Witaj
Gość

Wątek: Tyrant [Tyr]  (Przeczytany 431916 razy)

  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1125 dnia: Maj 05, 2009, 07:56:42 pm »
NM Light do expa ... Ten bonus VR :) Albo DC Lght z racji Atk Speeda i P.atk ... (lecz napewno polecam bardziej NM :P)


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1126 dnia: Maj 05, 2009, 08:06:16 pm »
Ja preferuje MJ, ale jakbym mial wybierac NM a DC to chyba jednak koszmarki sa lepsze.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1127 dnia: Maj 07, 2009, 04:35:43 pm »
Tutaj opisujcie wszelkie taktyki co do tatuazy,questow,broni,armorow itp. dla danej klasy.
Mam pytanie jaki life stone jest naklepszy dla tyranta (mam 69 lvl) i jakie dye mu dać??


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1128 dnia: Maj 07, 2009, 08:36:57 pm »
pancerz a imo dobieramy pod katem tego co nam potrzebne i gdzie expimy glownie, maj jest imo pod pvp z klasami stunujacymi, nm grind set , dc dps set, wybieramy to co nam jest najbardziej potrzebne. Dodatkowy vr? stun resist czy czysty dps. Btw jezeli sie nie myle to tylko w top a grade mozna wlozyc pvp bonusy za fame? poprawcie mnie jezeli sie pomylilem.
Tutaj opisujcie wszelkie taktyki co do tatuazy,questow,broni,armorow itp. dla danej klasy.
Mam pytanie jaki life stone jest naklepszy dla tyranta (mam 69 lvl) i jakie dye mu dać??

life stone najlepszy jaki znajdziesz :p czyli high albo top i najwyzszy mozliwy lvl jaki bedziesz w stanie uzyc . Dye? sa wczesniej opisane , pod czysty grind bez hawka samo +str wystarczy, pozniej juz w dex sie idzie dodatkowo, w sumie nie wiem jak teraz bedzie wygladac gra tyrem z nowym ogrem i krolikiem, moga troche zmniejszyc znaczenie hawka ..... trudno powiedziec malo czasu na grind  :D


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

  • Anabolic Sorrow!
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1129 dnia: Maj 07, 2009, 09:14:38 pm »
Yo. Mam pare pytan dot. Tyrka :) ( zrobilem destro ale postanowilem tez troche pobawic sie tyrkiem ) wiec tak:

1. Jaki set jest best dla tyrka ? ( S gradowy, S80, A )
2. jaka bron ? jakie sa best SA dla tyrka ? ( focus ? )
3. Jakie DYE ? ( mam juz 85lvl ) w tej chwili chodze w +3dex -3con +2dex -2con i 3 puste ale nie wiem czy dobrze
4. Jakie skille u Tyrka sie enchantuje ? Ktore Aktywne i ktore Pasywne ? ( gram na HR wiec nie problem z ustukaniem na Booki :) )
5. Czy tyrek ogolnie jest wporzo na Oli / pvp na self buff ( pytam sie bo chcialbym sie przenies na jakis mid rate w stylu x10- x15 i nie wiem czy dobrze sie gra nim solo na wlasnych / klanowych bufach, bo na HR to wporzo :) )


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

  • Tyrant Forever
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1130 dnia: Maj 31, 2009, 03:58:20 pm »
zmiany w totemach u tyranta:

    Ogre
    Duration 2min, cooldown 30s
    +30% patk, +30% pdef, +30% mdef, +10% crit damage

    Hawk
    Duration 2min, cooldown 30s
    +6 accuracy, +100 crit rate, +30% crit damage (removed +patk effect and lowered crit rate)

    Rabit
    Duration 2min, cooldown 30s
    +30% atk speed, +30% running speed, +12 evasion

    Bison
    Duration 1min. Cooldown 10min. (remember cooldowns are now fixed so your uber attack speed wouldn't matter)
    Effect:
    +6 Accuracy

    below 60% HP: +10% patk, +100 crit rate
    below 30% HP: +30% patk, +300 crit rate

    Wolf
    +Movement speed 20%, +3 accuracy, duration 2min

    Puma
    +6 accuracy, +20% atk speed, duration 2min


in my humble opinion to raczej nie jest nerf jeżeli chodzi o pewpew, w pve natomiast nie będzie już taki mustaha :<

nawet ciekawiy ten ogr i krolik

kto wie moze nawet sie glada  z ich pomoca   zownuje


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1131 dnia: Maj 31, 2009, 06:01:47 pm »
Od kiedy zabicie glada jest jakims problemem dla tyranta ?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1132 dnia: Maj 31, 2009, 06:18:32 pm »
Chyba nie biłeś się z dobrym gladem w finalu... Czemu jakoś Dante z naszego PT swoim gladem 79 tłucze wszystkich praktycznei na swoim lvlu poza ew. kamaelem.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1133 dnia: Maj 31, 2009, 06:19:55 pm »
Od kiedy zabicie glada jest jakims problemem dla tyranta ?

Ale na pysty zoładek czy nie?

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1134 dnia: Maj 31, 2009, 06:25:15 pm »
Chyba nie biłeś się z dobrym gladem w finalu... Czemu jakoś Dante z naszego PT swoim gladem 79 tłucze wszystkich praktycznei na swoim lvlu poza ew. kamaelem.
kamelen berserkerem?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1135 dnia: Maj 31, 2009, 07:48:17 pm »
nom, bo reszta wg mnie 1 vs 1 nie jest taka dobra żeby dać radę...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1136 dnia: Maj 31, 2009, 10:00:43 pm »
Final to kolejny +dla glada w walce vs tyrant, bo 30% p attack z ogra nie zrekompensuje reuse time niezaleznego od attack speed(jesli glad mial bazowo 50% szybszy reuse, to teraz tyrant juz nie nadrobi go a.speed).
Do tego duelist spirit enchantowany na + pvp dmg(z tego co czytalem, dosc latwo podnieść go z +10% na +20% pvp dmg).I maximum focus, ktory po combo storm+buster+tss+dss podnosi nam od razu ladunki na max, co przy bardzo krótkim reuse time daje nam 2 takiecombo w czasie ponizej 10 sekund.Skille tyranta nie zuzywały nigdy wiele ladunkow, wiec ladowanie nie było problemem.
Do tego taktyka bizon+zealot+barrier juz nie działa, wiec gl w zabiciu ogarnietego glada.
...


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1137 dnia: Maj 31, 2009, 10:03:17 pm »
Dobra nie wzialem pod uwage tego ze w finalu glad ma enchant skilli na elemele my fail :< , ale przed finalem glad to nie bylo takie wyzwanie


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1138 dnia: Czerwiec 01, 2009, 11:12:49 am »
Hmm Ogr i Rabbit ciekawy w sumie do expa tylko jade na ogrze. 30% p def i M def robi swoje.


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1139 dnia: Czerwiec 01, 2009, 11:48:06 am »
Spryciarz jestes. :)

owned ^.^
/Nico
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2009, 01:57:49 pm wysłana przez Nicolas »
:O


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1140 dnia: Czerwiec 02, 2009, 12:17:53 am »
own pix3l :P

No cóż, aktualna kronika jest zdecydowanie na korzyść glada w walce z Tyrkiem. Nasz Glad, Dante, coraz bardziej nas w tym utwierdza bijąc się z coraz większą ilością tyrków w klanie/wśród znajomych. Po prostu za ciężko jest tyrkowi przy aktualnym booście glada...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

  • Tyrant Forever
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1141 dnia: Czerwiec 02, 2009, 06:34:24 pm »
Final to kolejny +dla glada w walce vs tyrant, bo 30% p attack z ogra nie zrekompensuje reuse time niezaleznego od attack speed(jesli glad mial bazowo 50% szybszy reuse, to teraz tyrant juz nie nadrobi go a.speed).
Do tego duelist spirit enchantowany na + pvp dmg(z tego co czytalem, dosc latwo podnieść go z +10% na +20% pvp dmg).I maximum focus, ktory po combo storm+buster+tss+dss podnosi nam od razu ladunki na max, co przy bardzo krótkim reuse time daje nam 2 takiecombo w czasie ponizej 10 sekund.Skille tyranta nie zuzywały nigdy wiele ladunkow, wiec ladowanie nie było problemem.
Do tego taktyka bizon+zealot+barrier juz nie działa, wiec gl w zabiciu ogarnietego glada.

scorpion nie ma co sie bawic w modyfikowanie skili .Bo powiedzmy tyraant zenchentowanym cripple moze zmnijeszyc atak.speed lub p.atak a stunem defa
wiec nie ma co sie zabardzo podpierac takim czyms  lepiej oceniac naturalne zdolnosci ;p




  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1142 dnia: Czerwiec 02, 2009, 07:30:28 pm »
No to odejmij ten enchant ds-a, skoro w il glad wyciagal wiekszy dps od tyranta(ze skilli ofc), to teraz róznica jest jeszcze wieksza. Do tego taktyka bizon +zealot na glada nie ma prawa juz zadzialac.
Boost dla tyrka w g final jest bardziej w walce vs inne klasy- bo dostaje enchant na element, ktorego inne klasy nie dostaja(poza zerkiem i gladem, choc co do zerka to nie wiem czy nie mial wczesniej), bo juz mialy od dawna xD
...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1143 dnia: Czerwiec 02, 2009, 08:45:45 pm »
Nooo te enchanty na -pdef sa zajebiste, okolo 70 pdef na +9 mi typ sciagnal xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1144 dnia: Czerwiec 03, 2009, 03:11:39 pm »
gdzie polecacie expić ?;p mam 76 lvl 3 profka zrobiona dc light set i BT z haste, dye +4strg -4con
"Te klauny chcą obwiniać gry, książki i filmy
Podczas kiedy każdy z nich jest sam sobie winny
Czaisz? Jebać idiotów tępe skurwysyny
Każdy człowiek z osobna odpowiada za swe czyny"


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1145 dnia: Czerwiec 03, 2009, 05:11:27 pm »
trio z wc(moze byc nawet 6x)+bd w stakato lub kata
WR 82/80/75/75 - Dex x4 (retired)


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1146 dnia: Czerwiec 04, 2009, 09:57:31 am »
Zastanawiam co lepsze do farmy i koxu mam duzy dylemat puma czy ogr ? :( Wy na czym jedziecie?


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1147 dnia: Czerwiec 04, 2009, 11:10:27 am »
gdzie polecacie expić ?;p mam 76 lvl 3 profka zrobiona dc light set i BT z haste, dye +4strg -4con
GK z NM i healthem w fistach + PP = DN tripple room. A jak się znajdzie BD z vampirem to tylko Pagan. Warunek - na zealocie nie może tańczyć vampira :D Jeśli nie będziesz miał PP, to ostatecznie może być WC i wówczas nie trio, a quattro - potrzebny SE. Podsumowując:
GK + PP = DN tripple room
GK + PP + BD = DN tripple room / Pagan
GK + PP + BD + SE = Pagan
GK + WC + BD + SE = Pagan
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1148 dnia: Czerwiec 04, 2009, 01:58:06 pm »
Żyjesz poprzednią kroniką :)
A skoro juz zyjemy poprzednia kronika, to miko na buffach pp czekal na moby w anteroomie.

Wracajac do czasow dzisiejszych; fisty z health sa juz useless z racji 10-minutowego reuse na bizonie, wiec najwiekszy dps jaki teraz sie na dluzsza mete  osiaga bedzie z hawkiem + fisty z focusem. A wtedy czy jest VR z nm, z dance czy z wszystkich mozliwych spowobow - niema znaczenia....
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 02:02:08 pm wysłana przez pix3l »
:O


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1149 dnia: Czerwiec 04, 2009, 08:42:50 pm »
rexetin:chyba rabbit czy ogr, ale co lepsze ci nie powiem bo nie gram tyrantem, a od pumy to nawet bear jest lepszy
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 08:45:46 pm wysłana przez myha »
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."