Witaj
Gość

Wątek: Pytanie odnosnie q na 1 profe  (Przeczytany 2033 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Pytanie odnosnie q na 1 profe
« dnia: Maj 14, 2011, 06:07:50 pm »
Witam ,mam pytanie odnosnie q na 1 profke u SPS'a , kieruje sie opisem z tej strony  http://lineage2-info.pl/l2/First%20prof/Elven/Mystic/Elven%20Wizard/ElvenWizard.htm ,ale juz na samym poczatku q, albo cos jest nietak ,albo ja cos zle robie, chodzi o to ze gadam z Rosella ,a zaraz po niej mam isc zagadac do Greenis ,ale wlasnie nie moge z nim pogadac ;/  nie wiem czy w H5 cos sie pozmienialo z tymi questami czy jak ,wiec prosze o jakas pomoc :) z gory dzieki
d(*.*)b


Odp: Pytanie odnosnie q na 1 profe
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2011, 06:15:17 pm »
A nie masz strzałki z Q gdzie masz się udać?
Jeśli nie, otwórz mapę, wybierz Поиск i zobacz gdzie skieruje Cię mapa.

Ja na rusku tylko w taki sposób robiłem Q, bez korzystania z opisów.


  • Banned
  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie odnosnie q na 1 profe
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 14, 2011, 06:29:55 pm »
nie mam strzalki , a z tym Поиск to chodzi ci o Tracking->Quest ? jezeli tak to tez mnie mapa nie kieruje nigdzie
d(*.*)b


Odp: Pytanie odnosnie q na 1 profe
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2011, 07:04:46 pm »
A lvl masz?


  • Banned
  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie odnosnie q na 1 profe
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 14, 2011, 07:18:20 pm »
20
d(*.*)b


  • Wiadomości: 179

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie odnosnie q na 1 profe
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 14, 2011, 07:33:03 pm »
moze masz jakis quest item na ktorym ci pisze co masz zrobic/wydropic?
Lancer: Gildus Cardi81 - retired
VH:  Cardi -> Aeore Healer - retired
Innova EU off: bored :P
Cardi 4evah


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 1

Odp: Pytanie odnosnie q na 1 profe
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 14, 2011, 09:05:49 pm »
Robiłem tego q na VH w piątek i wszystko działało gadasz z rosella i wybierasz 1 opcje , potem i idziesz do grenis i każe ci zabijać te pająki.
Może gadasz nie z ty npc ? 


  • Wiadomości: 179

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie odnosnie q na 1 profe
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 15, 2011, 07:25:59 am »
moze wziales zly quest ^^zobacz sobie czy jest w zakladce tych "transferowych" ew daj passy to ci zrobie q jesli nic nie skutkuje
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2011, 07:31:51 am wysłana przez Gildus »
Lancer: Gildus Cardi81 - retired
VH:  Cardi -> Aeore Healer - retired
Innova EU off: bored :P
Cardi 4evah


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Zasady zobowiązują
Odp: Pytanie odnosnie q na 1 profe
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 15, 2011, 09:39:27 am »
Witam ,mam pytanie odnosnie q na 1 profke u SPS'a , kieruje sie opisem z tej strony  http://lineage2-info.pl/l2/First%20prof/Elven/Mystic/Elven%20Wizard/ElvenWizard.htm ,ale juz na samym poczatku q, albo cos jest nietak ,albo ja cos zle robie, chodzi o to ze gadam z Rosella ,a zaraz po niej mam isc zagadac do Greenis ,ale wlasnie nie moge z nim pogadac ;/  nie wiem czy w H5 cos sie pozmienialo z tymi questami czy jak ,wiec prosze o jakas pomoc :) z gory dzieki

Rób jak w opisie. Po rozmowie z Greenis idź zabijać mobki. Opis w książce zadań postaci nie aktualizuje się po rozmowie z tym NPC i brak również informacji na mapie. Robiłem tego questa i działa na 100%. Pozdrawiam


  • Banned
  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie odnosnie q na 1 profe
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 15, 2011, 12:56:50 pm »
Witam ,mam pytanie odnosnie q na 1 profke u SPS'a , kieruje sie opisem z tej strony  http://lineage2-info.pl/l2/First%20prof/Elven/Mystic/Elven%20Wizard/ElvenWizard.htm ,ale juz na samym poczatku q, albo cos jest nietak ,albo ja cos zle robie, chodzi o to ze gadam z Rosella ,a zaraz po niej mam isc zagadac do Greenis ,ale wlasnie nie moge z nim pogadac ;/  nie wiem czy w H5 cos sie pozmienialo z tymi questami czy jak ,wiec prosze o jakas pomoc :) z gory dzieki

Rób jak w opisie. Po rozmowie z Greenis idź zabijać mobki. Opis w książce zadań postaci nie aktualizuje się po rozmowie z tym NPC i brak również informacji na mapie. Robiłem tego questa i działa na 100%. Pozdrawiam

Wlasnie o to chodzi ze ja z Greenis nie moge porozmawiac , to mam ten wątek pominąć ? i isc pajaki zabijac ? zrobilem taka i nic mi nie lecialo zaden QI
d(*.*)b


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie odnosnie q na 1 profe
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 15, 2011, 01:00:15 pm »
skoro nie mozesz z nia pogadac to nie zrobiles czegos wczesniej albo zrobiles to zle
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Banned
  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie odnosnie q na 1 profe
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 15, 2011, 01:07:39 pm »
Gildus wyslalem ci pasy na PW jak mozesz to zrob tego q, z gory dzieki
d(*.*)b


  • Wiadomości: 179

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie odnosnie q na 1 profe
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 15, 2011, 04:01:51 pm »
trzeba bylo zagadac jeszcze raz z ta co daje questa i wszystko odblokowane. Pogadalem z ta magister i dala jakis q, reszte sobie dokoncz sam bo niemam chwiliwo czasu :)
Lancer: Gildus Cardi81 - retired
VH:  Cardi -> Aeore Healer - retired
Innova EU off: bored :P
Cardi 4evah