Witaj
Gość

Wątek: dota 2  (Przeczytany 1884 razy)

  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

dota 2
« dnia: Sierpień 11, 2010, 09:21:23 pm »
Cytuj
To nie pierwsza taka poszlaka, ale zdecydowanie najmocniejsza - już kilka razy można było usłyszeć tu i ówdzie, że studio Valve i Icefrog, twórca słynnego moda Defense of the Ancients do Warcrafta III, coś razem robią i będzie to związane właśnie z owym modem.

Teraz projekt ów jest niemal pewny - Valve zarejestrowało w amerykańskim urzędzie patentowym znak towarowy DOTA, co jest powszechnie używanym skrótem Defense of the Ancients.

Biorąc pod uwagę słabość Valve do gier sieciowych i takiż właśnie charakter oryginalnego DotA, elementy tej układanki zaczynają do siebie pasować - powstanie gra zatytułowana DOTA, która będzie komercyjną wersją wspomnianego moda. Jest o co się bić - pierwowzór okazał się na tyle udany, że zainspirował już kilka pełnoprawnych gier z Demigodem i League of Legends na czele, cieszących się sporą popularnością wśród PC-towych graczy.

http://www.cdaction.pl/news-14140/dota-valve-tworzy-gre-na-podstawie-najpopularniejszego-moda-do-warcrafta-iii.html


Cytuj
So far there has been no information released regarding IceFrog's latest DotA project with Valve. But now we get a trickle of information via Jon St. John's, better known as the voice behind Duke Nukem, twitter account.

There you have it, straight from the Duke's twitter account. With such a star voice actor lending a hand to the IceFrog's project, we can safely assume that it will be a very epic game indeed.

http://www.gosugamers.net/dota/news/12751-the-voice-of-dota-2


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 5

Odp: dota 2
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 11, 2010, 09:28:11 pm »
dukeeeeeeeeeee  :elf_6_2:
Teraz tworcy hona/lola beda musieli sie mocno postarac zeby to przebic

゙(゚、 。 7 THEY SEE ME ROLLIN
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
THEY HATIN'


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

  • gorol.bejz
Odp: dota 2
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 11, 2010, 10:50:15 pm »
ajsfrog popieral hona :O wiec raczej dota 2 bedzie musiala sie przebic QQ