Witaj
Gość

Wątek: Tyrant [Tyr]  (Przeczytany 430578 razy)

  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #725 dnia: Sierpień 01, 2008, 01:48:56 pm »
Dziwi mnie:
1. Że na ogrze, dostał w dupe(+p.def +m.def)
dolicz -speed +ewentualny slow+vortex ;)


Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #726 dnia: Sierpień 01, 2008, 01:50:44 pm »
Dziwi mnie:
1. Że na ogrze, dostał w dupe(+p.def +m.def)
dolicz -speed +ewentualny slow+vortex ;)
i to ze freinz jest na IL czyli arena jest z deka wieksza niz obecnie ;>


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #727 dnia: Sierpień 01, 2008, 01:51:31 pm »
też się zdziwiłem, tym bardziej że kasowy był, fangi mu błyskały draconic tez niezły, oczywiscie blizna na oku :). Walczył dokładnie mówiąc z highlv worlokiem, ale nie dał rady nawet kota rozwalić. MOże jest w tym jakiś sposób żeby na ogrze biegać ale coś mu chyba nie wyszło bo nie wiem dlaczego ale nie mógł go zestunować ani razu, prawie go nie dościgał, a jak juz wchodził w zwarcie to nie wiedział czy walić kota czt maga. Nawet jak mu hp spadało to nie zmienił totemu...


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #728 dnia: Sierpień 01, 2008, 01:54:46 pm »
też się zdziwiłem, tym bardziej że kasowy był, fangi mu błyskały draconic tez niezły, oczywiscie blizna na oku :). Walczył dokładnie mówiąc z highlv worlokiem, ale nie dał rady nawet kota rozwalić. MOże jest w tym jakiś sposób żeby na ogrze biegać ale coś mu chyba nie wyszło bo nie wiem dlaczego ale nie mógł go zestunować ani razu, prawie go nie dościgał, a jak juz wchodził w zwarcie to nie wiedział czy walić kota czt maga. Nawet jak mu hp spadało to nie zmienił totemu...
acha, "worlokiem"... ja myslalem ze ty o nukerze mowisz xD

edit: badz co badz, jak to Zarean napisal, powinien na wilku gonic summonera
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2008, 01:56:18 pm wysłana przez SknerusKK »


Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #729 dnia: Sierpień 01, 2008, 01:55:57 pm »
jak na IL z summonerem na ogrze walczyl to rzezczywiscie loltyrant ... przeciez on nie mial szans do tego warlocka dobiec ...


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #730 dnia: Sierpień 01, 2008, 03:04:08 pm »

acha, "worlokiem"... ja myslalem ze ty o nukerze mowisz xD

edit: badz co badz, jak to Zarean napisal, powinien na wilku gonic summonera
[/quote]

czemu piszesz że na wilku powinien go gonić a nie na rabicie? znowu coś przegapiłem?
problem nie odnosi się tylko do magów ale również do łuczników. Pytanie na czym ich doganiacie?


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #731 dnia: Sierpień 01, 2008, 03:09:06 pm »
Cytuj
The spirit of the rabbit possesses you, temporarily increasing Speed and Evasion when using hand-to-hand combat weapons. Accuracy and P. Atk. are decreased while the effect lasts. Requires a hand-to-hand combat weapon.

dlatego ;>


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #732 dnia: Sierpień 01, 2008, 03:17:37 pm »
no tak ale... ktoś tu kiedys napisał, że podstawą w pvp zwłaszcza z magami jest skil zwalniający przeciwnika (cripplcośtam) i stun. Więc chyba lepiej włączyć coś szybkiego (rabbit) dopaść przeciwnika ->cripll->puma lub howk-> i walić ile wlezie?


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #733 dnia: Sierpień 01, 2008, 06:23:34 pm »
no tak ale... ktoś tu kiedys napisał, że podstawą w pvp zwłaszcza z magami jest skil zwalniający przeciwnika (cripplcośtam) i stun. Więc chyba lepiej włączyć coś szybkiego (rabbit) dopaść przeciwnika ->cripll->puma lub howk-> i walić ile wlezie?

Może dobrym tyrantem nie byłem, aczkolwiek ja tak robiłem czasem. Jednak czasem lepiej jest mieć wolniejszego w ataku, ale silniejszego. Ja b. często w magów musiałem używać większej mocy, a w wojownikach czasem szybkości a czasem mocy, ale to różnie jest ;) Przynajmniej ja tak sądzę.
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #734 dnia: Sierpień 02, 2008, 12:13:48 am »
Ja osobiście jak dobiegam do maga to nie zmieniam totemu. Tylko bije... na wilku...

A czemu? Bo walcząc z magami bywa tak, że oni giną na 4 moje skille (2 blastery i 2 hurri), a ja jak już dobijam maga to sam jestem na jednego ich nuka (może dla tego, że słabą bizu miałem, bo moje ostatnie doświadczenia z Sorcerorem są trochę inne).
No w zasadzie zasada jest taka, że skoro mag i tak ginie szybko, więc szkoda czasu na zmianę totemu, w sumie ten czas na zmianę go niweluje bonus do atc speeda (jak komuś skille na czas się nie odnawiają, to niech dołoży obszarówkę z bliska). A nuż oberwiemy z czegoś nie przyjemnego i nasz bonus do speeda się jeszcze przyda?


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: -1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #735 dnia: Sierpień 12, 2008, 04:41:25 pm »
Mam problem z wyborem dye  :P . . . Moglby Ktos napisać jaki zestaw bylby najrozsądniejszy?
Myslalem o +Dex +Con ale...nie wiem :P


Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #736 dnia: Sierpień 12, 2008, 05:27:11 pm »
Mam problem z wyborem dye  :P . . . Moglby Ktos napisać jaki zestaw bylby najrozsądniejszy?
Myslalem o +Dex +Con ale...nie wiem :P
+4str-4dex
+4con-4dex


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: -1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #737 dnia: Sierpień 12, 2008, 08:21:28 pm »
- DEX o0?


Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #738 dnia: Sierpień 12, 2008, 08:22:40 pm »


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #739 dnia: Sierpień 13, 2008, 08:54:01 pm »
Mam problem z wyborem dye  :P . . . Moglby Ktos napisać jaki zestaw bylby najrozsądniejszy?
Myslalem o +Dex +Con ale...nie wiem :P
+4str-4dex
+4con-4dex

Ja bym się wstrzymał z +CON za DEX. Nie róbmy z tyranta paralityka. Z -8DEX nawet gdy mamy rabbita tracimy sporo czasu na dobiegnięcie. Łatwo można w ten sposób premię do HP i CP stracić.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #740 dnia: Sierpień 15, 2008, 04:27:15 pm »
+5 STR -5 CON jak S.P. ormjeavel
Dla mnie najlepszy secik na endgame

nigdy nie zakladajcie -8dex +4con +4str przed wbiciem 78lvl pozniej zabawa w nuka z 600range jest satysfakcionujaca


Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #741 dnia: Sierpień 15, 2008, 05:54:43 pm »
+5 STR -5 CON jak S.P. ormjeavel
Dla mnie najlepszy secik na endgame

nigdy nie zakladajcie -8dex +4con +4str przed wbiciem 78lvl pozniej zabawa w nuka z 600range jest satysfakcionujaca
lolz ... od 68 sie takie dye zazwyczaj nosi :>

Mam problem z wyborem dye  :P . . . Moglby Ktos napisać jaki zestaw bylby najrozsądniejszy?
Myslalem o +Dex +Con ale...nie wiem :P
+4str-4dex
+4con-4dex

Ja bym się wstrzymał z +CON za DEX. Nie róbmy z tyranta paralityka. Z -8DEX nawet gdy mamy rabbita tracimy sporo czasu na dobiegnięcie. Łatwo można w ten sposób premię do HP i CP stracić.
jak gramy na serwie gdzie jeszcze kroluje snipe line to tak ... ale zazwyczaj w mass pvp wszyscy sie mieszaja i nie potrzebujesz tego speeda :>


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #742 dnia: Sierpień 17, 2008, 09:03:35 am »
Witam serdecznie. Panowie, mam takie pytanko jako świeżo upieczony Tyrant. W które skille NIE OPŁACA SIĘ inwestować punktów SP ?? Bo ciągle brakuje mi owych punkcików :)
Dziękuję:)


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #743 dnia: Sierpień 17, 2008, 10:31:43 am »
Generalnie to tylko raz zainwestowalem w force burst i force storm, pozniej nigdy wiecej.


Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #744 dnia: Sierpień 17, 2008, 11:57:34 am »
Generalnie to tylko raz zainwestowalem w force burst i force storm, pozniej nigdy wiecej.
jednak na end game sa niezbedne ;)


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #745 dnia: Sierpień 18, 2008, 07:48:05 am »
Jak nie ma sie co z SP zrobic? ;)


Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #746 dnia: Sierpień 18, 2008, 10:33:24 am »
Jak nie ma sie co z SP zrobic? ;)
nie, zeby zachowac ciaglosc uzywania skilli w pvp ;)


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #747 dnia: Sierpień 18, 2008, 03:50:06 pm »
+5 STR -5 CON jak S.P. ormjeavel
Dla mnie najlepszy secik na endgame

nigdy nie zakladajcie -8dex +4con +4str przed wbiciem 78lvl pozniej zabawa w nuka z 600range jest satysfakcionujaca
lolz ... od 68 sie takie dye zazwyczaj nosi :>
Wlasciwie to tak, bo to setup pod bizona(+ fisty z health). Mozna na nim zostac do konca albo zrobic sobie setup na 74 pod hawka (-con +str +dex, fisty focus)

Mam problem z wyborem dye  :P . . . Moglby Ktos napisać jaki zestaw bylby najrozsądniejszy?
Myslalem o +Dex +Con ale...nie wiem :P
+4str-4dex
+4con-4dex

Ja bym się wstrzymał z +CON za DEX. Nie róbmy z tyranta paralityka. Z -8DEX nawet gdy mamy rabbita tracimy sporo czasu na dobiegnięcie. Łatwo można w ten sposób premię do HP i CP stracić.
Zalezy czy pvpujesz czy nie i czy Ci to dobieganie bedzie potrzebne.....
Jesli masz tylko expisz to smialo wal -8dex.
:O


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #748 dnia: Sierpień 24, 2008, 01:02:36 am »
czy na pvp fajne jest SA cry. stun z demon splinterow ?? mam juz wyszystkie skille na 9 DC +6 set i nie wiem jakie SA wlozyc do pazuków ... health jest super ale czy "na papierze" cry stun wychodzi lepiej ??
L2-Supreme
78 Grand Kawasaki (:)) // 76 SR (nuuda no b2m ;/) // 70 AW


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #749 dnia: Sierpień 24, 2008, 10:58:04 am »
czy na pvp fajne jest SA cry. stun z demon splinterow ?? mam juz wyszystkie skille na 9 DC +6 set i nie wiem jakie SA wlozyc do pazuków ... health jest super ale czy "na papierze" cry stun wychodzi lepiej ??

Misku a powiedz mi czy na pvp bijesz z tych wyenchantowanych na +9 skilli czy moze latasz za wrogiem i probujesz go bic z regular attack?

Odpowiem Ci od ręki - pvp tyrkiem wygląda skill>skill>skill>skill>skill>zmiana targetu>skill>skill itd.

A co do samego SA Crt.Stun jest żałosne bezużyteczne w pvp ponieważ chooja robi a nie wchodzi ten stunik, Wal Healtha