Witaj
Gość

Wątek: Tyrant [Tyr]  (Przeczytany 431042 razy)

  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #125 dnia: Luty 25, 2007, 05:21:51 pm »
pytanko do zaawansowanych użytkowników tyranta - czy jest sens by tyrant posiadał łuk ?


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #126 dnia: Luty 25, 2007, 05:54:16 pm »
nie... bo tyrant ma średni p.atack ale za to duzy atack speed... tylko ze przeladowanie strzaly nie zalezy od atack speedu...


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #127 dnia: Luty 25, 2007, 10:25:25 pm »
Zaoponuje i powiem, że jak masz dużo siana to warto. Przydaje się na wolne postacie mające zasięga ataku, mniejszy niż 600. Gęgamy
na przemian z foce blasterem.
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #128 dnia: Luty 26, 2007, 12:59:53 am »
Zaoponuje i powiem, że jak masz dużo siana to warto. Przydaje się na wolne postacie mające zasięga ataku, mniejszy niż 600. Gęgamy
na przemian z foce blasterem.

tak szczególnie polecam na Tanków... (nie martwcie sie Ressist Archery bijcie ostro z luku...). No i w walce z Magami tez łuk to jest najlepsze rozwiązanie: Ba! nie od dzisiaj wiadomo ze mag sie luku boi... gl ode mnie!

po co kombinowac z jakims lukiem? Nawet jak masz mnóstwo kasy to znajda sie lepsze sposoby na ich wydanie (sproboj zrobic bron +9, zrob jelly +16) a nie wydawac na luk, ktory tylko z nas robi sh1t... Tyrant jest tak wszechstronna klasą ze ma duże szanse wygrac z kazdą postacią. (no moze z TK i jakimis Daggerami ale to juz kwestia umiejetnosci graczy)



  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #129 dnia: Luty 26, 2007, 08:55:10 am »
Zaoponuje i powiem, że jak masz dużo siana to warto. Przydaje się na wolne postacie mające zasięga ataku, mniejszy niż 600. Gęgamy
na przemian z foce blasterem.

Mik0s ty wyraźnie masz jakiś problem...
Każdego orka figthera byś ubrał w łuk, kiedy to jest zupełnie niepotrzebne i nieprzydatne.
http://forum.lineage2.bo.pl/index.php?topic=6134.0 <- skoro tak lubisz łuczników to masz wybierz sobie ^^


Jak dla mnie dawanie łuku dla Tyranta jest bez sensu. Z takim Soul Bowem Tyrant ma o 600 p. atku mniej niż zwykły SR(który i tak z łuczników ma najsłabszy atk), nie wspominając o criticalu. Tyrant nie ma skilli na łuk, mały zasięg...
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2007, 09:01:37 am wysłana przez Siena »
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #130 dnia: Luty 26, 2007, 02:26:58 pm »
Cytuj
Tyrant jest tak wszechstronna klasą ze ma duże szanse wygrac z kazdą postacią. (no moze z TK i jakimis Daggerami ale to juz kwestia umiejetnosci graczy)

Wez mi powiedz ze to w nawiasie to to jest kawal...

A teraz pokaze co potrafi Hero GK:





« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2007, 07:18:48 pm wysłana przez Ryltar »


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #131 dnia: Luty 26, 2007, 08:28:37 pm »
W sumie to lepiej walczyć tyrantem z destro w zwarciu, nie?

W sumie lepiej sobie potańczyć, aniżeli wyciągnąć ten cholerny bop i chociaż się postarać, żeby SR'a uszczypnąć?
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #132 dnia: Luty 26, 2007, 08:34:29 pm »
Wez mi powiedz ze to w nawiasie to to jest kawal...

tak bo tam zabrakło "nie"...
*(no moze z TK i jakimiś Daggerami nie ale to juz kwestia umiejetnosci graczy)

Rytal nie dawaj screenow z Hero GK w Full S grade itp... bo na takich screenach to mozna co najwyzej widoki podziwiac...


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #133 dnia: Luty 26, 2007, 08:38:02 pm »
W sumie to lepiej walczyć tyrantem z destro w zwarciu, nie?

W sumie lepiej sobie potańczyć, aniżeli wyciągnąć ten cholerny bop i chociaż się postarać, żeby SR'a uszczypnąć?

a moze np. kupujesz zapas Energy stone... zucasz takiemu destro Cripple,na siebie pumke i: Engergy stonex2 , mozesze się jeszcze  troche podładowac i spamujesz Force Blaster...? i gwarantuje ci ze efekt bedzie lepszy niz te twoje mizianie BoP'em


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #134 dnia: Luty 26, 2007, 09:56:35 pm »
Cytuj
Rytal nie dawaj screenow z Hero GK w Full S grade itp... bo na takich screenach to mozna co najwyzej widoki podziwiac...

Co ty chcesz masz ss z oficiala i nawet pokazane ladnie 9,3k dmg ^^

Ale tyrant tankow i Daggerow zmiata jak szmaty.Ciosy omijaja tarcze a te screeny to sa wlasnie testowane na robe userach i daggerach ^^

Tyrant moze zestantuwac daggera i zrobic mu ladnego kombosa wiec sobie dobrze radzi od c1 ladnie sobie z nimi radzili a od C4 i C5 w H2H nie maja problemow z pokonywaniem destroyera :)


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #135 dnia: Luty 27, 2007, 02:57:10 am »
Zaoponuje i powiem, że jak masz dużo siana to warto. Przydaje się na wolne postacie mające zasięga ataku, mniejszy niż 600. Gęgamy
na przemian z force blasterem.

@Fedur, :<
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #136 dnia: Luty 27, 2007, 09:07:50 am »
Zaoponuje i powiem, że jak masz dużo siana to warto. Przydaje się na wolne postacie mające zasięga ataku, mniejszy niż 600. Gęgamy
na przemian z force blasterem.

@Fedur, :<


zapewne wiesz że Force Blaster można użyć tylko z Fistami... to co uzwyamy łuk, potem fisty ... Bach force blaster i znowu luk i potem znowu fisty... tak?

bosko!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #137 dnia: Luty 27, 2007, 03:58:47 pm »
Tyranta lubie za to ze nie trzeba mu zmieniac broni a nie fisty,luk...wole sobie to darowac,zreszta tyrant jest do h2h a nie do walenia z luku.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #138 dnia: Marzec 18, 2007, 07:06:17 pm »
dopiero zacząłem grac tyrantem ale musze powiewieć że w połączeniu z buffami typu vampire jest BOSKI do expienia. na 30 lvlu chodze na moby z 50 lvlem praktycznie nie tracąc hp. Mam nadzieje że tak samo dobry będzie w pvp.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #139 dnia: Marzec 18, 2007, 09:46:49 pm »
Dowal sobie Dance of Vampire,VR i NM Light to zobaczysz ze na FF hp ci bedzie albo stalo albo roslo.


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: -1

  • Nie wiem
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #140 dnia: Marzec 19, 2007, 06:22:15 pm »
Jaki jest najlepszy set dla tyrka??


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #141 dnia: Marzec 19, 2007, 06:54:20 pm »
Jaki jest najlepszy set dla tyrka??

zalezy:

DC light doda Ci:
Atk. Spd. +4%
P. Atk. +4%
Paralysis Resistance +50%
+1 str
-1 con

co z (według mnie najlepszym) konfigiem +4 str +4 dex -8 con , Dragon Gringer +health + koniecznie (b. dobre jellywery)
zrobi z ciebie "opętanego" orka, a przeciwnik nawet nie bedzie wiedzial kiedy go zabiles... a.speed i p.attack bedzie boski!

2 opcją jest

NM light który jest też bardzo dobrym rozwiązaniem biorac pod uwage słaby m.def Tyranta:
M. Def. +4%
Sleep and Hold Resistance +70%
Restores 3% of melee damage inflicted on the enemy to oneself
DEX +1
CON -1

robi swoje... dodasz do tego dobre jellywery i żaden mag Ci nei bedzie straszny!


podsumówując:

w C4 gdzie 80% serva to magowie pewnie lepszym rozwiązaniem bylby NM jednak ja Ci polecam DC , z tym konfigiem co CI dalem powinieneś dac rade nawet z magami (obowiązkowo zainwestuj w jelly )

w C5 to juz bez żadnego wachania powiem DC...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #142 dnia: Marzec 19, 2007, 10:56:49 pm »
Osobiscie prefereuje NML.Powod jest prosty,ten set posiada VR effect a ja jestem zwolennikiem uzywania Fist Fury.Wiec spadek HP bedzie mniejszy a atk.speed wiekszy.DC setu jakos do PvP nie lubie bo uwazam ze jest szajsowaty.


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #143 dnia: Marzec 19, 2007, 11:02:22 pm »
Osobiscie prefereuje NML.Powod jest prosty,ten set posiada VR effect a ja jestem zwolennikiem uzywania Fist Fury.Wiec spadek HP bedzie mniejszy a atk.speed wiekszy.DC setu jakos do PvP nie lubie bo uwazam ze jest szajsowaty.

tak NML to też bardzo dobre rozwiązanie ale Ryltar wyobraź sobie full buffy DC light, +4 dex,+4 str , totem puma i fist fury... nawet nei bedziesz widział jakie skile uzywasz~


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #144 dnia: Marzec 19, 2007, 11:10:58 pm »
Ale hp ladnie mi bedzie spadac.Poprostu ja wole NML a inni DCL ale to juz kwestia gustu.Przy jego atk.speed i tych paru %VR to hp mi szybciej skacze niz spada z FF.


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: -1

  • Nie wiem
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #145 dnia: Marzec 20, 2007, 07:03:26 am »
Restores 3% of melee damage inflicted on the enemy to oneself<--- do czego to sluzy??


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #146 dnia: Marzec 20, 2007, 08:14:04 am »
To taki maly Vampiric Rage, obrazenia jakie zadajesz powracaja do Ciebie w formie HP.


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: -1

  • Nie wiem
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #147 dnia: Marzec 20, 2007, 05:05:52 pm »
W takim razie oplaca sie poswiecic dosc spory przyplyw a. speeda i mniejszy ataku na bardzo mala regeneracje hp(z racji ze tyrant np. tankowi nie jedzie po 100+tylko 20-...), 3% z 20 to nie za duzo...?


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #148 dnia: Marzec 20, 2007, 05:33:45 pm »
W takim razie oplaca sie poswiecic dosc spory przyplyw a. speeda i mniejszy ataku na bardzo mala regeneracje hp(z racji ze tyrant np. tankowi nie jedzie po 100+tylko 20-...), 3% z 20 to nie za duzo...?

dlatego przedstawilem Ci 2 rozwiązania... z DC  i NM

wybierzesz taki jaki bedzie odpowiadal twojemu stylowi grania


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #149 dnia: Marzec 25, 2007, 03:43:34 pm »
Imo NM na pvp i exp, ze względu na to, że jak tyrant dostanie hold'a to zawsze ma KO, a te 3% jest całkiem przydatne.
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]