Witaj
Gość

Wątek: Tyrant [Tyr]  (Przeczytany 430514 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2175 dnia: Lipiec 01, 2012, 11:39:11 am »
roznica polega na tym ze na zealocie pod PVP bijesz gflownie z lapy przeplajac to kilka skilami czasami. Wiec jezeli wtedy nie masz focusa w SA to lipa bo bedziesz mial raptem moze jakiesz 200 c rate

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2176 dnia: Lipiec 01, 2012, 12:15:10 pm »
jezeli nie robsiz pvp solo, i masz w party tanka, czy kogos kto łapie target - mozesz wziac focusa. jezeli chcesz bawic sie sam - polecam mimo wszystko health.


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2177 dnia: Lipiec 01, 2012, 05:02:19 pm »
Open- TYLKO focus
Oly- na pvp ratach health, na low/mid focus jeśli lecisz z zaelotem od początku.
jezeli nie robsiz pvp solo, i masz w party tanka, czy kogos kto łapie target - mozesz wziac focusa. jezeli chcesz bawic sie sam - polecam mimo wszystko health.
Odwrotnie moim zdaniem. Tyr jako skiller na open pvp nie zdaje egzaminu, jest jedynie słabszą wersją glada. Fisty health, elegia, fullbuff to raptem 270 lub 230(hvy) crit rate, bez elegii 99. Z focu+elegia masz prawie cap. Dodatkowo gdy skille są słabo enchantowane to nie masz co na solo pvp robić w takim wypadku. A gdy nie masz elegii, to wtedy ratuje Cię hawk+focu i będzie z tego ok. 400 crit rate.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2012, 05:13:58 pm wysłana przez GladiuszC »
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2178 dnia: Lipiec 01, 2012, 05:13:15 pm »
''health w broni i haste, celka, ud'' to własnie był mój drugi pomysł :) to połączenie bedzie optymalne czy moze jednak zamiast ud focus w takiej sytuacji? Tyrek nie straci za dużo krytów? :( czy może zyska mniej niż by mógł? Oly mnie nie interesuje za bardzo pod pvp bardziej.
Jak masz dostęp do elegii to focu pas+cel+spirit, jeśli nie to wtedy haste+cel+spirit. "health w broni i haste, celka, ud"=  zaprzeczanie jednym drugiemu. Jeżeli masz health, to automatycznie bijesz ze skilli, bo regularami się nie opłaca. Zatem wtedy haste Ci nie potrzebny (załącza się tylko podczas regularów). Generalnie pod open health jak napisałem wyżej jest bez sensu, no ale jak już upierasz się o bicie skillami to bierz Ud+cel+spirit. A jeśli masz bron focu to wtedy możesz haste(na fullbuffie z zaelotem zbędny) lub focus passive+cel+spirit.
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2179 dnia: Lipiec 01, 2012, 05:35:01 pm »
nie kazdego stac na 2 bronie, wiec imo health w broni + haste z certow bedzie rozwiazaniem uniwersalnym i na pvp i na pve. jezeli grasz na wyzszych ratach to skladaj 2 bronie i jedziesz. kazdy ma swoje zdanie, zobacz co Tobie lepiej pasuje :)


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2180 dnia: Lipiec 01, 2012, 06:10:49 pm »
Napisałem wyżej co sądzę o health+haste cert.
Btw "uniwersalny tyrant" to taki, którego kładłem gladem na kilka skilli w IC secie z dualami dyna 100 fire. Niestety coś takiego się nie sprawdza. Wybierasz albo oly, albo open pvp. Dodatkowo focus przecież też da radę na oly, natomiast health na open nie da. Nie trzeba zatem koniecznie 2 broni, starczy jedna z focusem :) .
Btw broń z health na pve...  :oops:
Ja noszę tylko 1 fisty z focu. Na oly health nie jest specjalnie konieczny, bo przecież i tak nie zregenerujesz sobie HP do fulla zakładając fisty. A musisz je w boksie startowym zdjąć, żeby założyć staffy z mentalem,focu itd. Można niby się bawić w doom set i jakoś uchronić to hp tak, żeby z fistami health była stanowcza różnica, ale to nie jest takie niezbędne. W health chodzi generalnie o to, żeby wystartować w miarę znośnie na zaelocie+bisonie(low/mid rate), ale w tej sytuacji focus też nie będzie zawadzał.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2012, 06:19:40 pm wysłana przez GladiuszC »
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

  • http://l2world.org/
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2181 dnia: Lipiec 01, 2012, 08:36:27 pm »
widzę że opinie bardzo podzielone, jeśli jeszcze coś mogę podpowiedzieć to już praktycznie złożone mam Vesper Noble Light Armor Set + Vesper Fighter i na tym sprzęcie będę działał, o Elegii nie myślę przynajmniej teraz. Przekonuje mnie coraz bardziej opcja z Focusem w Fistach, jak napisałem wcześniej Oly mnie nie interesuje. dalej tylko nie wiem jakie certy będą optymalne przy tym Focusie w SA.


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2182 dnia: Lipiec 01, 2012, 09:16:57 pm »
zbieraj na VROPALa light set. Fisty z fokusem,
6x m def
Haste. Celka,  Spiryt/ud

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2183 dnia: Lipiec 01, 2012, 10:49:36 pm »
zbieraj na VROPALa light set. Fisty z fokusem,
6x m def
Haste. Celka,  Spiryt/ud
To jest light więc bardziej spirit imo. No chyba, że masz już tanka zrobionego.
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

  • http://l2world.org/
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2184 dnia: Lipiec 02, 2012, 01:43:09 am »
ok a wiec już jestem przekonany, dla jasności:
Chance Haste: +30% Atk. Spd. na 15 sekund,
Counter Spirit: Zwiększa M. Atk., Cast. Spd., P. Atk. i Atk. Spd. o 10% na 15 sekund,
Counter Barrier: Celestial shield na 5-7 sekund

SA: Focus

może ewentualnie jak by co to Celka<UD ? (+20% P.Def i M.Def na 15 sekund)


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2185 dnia: Lipiec 02, 2012, 08:53:38 am »
wole celke niz UD, ale to moja opinia

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2186 dnia: Lipiec 02, 2012, 04:40:42 pm »
Celka = NIC nie może Cię dotknąć przez 5 sek. Debuff, cancel, Half kill, cokolwiek. UD w twoim wypadku jest śmieszne, +20% dopiero widać na endgame z fullbuffem. Jeżeli nosisz light to p def będzie z tego marny, m def przydatny ale zawsze celka>ud.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2012, 04:45:21 pm wysłana przez GladiuszC »
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2187 dnia: Lipiec 02, 2012, 05:31:15 pm »
z doświadczenia wiem ze u mnie dawało ( przy secie vorpal +5,4 i biżu +5/6) ud dawało 200/300 p def/m def. Moim zdaniem dobry bopnus ale niewielki

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

  • http://l2world.org/
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2188 dnia: Lipiec 02, 2012, 07:46:15 pm »
ok, jeżeli SA:Focus to jakie z Dye przy Vesper Noble Light (set zmienia STR +1; CON -2; DEX +1), ?


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2189 dnia: Lipiec 02, 2012, 09:40:46 pm »
te same + 5 str +4 con - 9 dex

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

  • http://l2world.org/
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2190 dnia: Lipiec 02, 2012, 10:11:46 pm »
ok wielkie dzięki wszystkim, świetne forum, dowiedziałem się wszystkiego co chciałem a nawet i więcej, będę często tu zaglądał i jeszcze pisał w razie czego ,peace 4all


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2191 dnia: Lipiec 02, 2012, 10:16:17 pm »
z doświadczenia wiem ze u mnie dawało ( przy secie vorpal +5,4 i biżu +5/6) ud dawało 200/300 p def/m def. Moim zdaniem dobry bopnus ale niewielki
No ale porównujemy z celką ;) .
Tak sobie myślę... SA crit stun siada jakoś? Zastanawia mnie oly na zae+bison+light i fisty crit stun. Niby każdy hit ma 40% szansy na stunowanie, macie info jak wchodzi ten stun? Próbowaliście czegoś takiego?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2012, 10:42:56 pm wysłana przez GladiuszC »
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

  • http://l2world.org/
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2192 dnia: Lipiec 03, 2012, 04:46:08 pm »
SA crit stun + Necklace of Frintezza (Increases Stun attack chance by 15%) to chyba by dawało efekt ? :) Pytanie jeszcze do certifi, wole się dopytać niż coś zjebać, co z reszta (9) certami? Na servie mało magów więc m def chyba bedzie zbedny ?
Master Abilities: Focus(chyba się nie da podnieść lvl?) + P.Def 3lvl+Emergent Abilities: P.Def 5lvl  gra?


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

  • http://l2world.org/
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2193 dnia: Lipiec 03, 2012, 09:58:02 pm »
oj sory pomieszało mi się! zostaje 6 Emergent Ability skills = 6x P.def ?


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2194 dnia: Lipiec 03, 2012, 11:17:22 pm »
Zależy od ciebie. Ja wolę osobiście 6x p def+light armor żeby dawać radę gladkom na oly(na daggera trzeba niestety brać hvy :( ). Jeżeli nie lubisz magów to 6x m def.
Master focusa nie da się podnieść, jest 1 lvl tylko.
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 237

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2195 dnia: Listopad 01, 2012, 02:53:02 pm »
Jakie aug najlepsze dla tyrka? Kronika interlude.


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2196 dnia: Grudzień 23, 2012, 08:52:45 pm »
Kronika h5, gram wylacznie oly na mid ratach. Nie mam sposobu na pokonanie konika,kociarza,ola. Ci dwaj sumonerzy na starcie zdejmuja haste i ww do tego 70% transfer paina troche boli. W wiekszosci przypadkow daje sie jakos przebic dobrym kombosem skili, lecz i to nie zawsze dziala, jakies wskazowki? Druga klasa z ktora nie jest kolorowo to mocarny OL z pdefem 2k+ idebufami siadajacymi za 2-3 razem.. brakuje mi pomyslow. Na oly mamy vespy+6
a.k.a Szakalaka

Bot coder!


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2197 dnia: Grudzień 24, 2012, 08:42:41 pm »
kulka, kulka, rabbit, run ?
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2198 dnia: Grudzień 25, 2012, 01:01:49 pm »
CHyba sobie jaja robisz


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

  • matka ziemia
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2199 dnia: Sierpień 09, 2013, 02:03:26 pm »
siemanko , mam pytanie odnośnie Tyranta na kronice H5 [raty x30] , otóż jaki armor składać? Wiem , że Tyr ma passywa na light , ale spotykam sie z sytuacjami gdzie widze Tyranta w Moirai Hv a no i też w Vesper Noble HV , proszę o pomoc . Jaki armor dla tyranta wybrać [nie mówmy na razie o vorpalu/elegi] . Help!