Witaj
Gość

Wątek: Tyrant [Tyr]  (Przeczytany 432057 razy)

  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1025 dnia: Luty 21, 2009, 01:11:44 pm »
TYLKO skillami magicznymi, czyli noble buffem. (wczesniej sie dalo break duress i infernal form ale zmienili to)

fag -> Nicolas :<
/Nico
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2009, 04:20:51 pm wysłana przez Nicolas »
:O


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: -1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1026 dnia: Marzec 02, 2009, 10:56:05 pm »
Witam kupilem sobie dzisiaj grindery i zrobilem auga wyszlo to " m.atak +10.2 , CP Recovery +0.3 , Passive increases your p.atak in PvP  (i swieca)
poszedlem na arene patrze zadaja tylkoz 600-800 dmg, mysle cos nie jest tak poszedlem kupic b shadow i wiecej wale z tego niz z grinderow porsze o pomoc .  :?


Boże! kiedy zaczniecie pisać w przyklejonych tematach? posty przerzucam do tematu o tyrancie
/Sknerus
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2009, 12:04:26 am wysłana przez SknerusKK »


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1027 dnia: Marzec 02, 2009, 11:11:58 pm »
A shoty A masz?
Lvl do A Expertise?


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1028 dnia: Marzec 03, 2009, 12:08:50 am »
Witam kupilem sobie dzisiaj grindery i zrobilem auga wyszlo to " m.atak +10.2 , CP Recovery +0.3 , Passive increases your p.atak in PvP  (i swieca)
poszedlem na arene patrze zadaja tylkoz 600-800 dmg, mysle cos nie jest tak poszedlem kupic b shadow i wiecej wale z tego niz z grinderow porsze o pomoc .  :?
na pewno sprawdzałeś to na tej samej osobie, na takich samych buffach?


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: -1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1029 dnia: Marzec 04, 2009, 11:42:50 am »
tak na tej samej ^^ a wiem juz od czego to zalezy od ilosci zaladowancyh focusow


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1030 dnia: Marzec 04, 2009, 04:57:15 pm »
od naładowania zależy tylko dmg ze skili, nie ma to wpływu na normalne hity
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: -1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1031 dnia: Marzec 06, 2009, 03:57:55 pm »
tak tylko skille


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1032 dnia: Marzec 08, 2009, 12:03:35 am »
Mam pytanie, czy siła skilli tyranta jest zwiększana przez soulshoty czy nie? dokładnie mi chodzi o to jak było w Hellboundzie.


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1033 dnia: Marzec 08, 2009, 11:10:56 am »
Tak zawsze przy uzywaniu shotow masz zwiekszony DMG ktory zadajesz :)


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1034 dnia: Marzec 08, 2009, 02:47:18 pm »
Witam.
Ostatnio chciałem zacząć grę tyrantem lub destroyerem, ale coś nie mogę się zdecydować, więc chciałem trochę porozmawiac o tych klasach ;p mam nadzieje ze nie zrobie w tym temacie burdelu, jesli wtrace tez o innej klasie kilka slow:)

bo według mnie, to to wygląda tak:

Destroyer:
+ na frenzy nie do pokonania:) (serwer to IL, a więc frenzy nie traci swoich właściwosci na wyzszym poziomie hp).
+ duża ilość hp
+ przydatność na rb, ogólnie w PvE bardzo dobrze spisująca się postać.
+ możliwość 2hitowania ludzi;)
+ łatwo o zarobek (włócznia w łapę i jedziemy AoE, z buffami oczywiscie)
- żeby mieć frenzy trzeba zbić hp (zwykle to nie problem, ale czasami nie ma kiedy tego zrobić, a kiedy walczymy, możemy nie zdążyć..)
- co bez frenzy?(właśnie tego nie wiem, bo wszsystkie filmiki pokazują destroyera zamiatającego na frenzy+zealocie. i to mnie zastanawia, czy destroyer musi bazować na tych skillach? jak sobie radzi bez nich? średnio, słabo?)
- powolny. Minus, który za każdym razem mnie zniechęca, kiedy już jestem prawie zdecydowany zacząć nim grać. Przez ten mały speed w PvP 1vs1 nie do końca istniejemy (przeciwnik może nas wykitować albo po prostu uciec).

I teraz co uważam o tyrancie:
+ radzi sobie na rb również, trochę ciężej (zaleznie od buildu koniecznosc manewrowania itemami zeby hp trzymac nisko).
+ żeby zabijać efektywnie nie potrzebuje zealota+bizona, może walczyć skillami (duży plus, bo może zacząć walkę z full hp, a potem przejść na bizona [w przeciwienstwie do destro prawdopodobnie zdąży wszystko włączyć, bo ma bariere] i bić regularami).
+ mobilność (wysoki speed z totemów (wolf, rabbit), nie ma problemów z dogonieniem przeciwnika lub ucieczką, w przeciwienstwie do destro)
+ szybko expi
+ możliwość dostosowania się do wielu sytuacji (totemy)
- trudniejsza do opanowania postać (subiektywna opinia, ale w sumie ilość skilli o wiele bardziej wymusza dobre prowadzenie swojej postaci niż w przypadku destroyera)
- trochę drogi (ssy raczej wolno nie lecą ;p)
- bez many chyba trochę cieńko (destro bije regularami, bo to boli, tyrant raczej skille, chyba ze poniżej 30%hp, chyba ze sie myle ;p z drugiej strony połowa postaci bez many to dupa. Zastanawia mnie tylko, czy szybko ta mana schodzi w przypadku tyranta?)

Nie wiem czy o czymś nie zapomniałem :p
co do Oly to wydaje mi się, że obydwaj radzą sobie niezgorzej. Co do tego speeda destroyera to w sumie można to trochę zniwelować posiadając łuk (serwer to IL, więc łuk jest jeszcze całkiem przydatny). Inna sprawa, że to też kosztuje i na początku się tego nie ma.

Zastanawia mnie jeszcze kwestia PvP:
W walkach 1vs1 wydaje mi się, że tyrant radzi sobie lepiej niż destroyer, chyba że na małej przestrzeni/z pre-frenzy. A jak jest z mass pvp? Z jednej strony tyrant ma skille dystansowe, więc nie musi gonić specjalnie za przeciwnikiem (a hity 1k+ ze skilla to chyba dość przyzwoity dmg). Z drugiej strony, i tak w większości walk dochodzi do wymieszania grup, a wtedy destro z frenzy może każdego zabłakanego przeciwnika złożyć do grobu;) a jeśli to zamknięta przestrzeń to tymbardziej zbierze obfite żniwo. Chciałbym jednak, żeby wypowiedział się ktos, kto brał w takich walkach udział któryms z tych orków ;)

I co ze siege? Tu znów wydaje mi się, że tyrant ma przewagę dopóki walki toczą się na zewnatrz, w sali tronowej według mnie, destro>tyrant. Tylko, że ja mogę tylko teoretyzować, a wiadomo, praktyka > teoria:)

Może znajdzie się ktoś, kto się wypowie na ten temat:P
pozdrawiam.


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1035 dnia: Marzec 08, 2009, 03:11:39 pm »
Hm... Destro na Frenzy da sie ubic :P to po 1 ;d Szczerze zawsze wolalem Tyranta bo lubie utrudniac sobie gre ;p Opowiem Ci jesli chodzi o Tyranta ... jesli nie masz juz tego MP to nie placz zbij do 30% hp wlacz bizona i hitami jedziesz (oczywiscie CP potki musza byc jesli nie chcesz pasc w ciagu niecalej minutki ;p ) Tyrant jest bardzo zroznicowana postacia bo posiada Totemy ktore pomagaja w grze ;) Co do Siege mysle ze obaj sprawuja sie podobnie , Tyrant posiada Force Blastera itp... napewno nigdy nie wybiegaj 1 to podobnie jak przy daggerach ... Co do PvP nie powiem Ci praktycznie niczego wiecej , taktyke musisz sobie sam wymyslic . Widzialem tez tyrantow na mass pvp biegajacych z Rabbitem ale rob wg swojego uznania :) Polecam Tyranta , jakos Destro nie lubie , mozliwe z tego wzgledu ze lubie szybkie postacie xD Pozdrawiam , mam nadzieje ze do czegos sie przydalem ;)


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1036 dnia: Marzec 09, 2009, 04:18:59 pm »
Piszecie tutaj, że są lepsze miejsca do expa niż cata( o kasę się póki co nie martwię ) więc pytam, gdzie mam expić moim tyrem(dla jak najlepszego expa, drop drugorzędna sprawa) na 56 lvlu z WC na boxie (61lvl) ? Myślałem nad początkiem LOA, ale chyba jeszcze za niski lvl. Mam doom light set, fisted blade+3+rsk haste i +4str-4dex


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1037 dnia: Marzec 09, 2009, 04:32:05 pm »
zrob -con +str i idz na cementary, potem na fields of massacre az do 68
:O


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1038 dnia: Marzec 09, 2009, 06:01:47 pm »
Kurcze, jedni mają wersję, że +str-dex drudzy, że +str-con...Opłaca mi się zmieniać dye zakładając, że na 61 będę miał NM light i Grindery(prawdopodobnie +h) no i od którego lvla śmigać na FOM ? :)


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1039 dnia: Marzec 09, 2009, 06:14:16 pm »
sprawa wyglada tak, ze do koksu jedziesz po con ile sie da, a do pvp to juz zalezy masz dwie opcje albo robisz -con i build na hawka, albo robisz -dex i build na bizona. btw dobre miejsce do expa (i farmy jednoczesnie) to cata/necro


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1040 dnia: Marzec 09, 2009, 10:26:32 pm »
Kwadrat, parę postów wyżej ktoś pisał, że cata to kiepski pomysł ze względu na mały współczynnik expa w porównaniu do ilości HP mobów, tak więc z ciekawości zapytałem, gdzie powinienem śmigać ;) Ok thx za odpowiedź :)


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1041 dnia: Marzec 10, 2009, 01:18:54 am »
Kurcze, jedni mają wersję, że +str-dex drudzy, że +str-con...Opłaca mi się zmieniać dye zakładając, że na 61 będę miał NM light i Grindery(prawdopodobnie +h) no i od którego lvla śmigać na FOM ? :)
Bizona masz na 68levelu, wtedy robisz -dec+str -dex+con. Przed 68 odejmownaie dex nie ma sensu bo dps masz za slaby zeby bic moby x4+; najlepszym wyjsciem jest FOM/FOTD i build -con +str. Na 61 mozesz sie przeniesc na FOM/FOTD, tyle ze kup sobie low a fisty z focusem, na 68 zmienisz na DG/health (no i dye -9dex +5str +4con)
:O


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1042 dnia: Marzec 12, 2009, 01:03:52 pm »
Siema, mam dosyć głupie pytanie (zazwyczaj nie lubię się o coś takiego pytać). Ktoś wspominał, że po za cata są też inne spoty, w których moby są x2 i 'są ściśnięte' podobnie jak tam. Mógłby ktoś poradzić gdzie znajdę coś takiego od 30 do 40 (później już sobie poradzę)? Zazwyczaj w cata lubiłem ekspić spokojnie ale, że zapisać się w tym tygodniu nie mogę to jestem zagubiony. :P Wiem, że przelicznik exp/hp nie najlepszy ale nie trzeba biegać, sporo aa/bs i FoD'ów oraz w bezpieczny sposób można pet'a wyekspić przynajmniej. W Ant Nest tragedia imo.. może sporo mobów ale ten podkręcony poison daję się za bardzo we znaki.
Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1043 dnia: Marzec 12, 2009, 01:08:53 pm »
na tym lvlu to raczej idz na eg, moby sa x1, ale za duzo biegania nie ma i mozna w miare szybko doexpic ten 40


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1044 dnia: Marzec 12, 2009, 02:41:31 pm »
Siema, mam dosyć głupie pytanie (zazwyczaj nie lubię się o coś takiego pytać). Ktoś wspominał, że po za cata są też inne spoty, w których moby są x2 (...)

O_o Ja o czmyś nie wiem...?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1045 dnia: Marzec 12, 2009, 02:50:52 pm »
EG mam dosyć... od czasów C1 się na EG chodziło no ale skoro nie ma nic lepszego na tych lvl'ach to trzeba się troszku pomęczyć.. dziękować.
@Up: Chodziło mi o moby x2 hp.. nie wiem czy o czymś wiesz czy nie. :P
EDIT: Aaa ok doczytałem. :D Nie pisałem, że moby x2 tak jak w cata ale o ilość mobów w jednym miejscu jak w cata. Ktoś wcześniej pisał o jakimś spocie z mobami x2, które podobnie jak w cata są 'ściśnięte'.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2009, 02:52:52 pm wysłana przez Gr8by »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1046 dnia: Marzec 12, 2009, 03:19:30 pm »
Pobij sobie od +34 koło hardins academy... Biegania nei ma aż tak strasznie dużo, a będzie szło znacznei szybciej niż na lolEG
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1047 dnia: Marzec 12, 2009, 06:05:12 pm »
Polecam Filed of Whisper kolo Heine ... mobki x1/2 ale za to jest ich od ......... xD Swietny exp i duzo adeny , bo malo shotow tracisz ;)


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1048 dnia: Marzec 30, 2009, 04:39:53 am »
Ja mam dylemat..
Mam 1,5kk i muszę za to kupić zbroje i broń, lvl mam 20 Monk..
co najlepiej kupić?


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1049 dnia: Marzec 30, 2009, 07:06:37 am »
top D commony, bron chyba ~80k, pancerz 20k, glovsy i reszta ...... razem w 200k sie zmiescisz