Witaj
Gość

Wątek: Newsy dotyczące L3  (Przeczytany 38893 razy)

  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 06, 2010, 05:26:44 pm »
@up
Nie ma gier na wieczonsc i nie ma tez typu gry ktory zadowli kazdego czlowieka przez co sa dostepne rozne gatunki gier, ktore razem w polaczeniu potrafia sporstac wybrednemu i szybko nudzacemu sie czlowiekowi. Ja osobiscie czekam na l3 ale nie ze wzgledu na to ze znajde tam cos innego niz w l2 np latanie odrzutowcem czy cos podobnego ale przede wszystkim po to aby zagrac w cos odswiezonego a ze lubie ten typ gier i klimat jaki ma l2 czekam wlasnie na l3.
Jakby nie bylo osoby ktorym sie nudzi l2 niech pograja sobie w mieszanke mmorpg,strategiii i fpsa czyli gre o nazwie Savage2 w ktorej w 1 dzien bez expienia i na serwerze oficjalnym za darmo bedziecie bawic sie tak samo dobrze jak ci ktorzy graja w nia bardzo dlugo poniewaz exp zdobywa sie w trakcie meczu po ktorym jest on zabierany a dochodzi tylko poziom konta ktory jest 4fun.
Hmm troche sie uczepie, nie wiadomo czy l3 bedzie mialo taki sam klimat jak dla mnie NCsoft to niewypaly robi, zobacz takiego aiona, recenzje wszystko super, hiper.Ludzie zaczynaja grac na offie i po paru tygodniach jak juz sie wyfarmili mowia ze gra jest za latwa, prosta, bez sensowna itp.Poprostu wracaja do l2, nieznam innej gry, ktora ma taki klimat jak l2.Samo l2 dla mnie mialo klimat do interlude, potem tez NC soft wpadl na "genialne" pomysly
Jeśli masz wątpliwości do klimatu to zobacz sobie TERĘ, w końcu jest w bardzo dużym stopniu związana z L3. btw jak wyjdzie to będziemy sobie mogli porównać z l2.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 06, 2010, 07:27:39 pm »
@up
Nie ma gier na wieczonsc i nie ma tez typu gry ktory zadowli kazdego czlowieka przez co sa dostepne rozne gatunki gier, ktore razem w polaczeniu potrafia sporstac wybrednemu i szybko nudzacemu sie czlowiekowi. Ja osobiscie czekam na l3 ale nie ze wzgledu na to ze znajde tam cos innego niz w l2 np latanie odrzutowcem czy cos podobnego ale przede wszystkim po to aby zagrac w cos odswiezonego a ze lubie ten typ gier i klimat jaki ma l2 czekam wlasnie na l3.
Jakby nie bylo osoby ktorym sie nudzi l2 niech pograja sobie w mieszanke mmorpg,strategiii i fpsa czyli gre o nazwie Savage2 w ktorej w 1 dzien bez expienia i na serwerze oficjalnym za darmo bedziecie bawic sie tak samo dobrze jak ci ktorzy graja w nia bardzo dlugo poniewaz exp zdobywa sie w trakcie meczu po ktorym jest on zabierany a dochodzi tylko poziom konta ktory jest 4fun.
Hmm troche sie uczepie, nie wiadomo czy l3 bedzie mialo taki sam klimat jak dla mnie NCsoft to niewypaly robi, zobacz takiego aiona, recenzje wszystko super, hiper.Ludzie zaczynaja grac na offie i po paru tygodniach jak juz sie wyfarmili mowia ze gra jest za latwa, prosta, bez sensowna itp.Poprostu wracaja do l2, nieznam innej gry, ktora ma taki klimat jak l2.Samo l2 dla mnie mialo klimat do interlude, potem tez NC soft wpadl na "genialne" pomysly
Jeśli masz wątpliwości do klimatu to zobacz sobie TERĘ, w końcu jest w bardzo dużym stopniu związana z L3. btw jak wyjdzie to będziemy sobie mogli porównać z l2.
Widzialem tere, ma wyjsc w 2011 jesli sie nie myle.Byla zwiazana, tzn bluehole zabralo pliki czy cos w tym stylu, i l3 bedzie zupelnie inaczej wygladac.Tera duzo z l2 niema zwiazanego, mooby nie sa na 2 strzaly, niema czegos takiego jak target co do klimatu to nie powiem, bo nie gralem i raczej nie bede szedl na offa tery



  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

  • Fuck yea !
Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 24, 2010, 06:51:35 pm »
Lineage3 będzie (jeżeli wyjdzie) :oops:  Będzie coś w tym stylu jak AION oczekiwaliśmy od niego prawie cudu a co dostaliśmy ?? Grając w AIONA nie czuło sie klimatu MMORPG. Z L3 bedzie tak samo jak nie będzie się czuć tego co czuliśmy grając wL2



  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 0

  • Niech nastanie CHAOS !
Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 24, 2010, 07:38:44 pm »
Jeżeli chodzi o TERA Online to ja osobiście wątpię, żeby kiedykolwiek wyszła po tym jak członkowie Bluehole Studios. Powiedzmy, że "mandacik" sprawia iż ma ochotę wyrywać sobie włosy z głowy.

Cóż, część tych ludzi stworzyła fajne momenty w L2. Ale kradzież to jednak kradzież.

Natomiast o L3 bardzo mało się mówi. Wiadomo jedynie, że datowane jest na 2011 rok. Pytanie tylko czy będzie ono przyszłością po L2, czy raczej przeszłością.
Jak już spaść to z wysokiego konia.


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 07, 2010, 07:11:24 pm »
Zawsze nadal mamy L2, gdyby nie wypaliło L3!  :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 08, 2010, 03:33:48 pm »
Co więcej, mimo, że wiele osób obawiało się, że po wyjściu Aiona, NCsh1t oleje L2 widać, że jest zupełnie odwrotnie. Ja osobiście z kroniki na kronikę jestem z tej gry coraz bardziej zadowolony. Gdybym się miał zatrzymać na jakimś patchowanym c4/interlude  (95% privów) to dawno bym już z tą grą skończył...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 10, 2010, 11:12:30 pm »
Co więcej, mimo, że wiele osób obawiało się, że po wyjściu Aiona, NCsh1t oleje L2 widać, że jest zupełnie odwrotnie. Ja osobiście z kroniki na kronikę jestem z tej gry coraz bardziej zadowolony. Gdybym się miał zatrzymać na jakimś patchowanym c4/interlude  (95% privów) to dawno bym już z tą grą skończył...
Olewa l2 ale tylko na serwerach eu/us widać to po 4 miechach przerwy w eventach w tamtym roku były co 2

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 10, 2010, 11:30:31 pm »
Rozwoj l2 nie ma nic wspolnego z tym ze bottrainy lataja po eu.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 10, 2010, 11:52:28 pm »
Jesli myslicie, ze l3 w 2011 wyjdzie to sie zawiedziecie. mmorpg musi byc dopracowane i pewnie nie wyrobia sie z czasem. To nie jest jakies rpg co mozna wypuscic z masa bugow (np gothic 3).  Z TERA moze sie uwina do 2011, ale z L3 nie ma szans. Nawet pewnie wyjdzie po diablo 3, ktore bedzie mialo premiere gdzies w 2012. A ja i tak watpie, ze te nowe MMORPG beda mialy taka grywalnosc jak te obecnie


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 11, 2010, 02:19:39 am »
Wystarczy sobie zadać pytanie jaki MMORPG który wyszedł po l2/wow odniósł taki sukces? mnie się żaden nie przypomina, a były rpg osadzone w świetnych realiach jak np WH:AOR czy LOTRO
Ru OFF Lancer

Eltharion  Bishop 62+

Outcasters Clan Member & NosenseTeam Squad Leader


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 24, 2010, 07:58:01 pm »
Czemu wszyscy mysla ze L3 nie bedzie ? nie oceniajcie zanim sie nie przekonacie :)


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 25, 2010, 10:03:40 am »
Rozwoj l2 nie ma nic wspolnego z tym ze bottrainy lataja po eu.
No tak z tymi z ru też nie. Tylko i wyłacznie z botami na koreańskich serwerach i tamtejszymi grindnoliferami

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 0

  • Niech nastanie CHAOS !
Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 26, 2010, 04:49:19 pm »
L3 musi wyjść. "Lineage" to flagowa produkcja NCsoft'u, a kasę muszą zarabiać.

Bardziej mnie tylko martwi, żeby zamiast cudu nie wyszedł istny koszmar.
Jak już spaść to z wysokiego konia.


  • Banned
  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 4

  • raz dwa trzy
Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 04, 2010, 02:42:08 am »

ncsoft szedl dobra droga gdy wchodzil juz w c3 potem c4 (to byl hit ) nastepnie c5 potem interlude po czym wlasciciel ncsoft byl tak pazerny na pieniadze i zacza zmieinac lineage w starwar's mowie tutaj o kamelu i ich  super "kuszach" w l2 bardziej wyglada mi to na zwykly pistolet ... potem kolejny dodatek i kolejny zmienienie calego interfejsu gry boze koszmar ! oczywiscie star war's nie przynioslo duzo pieniazkow wiec zaczeli isc w strone avatara ( z tad ta cala przemiana tego kamela ) powiem to nie pierwszy i nie ostatni raz Jezeli L3 pojdzie w strone starych czasow Lineage 2 c3/c4/c5/interlude to naprawde bedziemy kochac l3 bardziej niz wlasne matki co napewno sie nie stanie bo slyszalem ostatnio plotki jakie chodza po ncsoft ... i do tego ten ich caly aion ... L2 + aion + jak zarobic pieniadze = Lineage 3


ja zostalem na interlude i chyba juz nigdy sie z niej nie rusze ... pamietam dzien w ktorym wyszedl ten caly kamel i odinstalowalem l2 na pol roku ...
Lineage is not just a game it's also people .


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 04, 2010, 01:17:28 pm »
fajnie


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 04, 2010, 05:39:32 pm »

ncsoft szedl dobra droga gdy wchodzil juz w c3 potem c4 (to byl hit ) nastepnie c5 potem interlude po czym wlasciciel ncsoft byl tak pazerny na pieniadze i zacza zmieinac lineage w starwar's mowie tutaj o kamelu i ich  super "kuszach" w l2 bardziej wyglada mi to na zwykly pistolet ... potem kolejny dodatek i kolejny zmienienie calego interfejsu gry boze koszmar ! oczywiscie star war's nie przynioslo duzo pieniazkow wiec zaczeli isc w strone avatara ( z tad ta cala przemiana tego kamela ) powiem to nie pierwszy i nie ostatni raz Jezeli L3 pojdzie w strone starych czasow Lineage 2 c3/c4/c5/interlude to naprawde bedziemy kochac l3 bardziej niz wlasne matki co napewno sie nie stanie bo slyszalem ostatnio plotki jakie chodza po ncsoft ... i do tego ten ich caly aion ... L2 + aion + jak zarobic pieniadze = Lineage 3


ja zostalem na interlude i chyba juz nigdy sie z niej nie rusze ... pamietam dzien w ktorym wyszedl ten caly kamel i odinstalowalem l2 na pol roku ...

kul story bro....

L2 właśnie za czasów kameala zaczął być bardzo dobrą grą, dzięki wprowadzeniu wielu pierdółek, gra przestała być monotonna dla casual graczy, niestety zrobiono to zdecydowanie zbyt późno. Tak samo- czepianie się nowej rasy- do gry wprowadzono trzy bardzo ciekawe klasy, które mają gigantyczne znaczenie na średnich i dużych pvp. Wprowadzono song, który zwiększa resist na łuki i dodano klasę, która ten resist neguje debuffem- wymaga to od graczy lepszej koordynacji. Buffstealer- kolejna ciekawa klasa, która wyrównuje szanse w stosunku do hero party z cancel stickami i wymusza poniekąd odpowiednie zgranie rechargera i bishopa żeby zdrainowali z takiego kamaela mp. Berserker z szarżami- również ciekawy element mass pvp, nie wyobrażam sobie innej klasy, która mogłaby dostać takie skille jak właśnie bers. Przeszkadza ich wygląd? Mnie na początku, w C1 raził wygląd female dwarf i jakoś się przyzwyczaiłem. Nowy interfejs? Ten pierwotny, który przypomniał swoim stylem lata 90' był dużo lepszy? Star Wars? Efekty graficzne są nadal stonowane w stosunku do hiper produkcji takich jak lolaion. To co czyni z Aiona grę "guffnianą" nie jest kolorowa grafika, tylko zupełnie idiotyczne założenia RvR, niedopracowany silnik graficzny nie pozwalający na przeżycie mass pvp w komfortowych warunkach, brak balansu w pvp, brak wpływu strategii i znaczenia klanów(legionów), beznadziejny system craftu, nudne zbieractwo, mała ilość klas i brak endgame contentu.

Propos balansu w pvp- L2 właśnie po kamaelu JEST zbalansowane, melee pt mają rację bytu, łucznicy odgrywają inną rolę niż superuniwersalne maszynki do nabijania fragów, magowie też mają swoje miejsce. W olimpiadzie praktycznie 80% klas może wejść na open oly i zdziałać na niej cokolwiek pozytywnego, w C4-C5 tych klas było może z 6-7.

Miodność L2 nie polega na tym, że interfejs ma kolor szary a nie brązowy, nie na tym że ma się do wyboru tylko i wyłącznie rasy z kanonu rpg bez żadnych nowości. Fenomen tej gry jest efektem olbrzymiej swobodzie działań, możliwości tworzenia klanów, const party, robienia czegoś wspólnie- gra wymaga kooperacji i wzajemnej pomocy oraz charakter pvp, które to nie jest kolejną farmą sztucznych punktów, tylko walką o własne cele.

Gra jest dobra jeśli czerpiemy z niej zadowolenie, jeśli głupie teksturki są w stanie zepsuć wizerunek gry jako całość, to chyba tracę czas na rozmowie z taką osobą. Ja osobiście mam nadzieję, że L3 będzie maksymalnie podobne do L2 pod względem pvp/pve (nawet jeśli chodzi o poruszanie się postaci za pomocą myszki), struktura rynku, możliwości ubrania postaci w to co chcemy (możliwość latania healerem z łukiem jeśli mamy taką ochotę), rola klanów i możliwość ich rządzenia pozostanie taka sama lub bardzo podobna.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 04, 2010, 07:21:30 pm »
Nie dodałeś tylko, że grając na lolprivach, nigdy gracz się o tym nei dowie. A jak ma się dowiedzieć, skoro jego maksymalnei działajace rzeczy są jeszcze z czasów c4 pewnie, a wbił sobie na jakiegoś high rate'a  x50000000 gdzie jedne co działało to tekstury i ekran logowania.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 04, 2010, 07:32:54 pm »
Nie dodałeś tylko, że grając na lolprivach, nigdy gracz się o tym nei dowie. A jak ma się dowiedzieć, skoro jego maksymalnei działajace rzeczy są jeszcze z czasów c4 pewnie, a wbił sobie na jakiegoś high rate'a  x50000000 gdzie jedne co działało to tekstury i ekran logowania.

Bo to nie do końca prawda, rpg club jest na plikach ru offa pts gracii final, znaczna większość tego co było na offie przy tej kronice działa także na tym privie, największe różnice między offem/ru offem a tym privem wynikają z wysokich ratów serwera (x5, exp praktycznie x15 ze względu na ciastka ładujące vit do 4lvlu).


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 04, 2010, 09:16:31 pm »
ile osob tam gra? 4-5k? a reszta, czyli jakies kilkadziesiąt tys osob dalej gra na smiesnzych privkach albo ownia uber high rate'y i mysla ze w l2 graja
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 04, 2010, 09:36:11 pm »
ile osob tam gra? 4-5k? a reszta, czyli jakies kilkadziesiąt tys osob dalej gra na smiesnzych privkach albo ownia uber high rate'y i mysla ze w l2 graja
Nie spinaj sie tak.Jest pare serverow z plikami ruoffa, sa pliki l2DC, ktore co prawda nie sa plikami l2off, ale mniej wiecej zblizone do offa.W h raty sie gra dla ROZLUZNIENIA, a nie do tego zeby byc pr0 i jak to ja ownie server.Ja gram na privach i jakos nie placze, ze to i tamto mi nie dziala.Wiem wiem Alarion dla Ciebie w l2 liczy sie tylko all co dziala i pro farma.Ja wole luzno pograc i porozmawiac/posluchac kolegow na vt czy tsie.Grasz na ruoffie czy gdzie tam to ciesz sie. Nie wiem po co sie martwisz tym, ze inni graja na privach- ich strata.



  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 05, 2010, 01:49:25 am »
ok wszystko fajnie ale l3 nie istnieje z wy gadacie o privach :oops:
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwiec 09, 2010, 08:54:21 pm »
ile osob tam gra? 4-5k? a reszta, czyli jakies kilkadziesiąt tys osob dalej gra na smiesnzych privkach albo ownia uber high rate'y i mysla ze w l2 graja
Nie spinaj sie tak.Jest pare serverow z plikami ruoffa, sa pliki l2DC, ktore co prawda nie sa plikami l2off, ale mniej wiecej zblizone do offa.W h raty sie gra dla ROZLUZNIENIA, a nie do tego zeby byc pr0 i jak to ja ownie server.Ja gram na privach i jakos nie placze, ze to i tamto mi nie dziala.Wiem wiem Alarion dla Ciebie w l2 liczy sie tylko all co dziala i pro farma.Ja wole luzno pograc i porozmawiac/posluchac kolegow na vt czy tsie.Grasz na ruoffie czy gdzie tam to ciesz sie. Nie wiem po co sie martwisz tym, ze inni graja na privach- ich strata.
Każdy priv jest mniej niż wiecje podobny do l2
Graj sobie nikt ci nie zabrania tylko pamiętaj, że prawdziwa istota l2 ujawnia się jak działa wszystko od skillów po przez klase kurczaków kończąc na takich duperelach jak czapka kurczaka. Tu chodzi o to, żeby ciemnogród grający na privach nie gadał, że l2 skończyło się na c4 gdzie jedyną słuszną klasą był nekro/sps. Grając na privie nie grasz w l2 o to cały morał :D

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Banned
  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 4

  • raz dwa trzy
Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwiec 10, 2010, 03:23:53 am »

ncsoft szedl dobra droga gdy wchodzil juz w c3 potem c4 (to byl hit ) nastepnie c5 potem interlude po czym wlasciciel ncsoft byl tak pazerny na pieniadze i zacza zmieinac lineage w starwar's mowie tutaj o kamelu i ich  super "kuszach" w l2 bardziej wyglada mi to na zwykly pistolet ... potem kolejny dodatek i kolejny zmienienie calego interfejsu gry boze koszmar ! oczywiscie star war's nie przynioslo duzo pieniazkow wiec zaczeli isc w strone avatara ( z tad ta cala przemiana tego kamela ) powiem to nie pierwszy i nie ostatni raz Jezeli L3 pojdzie w strone starych czasow Lineage 2 c3/c4/c5/interlude to naprawde bedziemy kochac l3 bardziej niz wlasne matki co napewno sie nie stanie bo slyszalem ostatnio plotki jakie chodza po ncsoft ... i do tego ten ich caly aion ... L2 + aion + jak zarobic pieniadze = Lineage 3


ja zostalem na interlude i chyba juz nigdy sie z niej nie rusze ... pamietam dzien w ktorym wyszedl ten caly kamel i odinstalowalem l2 na pol roku ...

kul story bro....

L2 właśnie za czasów kameala zaczął być bardzo dobrą grą, dzięki wprowadzeniu wielu pierdółek, gra przestała być monotonna dla casual graczy, niestety zrobiono to zdecydowanie zbyt późno. Tak samo- czepianie się nowej rasy- do gry wprowadzono trzy bardzo ciekawe klasy, które mają gigantyczne znaczenie na średnich i dużych pvp. Wprowadzono song, który zwiększa resist na łuki i dodano klasę, która ten resist neguje debuffem- wymaga to od graczy lepszej koordynacji. Buffstealer- kolejna ciekawa klasa, która wyrównuje szanse w stosunku do hero party z cancel stickami i wymusza poniekąd odpowiednie zgranie rechargera i bishopa żeby zdrainowali z takiego kamaela mp. Berserker z szarżami- również ciekawy element mass pvp, nie wyobrażam sobie innej klasy, która mogłaby dostać takie skille jak właśnie bers. Przeszkadza ich wygląd? Mnie na początku, w C1 raził wygląd female dwarf i jakoś się przyzwyczaiłem. Nowy interfejs? Ten pierwotny, który przypomniał swoim stylem lata 90' był dużo lepszy? Star Wars? Efekty graficzne są nadal stonowane w stosunku do hiper produkcji takich jak lolaion. To co czyni z Aiona grę "guffnianą" nie jest kolorowa grafika, tylko zupełnie idiotyczne założenia RvR, niedopracowany silnik graficzny nie pozwalający na przeżycie mass pvp w komfortowych warunkach, brak balansu w pvp, brak wpływu strategii i znaczenia klanów(legionów), beznadziejny system craftu, nudne zbieractwo, mała ilość klas i brak endgame contentu.

Propos balansu w pvp- L2 właśnie po kamaelu JEST zbalansowane, melee pt mają rację bytu, łucznicy odgrywają inną rolę niż superuniwersalne maszynki do nabijania fragów, magowie też mają swoje miejsce. W olimpiadzie praktycznie 80% klas może wejść na open oly i zdziałać na niej cokolwiek pozytywnego, w C4-C5 tych klas było może z 6-7.

Miodność L2 nie polega na tym, że interfejs ma kolor szary a nie brązowy, nie na tym że ma się do wyboru tylko i wyłącznie rasy z kanonu rpg bez żadnych nowości. Fenomen tej gry jest efektem olbrzymiej swobodzie działań, możliwości tworzenia klanów, const party, robienia czegoś wspólnie- gra wymaga kooperacji i wzajemnej pomocy oraz charakter pvp, które to nie jest kolejną farmą sztucznych punktów, tylko walką o własne cele.

Gra jest dobra jeśli czerpiemy z niej zadowolenie, jeśli głupie teksturki są w stanie zepsuć wizerunek gry jako całość, to chyba tracę czas na rozmowie z taką osobą. Ja osobiście mam nadzieję, że L3 będzie maksymalnie podobne do L2 pod względem pvp/pve (nawet jeśli chodzi o poruszanie się postaci za pomocą myszki), struktura rynku, możliwości ubrania postaci w to co chcemy (możliwość latania healerem z łukiem jeśli mamy taką ochotę), rola klanów i możliwość ich rządzenia pozostanie taka sama lub bardzo podobna.



lecz ja wcale nie mowie ze wszystkie dodatki jakie wyszly poza interlude sa zle ... chodzi mi bardziej o  calo ksztalt ja poprostu nie rozumiem tych calych przemian + kuszych ( dla mnie to sa pistolety ) oraz patrzac pod wzgledem wizualnym postac kamael bardzo potezna ... potem co zmiana to na jeszcze bardziej urozmaicone ( gorsze)
Lineage is not just a game it's also people .


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 10, 2010, 12:23:15 pm »
Pytanko: grałeś jakiś kamaelem?

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 0

  • Niech nastanie CHAOS !
Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwiec 10, 2010, 02:52:36 pm »
Tak wtrąciliście Kamaeli i... od razu mi się przypomniało Lineage 1.

Nie grałem w tę grę, ale z tego co słyszałem to na początku tam nie było Dark Elfów. Dopiero potem ta rasa została wprowadzona.

A teraz w L2 wprowadzono Kamaeli.

A skoro już mówicie o epokach przed i po interlude, osobiście ja za bardzo nie mam nic do grywalności, ale fabuła gry upadła.

Zawsze się mówiło o królestwie Gracia. Ludzie nawet zastanawiali się jak on będzie wyglądać. I kiedy w końcu postanowiono ten kontynent dodać, ja myślałem, że będą nowe miasta, zamki... że będzie jakiś naprawdę duży update.

A okazuje się, że to jest po prostu pustynia, która jest skażona przez Seed of Infinity i Destruction. I to wszystko. Dlatego byłem rozczarowany.

Mam jednak nadzieję, że może później będzie lepiej. A jak nie to można czekać na L3.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2010, 06:20:00 pm wysłana przez ChaosAngel »
Jak już spaść to z wysokiego konia.