie bawila cie gadka o kupie smakusia albo bekanie do mikrofonu?  :shock:


  • Wiadomości: 348

  • Pochwał: 1

  • owning the god
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 17, 2009, 12:54:49 pm »
Cytuj
wszyscy dobrze bawiliśmy się na vencie i w grze
chyba jednak nei wszyscy :)
zle sie bawiles wciagajac tabake z ludzmi z venta, nie bawila cie gadka o kupie smakusia albo bekanie do mikrofonu?  :shock:
nie jestem pr0 nie wciagalem tabaki :\ tak srsly to nie

Cytuj
Alarion Szybko każe nam wyjść!!
to bylo inaczje:
Alarion Wszyscy na zewnatrz


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 17, 2009, 01:33:36 pm »
Cytuj
wszyscy dobrze bawiliśmy się na vencie i w grze
chyba jednak nei wszyscy :)
zle sie bawiles wciagajac tabake z ludzmi z venta, nie bawila cie gadka o kupie smakusia albo bekanie do mikrofonu?  :shock:
Ciekawe poczucie humoru Oo
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 17, 2009, 01:56:38 pm »
<qwewe> A poza tym ja wcale nie piję sam. Jest nas kilku na ircu.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 17, 2009, 01:57:13 pm »
IMVHO  złodziej i tak pozostanie złodziejem. To mentalność.
Doesn't matter IRL or in game.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 17, 2009, 01:59:21 pm »
A ja np. żałuje, że nie oskubałem wszystkich których mogłem. Jednak skropuły są nieopłacalne, PLN lepiej wychodzą
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 17, 2009, 02:23:12 pm »
A ja np. żałuje, że nie oskubałem wszystkich których mogłem. Jednak skropuły są nieopłacalne, PLN lepiej wychodzą
zalezy, mnie nawet byloby glupio wlasna postac sprzedac wiedzac, ze wszystko co na niej sie znajduje jest efektem wspolnej pracy. Chuj to chuj. I chuj.
?? Serfer kor



  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 17, 2009, 02:44:31 pm »
nie powinienem nikogo osądzać, ale jednak to zrobię. Głupotą IMO było dawanie passów osobie, którą się zna tylko z gry (nawet jeśli constant pt). Do moich kont ma passy tylko jeden kumpel, ktorego widuje 4x/tydzien i z ktorym wypilem niejedno piwo. Zreszta co tu bede porownywac i w $$ i we wlozonej pracy (w koncu az tak wiele jej nie bylo) jest znacznie mniej warte.

@Marc1n
kradziez pozostaje kradzieza i tak naprawde taki pieniadze szczescia nie daja (tylko darujcie sobie rozwazania 'czy pieniadze daja szczescie' :D)


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 17, 2009, 02:44:52 pm »
Nie żebym był a moralny ale dając komukolwiek swoje passy dajesz szanse na pozbyciu się itemów z niej. W realnym życiu jak okradną wam chate dla gdy beda drzwi otwarte albo chociaż okno to kasy od ubezpieczyciela nie odstaniecie. Sami sobie winni jesteście

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 17, 2009, 02:54:16 pm »
Nie żebym był a moralny ale dając komukolwiek swoje passy dajesz szanse na pozbyciu się itemów z niej. W realnym życiu jak okradną wam chate dla gdy beda drzwi otwarte albo chociaż okno to kasy od ubezpieczyciela nie odstaniecie. Sami sobie winni jesteście

Wiesz, troche winy jest w tym, ze dali pasy i troche w tym, ze zaufali czlowiekowi "po drugiej stronie". Tylko to zalezy na kogo sie trafi. Duzo ludzi wymienia sie haslami do konto mimo, ze sie nie znaja z reala i jakos niewiele osob mialo podobny przypadek. Co o to oznacza ?

Sam mam pasy na kilka innych postaci i na mnie tez kilka osób ma. Ja w ogole brzydze sie czyms takim, zeby wejsc komus na konto i usunac/ukrasc cos. Dla mnie to jest nie dopomyslenia. Nie wiem jak w ogole mozna cos takiego zrobic. No ale jak widac sa ludzie, ktorzy cos takiego zrobic potrafia.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 17, 2009, 03:01:44 pm »
Cytuj
wszyscy dobrze bawiliśmy się na vencie i w grze
chyba jednak nei wszyscy :)
zle sie bawiles wciagajac tabake z ludzmi z venta, nie bawila cie gadka o kupie smakusia albo bekanie do mikrofonu?  :shock:

Shen, nie bardzo rozumiem co masz do snuffnięcia sobie z kolegami? widzisz tą tabakę? Śni ci się po nocach? Zmuszamy cię byś też tak robił?

Rozmowy o kupie smakusia sobie nie przypominam, ale może ty jako czlowiek wiecznie bez mikrofonu wiesz lepiej...?

Nie wiem czy zauważyłeś subtelną różnicę, kiedy na vencie jest więcej osób z zewnątrz, a kiedy jesteśmy tylko my naszą paczką i wygłupiamy się. Są różne dowcipy sytuacyjne, któe jeżeli ci się nie podobały, to po ch** siedziałeś z nami na kanale? Mogłeś iść przecież do Dartha, albo Caisa, prawda? Więc STFU plx plox

A virisken, tak jakbyś ty był wiecznie poważny na vencie z nami. Już chyba zapomniał wół jak cielęciem był, czyż nie? Tylko ja nie mam w zwyczaju wypominać jakoś specjlanie o czym rozmawialiśmy w wolnych, bardziej luźnych chwilach i z jakich debilizmów śmialiśmy się wszyscy razem. I jakoś nigdy nie zgłaszałeś również pretensji o czyjeś zachowanie na vencie, więc akceptowaliśmy to jak było. Sam śmiałeś się dziesiątki razy, a teraz nagle wypierasz się wszystkiego?

Idź ze swoim kolegą pośmiejcie się po raz setny z jakieś wersji "jestem hardkorem" panie "ociekający hardkorem"


Cytuj
jasnowidz? skad wiesz co mam zamiar robic? myslisz tak bo ci o tym wspomnialem. ale na pewno jedna z przyczyn byly ostatnie siege'e i territory wars gdzie nie wiedzialem czy sie smiac czy plakac nad twoimi komendami i zgraniem naszego pt Very Happy

Alarion: WSZYSCY Z MIECZAMI ATAKOWAĆ!  
Alarion Sloni idziesz z nami przed wejście do thron room
Sloniu nie chlopaki nie zadobze widze
ComandComander ALL GO TO THRON ROOMMM!!!!!
Alarion WSZYSCY NA ZEWNĄTRZ



Heh, owszem słoń był lekko wstawiony kiedy przyszedł, ale ogólnie nie zauważyłem, żeby grał jakoś specjalnie gorzej niż zwykle. Co do moich tekstów, nagle tak wszystko zaczęliście brać totally srlsy? Już tak niespodziewanie zatarła się różnica w postrzeganiu humoru od powagi sytuacji?

Aha, i dobra porada na przyszłość, nie mów swojej lasce, tekstów w stylu " jesteś gorsza od poprzedniej bo tamta przynajmniej dobrze umiała xxx " ok? :) Nie doszukuj się tu analogii, ale tak tylko odnośnie dobrego wychowania będąc wśród ludzi wspominam, żeby ci wstydu oszczędzić.

Zresztą czy to jest usprawiedliwienie wasze? To jak ja zacznę pracować gdzieś, ale mnie szef zacznie -_-'iać, to zamiast zakończyć pracęi odejść to ja mu nakradnę przez odejściem? Tłumacząc się potem, że ta firma i tak by nic nie osiągnęła?



Zgodzę się, nieostrożnie postąpiliśmy z passami, ale też wg mnie w tej grze nie będąc całkowitym no lifem nie osiągnie się niczego bez większej wspólpracy. Dlaczego te najlepsze const na serwerach mają dostęp do swoich acc? To jest temat na osobną dyskusję, ale po prostu nei spodziewałem się, że człowiek, który zapowiadał się naprawdę w porządku może tak się zeszmacić i wykorzystać zaufanie/pomoc ludzi, którzy chcieli, żeby było jak najlepiej.

W ten sposób przynajmniej comunity wie z kim ma do czynienia na przyszłość.

Dalej tylko pojąc nie potrafię, że skoro ci tak wszystko ryba była, to dlaczego po prostu nie odszedłeś w spokoju żegnając siez nami i dając nam spokój bez opóźniania naszych działań? Coś tu nie gra, prawda?

I raz proszę, nie -_-' o jakiś bajeczkach w stylu "trzeba było nie botować" bo:

jak chcesz to ja wam moge psotawci swojego bd na bocie tlyko poki co mam 55lvl a potem jak znajdziecie kogos to sie zamieni.

A nie chciałbyś po prostu do naszego PT na stałe? Złe warunki oferujemy? :)

mgoe ale zrozum ze na vp to pojde, ejsli bede mial czas, a co do expa to mi ryba komp i tak 24h chodzi. btw to ja virisken bylem  u was w klanie zquitowalem ofka ale moge bota stawiac,np ;) jak mi wbijecie lvl to chetnei z wami na pvp pojde xD jak cso to moze masz kogos na 50~ lvl co by w pt chcial? czy solo ustawic mam? chodzi o podbicie do 61


Więc plx bez hipokryzji, bo to chyba jedna z najgorszych cech ludzkich. A wiesz, że takich przykładów można po twojej akcji mnożyć coraz więcej, prawda?  
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2009, 03:03:24 pm wysłana przez Alarion »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 17, 2009, 03:02:42 pm »
Nie rozumiem do końca postawy większości piszących ludzi.
 Koleś okradł jak najgorszy sku... konta swoich kumpli z którymi długo grał. W dodatku jawnie bezczelnie (nie spotkałem się jeszcze z taka dawką bezczelności w) chwali się jaki to jest zajebisty, bo dał nauczkę  i ludzie zamiast wywalić na zbity pysk tych ... jeszcze wznoszą jęki o jakiejś klątwie alariona...  W ogóle co to za mentalność? Przykładowo złodziej okradnie ci chatę i to nie złodziej jest zły tylko ty, bo pozwoliłeś mu wejść? lol?  :o


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 17, 2009, 03:05:40 pm »
to już jest nadinterpretacja. Oczywiscie, ze koles jest kawal skur*** i powinien zdechnac na raka, niemniej jednak osoby, ktore daly passy do konta powinny czasem pomyslec nad zasada kluczowa z Deus Exa 'nie ufaj nikomu'


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 17, 2009, 03:06:29 pm »
Nie żebym był a moralny ale dając komukolwiek swoje passy dajesz szanse na pozbyciu się itemów z niej. W realnym życiu jak okradną wam chate dla gdy beda drzwi otwarte albo chociaż okno to kasy od ubezpieczyciela nie odstaniecie. Sami sobie winni jesteście
Sam mam pasy na kilka innych postaci i na mnie tez kilka osób ma. Ja w ogole brzydze sie czyms takim, zeby wejsc komus na konto i usunac/ukrasc cos. Dla mnie to jest nie dopomyslenia. Nie wiem jak w ogole mozna cos takiego zrobic. No ale jak widac sa ludzie, ktorzy cos takiego zrobic potrafia.
Ty sie brzydzisz ale są tacy któży świat wirtualny traktują inaczej. A ich są stada. Dla ciebie ten sprzęt to praca emocje i inne takie a dla innych tytlko pixele :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 348

  • Pochwał: 1

  • owning the god
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 17, 2009, 03:40:52 pm »
to tylko gra :>
Alarion jak tam penisek urosl, czujesz sie wielki? mi tro sie az nei chce odpisywac jak patrze jak ty sie nad pocisz i produkujesz.
Marc1n masz zwyciezce :D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2009, 03:45:29 pm wysłana przez virisken »


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 17, 2009, 03:47:36 pm »
Nie żebym był a moralny ale dając komukolwiek swoje passy dajesz szanse na pozbyciu się itemów z niej. W realnym życiu jak okradną wam chate dla gdy beda drzwi otwarte albo chociaż okno to kasy od ubezpieczyciela nie odstaniecie. Sami sobie winni jesteście
Sam mam pasy na kilka innych postaci i na mnie tez kilka osób ma. Ja w ogole brzydze sie czyms takim, zeby wejsc komus na konto i usunac/ukrasc cos. Dla mnie to jest nie dopomyslenia. Nie wiem jak w ogole mozna cos takiego zrobic. No ale jak widac sa ludzie, ktorzy cos takiego zrobic potrafia.
Ty sie brzydzisz ale są tacy któży świat wirtualny traktują inaczej. A ich są stada. Dla ciebie ten sprzęt to praca emocje i inne takie a dla innych tytlko pixele :P

Po to gram w ta gre :) cieszy mnie gra z fajnymi ludzmi, mass pvp, i ogolnie cala gra :) inaczej bym nie gral :)

to tylko gra :>
Alarion jak tam penisek urosl, czujesz sie wielki? mi tro sie az nei chce odpisywac jak patrze jak ty sie nad pocisz i produkujesz.
Marc1n masz zwyciezce :D

Pewnie, ze gra. Tylko, ze sie za nia placi a Ty zniszczyles im sporo miesiecy pracy. Imo powinienes isc do lekarza skoro cieszy Cie to, ze okradles innych ludzi.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 17, 2009, 03:53:50 pm »
to tylko gra :>
Alarion jak tam penisek urosl, czujesz sie wielki? mi tro sie az nei chce odpisywac jak patrze jak ty sie nad pocisz i produkujesz.
Marc1n masz zwyciezce :D

Mega czub!
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox