Witaj
Gość

Wątek: Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)  (Przeczytany 263466 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1150 dnia: Wrzesień 17, 2011, 08:45:17 pm »
Slyszalem ze na tym serwie L2Ranger i caly inny syf dziala. To prawda ??

nie

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1151 dnia: Wrzesień 17, 2011, 08:48:38 pm »
Kumpel spotkal sie tam z sytuacja. Stargetowal bisha i cale pt od razu auto focus na niego...
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1152 dnia: Wrzesień 17, 2011, 09:20:55 pm »
Kumpel spotkal sie tam z sytuacja. Stargetowal bisha i cale pt od razu auto focus na niego...

Aha i ? ...

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1153 dnia: Wrzesień 17, 2011, 09:24:42 pm »
Może twój kumpel po prostu miał nie farta i poszła komenda Assist me on that naab ----------->>> "Nick twojego kolegi"


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1154 dnia: Wrzesień 17, 2011, 09:28:12 pm »
Cool story bro , obstawiam że 70% tego forum nigdy nie słyszało o insomnii , lf nie emo bish najlepiej 76 z 3rd prof pm kittyofvictory ,
Wiec to forum jest wyznacznikiem tego, czy byles/jestes factorem? Ja to zawsze uwazalem, ze takie lolpl fora sa o kant dupy... a zarejestrowalem sie bo slyszalem, ze typ o nicku Raziel daje niezly popis ;d
to ja tu jestem worst bd@over l2 servers
finally...
jest sobota i normalni ludzie dzisiaj sie bawia (pija) tak jak ja i jak czytam te twoje wytlumaczenia to z kumplami nie mozemy wytrzymac ze smiechu
ROTFL
nawet nie wiem kim jestes randomie a piszesz do mnie jakbysmy sie znali od lat, ogarnij morde
Factor z wratha :DDDDD


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1155 dnia: Wrzesień 17, 2011, 09:30:02 pm »
Może twój kumpel po prostu miał nie farta i poszła komenda Assist me on that naab ----------->>> "Nick twojego kolegi"

Jakis Ty mądry....
Przedstawiam sytuacje w ktorej zaraz po assist na Healera, kumpel dostaje salwe od calego party nawet nie zdazyl podbiec do Bisha tylko go stargetowal...
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1156 dnia: Wrzesień 17, 2011, 09:35:45 pm »
Może twój kumpel po prostu miał nie farta i poszła komenda Assist me on that naab ----------->>> "Nick twojego kolegi"

Jakis Ty mądry....
Przedstawiam sytuacje w ktorej zaraz po assist na Healera, kumpel dostaje salwe od calego party nawet nie zdazyl podbiec do Bisha tylko go stargetowal...

ty jestes niedorozwiniety czy tylko udajesz? chyba wiadome ze pierwszym targetem jest bish wiec nadupca go kazdy oO

//obraza użytkownika - 10%
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2011, 12:13:08 am wysłana przez Kamal »


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1157 dnia: Wrzesień 17, 2011, 09:51:01 pm »
Może twój kumpel po prostu miał nie farta i poszła komenda Assist me on that naab ----------->>> "Nick twojego kolegi"

Jakis Ty mądry....
Przedstawiam sytuacje w ktorej zaraz po assist na Healera, kumpel dostaje salwe od calego party nawet nie zdazyl podbiec do Bisha tylko go stargetowal...

ty jestes niedorozwiniety czy tylko udajesz? chyba wiadome ze pierwszym targetem jest bish wiec nadupca go kazdy oO

Niedorozwojem jestes tu Ty. Przeczytaj dokładnie co napisałem potem sie wypowiadaj bo nie wydaje mi się abym wspomniał, że bishem grał moj kolega...

//obraza usera - 10%
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2011, 12:19:26 am wysłana przez Kamal »
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 108

  • Pochwał: 0

  • Agita
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1158 dnia: Wrzesień 17, 2011, 10:01:06 pm »
wie ktoś jak mogę ściągnąć tego klienta h5 bo ze strony serwera dwa razy ściągałem i motyla noga. Przy rozpakowaniu zawsze wyskakuje błąd. Może wie ktoś jak temu zaradzić?
insomnia zaczyna grać ?

Insomnia to karta zamknięta, Byliśmy jednym z wiodących klanów na jednym z najlepszych prywatnych serwerów w historii l2. ( Nie mówię o plikach, ale o community abyssa, zresztą widać to po innych serwerach, na które poszły topowe klany praktycznie wszędzie rządzili). No i do tego Polskim (w jakichś 80%). Nie mamy zamiaru się rozdrabniać, bo już jesteśmy za starzy na l2. Czas leci ludzi pozakładali rodziny napłodzili dzieci itd. Szkoda marnować naszej historii. Zostawiliśmy naszą stronę, co by była pamiątka i tyle.


PS kagan nie kojarzę twojego Nicku  abyssa, grałeś tam?

Cool story bro , obstawiam że 70% tego forum nigdy nie słyszało o insomnii , lf nie emo bish najlepiej 76 z 3rd prof pm kittyofvictory ,

Felkowo jak zwykle musi miec zawsze racje ....












... NOT
Lionna official - Amoniac: WC/Necro {noble / 1xhero} - Gorillaz
Wrath 12x - Roz.qr.wiator - WC/SH {noble / 9xhero} - Sentinels/NeoMoon/LIquid
L2Reloaded 15x - Primeval - WC/SH {noble / 2x hero} - AnimalCruelty
Best times ever!


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1159 dnia: Wrzesień 17, 2011, 10:01:26 pm »
Może twój kumpel po prostu miał nie farta i poszła komenda Assist me on that naab ----------->>> "Nick twojego kolegi"

Jakis Ty mądry....
Przedstawiam sytuacje w ktorej zaraz po assist na Healera, kumpel dostaje salwe od calego party nawet nie zdazyl podbiec do Bisha tylko go stargetowal...

ty jestes niedorozwiniety czy tylko udajesz? chyba wiadome ze pierwszym targetem jest bish wiec nadupca go kazdy oO

Niedorozwojem jestes tu Ty. Przeczytaj dokładnie co napisałem potem sie wypowiadaj bo nie wydaje mi się abym wspomniał, że bishem grał moj kolega...
To tylko gringos, nie przejmuj sie, co nie zmienia faktu, ze co z tego, ze twojego kolege stargetowalo cale pt.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1160 dnia: Wrzesień 17, 2011, 10:07:21 pm »
fajnie sie to wszytko czyta xD
asd


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1161 dnia: Wrzesień 17, 2011, 10:20:02 pm »
wie ktoś jak mogę ściągnąć tego klienta h5 bo ze strony serwera dwa razy ściągałem i motyla noga. Przy rozpakowaniu zawsze wyskakuje błąd. Może wie ktoś jak temu zaradzić?
insomnia zaczyna grać ?

Insomnia to karta zamknięta, Byliśmy jednym z wiodących klanów na jednym z najlepszych prywatnych serwerów w historii l2. ( Nie mówię o plikach, ale o community abyssa, zresztą widać to po innych serwerach, na które poszły topowe klany praktycznie wszędzie rządzili). No i do tego Polskim (w jakichś 80%). Nie mamy zamiaru się rozdrabniać, bo już jesteśmy za starzy na l2. Czas leci ludzi pozakładali rodziny napłodzili dzieci itd. Szkoda marnować naszej historii. Zostawiliśmy naszą stronę, co by była pamiątka i tyle.


PS kagan nie kojarzę twojego Nicku  abyssa, grałeś tam?

Cool story bro , obstawiam że 70% tego forum nigdy nie słyszało o insomnii , lf nie emo bish najlepiej 76 z 3rd prof pm kittyofvictory ,

Felkowo jak zwykle musi miec zawsze racje ....












... NOT

Jeśli to miała być próba flame czy coś to <ziew> , co do insomnii to nie pamiętam by ten ten clan wybił się gdzies poza abyssem na którym i tak polaków nie było wiele więc bycie dobrym na jednym serwie nie oznacza że jesteście factor clanem.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 297

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1162 dnia: Wrzesień 17, 2011, 10:54:36 pm »
jeszcze nie zauwazyliscie tego ze w tej grze liczy sie tylko nolife a skill w malej mieze ? :oops:
http://www.own3d.tv/video/34485/This_is_ET

Mass PvP to tu zadne, na varce czy kolo goddard malo ludzi nie wiem gdzie te 2k... Chyba ze jest jakis battle ground o ktorym nie wiem.
prawie 8 lvl HB a ty szukasz pvp na varce czy kolo goddard


okej



HoN < LoL


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1163 dnia: Wrzesień 18, 2011, 12:45:06 am »
jeszcze nie zauwazyliscie tego ze w tej grze liczy sie tylko nolife a skill w malej mieze ? :oops:

No life się liczy, jak się co kilka miesięcy zmienai serwer i  trzeba wszystko farmić ponownie ; )

Ofc no offence i nei chcę żadnej dramy o privach itd. Tylko fakt stwierdzam ^^
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1164 dnia: Wrzesień 18, 2011, 01:11:35 am »
Słyszałem że Lejlow próbowało podbić forest of the dead ale polegli tam na mobkach

źle słyszałeś


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1165 dnia: Wrzesień 18, 2011, 01:21:23 am »
słyszelismy to juz 10000000000 razy od ciebie, kiedy sobie w koncu dasz spokój i zrozumiesz ze niektorzy maja inne podejscie do L2 niz Ty?
byłem 100% pewien ze w tym temacie pojawi sie wypowiedz Alariona na temat privów i sie nie pomyliłem,
czujesz sie lepszy i upowazniony do oceniania graczy priva bo siedzisz na ruoffie, na ktorym zresztą KAZDY ma mozliwosc gry? jedynie twój sposób postrzegania L2 jest prawidłowy? a jednak ludzie wybierają priva, niektórzy wolą co pół roku/rok mierzyc sie z kims innym niz od c4 siedziec na jednym nudnym serwie i ciagle ogladac te same nicki/wartagi, to taki przykład pierwszy z brzegu, poza tym jest jeszcze wiele innych aspektów ale to temat rzeka, poprostu to płakanie do graczy priva zaczyna robić sie juz nudne i irytujące..

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1166 dnia: Wrzesień 18, 2011, 01:28:45 am »
słyszelismy to juz 10000000000 razy od ciebie, kiedy sobie w koncu dasz spokój i zrozumiesz ze niektorzy maja inne podejscie do L2 niz Ty?
byłem 100% pewien ze w tym temacie pojawi sie wypowiedz Alariona na temat privów i sie nie pomyliłem,
czujesz sie lepszy i upowazniony do oceniania graczy priva bo siedzisz na ruoffie, na ktorym zresztą KAZDY ma mozliwosc gry? jedynie twój sposób postrzegania L2 jest prawidłowy? a jednak ludzie wybierają priva, niektórzy wolą co pół roku/rok mierzyc sie z kims innym niz od c4 siedziec na jednym nudnym serwie i ciagle ogladac te same nicki/wartagi, to taki przykład pierwszy z brzegu, poza tym jest jeszcze wiele innych aspektów ale to temat rzeka, poprostu to płakanie do graczy priva zaczyna robić sie juz nudne i irytujące..


Po pierwsze naucz się pisać ,po drugie skąd wiesz ,że na ru offie jest nudno bo co ? ktoś coś fajnego napisał na temat servera o którym niczego nie wiesz ? :oops:,proszę oszczędź ludziom tego i nie wypisuj głupot ,bo widzę już od dłuższego czasu ,że ładnie failujesz ,reasumując self own . Wypisujesz  o rzeczach o których nie masz pojęcia  :beksa: ,poza tym forum jest od tego żeby móc wyrazić swoje odczucia więc nie wzbraniaj nikomu wypisywać tego co chce napisać .Czekam na posta ,najlepiej umieść screena twoich osiągnięć na ru offie plx plx
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2011, 01:30:53 am wysłana przez bleble12 »
nope


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1167 dnia: Wrzesień 18, 2011, 01:39:11 am »
słyszelismy to juz 10000000000 razy od ciebie, kiedy sobie w koncu dasz spokój i zrozumiesz ze niektorzy maja inne podejscie do L2 niz Ty?
byłem 100% pewien ze w tym temacie pojawi sie wypowiedz Alariona na temat privów i sie nie pomyliłem,
czujesz sie lepszy i upowazniony do oceniania graczy priva bo siedzisz na ruoffie, na ktorym zresztą KAZDY ma mozliwosc gry? jedynie twój sposób postrzegania L2 jest prawidłowy? a jednak ludzie wybierają priva, niektórzy wolą co pół roku/rok mierzyc sie z kims innym niz od c4 siedziec na jednym nudnym serwie i ciagle ogladac te same nicki/wartagi, to taki przykład pierwszy z brzegu, poza tym jest jeszcze wiele innych aspektów ale to temat rzeka, poprostu to płakanie do graczy priva zaczyna robić sie juz nudne i irytujące..



Po pierwsze naucz się pisać ,po drugie skąd wiesz ,że na ru offie jest nudno bo co ? ktoś coś fajnego napisał na temat servera o którym niczego nie wiesz ? :oops:,proszę oszczędź ludziom tego i nie wypisuj głupot ,bo widzę już od dłuższego czasu ,że ładnie failujesz ,reasumując self own . Wypisujesz  o rzeczach o których nie masz pojęcia  :beksa: ,poza tym forum jest od tego żeby móc wyrazić swoje odczucia więc nie wzbraniaj nikomu wypisywać tego co chce napisać .Czekam na posta ,najlepiej umieść screena twoich osiągnięć na ru offie plx plx
Po pierwsze, uczysz kogos pisac, samemu tego nie potrafiac. Po drugie, ty juz sie w tym temacie sfailowales, widac lubisz robic to kilkukrotnie. On przeciez nic nie pisal o ruoffie, tylko zaznaczyl, ze to, iz grasz na ruoffie nie oznacza ze gracz ruoffa > gracz priva? Wiec nauka czytania ze zrozumieniem neks tajm, dz. Po trzecie, co do tego maja kurde osiagniecia z RuOffa?

ON TYLKO NAPISAL, ZE DLA JEDNYCH LEPIEJ JEST GRAC NA JEDNYM SERWERZE WALCZAC Z CIAGLE Z TYMI SAMYMI PRZEZ PARE LAT, A DLA DRUGICH CIAGLE ZACZYNANIE OD NOWA Z KIMS INNYM.

I tak, tez czekalem az Alarion cos walnie z offem. : D

Reasumujac, skoro tak bardzo chcesz reasumowac - KOLES OGARNIJ SIE, BADZ NIE PISZ.

 :oops: :afro: :bump: :noob: :o :? 8)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2011, 01:45:56 am wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1168 dnia: Wrzesień 18, 2011, 01:45:05 am »
to nie jest płakanie, tylko odpowiedź na wasz płacz, że trzeba być niewiadomo jakim no lifem. skoro się wybiera taki styl gry (zmiana serwera co kilka miechów) to trzeba farmić więcej niż grając na 1 serwerze, logiczne, prawda?

Także zastanów się, kto tu pieprzy głupoty : )


I rozumiem, że czekałeś na mojego posta przez +40 stron? Aż tak bardzo tęskniłeś : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1169 dnia: Wrzesień 18, 2011, 01:49:53 am »
to nie jest płakanie, tylko odpowiedź na wasz płacz, że trzeba być niewiadomo jakim no lifem. skoro się wybiera taki styl gry (zmiana serwera co kilka miechów) to trzeba farmić więcej niż grając na 1 serwerze, logiczne, prawda?

Także zastanów się, kto tu pieprzy głupoty : )


I rozumiem, że czekałeś na mojego posta przez +40 stron? Aż tak bardzo tęskniłeś : D
Co to ma do rzeczy, przeciez na nowym Van Holterze tez tak bylo, nie wazne czy to priv czy off i tak liczy sie nolife, to, ze Wy po roku gry mozecie dolaczyc do grona ruskow i cos znaczyc na serwerze, nie oznacza, ze tutaj ludzie nie beda siedzieli dluzej by dogonic czolowke. :P

Ale dobra, inaczej. JEZELI CHCECIE COS ZNACZYC NA SERWERZE I NIE NOLIFIC, GO LANCER, TAM NA STO PROCENT DOGONICIE CZOLOWKE, TYLKO UWAGA, ZA PARE MIECHOW WIPE TOTALNE, WIEC  TAM PRAWDOPODOBNIE ZA TE PARE MIECHOW ROWNIEZ BEDZIE WYSCIG SZCZUROW. :<

Ciekawi mnie czy mi usunie jakis mod te posty, skoro niczym sie nie roznia od Alariona badz innych, albo inaczej, ciekawe czy zatwierdza do jutra. :D
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1170 dnia: Wrzesień 18, 2011, 01:54:51 am »
a ja lubie kolor niebieski.

//minus za głupi post
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2011, 04:52:39 pm wysłana przez Kamal »


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1171 dnia: Wrzesień 18, 2011, 01:59:30 am »
bo widzę już od dłuższego czasu ,że ładnie failujesz ,reasumując self own

przewin pare stron do tyłu, bo juz chyba zapomniałes jak zostałeś wyśmiany w tym temacie.
btw, naucz sie pisać

to nie jest płakanie, tylko odpowiedź na wasz płacz, że trzeba być niewiadomo jakim no lifem. skoro się wybiera taki styl gry (zmiana serwera co kilka miechów) to trzeba farmić więcej niż grając na 1 serwerze, logiczne, prawda?

Także zastanów się, kto tu pieprzy głupoty : )


I rozumiem, że czekałeś na mojego posta przez +40 stron? Aż tak bardzo tęskniłeś : D

nie musiałem czekac na twojego posta 40 stron, wystarczy przeglądać aktywne tematy raz na jakis czas i praktycznie w kazdym dotyczącym popularnego priv serva można znaleźć twoje jeczenie jacy to gracze privów są be..
poza tym widze do Ciebie nic nie dociera, ja pisze o jednym, a ty odwracasz kota ogonem i piszesz mi tu o farmieniu i pieprzeniu glupot.

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1172 dnia: Wrzesień 18, 2011, 02:02:41 am »
Alarion ma przeciez racje, ale jezeli ktos tak lubi tak grac no to prosze bardzo. A co do tego nolife, prawie wszystkie consty na ruoffie graja po 3 max 4 h a tutaj od 18-24 bardzo duzo ;) juz nie mowiac o tym co sie dzieje na poczatku serwera online 24/7 ;)

Ale jak pisałem wczesniej co kto lubi )


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1173 dnia: Wrzesień 18, 2011, 02:06:45 am »
bo widzę już od dłuższego czasu ,że ładnie failujesz ,reasumując self own

przewin pare stron do tyłu, bo juz chyba zapomniałes jak zostałeś wyśmiany w tym temacie.
btw, naucz sie pisać

to nie jest płakanie, tylko odpowiedź na wasz płacz, że trzeba być niewiadomo jakim no lifem. skoro się wybiera taki styl gry (zmiana serwera co kilka miechów) to trzeba farmić więcej niż grając na 1 serwerze, logiczne, prawda?

Także zastanów się, kto tu pieprzy głupoty : )


I rozumiem, że czekałeś na mojego posta przez +40 stron? Aż tak bardzo tęskniłeś : D

nie musiałem czekac na twojego posta 40 stron, wystarczy przeglądać aktywne tematy raz na jakis czas i praktycznie w kazdym dotyczącym popularnego priv serva można znaleźć twoje jeczenie jacy to gracze privów są be..
poza tym widze do Ciebie nic nie dociera, ja pisze o jednym, a ty odwracasz kota ogonem i piszesz mi tu o farmieniu i pieprzeniu glupot.

Wyśmiany ,to ty zostałeś jak czytałem twoje maziaki na temat ru off pilkoów na ws ,koleżko nawet nie dałeś mi dowodu na twoje rzekome pliki wiec przestań z siebie robić.... .Jesteś typowym ignorantem do którego nie dociera zdanie ludzi ,którzy po części wiedzą o czym piszą więc nadal  żyj na swoim serverze na którym doświadczysz grania na offowych plikach  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
nope


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1174 dnia: Wrzesień 18, 2011, 02:16:36 am »
Nervoson tu nie chodzi o to kto ma racje, to jest głupia dyskusja typu- ja lubie żelki haribo, nie znosze natomiast smaku landrynek a Ty na odwrót, o Boże jaki jestes daremny i żałosny, jak mozesz woleć landrynki w porównaniu do haribo!? :o

Wyśmiany ,to ty zostałeś jak czytałem twoje maziaki na temat ru off pilkoów na ws ,koleżko nawet nie dałeś mi dowodu na twoje rzekome pliki wiec przestań z siebie robić....   

zostałem wyśmiany.. przez Ciebie? oj oj powinienem sie przejąc?, 2 strony ludzie z ciebie targali ale widze że sobie cos ubzdurałes,
po 2 juz ci pisałem, tu nikt nie ma watpliwosci co do plików a twoje dziecinne prowokacje z l2j poprostu nie przeszły, żądasz ode mnie dowodu? ja nie mam problemu z wiarygodnościa serwera, to ty próbujesz wmówic ze nie ma tu l2off, a to oznacza ze Ty powinieneś to udowodnić i co? 0 dowodów tylko marne pieprzenie i puste prowokacje, poza tym:
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
ładny rage dzieciaku, a teraz pakuj ksiązki do szkoły
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2011, 02:28:58 am wysłana przez Prokrastynator »

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi