Witaj
Gość

Wątek: Tyrant [Tyr]  (Przeczytany 431201 razy)

  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #700 dnia: Lipiec 13, 2008, 07:20:16 pm »
Aha to ja chyba gram na innym servie ssa miałem odpalone i waliłem z najsilniejszych skilli


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #701 dnia: Lipiec 13, 2008, 07:22:34 pm »
Czyli?

A może ty lecisz na ludzi z full buffem, na PP buffie? Bo to by tak gdzieś wychodziło w glada za 700 lać z hurricane na 7 poziomie naładowania.


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #702 dnia: Lipiec 14, 2008, 10:42:14 pm »
Ray90 ja sie zastanawiam czy ty w ogóle widziales l2 na oczy...  :shock:
Bo pierniczysz takie glupoty.... taaa... glad z dualkami c i 2,3k z tssa... pewnie...
Tyrant mimo ze nosi lekkie zbroje to jednak troszke tego defa ma... jak kazdy ork... glad moze walic tyle z takimi dualami w SH na self buffach....


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #703 dnia: Lipiec 15, 2008, 11:32:06 am »
Lama siła skilli Glada rośnie mniej więcej o 1% przy zwiększeniu p. atc o 4% (zależy od poziomu i od podstawowego p. atc), więc czy to C, czy A to bardzo dużej różnicy nie ma.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2008, 11:36:55 am wysłana przez TruTherion »


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #704 dnia: Lipiec 15, 2008, 08:19:38 pm »
Ray90 ja sie zastanawiam czy ty w ogóle widziales l2 na oczy...  :shock:
Bo pierniczysz takie glupoty.... taaa... glad z dualkami c i 2,3k z tssa... pewnie...
Tyrant mimo ze nosi lekkie zbroje to jednak troszke tego defa ma... jak kazdy ork... glad moze walic tyle z takimi dualami w SH na self buffach....
A ty widziales l2 na oczy? Bo pierniczysz bardziej od niego..


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #705 dnia: Lipiec 20, 2008, 08:54:27 pm »
witam!
mam problem, kiedy odpalam totemy z fistami wszystko działa, natomiast gdy po ich włączeniu przełączę się na łuk właściwości pumy, beara i zealota znikaja. Czy to normalne, czy jakiś bug?
Gram na interlude.


Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #706 dnia: Lipiec 20, 2008, 09:07:36 pm »
witam!
mam problem, kiedy odpalam totemy z fistami wszystko działa, natomiast gdy po ich włączeniu przełączę się na łuk właściwości pumy, beara i zealota znikaja. Czy to normalne, czy jakiś bug?
Gram na interlude.
tak, to normalne


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #707 dnia: Lipiec 20, 2008, 09:59:32 pm »
chyba wszystkie totemy oprocz bisona (mozliwe ze byl jeszcze jeden) dzialaja tylko z fistami, bison dziala z kazda bronia.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #708 dnia: Lipiec 21, 2008, 12:28:16 pm »
Wolf, Rabbit i Ogr działa z innymi broniami jeszcze. Zealot dodatkowo działa z Bluntami, mieczami, pole (chyba).


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #709 dnia: Lipiec 24, 2008, 11:15:46 am »
Witam, mam pytanie do doświadczonych graczy.
Mam jako takie doświadczenie w LA, ale specjalistą nie jestem. Gram tyrkiem na 55 lv (serwer frienz) i aktualnie robię 1 questa w gc. „Robię” to jednak za duże słowo, bo jak mnie dopadną dwa yintzu to zaraz padam. Właściwie zastosowałem się do porad innych graczy na tym forum: doom light set, tatoo: +8dex-10con (i jeszcze jedno ale nie wiem czy działa bo w oknie ekwipunku jest jakby nieaktywne +1str-2con). Bije fistami topc +2 (na razie nie stać mnie na  b). Jak wchodzę między moby to bear a jak dostanę jakiegoś bufa to przechodzę na pume.
Nie wiem co robię źle, to, że powinienem zmienić broń to wiem, ale nie sądziłem że będę tak szybko padał. Jak sądzicie, co robię źle?
PS moby wyciągam dobrze


Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #710 dnia: Lipiec 24, 2008, 01:06:31 pm »
Witam, mam pytanie do doświadczonych graczy.
Mam jako takie doświadczenie w LA, ale specjalistą nie jestem. Gram tyrkiem na 55 lv (serwer frienz) i aktualnie robię 1 questa w gc. „Robię” to jednak za duże słowo, bo jak mnie dopadną dwa yintzu to zaraz padam. Właściwie zastosowałem się do porad innych graczy na tym forum: doom light set, tatoo: +8dex-10con (i jeszcze jedno ale nie wiem czy działa bo w oknie ekwipunku jest jakby nieaktywne +1str-2con). Bije fistami topc +2 (na razie nie stać mnie na  b). Jak wchodzę między moby to bear a jak dostanę jakiegoś bufa to przechodzę na pume.
Nie wiem co robię źle, to, że powinienem zmienić broń to wiem, ale nie sądziłem że będę tak szybko padał. Jak sądzicie, co robię źle?
PS moby wyciągam dobrze

nie da sie +8 dex ... a -10con to imo idiotyzm, lepiej od dexa odejmowac na rzecz str i con


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #711 dnia: Lipiec 24, 2008, 01:11:16 pm »
Podstawowy błąd jaki mi się rzucił w oczy to te +8dex. Niestety z tych Dye co masz to wychodzi, że nosisz +5 dex i -10con... Bo Premia na + z farbek może max wynieść +5. Zdejmij je... Nie wiem, ja bez dye tyrkiem chodziłem do 3 profy i było całkiem dobrze... Bo z -12 con to rzeczywiście możesz łatwo padać..

Poza tym... Głupie pytanie: używasz soulshotów? :P
Nie masz buffów pewnie... L2 to gra zespołowa, znajdź sobie buffera... exp z nim w pt, samemu bez buffa może być ciężko naprawdę.
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #712 dnia: Lipiec 24, 2008, 02:32:27 pm »
dzieki za wskazówki. pokombinuję z farbkami. dając do dex chciałem jak najwiecej atak speeda. Co do buferów to sprawa wyglada tak, że gram żadko (rzadko) i na krótki czas więc o party trudno. Na szczęcie na tym serwerze jest dużo altruistycznych graczy.
pozdrawiam

/Edit by Frohike
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2008, 04:45:57 pm wysłana przez Frohike »


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #713 dnia: Lipiec 24, 2008, 03:52:31 pm »
Bear na buffach jest też lepszy od Pumy, chyba nawet bardziej opłacalny, niż na selfach.
Daje się -9CON jeśli ma się dobre buffy tylko, aby koksać na prawdę szybko.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #714 dnia: Lipiec 24, 2008, 04:48:28 pm »
lepiej od dexa odejmowac na rzecz str i con
Z tego co słyszałem, to --dex robi się dopiero na 68, kiedy pojawia się Bison w skillach :P


Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #715 dnia: Lipiec 24, 2008, 05:24:27 pm »
lepiej od dexa odejmowac na rzecz str i con
Z tego co słyszałem, to --dex robi się dopiero na 68, kiedy pojawia się Bison w skillach :P
aa nie zauwazylem ze kolga pytajacy podal swoj lvl - 55  :bag: :oops:


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #716 dnia: Lipiec 24, 2008, 07:03:07 pm »
Na roxy przeciez mozna dualboxa, to zrob sobie jakiego SE, czy tam PP.
?? Serfer kor



  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #717 dnia: Lipiec 24, 2008, 11:07:35 pm »
Jak gra mało to tego duala będzie robił kolejne sto lat. Łatwiej znaleźć klan z CH..
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #718 dnia: Lipiec 25, 2008, 12:22:59 am »
Nie wiem jak tam teraz wyglada, ale ja do dobrych klanow zalapywalem sie glownie dzieki znajomosciom :P
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #719 dnia: Lipiec 25, 2008, 08:00:27 am »
Witam, jasne że chciałbym do klanu bo od pewnego levelu gra singlem to ani przyjemne ani skutecze, no ale kto chce miec w klanie gracza który pyka 2-3 razy w tygodniu i to nieregularnie.
Wczoraj zdjąłem glupie farbki i zostawiłem tylko jedną +4dex -5con. Było całkiem nieźle.
Kto
Na roxy przeciez mozna dualboxa, to zrob sobie jakiego SE, czy tam PP.
w nawiązaniu do zacytowanej wypowiedzi to zamierzałem pobić sobie troszkę orkowym szamanem bo wyczytałem, że wc to najlepszy bufer dla postacji bijących. Czyżby jednak stanowisko było inne?

ps dzięki za poprawienie byków! aż mi wstyd, w moim wieku... i na moim stanowisku ... :(


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #720 dnia: Lipiec 25, 2008, 09:22:31 am »
Witam, jasne że chciałbym do klanu bo od pewnego levelu gra singlem to ani przyjemne ani skutecze, no ale kto chce miec w klanie gracza który pyka 2-3 razy w tygodniu i to nieregularnie.
Wczoraj zdjąłem glupie farbki i zostawiłem tylko jedną +4dex -5con. Było całkiem nieźle.
Kto
Na roxy przeciez mozna dualboxa, to zrob sobie jakiego SE, czy tam PP.
w nawiązaniu do zacytowanej wypowiedzi to zamierzałem pobić sobie troszkę orkowym szamanem bo wyczytałem, że wc to najlepszy bufer dla postacji bijących. Czyżby jednak stanowisko było inne?

ps dzięki za poprawienie byków! aż mi wstyd, w moim wieku... i na moim stanowisku ... :(

Te dye do dexa calkiem zdejmij - to sie w ogole nie oplaca.. Jak juz chcesz dye to -4con +4str. Dooma lepiej na BW zamien. A wc fakt jest swietny, ale musi miec 5x+ lvl zeby sie dobrze spisywal.


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #721 dnia: Sierpień 01, 2008, 01:18:21 pm »
Witam, wczoraj oglądałem walkę na olimpiadzie (serwer frienz) tyranta, który z magiem walczył mając włączony totem ogra. Tyrant uzbrojony po zęby w sgraty przegrał z kretesem i w dodatku poruszał się jak słoń. co sadzicie o pvp na tym totemie?


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #722 dnia: Sierpień 01, 2008, 01:24:25 pm »
Witam, wczoraj oglądałem walkę na olimpiadzie (serwer frienz) tyranta, który z magiem walczył mając włączony totem ogra. Tyrant uzbrojony po zęby w sgraty przegrał z kretesem i w dodatku poruszał się jak słoń. co sadzicie o pvp na tym totemie?
To musiał mieć jakieś lolbizu, albo jakiś retarded loltyrant.


  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #723 dnia: Sierpień 01, 2008, 01:32:32 pm »
Magowie są na krytyka z huricane i pare regularów... LoL tyrant był chyba...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2008, 10:15:03 pm wysłana przez pigulec »


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #724 dnia: Sierpień 01, 2008, 01:34:28 pm »
Dziwi mnie:
1. Że na ogrze, dostał w dupe(+p.def +m.def)
2. Że w ogóle brał ogra zamiast dajmy na to standardowo wilk, podbiega, puma, Hurricane, kilka regularów i GZ.