Witaj
Gość

Wątek: Klany na Naia  (Przeczytany 3117 razy)

  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Klany na Naia
« dnia: Październik 06, 2010, 07:49:40 pm »
Witam

Szukam informacji dot. klanów na tym serwerze. Otóż mam tam adventurera na 78 lvlu i szukam jakiegoś klanu. Problem w tym że:

- Lubię pvp, jednak wiem, że przed 80 nie mam co nawet pokazywać się na polu bity, a przed 84 nie mam co liczyć na to że długo tam pożyję, dlatego moim priorytetem jest teraz jak najszybsze dorwanie chociaż 2 lvli
- Nieważne jaką metodą, botowanie czy jakiś naprawdę konkretny exp w dobrym pt. Jednak nolifowanie nie wchodzi w grę.
- Totalnie nie wiem jak tu bocić, tzn. potrafię bez problemu ustawić l2walkera itp. jednak nie wiem jak ludzie bocą mając jedno konto (czyli 1 postać w grze), bo nie wierzę że się nie da skoro większość tutaj ma wybocone postaci. :/ Więcej kont odpada definitywnie.
 - Lubię pvp (grałem na 30x przez 2/3 lata więc jestem przyzwyczajony), pewnie po tym jak wbiłbym większy lvl starałbym się przenieść do lepszego klanu, może nie od razu x czy itt ale coś zaraz za nimi. Co jest za nimi - takiego info też szukam.

Także jeśli znacie jakieś klany z dużym activity lub wytłumaczycie mi jak się boci to chętnie poczytam wasze odpowiedzi.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Klany na Naia
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 06, 2010, 09:43:04 pm »
Teraz żadne klan chyba nie boci bo boją się banów  XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Klany na Naia
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 06, 2010, 09:55:57 pm »
Może być legit klan. Byle taki sensowny dla mojego lvlu (w sensie, żebym nie czuł się bezużytecznym leecherem w party). :)1


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Klany na Naia
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 10, 2010, 08:30:49 pm »
Jeżeli szukasz klanu gdzie gra dużo polaków na twoim lvl'u to masz 2 dość duże do wyboru:
-Vestoniceas
-Imperlot
nie wiem jak z klanami ze starego franza czy z luny, bo aktualnie mam wymuszoną przerwę:)
Naia
SWM 82 lvl