Witaj
Gość

Wątek: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]  (Przeczytany 38009 razy)

  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 3

Odp: L2 File Editor
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 11, 2010, 07:01:26 pm »
Od którejś kroniki nie działa pokazywanie DMG na ekranie.

jeśli na chama chcesz mieć dmg na ekranie to polecam l2control :D ale i tak na filmikach tego nie będzie widać bo dmg w l2c pokazywany jest na niewidzialnej formie.


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: L2 File Editor
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 11, 2010, 09:18:40 pm »
Sakaszli wielki szacun za program. Wszystko co chce moge szybko zmienic a o to wlasnie mi chodzilo:)
FlaameZ  mozesz na zwyklym chcacie ustawic sobie np. Hit ------------------------> 789
wyglada to ladnie i przejrzyscie ;)


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 3

Odp: L2 File Editor
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 12, 2010, 12:07:52 pm »
zaliczyłem lekkiego faila z aktualizacja ... dopiero teraz się zcziłem :D

w najnowszej wersji poprawiony jest zapis user.ini i zamianę 0 na 00 w systemmsg-e.dat


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: L2Lige [c3-Freya] [PL / Eng]
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 09, 2011, 12:03:24 pm »
fajny programik gratuluje wykonania , wszystko ladnie skompilowane w jednym urzadzeniu ! Piona dla Ciebie dzieki !


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: L2Lige [c3-Freya] [PL / Eng]
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 03, 2011, 09:57:13 am »
Generalnie wszystko brzmi ekstra, tylko czy można prosić o jakiś namiar na opis jak i co po kolei zrobić? Z góry dziękuję.


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 3

Odp: L2Lige [c3-Freya] [PL / Eng]
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 03, 2011, 11:30:26 am »
Generalnie wszystko brzmi ekstra, tylko czy można prosić o jakiś namiar na opis jak i co po kolei zrobić? Z góry dziękuję.

jest link na stronie... opis co prawda po ang...i nie mój.
Jakoś nie chce mi się pisać i robić screenów xD

http://l2lige.eu


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 08, 2011, 04:08:57 pm »
Ok, jeszcze tylko info jak wygląda kwestia pachowania? Gram na Cerberusie - kronika Freya.


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 11, 2011, 03:24:50 pm »
Witam.!

Mam zamiar sobie wgrać systemmsg-e. Lecz gdy wgrywam sobie ten pliczek, dostaje DC (nie moge włączyć gry). Jak temu zapobiec? Gram teraz chwile na Hr(takie chwilowe) i on jest na host więc musze mieć orginalny system. Czy na takim systemie nie pójdzie.. ? A jak nie to jak to zrobić, gdy mam server przez system wystarczy, że wgram tylko ten plik.. ? Jeśli nie to co należy zrobić? Z góry thx i pozdrawiam.
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 20, 2011, 02:35:19 pm »
A ja się zapytam czy ten program działa na RuOffie?
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: -1

Odp: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 02, 2011, 01:30:37 am »
Zassałem programik, zainstalowałem, jednak nie mogę z niego korzystać  :x Gdy go włączam bez przerwy pojawiają się jego kolejne okna z napisem update, czemu nie ma końca. Mam windows 7. Wie może ktoś, jak temu zaradzić ?


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 1

Odp: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 02, 2011, 01:40:06 am »
Witam.!

Mam zamiar sobie wgrać systemmsg-e. Lecz gdy wgrywam sobie ten pliczek, dostaje DC (nie moge włączyć gry). Jak temu zapobiec? Gram teraz chwile na Hr(takie chwilowe) i on jest na host więc musze mieć orginalny system. Czy na takim systemie nie pójdzie.. ? A jak nie to jak to zrobić, gdy mam server przez system wystarczy, że wgram tylko ten plik.. ? Jeśli nie to co należy zrobić? Z góry thx i pozdrawiam.

a nie lepiej oryginalny system spatchowac i zrobić swoj systemmsg? niż męczyć się z wgrywaniem zrobionych...
Franc/TooHotForYou


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 3

Odp: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 02, 2011, 05:39:20 pm »
Zassałem programik, zainstalowałem, jednak nie mogę z niego korzystać  :x Gdy go włączam bez przerwy pojawiają się jego kolejne okna z napisem update, czemu nie ma końca. Mam windows 7. Wie może ktoś, jak temu zaradzić ?

Pobierz updater z strony, i zamień w folderze z programem. Problem jest po stronie procedury zamieniającej exe'ki. Dziś poprawię tą full instalke.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 02, 2011, 10:39:37 pm »
Nie mogę edytować plików z H5, ponieważ wyskakuje mi błąd. Na freyi wszystko działało ok. Zmieniłem w ustawieniach na H5 i też nie pomogło. Próbowałem już chyba wszystkiego i nic nie pomaga. Jakaś propozycja jak rozwiązać ten problem?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2011, 10:41:28 pm wysłana przez Mekevesi »


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 02, 2011, 11:07:09 pm »
Użyłeś 'patchowania' plików?
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 03, 2011, 12:33:44 am »
Użyłeś 'patchowania' plików?

Nie użyłem i to był mój błąd. Problem usunięty. Dziękuję za pomoc.  :)


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 13, 2011, 10:38:59 pm »
To działa na ruoffie?

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 17, 2011, 01:45:49 pm »
Sluchajcie mam taki problem,
Gdy wchodze w system kolorkow nie mam przycisku import
W guide jest pokazany ten przycisk, a u mnie w ogole Go nie ma ;/

2 problem:
po zmianie kolorow czatu i zapisaniu w grze nic sie nie zmienilo, po wlaczeniu ligue i ponownym wczytaniu czatu jest tak jakby nic sie nie zmienilo.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2011, 01:50:50 pm wysłana przez Themes »


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 17, 2011, 01:53:40 pm »
Odpalasz jako admin?


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 17, 2011, 04:34:40 pm »
Otwieram jako admin.
Patchuje system i probuje zapisywac, ale kolorki sie nie zapisuja
Robie 3 raz od poczatku idalej nic ;/ w taki sposob: wchodze do ligue, oczywiscie odpowiednio katalog, kronika, itd. nastepnie przechodze do wczytania systemmsg tam bawie sie kolorkami nastepnie paczuje system zapisuje wchodze do gry i nic. 2 opcja: zaznaczam odpowiednio katalog, kronika itd. patchuje, nastepnie wczytuje bawie sie kolorami i zapisuje i dalej nic sie nie zmienilo.
Udalo mi sie tylko raz zmienic kolor uzycia skilla, ale nie wiem dlaczego tylko to sie zmienilo.


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 3

Odp: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 18, 2011, 12:08:55 am »
System patchuje się tylko raz.... i to w przypadku gdy jest on czysty "świeże l2 lub fullupdate".
Importu nie masz dlatego że został on usunięty na czas zmiany procedury wczytywania.
Jeśli nie będzie ci nadal działać, to wczytaj zmień coś zapisz i wyslij mi log na pm (jest w dolnym okienku ' gdy na nie klikniesz otwiera sie większe')


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 18, 2011, 12:22:43 pm »
Ok problem naprawilem. Sciagnalem system od poczatku, backup i pozniej juz all zapisuje. Dzieki za pomoc.


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 02, 2011, 06:48:53 pm »
Mi po spatchowaniu wywala błąd i żeby zrobić full check.
Klient to freya, serwer l2 divinity.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 15, 2011, 11:24:16 am »
Mi po spatchowaniu wystąpił błąd przy uruchamianiu l2 na Nexusie ze l2 corrupted .
Zna ktoś sposób żeby to ominąć ??


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 1

Odp: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 19, 2011, 11:49:05 pm »
Witam
Mam pytanie co zrobić jeśli nie mogę zmienić koloru opisu mobów ( agro, qest itd.)  a mianowicie gdy odpalę program L2Lige i wczytam NPC to wszystko jest w porządku moby są w kolorach potem zapisuje to w grze i wchodzę do gry a tam po staremu wszystkie moby i NPC w nie zmienionych kolorach i z oryginalnymi opisami. Co mogę zrobić żeby to zmienić gram na Abyssie na kronice H5 dokąd była Freya to robiłem z opisami mobów wszystko co tylko mi się podobało a teraz nic
Proszę o pomoc rade.
 :noob:


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: L2Lige [c3-H5] [PL / Eng]
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 20, 2011, 11:38:58 pm »
Witam. Jak dla mnie programik świetny, szacun za chęci i kawał dobrej roboty. W zasadzie nie wiem po co jest ten Patch System. By zmienić kolory nie musiałem nic takiego robić o ile dobrze rozumiem, że do tego to służy.

sakaszli mam do Ciebie pytanie. Od 3 dni staram się dodać muzykę własną do L2. Póki co to wiem, że plik ItemSound3.UAX  zawiera w sobie po otwarciu innym programem podkatalogi a w nim to co mnie interesuje tj. systemmsg-e. Po rozwinieciu go są wszystkie dzwięki. Zastanawiam się czy jest opcja dodania do pliku ItemSound3.UAX własną muzykę w jakiś sposób czy pozostaje jedynie stworzyć od nowa plik UAX? :shock: (nie wiem jak bo w necie nie znalazłem żadnego konkretnego info). Generalnie może to brzmieć chaotycznie ale nie licze, że rozumiesz o czym mówie. W programie L2Lige zrobionym przez Ciebie wybierając dany komunikat np. o rozpoczęciu oblężenia jest opcja by dopisać dzwięk jednak da się chyba tylko dopisać dzwięk który znajduje się w ItemSound3.UAX Dla pewności zrobiłem sobie folder mp3 w L2 i wlepiłem własny dzwięk jednak nie działa. Systemmsg-e w folderze "system" jest ściśle związany z ItemSound.3UAX i w dodatku ten UAX chyba jest zaszyfrowany. Jak dla mnie jesteś jedyną chyba osobą która jest w stanie mi pomóc na ten moment o ile zajmujesz się jeszcze takimi rzeczami związanymi z L2. Bede wdzięczny za odpowiedź a najlepiej za napisanie, że wiesz jak to sie robi tj wiesz co z czym się je by smakowało  :) Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2011, 11:45:23 pm wysłana przez Vooah »