Witaj
Gość

Wątek: Tyrant [Tyr]  (Przeczytany 430939 razy)

  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2150 dnia: Marzec 03, 2012, 04:45:08 pm »
Czy Tyrantem dobrze farmi sie w catach/nekro solo? Daje on tam rade?:)


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2151 dnia: Marzec 03, 2012, 05:25:58 pm »
na buffach wc daje


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2152 dnia: Czerwiec 03, 2012, 06:03:50 pm »
Vorpal heavy czy vesper noble heavy na tyrka? Kronika H5


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: -1

  • bla bla bla
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2153 dnia: Czerwiec 24, 2012, 08:52:54 am »
Na co polowac w agu w broni? Aktualnie posiadam Shield'a passywnego, moe on zostać?


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2154 dnia: Czerwiec 24, 2012, 10:04:53 am »
Vorpal heavy czy vesper noble heavy na tyrka? Kronika H5



Light Vorpal to priorytet, a nie żadne heavy sety, to dopiero można sobie sprawić później na oly.
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2155 dnia: Czerwiec 24, 2012, 03:02:37 pm »
Na co polowac w agu w broni? Aktualnie posiadam Shield'a passywnego, moe on zostać?
Najlepsze Agu to:
1)PASSY duel might (10 % pvp dmg)
2)Resresh na skille typu champion
3)refresh na skille typu renewal
4) aktywny Duel might (5% pvp dmg)
5)Celestial, inne aktywne/passywne skille oprócz Nuków i tym podobnuch

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2156 dnia: Czerwiec 24, 2012, 10:41:10 pm »
+ heal, szczególnie na low ratach gdzie lecisz z zaelotem na oly. I jeszcze ew ritual.
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2157 dnia: Czerwiec 25, 2012, 01:47:18 pm »
Jakies pomysly vs paladin na ai? mam 20 wiecej speeda ale nonstop dostaje roota, do tego fenix tez dostaje ai przez co potrzebuje z 8 kulek zeby go ubic...


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2158 dnia: Czerwiec 25, 2012, 09:32:26 pm »
Break duress? hahaha , no i jeszcze QA do kompletu.
Jeżeli low rat i ogarniasz przywracanie hp na oly to zaelot. Jeżeli pvp rat to wtedy bez zaelota.
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2159 dnia: Czerwiec 25, 2012, 10:26:21 pm »
mid rate h5. Oczywiscie break duress ale to sie castuje 1-2 sekundy a wtedy palmnie dogania i moze zestunowac. Co ciekawe gdy walcze z palem wygrywam tak co druga walke, nei widze zadnej prawidlowosci, tak jak np. w walce vs dager mam kombo ktorym nie da sie przegrac walki, a z palem jest jakos.. inaczej ;p

I co masz na mysli "przywracanie hp po zealocie na low rate"? Na poprzednich serwach kazda walke na prezealocie zaczynalem i potem talizman na reg, teraz life force nie reusuje sie co walke, a ten skill ala invocation przyrwoci mi moze 2k hp o ile btb zalaczy sie w miare szybko
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2012, 10:30:39 pm wysłana przez Szakalaka »


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2160 dnia: Czerwiec 25, 2012, 10:30:02 pm »
No to na to już nie ma rady :). Nie twierdzę, że jesteś noobem. Po prostu fajnie to napisałeś :D . Na mid rate raczej bez zaelota wchodzisz. Btw shackle dość długo się odpala, zatem gdy on castuje zyskujesz dystans. Twój break duress jest szybszy od shackle, zatem gdy idziecie po prostej to raczej nie powinien Cię dogonić gdy szybko zareagujesz. Na rabbicie+fury 1 sek to trwa.
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2161 dnia: Czerwiec 25, 2012, 10:34:34 pm »
co prawda to prawda - na poprzednich serwach mialem zawsze aq antek i fryta na oly, teraz klan nam sie troszku rozproszyl i biej sie ze zwyklymi vesperami+++.
O ile sie nie myle resummon ptaka mu sie nie uda, trwa on ponad 10sekund a moge to przerwac kilkoma hitami z lapy. Czego moge sie spodziewac po palu gdy zabije mu fenia?


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2162 dnia: Czerwiec 25, 2012, 10:46:47 pm »
Możesz spodziewać się resumona fenixa. Pilnuj pala, nie daj mu wyjść z pola widzenia. Niestety to jest ta pułapka. Dasz mu sumonować, to będzie Cię gonił fenix i tracisz czas/dystans na uwalenie go, a jak będziesz chciał przerwać to musisz się do niego zbliżyć, a on wtedy pyk Esc i ma Ciebie w zasięgu. Gdy pal sumonuje fenixa nie będąc na ud, bij go z dystansówek combo storm>blaster>rage aż do nast storma. Będzie go to bolało. Wtedy odpalenie się do ikony za pomocą fenixa zaboli go czasowo+ ikona kosztuje ~1200hp, chłopak nie wyrobi, fenix mu się na dużo nie przyda (pomijając fakt, że można mu casting kulkami przerwać) .

Po palu możesz się spodziewać łuku, wtedy się chowaj. Ew można spontanem w niego impact i jeden skill max, bo bron jednak ma lag przy zakładaniu, łukiem cię nie zestunuje. Po czym dalej run forest run. No i masz szansę, że impakcik wejdzie i pal ma pozamiatane. Gorzej jak wejdzie w cb :P . Możesz spodziewać się przykrych rzeczy typu talizmany na cancel. Ale ale, tu jest fajna sprawa. Gdy widzisz, że pal odpala  talizman steal divinity (a będzie to robił godzinę) wbijasz fastem force meditation+bear totem. Ukradnie- jest twój. Ukradnie rabbita(którego będziesz miał gdy tego nie zrobisz)- masz mniej pkt, dlatego ważne jest to co napisałem.

AQ daje duuuużą różnicę w holdach. Mi na pvp-test servie gdzie wszyscy mają endgame( i root nie powinien w ogóle wchodzić) to jednak arrest jak w masło (no może przesadzam), shackle tak z 30% bez niego.

No a generalnie jak ubijesz fenixa to uciekaj i do końca ikony i tyle. Nic więcej nie przychodzi mi do głowy.

Btw na jakim mid grasz? Jeżeli ogarnięty to stronka please.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2012, 10:49:01 pm wysłana przez GladiuszC »
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2163 dnia: Czerwiec 25, 2012, 11:19:07 pm »
Na starcie odpalam z mlotka augu duel might + talizman max clar. Po 30 sekundach lezy fenio, bije wylacznie z kulek+range aoe. Biegam biegam az skonczy sie AI strzelajac w palka kulkami poki mam max clarke. Nastepnie odpalam minimum clar talizman + mlotek augu skill refresh. Pieknie to wyglada na papierze ale czasami cos mi nie wychodzi :D
Po paru minutach nie bedzie mogl mnei dogonic wiec wyciagnie luk, i tu pytanie czy lepiej liczyc na evasion w light czy defa w hvy?


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2164 dnia: Czerwiec 26, 2012, 09:37:23 am »
Jakie certy z sub będą najodpowiedniejsze dla Tyrka? Ja myślałem żeby zrobić celka/CP/haste. Możecie coś doradzić ?

PS. Pewnie ta informacja będzie gdzieś w tym temacie ale zanim to znajdę to mi 2 dni zejdzie :P


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2165 dnia: Czerwiec 26, 2012, 10:55:40 am »
Na oly :
Ud,cel,spirit
Na open na fullbuffie:
passive focus,cel,spirit
Uniwersalnie na low rate servery:
Haste,cel,spirit
No i jeszcze na jakieś raid bosski:
Haste,Focus passive, Focus active.
Musisz wybrać jak chcesz grać.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2012, 11:15:29 am wysłana przez GladiuszC »
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2166 dnia: Czerwiec 26, 2012, 11:05:50 am »
Na starcie odpalam z mlotka augu duel might + talizman max clar. Po 30 sekundach lezy fenio, bije wylacznie z kulek+range aoe. Biegam biegam az skonczy sie AI strzelajac w palka kulkami poki mam max clarke. Nastepnie odpalam minimum clar talizman + mlotek augu skill refresh. Pieknie to wyglada na papierze ale czasami cos mi nie wychodzi :D
Po paru minutach nie bedzie mogl mnei dogonic wiec wyciagnie luk, i tu pytanie czy lepiej liczyc na evasion w light czy defa w hvy?
Nie bij z aoe, nie nabijaj mu ikony. Tyr to nie glad, ma słabe aoe. I nie bij pala gdy ma AI a fenix leży. Po prostu kontroluj jego ruchy + biegaj.
Hvy>light w tym przypadku. Twoje evasion jest naprawdę małe. AI daje acu +6, morale kolejne +6 albo 8. Twój rabbit daje 12 eva, dodatkowo masz zerka który obniża evasion. No i pamiętaj o swoim dexie -7(lajt dodaje 2 dlatego -7). Właśnie to jest ta kochana sprzeczność tyrka towarzysząca mu od kilku już lat. Nosi light i nie ma żadnego UE, a evasion bazowe jest do dupy. Generalnie ja to widzę tak, że tyr z light armora zamiast evasion dostaje speed jako podstawowy parametr tego setu. Aha, no i jeszcze palek ma power shot, range 900, many 37, ale jednak skill i trafi w cb. Dodatkowo ma krótki reuse.
AAA i zapomniałbym. Jak wchodzisz w fenixa to wtedy tali DP.

I co masz na mysli "przywracanie hp po zealocie na low rate"? Na poprzednich serwach kazda walke na prezealocie zaczynalem i potem talizman na reg, teraz life force nie reusuje sie co walke, a ten skill ala invocation przyrwoci mi moze 2k hp o ile btb zalaczy sie w miare szybko
sorki nie zauważylem, że edytowałeś posta.
Właśnie o to chodzi, że LF nie zawsze się odnawia. Do przywrócenia hp lecisz tak:
Agu heal +500hp
Talizman Recovery i hp/cp recovery (jakoś tak, odpalają się sekundę, dają ~400 hp i trochę cp)
Agu battle roar hp + ~150
Ja odpalam Force medi gdy jest 10 sek (bo jest bug i nie można bić npc :( i kampie przeciwnika w rogu boxa startowego, gdy widzę, że nie ma żadnego fenixa (tj nie jest palem :P ), a gdy jest to slh to wtedy nie zdejmuję dopóki nie odpali pierwszego Steala.
No i jeszcze, chociaż chwilowo nie zawsze działa, bierzesz agu vampire i bijesz w npc. On ma ograniczoną ilość hp, ale tak z 300 sobie przywrócisz.
Mam wrażenie, że o czymś zapomniałem  :shock: potem dopiszę.
Ogólnie najważniejsze, żebyś miał dobrze klikniętego doom seta do odpalenia się. Bron health(najlepiej dyna found sword earth) z agu max hp +.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2012, 11:40:08 am wysłana przez GladiuszC »
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: -1

  • bla bla bla
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2167 dnia: Czerwiec 28, 2012, 05:36:51 pm »
jeśli gram na serwerze pvp gdzie ludzie latają w zbrojach +15/16 to enchantować skille na duel czy atri?


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2168 dnia: Czerwiec 28, 2012, 05:40:12 pm »
jeden uj, bo i tak pewnie wszyscy maja na maxa atri. Najelpeij potestuj i sprawdz

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2169 dnia: Czerwiec 28, 2012, 06:58:31 pm »
potestuj jak twój admin poustawiał sobie pliki i zdecyduj. ten serwer ma mało wspólnego z l2.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2170 dnia: Czerwiec 28, 2012, 08:03:19 pm »
jeśli gram na serwerze pvp gdzie ludzie latają w zbrojach +15/16 to enchantować skille na duel czy atri?
Jeżeli tak łatwo robi się atri jak enchant, to wtedy tylko na duel, skoro każdy ma 1800 w zbroi.
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

  • http://l2world.org/
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2171 dnia: Czerwiec 30, 2012, 11:28:43 pm »
Witam gram Tyrkiem na H5 x20 , dobijam do 84 lvl, Dye +4STR +4CON -8DEX, moje pytania: 1. jakie SA do broni? 2.jakie Skile z Subclass? Odpowiedzi wydają się być oczywiste lecz oba pytania się łączą w pewnym sensie, Celestial i Haste z Subclass to pewne ale czy da coś więcej połączenie Focus z Sub i Focus w broni???


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2172 dnia: Lipiec 01, 2012, 12:05:03 am »
SA:
Fokus open pvp, vs healer na oli
Health na Oli.
Haste, celestial, i brałbym spirit

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2173 dnia: Lipiec 01, 2012, 12:28:17 am »
ja bym leciał zawsze health w broni i haste, celka, ud. focus w broni wyłącznie do farmy. certy niskolevelowe na mdef


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

  • http://l2world.org/
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2174 dnia: Lipiec 01, 2012, 03:41:26 am »
''health w broni i haste, celka, ud'' to własnie był mój drugi pomysł :) to połączenie bedzie optymalne czy moze jednak zamiast ud focus w takiej sytuacji? Tyrek nie straci za dużo krytów? :( czy może zyska mniej niż by mógł? Oly mnie nie interesuje za bardzo pod pvp bardziej.