Witaj
Gość

Wątek: Tyrant [Tyr]  (Przeczytany 431255 razy)

  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1250 dnia: Lipiec 23, 2009, 08:24:18 pm »
glad>tyrek w dmg ze skilli. info z offa ;)
I'm offline.


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1251 dnia: Lipiec 23, 2009, 08:39:27 pm »
Imho tyru teraz dużo zyskał dzięki temu totemowi, nie słuchaj YoungPadawana i NienawidzeHomikuw bo oni ci powiedzą, że glad >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> tyr, a tymczasem wg mnie mają teraz równe szanse, przynajmniej tak się sytuacja przedstawia przed 83 bo maximum sonic force jest dużo na +++ dla glada i weapon blockade też, a tyr dostaje tylko jakiś skill z powerem między blasterem, a dss'em, który daje dotkę zżerającą zadającą 1k obrażeń przez 5sek.

Ja gram gladem i każde pvp z tyrem to wyzwanie, a we wcześniejszych kronikach wsysałem ich bez problemu.


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1252 dnia: Lipiec 23, 2009, 08:51:41 pm »
Imho tyru teraz dużo zyskał dzięki temu totemowi, nie słuchaj YoungPadawana i NienawidzeHomikuw bo oni ci powiedzą, że glad >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> tyr, a tymczasem wg mnie mają teraz równe szanse, przynajmniej tak się sytuacja przedstawia przed 83 bo maximum sonic force jest dużo na +++ dla glada i weapon blockade też, a tyr dostaje tylko jakiś skill z powerem między blasterem, a dss'em, który daje dotkę zżerającą zadającą 1k obrażeń przez 5sek.

Ja gram gladem i każde pvp z tyrem to wyzwanie, a we wcześniejszych kronikach wsysałem ich bez problemu.

no własnie swiat jest tak pieknie wymyślony że kazdy moze miec swoje zdanie...Ty masz swoje, Asta i NH maja swoje i to kolega osadzi kogo posluchac :D

imho. Ja przychylam sie do opini tych wlasnie panów i też uważam że, Glad>Tyrant...teraz z tymi możliwosciami enchantu skilli duelist spirit...element TSS marnie widze Tyrka nawet z nowym ogrem...

Vascius widzisz same plusy dal tyrka w GF ale moim zdaniem tak nie jest..zmiana w działaniu bariery jest bardziej niekorzystna dla Tyra niz dla glada
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2009, 08:57:48 pm wysłana przez KaeriN »


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1253 dnia: Lipiec 23, 2009, 10:13:20 pm »
Kiedyś na fb jak wpadałem na mass pvp bizon + zealot + bariera to +5 pvp minimum. Teraz takich akcji już nie będzie  :( Za to myślę, że z nowymi totemami tyrant zyskał na oly znacząco. Może mi ktoś dokładniej opisać na czym polega ten enchant skilli na element?


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1254 dnia: Lipiec 23, 2009, 10:41:44 pm »
Bo ja chłopakowi podaje obiektywną prawdę, był już flame między mną a pada i homikiem w temacie glad vs tyr i jeśli jesteś rozgarnięty przeczytaj to i sam oceń kto jest bardziej wiarygodny. Widzę + tyra jak i glada i dodatkowo mam doświadczenie w takich walkach. Co do tych elementów to tutaj akurat jestem zielony bo ja gram tylko na "loll2j" i u nas glad i tyr jeszcze tego nie mają, za to enchant duelist spirit na pvp power bardzo ładnie się zapowiada :D.


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1255 dnia: Lipiec 23, 2009, 10:59:55 pm »
Co do tych elementów to tutaj akurat jestem zielony bo ja gram tylko na "loll2j" i u nas glad i tyr jeszcze tego nie mają
dlatego to zupełnie inna rozmowa, bo enchant na elemele to duży plus dla glada o którym wszyscy tu mówią


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1256 dnia: Lipiec 23, 2009, 11:29:19 pm »
Co do tych elementów to tutaj akurat jestem zielony bo ja gram tylko na "loll2j" i u nas glad i tyr jeszcze tego nie mają
dlatego to zupełnie inna rozmowa, bo enchant na elemele to duży plus dla glada o którym wszyscy tu mówią

heloł! tyr tez ma mozliwosc enchantowania na ele. Tyr  w hvy na ogrze z niemal identycznym reusem co glad ma bardzo wyrownane szanse.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1257 dnia: Lipiec 24, 2009, 01:58:22 am »
Cytuj
glad>tyrek w dmg ze skilli. info z offa Wink
Jeśli biją w ten sam def, bo tyrek vs glad, to dmg jest taki sam(jeśli nie na korzyść tyrka, bo ma 10% więcej p attack i podobnego defa jesli odliczymy duelist spirit na +30 od ogra)
Btw trzeba też wliczyć do gry stun na +30, który przebije sie i przez lh.
Przed 83 lvlem nie widzę glada w tym pvp- wolniejszy a speed, wiecej ladunków do ladowania po kazdym skillu.
Potem zmiany na korzyść glada, ale weapon blocade zawsze można zripostować. I nie wiadomo w końcu jak sprawa z tym force of destruction wygląda(nie znalazłem jeszcze info jak to dokładnie działa)
O tym, że tyr jest lepszy na: magów(ogre+break duress)/luczników(rabbit+cripple, potem ogre)/healerów(stun+criple) nie będę nawet wspominał :)
...


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1258 dnia: Lipiec 24, 2009, 07:06:47 am »
Bo ja chłopakowi podaje obiektywną prawdę, był już flame między mną a pada i homikiem w temacie glad vs tyr i jeśli jesteś rozgarnięty przeczytaj to i sam oceń kto jest bardziej wiarygodny. Widzę + tyra jak i glada i dodatkowo mam doświadczenie w takich walkach. Co do tych elementów to tutaj akurat jestem zielony bo ja gram tylko na "loll2j" i u nas glad i tyr jeszcze tego nie mają, za to enchant duelist spirit na pvp power bardzo ładnie się zapowiada :D.
czyli wypowiadasz się o smaku ciastka zanim je spróbujesz? yay, inteligentnie!
I'm offline.


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1259 dnia: Lipiec 24, 2009, 09:27:33 am »
Poczytajcie blaha, tam raczej dominują opinie na korzyść tyra...


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1260 dnia: Lipiec 24, 2009, 09:31:15 am »
oh snap, sry master. tylko, że my mamy info od ludzi grających na retku, nie tylko z blaha ;)
I'm offline.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1261 dnia: Lipiec 24, 2009, 10:20:25 am »
oh snap, sry master. tylko, że my mamy info od ludzi grających na retku, nie tylko z blaha ;)
jak gracie z retardami to nie dziwne takie info
bo enchant na elemele to duży plus dla glada o którym wszyscy tu mówią
duzy plus dla glada, ktory ma 20 mniejszy element;/
Przed 83 lvlem nie widzę glada w tym pvp- wolniejszy a speed, wiecej ladunków do ladowania po kazdym skillu.
bo taka jest prawda, glad przed 83 nawet nie ma co startowac chyba ze oe skili na 20++ i crit z tssa co chwile to moze, zreszta ludzie z blaha grajacy tyrantami tez mowia ze z gladow zostaja wiory
Potem zmiany na korzyść glada, ale weapon blocade zawsze można zripostować. I nie wiadomo w końcu jak sprawa z tym force of destruction wygląda(nie znalazłem jeszcze info jak to dokładnie działa)
force of destruction - power prawie taki jak hurricane, szansa na dota zzerajacego okolo 1k hp przez 10 sekund, szansa na cryta
maximum focus force przydaje sie tez tyrantowi bo combo blaster->doladowanie->hurri->destruction->max focus ladnie wychodzi
po 83 szanse sa wyrownane (wszystko zalezy od weapon blockade, czy wejdzie czy odbije), ale przed 83 tyr>>>>>>glad


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1262 dnia: Lipiec 24, 2009, 10:26:37 am »
mkay...DiegoVargas jest retardem...jak to zwykł mawiać stryk, Let the flamez go on, okgo!

nie wiem od kogo czerpią informację Alarion, nienawidzehomikuw i sknerus, ale wątpię, czy ich informatorzy są retardami ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2009, 10:28:13 am wysłana przez YoungPadawan »
I'm offline.


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1263 dnia: Lipiec 24, 2009, 11:19:28 am »
Wy wszystko wiecie od znajomych z retka, jak wasi znajomi są tacy jak wy to wiadomo ,że wam powiedzą że zawsze pokonują tyrów, pewnie macie też znajomych bd i sws którzy rozpierdzielają na retku całe pt wroga solo. Przczytaj na blahu temat Glad vs Kebap 2.0 i powiedz że diego nie ma obsesji na punkcie glada.

Od dzisiaj własne doświadczenia są przebijane przez pr0 imba forumowych kozaków którzy wszystko wiedzą o każdej klasie, i mają zawsze racje bo mają równie pr0 imba znajomych na retku.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1264 dnia: Lipiec 24, 2009, 11:47:58 am »
Uspokój się trochę, bo ci żyłka pęknie :P
Nie uważam się za żadnego kozaka, raczej nie mam znajomych na retku, ani tam nie gram - podobnie chyba jak ty.

Glad ma mocniejsze skille od Tyra bez enchantu na element.
Z enchantem ma jeszcze mocniejsze.
Amen.
W sumie ma też battle roar, który na low buffie zawsze coś da. Ma LH, więc tyrant 3/4 walki może sobie stuna w tyłek wsadzić.
Ogr nie jest na tyle cziterski, żeby zatrzymać glada, zresztą glad chyba ma Hv armor mastery, co?
BTW. Disarm> drugie hurri tyranta na 81
Jeśli sugerujesz się moimi jeszcze wcześniejszymi postami, przed flame w temacie glad vs. tyr, to pisałem wtedy jeszcze przed Finalem, a wtedy jak wiesz Tyrant nie miał możliwości enchantu na element, przez co był niesamowicie udupioną postacią.

IMO w tym PvP wszystko zależy od eq i krytów ze skilli.
I uważam, że glad jest bardziej na +, ale niekoniecznie musi wygrać.

edit:
Z tym, że to bardziej pvp na low buffie, oly/arena/whatever, bo na full tyrant może zjeść Glada cancel pvp modem i krytami.

Kiedyś na fb jak wpadałem na mass pvp bizon + zealot + bariera to +5 pvp minimum. Teraz takich akcji już nie będzie  :( Za to myślę, że z nowymi totemami tyrant zyskał na oly znacząco. Może mi ktoś dokładniej opisać na czym polega ten enchant skilli na element?
Taak, też kiedyś grałem tyrkiem, te akcje niesamowite. ^^ Oczywiście, że będą, tylko trochę rzadziej.
A co do elementu, to:
Wbijasz powiedzmy przykładowo Wind stone w fisty. Jak masz ich max, 150 (wątpie, żebyś grał na servie gdzie da się 300) to enchantujesz skille:
hurricane, blaster itd. na + Wind attack. (jak masz wind stone w broni, jak masz fire to robisz + fire attack)
Wtedy o wiele mocniej biją, szczególnie w ludzi bez resistów (takich jest sporo, a na privach - większość :P)

@Scorpion
Do maga/łucznika przecież też Glad szybko dobiegnie i da radę. Aczkolwiek ten ogr ma zajebisty bonus do mdefa, a glada boli brak Duressa :P

@Vascius
Jest wspominany jako + dla glada, tylko dla skilli, gdyż PVP NIE KOŃCZY SIĘ NA TYR vs. GLAD. Regularami tyr ciągle zamiata (bizon/hawk + zealot) 100x lepiej od glada.
A co do skilli, załóżmy, że Tyr walnie z hurri w nukera powiedzmy 1k. Z ele walnie powiedzmy 2k.
W takim wypadku Glad walnie 1,5k, to z ele 3k.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2009, 12:02:35 pm wysłana przez nienawidzehomikuw »


:( Twój Stary


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1265 dnia: Lipiec 24, 2009, 11:59:41 am »
Tyru w light + ogr = p.def glada +/-5%
Tyru w hvy + ogr >>> p.def glada

Glad ma TSS, ale tyru szybciej spamujeskillami, a enchant na element dostali obydwoje w tej samej kronice więc nie rozumiem dlaczego często element jest wypominany jako + dla glada.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1266 dnia: Lipiec 24, 2009, 12:04:39 pm »
Cytuj
Tyru w light + ogr = p.def glada +/-5%
Tyru w hvy + ogr >>> p.def glada
Nie zapominaj, że glad też ma selfbuffy.

Cytuj
stun+30
TSS+30 ele?
Duelist Spirit +30? Glad też może enchantować:P

Cytuj
ale tyru szybciej spamujeskillam
A o ile?

Cytuj
a enchant na element dostali obydwoje w tej samej kronice
Nie.

BTW. mówiąc o przewadze w skillach glada, chodziło głównie o kryty z nich, bo jeśli skill glada jest mocniejszy o 25% to kryt już o połowę, a w takim pvp raczej bez chociażby 1 kryta ze skilla się nie obejdzie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2009, 12:13:12 pm wysłana przez nienawidzehomikuw »


:( Twój Stary


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1267 dnia: Lipiec 24, 2009, 12:13:01 pm »
uch dobra jedziem

mkay...DiegoVargas jest retardem...jak to zwykł mawiać stryk, Let the flamez go on, okgo!

nie wiem od kogo czerpią informację Alarion, nienawidzehomikuw i sknerus, ale wątpię, czy ich informatorzy są retardami ;)
nie chodzi o to ze informatorzy sa retardami, ale moze walcza ze slabymi przeciwnikami itd. a potem mysla ze na luzie ktos jedzie kogos

IMO w tym PvP wszystko zależy od eq i krytów ze skilli.
+1
I uważam, że glad jest bardziej na +, ale niekoniecznie musi wygrać.
dobrze ze w grze zawsze wgniatam ich w glebe :P
Wbijasz powiedzmy przykładowo Wind stone w fisty. Jak masz ich max, 150 (wątpie, żebyś grał na servie gdzie da się 300) to enchantujesz skille:
hurricane, blaster itd. na + Wind attack. (jak masz wind stone w broni, jak masz fire to robisz + fire attack)
Wtedy o wiele mocniej biją, szczególnie w ludzi bez resistów (takich jest sporo, a na privach - większość :P)
hm tyrantowi sie raczej nie daje wind ^^
Jest wspominany jako + dla glada, tylko dla skilli, gdyż PVP NIE KOŃCZY SIĘ NA TYR vs. GLAD. Regularami tyr ciągle zamiata (bizon/hawk + zealot) 100x lepiej od glada.
A co do skilli, załóżmy, że Tyr walnie z hurri w nukera powiedzmy 1k. Z ele walnie powiedzmy 2k.
W takim wypadku Glad walnie 1,5k, to z ele 3k.
dolicz +20 element dla tyranta
Cytuj
Tyru w light + ogr = p.def glada +/-5%
Tyru w hvy + ogr >>> p.def glada
Nie zapominaj, że glad też ma selfbuffy.
na self wychodzi 5% p ataku i 25% p defa w plecy (mniej hp + cp tez), wiec to i tak bardzo boli

Cytuj
ale tyru szybciej spamujeskillam
A o ile?
nie chodzi o to ze szybciej spamuje skilami, tylko musi sie dlugo ladowac, dlatego przed 83 zostaja z niego wiory

btw moze skonczmy z tematem tyr vs glad, bo po prostu to zalezy od crytow ze skili, wejscia stuna, disarma itd. wiec nigdy nie mozna nic przewidziec w takiej walce, biorac pod uwage tylko statystyki to tyrant ma + i juz ale nie musi wygrac, tak samo glad ma wiekszy dmg ale tez nie zawsze wygrywa
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2009, 12:15:42 pm wysłana przez Kwadrat »


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1268 dnia: Lipiec 24, 2009, 12:14:44 pm »
uch dobra jedziem

mkay...DiegoVargas jest retardem...jak to zwykł mawiać stryk, Let the flamez go on, okgo!

nie wiem od kogo czerpią informację Alarion, nienawidzehomikuw i sknerus, ale wątpię, czy ich informatorzy są retardami ;)
nie chodzi o to ze informatorzy sa retardami, ale moze walcza ze slabymi przeciwnikami itd. a potem mysla ze na luzie ktos jedzie kogos

IMO w tym PvP wszystko zależy od eq i krytów ze skilli.
+1
I uważam, że glad jest bardziej na +, ale niekoniecznie musi wygrać.
dobrze ze w grze zawsze wgniatam ich w glebe :P
Wbijasz powiedzmy przykładowo Wind stone w fisty. Jak masz ich max, 150 (wątpie, żebyś grał na servie gdzie da się 300) to enchantujesz skille:
hurricane, blaster itd. na + Wind attack. (jak masz wind stone w broni, jak masz fire to robisz + fire attack)
Wtedy o wiele mocniej biją, szczególnie w ludzi bez resistów (takich jest sporo, a na privach - większość :P)
hm tyrantowi sie raczej nie daje wind ^^
Jest wspominany jako + dla glada, tylko dla skilli, gdyż PVP NIE KOŃCZY SIĘ NA TYR vs. GLAD. Regularami tyr ciągle zamiata (bizon/hawk + zealot) 100x lepiej od glada.
A co do skilli, załóżmy, że Tyr walnie z hurri w nukera powiedzmy 1k. Z ele walnie powiedzmy 2k.
W takim wypadku Glad walnie 1,5k, to z ele 3k.
dolicz +20 element dla tyranta
Cytuj
Tyru w light + ogr = p.def glada +/-5%
Tyru w hvy + ogr >>> p.def glada
Nie zapominaj, że glad też ma selfbuffy.
na self wychodzi 5% p ataku i 25% p defa w plecy (mniej hp + cp tez), wiec to i tak bardzo boli

Cytuj
ale tyru szybciej spamujeskillam
A o ile?
nie chodzi o to ze szybciej spamuje skilami, tylko musi sie dlugo ladowac, dlatego przed 83 zostaja z niego wiory

To wind to był przykład.
Infernal form (a raczej +20 fire ele z niego) nie daje dużo, to jest jakaś liczba typu 70 ze skilla czy coś takiego (przeciwnik z resistami)

Co do riposte Disarma, to riposte też ma minusy, szczególnie włączone przez całą walkę. No i zabiera sporo MP.

Ogólnie to tutaj w tym temacie nie ma sensu się już więcej spierać,  bo jak glad krytnie z TSSa to koniec, jak tyrant zestunuje na 10 sekund to też koniec. Aczkolwiek IMO w całej tej walce to disarm boli najbardziej, a nie reuse szybszy o 0,1 sekundy, czy coś.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2009, 12:16:42 pm wysłana przez nienawidzehomikuw »


:( Twój Stary


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1269 dnia: Lipiec 24, 2009, 12:26:31 pm »
Glad ma self, duelist spirit +10% pvp damage i +12% atk.spd, war cry +25% p.atk
Self tyra to ogr +30% p.atk/p.def/m.def +10% crit dmg, fist fury +25% atk spd, dark form +20 fire do broni

Wydaje mi się, że jednak enchant ele glad, tyr i zerk dostali w finalu. Lf confirm

Szybkość rzucania skilla + szybkość ładowania dużo daje tyrantowi w takiej walce.

Dodatkowo jeśli mamy do czynienia z EQ S80, S82 i S84 to kolejny + dla tyrka ze względu na opcje pvp fistów czyli cancel (to jest największy czit jaki może być w tej grze xD) i ich SA, glad ma tylko żalowe +10% hp i 100 crit rate w dualach, które dobre jest jedynie do expa na pvp dużo nie daje.

Teraz za każdym razem jak ktoś zapyta czy lepszy glad czy tyr to będzie flame leciał xD.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1270 dnia: Lipiec 24, 2009, 12:28:50 pm »
Ogólnie to tutaj w tym temacie nie ma sensu się już więcej spierać,  bo jak glad krytnie z TSSa to koniec, jak tyrant zestunuje na 10 sekund to też koniec. Aczkolwiek IMO w całej tej walce to disarm boli najbardziej, a nie reuse szybszy o 0,1 sekundy, czy coś.
Wydaje mi się, że jednak enchant ele glad, tyr i zerk dostali w finalu. Lf confirm
[/quote]
tyr dostal w finalu, glad w gracii1/2


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1271 dnia: Lipiec 24, 2009, 12:39:38 pm »
Co do selfów, to chodziło mi o enchanty które ktoś rzucał +30.
Glad też może mieć poenchantowane skille!

Glad ma self, duelist spirit +10% pvp damage i +12% atk.spd, war cry +25% p.atk
Self tyra to ogr +30% p.atk/p.def/m.def +10% crit dmg, fist fury +25% atk spd, dark form +20 fire do broni

Wydaje mi się, że jednak enchant ele glad, tyr i zerk dostali w finalu. Lf confirm

Szybkość rzucania skilla + szybkość ładowania dużo daje tyrantowi w takiej walce.

Dodatkowo jeśli mamy do czynienia z EQ S80, S82 i S84 to kolejny + dla tyrka ze względu na opcje pvp fistów czyli cancel (to jest największy czit jaki może być w tej grze xD) i ich SA, glad ma tylko żalowe +10% hp i 100 crit rate w dualach, które dobre jest jedynie do expa na pvp dużo nie daje.

Teraz za każdym razem jak ktoś zapyta czy lepszy glad czy tyr to będzie flame leciał xD.
Bo nie można powiedzieć, kto lepszy. Jedna postać jest do tego, druga do tego, a PvP między nimi zależy od buffa/eq/farta.


:( Twój Stary


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1272 dnia: Lipiec 24, 2009, 12:42:27 pm »
nie wiem od kogo czerpią informację Alarion, nienawidzehomikuw i sknerus, ale wątpię, czy ich informatorzy są retardami ;)
ja tylko spróbowałem im uświadomić, czemu zdania są tak sprzeczne w tej dyskusji, nie chcę bawić się w ten flame :P
dolicz +20 element dla tyranta
z tego co pamiętam to nie działa w pvp, tylko peee veee eeee only, tak jak holy weapon


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1273 dnia: Lipiec 24, 2009, 12:49:12 pm »
nie wiem od kogo czerpią informację Alarion, nienawidzehomikuw i sknerus, ale wątpię, czy ich informatorzy są retardami ;)
ja tylko spróbowałem im uświadomić, czemu zdania są tak sprzeczne w tej dyskusji, nie chcę bawić się w ten flame :P
dolicz +20 element dla tyranta
z tego co pamiętam to nie działa w pvp, tylko peee veee eeee only, tak jak holy weapon
IF chyba działał, ale bardzo mało dawał.


:( Twój Stary


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1274 dnia: Lipiec 24, 2009, 02:14:02 pm »
glad dostał możliwosci enchantu skilli na element w graci final.