Witaj
Gość

Wątek: Tyrant [Tyr]  (Przeczytany 431192 razy)

  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #600 dnia: Luty 05, 2008, 05:19:38 pm »
na lasce nm fajnie wyglada a co do kasy to omawiamy optymalny build czy sugerujemy sie tym czy kogos stac na NM DC Dooma czy frytki (:)) ... wydaje mi sie ze lepiej miec wiecej pdef/mdef i protke niz 30aspd i troche powera wszystko jest kwestia gustu. z tym reusem skilli to nowa rzecz ?? bo walczylem z gladami wiele razy i nie zauwazylem (przeciez 2x szybciej to baardzo duzo) takiego motywu ...
L2-Supreme
78 Grand Kawasaki (:)) // 76 SR (nuuda no b2m ;/) // 70 AW


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #601 dnia: Luty 05, 2008, 07:32:05 pm »
o prosze i jaki ladny screen :D fakt ze te 50% reuse dluzszego potem troche sie mniej czuje (nawet duzo mniej) dzieki atc speed tyrka no i druga sprawa o ktorej wspomnialem czyli mniejszy koszt "sonicow" dzieki czemu tyrek jest w stanie bez "ladowania" wyprowadzic jezeli sie nie myle 2x combo z wszystkich skili i jeszcze mu zostanie 1 sonic a glad ....niestety tak juz nie da rady :D


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #602 dnia: Luty 05, 2008, 10:07:26 pm »
na 78 caly czas ladujesz ragem, masz 7 ladunkow i tylko czekasz jak sie obrazki zapala :)
to musialo wejsc w interludzie bo rozmawialem z paroma osobami (grajacymi dawniej na retailu) i skile chlodzily sie podobnie u obu klas przy tym samym aspd ... u tyrka mozena przyspieszyc puma i DC reuse skilli ale drastycznie spadnie def  :(

takie pytanie : wszystkie sklie glada kreca sie szybciej (aoe tez) ??
L2-Supreme
78 Grand Kawasaki (:)) // 76 SR (nuuda no b2m ;/) // 70 AW


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #603 dnia: Luty 06, 2008, 08:53:34 am »
Cytuj
druga sprawa o ktorej wspomnialem czyli mniejszy koszt "sonicow" dzieki czemu tyrek jest w stanie bez "ladowania" wyprowadzic jezeli sie nie myle 2x combo z wszystkich skili i jeszcze mu zostanie 1 sonic a glad ....niestety tak juz nie da rady
To wyprowadzaj takie "combo" w walce z gladem, to nawet cp mu nie zbijesz...Ladowac sie nalezy po kazdym skillu uzywajacym focusa, czyli np dajesz aoe blaster+blaster, ladowanie 2x, potem zwykle aoe+tss, ladowanie 4x itd...Jak slysze, ze ktos sie cieszy, bo zrobil gladem 70 lvl i bedzie mogl robic combo tss+dss, to nóż mi sie w kieszeni otwiera:P

Cytuj
takie pytanie : wszystkie sklie glada kreca sie szybciej (aoe tez) ??
Tak
...


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #604 dnia: Luty 15, 2008, 02:25:03 pm »
Witam macie jakieś filmiki z Tyrantem jak miecie w pvp(nie koniecznie te z life pvp ;])


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D


  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #606 dnia: Luty 16, 2008, 05:50:04 pm »
tutaj dla odmiany zadam pytanko o demon splintery (czy jakoś tak ;)) też odnośnie SA otóż health czy crit. stun a może focus? health= wcześniejszy zaelot, crit. stun= częste stuny (mój faworyt) a może focu podnoszący krytyki które u tyranta wchodzą naprawdę szybko?


Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #607 dnia: Luty 16, 2008, 05:52:10 pm »
Cytuj
crit. stun= częste stuny (mój faworyt)
niby jak ty to rozumiesz?

sry nvm zle przeczytalem ...


  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #608 dnia: Luty 16, 2008, 05:53:05 pm »
crit. stun= 25% sznasy na wejście stuna przy krytyku...


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #609 dnia: Luty 16, 2008, 06:48:02 pm »
ja bym bral health
Jeśli nie masz po co żyć‡...to żyj na złość‡ innym


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #610 dnia: Luty 16, 2008, 09:01:37 pm »
crt. stun był dobry w c4, od c5 to lipa bo tyrant i tak nie bije normal hitami, no chyba że na bizonie ale to i tak nie zawsze wiec te są nic nie daje zresztą na bizonie bije tak za po sekundzie sam przerwie stun którego zarzucił
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #611 dnia: Luty 16, 2008, 09:05:55 pm »
Do Demon Splinterów tylko Health.
;o


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #612 dnia: Luty 16, 2008, 10:00:57 pm »
Tamte screeny mało mówią raczej... No chyba, że tyrant niewiele wolniej ładuje skille. 
Tyrant lvl 40, Glad 76, czy 78...
Tyrant bez FF i z gorszym potkiem na atc speed, do bez zbroi i z racji niskiego poziomu bez najwyższego poziomu boost atc speed.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #613 dnia: Luty 17, 2008, 12:39:12 am »
Cytuj
Tamte screeny mało mówią raczej... No chyba, że tyrant niewiele wolniej ładuje skille.
Tyrant lvl 40, Glad 76, czy 78...
Tyrant bez FF i z gorszym potkiem na atc speed, do bez zbroi i z racji niskiego poziomu bez najwyższego poziomu boost atc speed.
Bo te animacje mialy pokazac roznice w reusie skilli przy takim samym attack speed- widac jak na dłoni, że jest o 50% wolniejszy.
Wyglada to tak- przy 600 attack speed glada, tyr musi miec 900 a. speeda, zeby miec taki sam reuse. Dlatego proponowana przez kogos wczesniej taktyka uzywania ogra sie w Il nie sprawdza, bo ma sie duzo dłuższy  reuse.
...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #614 dnia: Luty 17, 2008, 01:22:48 pm »
O teraz już zauważyłem gdzie był mój błąd... Na początku wydawało mi się, że różnica jest tylko o 25%... Później zwróciłem większą uwagę na to, kiedy razem zaczynali bić i w tedy widać różnicę...


  • Wiadomości: 80

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #615 dnia: Luty 29, 2008, 08:36:59 pm »
da sie solowac po 70 levelu?


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #616 dnia: Luty 29, 2008, 09:10:13 pm »
mmmm forest of the death?


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #617 dnia: Luty 29, 2008, 09:53:39 pm »
Też pytanie. Da się solować, gdziekolwiek sobie nie wymarzysz :P Ja solowałem... hmm... na hs chyba. Exp leci jak szalony, oczywiście jeśli nie ma "wruka". :)
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #618 dnia: Luty 29, 2008, 10:06:24 pm »
Po co solowac jak mozesz brac wc+bd i miec wyrabany exp?


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #619 dnia: Marzec 01, 2008, 12:30:34 am »
Wg. mnie tyrant to postać w żadnym względzie nie nadająca się do pt... Szczególnie jak ma się buff z dobrego CH(inaczej to wiadomo, że ciężko, jak każdy). Ale na wampirku od WC, od BD i na tych wszystkich przekokszonych buffach nie da się expić na 30-60% hp. A na full dmg jest nieporównywalnie mniejszy. Ja takie coś uważam za mało wydajne, bo nie wykorzystujemy pełni możliwości. :P  Najlepsze jak już jest duo z SE/WC tylko.
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #620 dnia: Marzec 01, 2008, 12:46:20 am »
Wg. mnie tyrant to postać w żadnym względzie nie nadająca się do pt... Szczególnie jak ma się buff z dobrego CH(inaczej to wiadomo, że ciężko, jak każdy). Ale na wampirku od WC, od BD i na tych wszystkich przekokszonych buffach nie da się expić na 30-60% hp. A na full dmg jest nieporównywalnie mniejszy. Ja takie coś uważam za mało wydajne, bo nie wykorzystujemy pełni możliwości. :P  Najlepsze jak już jest duo z SE/WC tylko.

dla chcacego nic trudnego, BD nie musi tanczyc vampira (nawet lepiej jak nie tanczy bo ma wiecej mp na hexa), odpowiednie sciaganie armora i mozna expic 70% czasu na <30% hp, reszta to 30%-60%. Nawet bez tych najlepszych bonusow ponizej 30% hp tyrant osiaga bardzo duzy dmg.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #621 dnia: Marzec 01, 2008, 01:05:14 pm »
A kto ci każe odpalić wszystkie buffy? Zawsze można wrzucić tylko vampira BD bo jest słabszy, zagrować więcej mobków, albo zdjąć coś ze zbroi (hmm bonusy ze zbroi, czy np dodatkowe buffy od BD....).


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #622 dnia: Marzec 01, 2008, 03:18:13 pm »
duo z pof hrp w pagans ftw;)
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #623 dnia: Marzec 19, 2008, 04:32:38 am »
Ja ostatnio spotkalem tyrka (z ally) w IC Secie, Polem w lapie (na czas totemow zakladal fisty) i musze przyznac ze sam ownowal salke w IT jak rasowy Warlord czy Destro  :D   Zaciekawiony jego bulidem dowiedzialem sie ze strate  Speeda,Atack Speeda staral sie nadrobic deyami, - 4 con + 4 dex ( nalezy pamietac o bonusie ic w postaci ok 500 hp  i -2 dex + 2str).  W ten sposob  odrzucil calkowicie Evasion ale polegal na  P Defie , ktory byl naprawde niezly  w IC (bazowy p def i bonus seta).  w Demony wsadzil Heatlha co sprawilo zena PVP stal sie taka mini forteca ale przytym przyzwoicie mobilna (rabbit robi swoje) i zadajaca swietny dmg. Co myslicie na ten temat?  :)


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #624 dnia: Marzec 19, 2008, 07:38:02 am »
IC to jeszcze ujdzie... niektórzy tak chodzą, mimo że nie mają pasywów na heavy. Ale polearm? Po co mu to? W fistach expi się wystarczająco dobrze, a na pole nie ma żadnych skilli, pasywów na p.atk itp. Bez sensu imo.
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...