Witaj
Gość

Wątek: Aeore Healer  (Przeczytany 131852 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #100 dnia: Grudzień 05, 2011, 08:57:41 am »
Jak w sumie spisują się te nowe nuki healera w kontekście oly? Możemy uznać że skończyła się era szukania nuke agu w broni?

Po przebudzeniu dostaje się jakiś weapon zawierający umiejętności klasy z której się przebudzamy. Do czego on służy?

Dmg średnio ~3k.

cd. staffa - sam próbuję to rozkmninić, ja nie widzę żadnej różnicy z czy bez :D


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #101 dnia: Grudzień 05, 2011, 09:38:52 am »
Brakuje mi spalania many, ale ten backfire jeszcze pozostaje. Fajnie, że podczas leczenia, jeśli jest full HP, to heal wchodzi dalej i uzupełnia CP (tak, wiem, że tak jest napisane na skilla, ale to fajne). Chyba w miejsca gdzie miałam wcześniej mana burna wsadzę odepchnięcie. Ratuje tyłek ;p


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #102 dnia: Grudzień 05, 2011, 10:14:23 am »
hmmm a kogo lepiej wziąć SE czy EE jako drugiego healera?

EE zostaje  eva blessing po przebudzeniua co ma SE czego nie mają inni? stygmę?


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #103 dnia: Grudzień 05, 2011, 10:26:00 am »
Przed przebudzeniem. Po nie ma.


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #104 dnia: Grudzień 05, 2011, 10:33:36 am »
hmmm a kogo lepiej wziąć SE czy EE jako drugiego healera?

EE zostaje  eva blessing po przebudzeniua co ma SE czego nie mają inni? stygmę?

Stigma jest kasowana, BoE pewnie też. Healerzy po przemianie mają to:



Reuse 10 min.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #105 dnia: Grudzień 05, 2011, 10:44:40 am »
czyli po przebudzeniu jedyny skill ktory nie jest kasowany i ktory warto zostawic to mass ress kardynala? se i ee nic nie maja takiego?


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #106 dnia: Grudzień 05, 2011, 11:03:40 am »
Wszystkie skille sa kasowane, albo raczej zamieniane. Po prostu nie musisz tego robic w przypadku mass ressa u bisha, lecz nie wiem czy to jest oplacalne.


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 1

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #107 dnia: Grudzień 05, 2011, 11:16:19 am »
Wszystkie skille sa kasowane, albo raczej zamieniane. Po prostu nie musisz tego robic w przypadku mass ressa u bisha, lecz nie wiem czy to jest oplacalne.

Myślę że warto trzymać mass ressa.
2 minuty reuse na MASS RESS CALEGO KLANU, a na 87 jest group ress 10min reuse na cale party tylko.
Co do drugiego healera, myślę że SE bedzie lepszy ze wzgledu na rasowy skill, nie mozna stargetować go przez 5s i zdejmuje debuffy.
CPU: AMD Athlon II X4 640 3,0GHz  GPU: ASUS EAH6850 DirectCU  SSD: OCZ AGILITY 3 60GB
MOBO: MSI 770-G45 HDD: Samsung F3 HD502HJ  RAM:Kingston 2x2GB 1333MHz CL9 PSU: OCZ StealthXStream2 600W
Microsoft SideWinder X4 :: Razer DeathAdder :: Philips SHP2000


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #108 dnia: Grudzień 05, 2011, 11:20:49 am »
"...a na 87 jest group ress..."

89
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #109 dnia: Grudzień 05, 2011, 01:39:26 pm »
Mam nadzieję, że te rezy w prxyszlych update'ach poprawią. bo to co teraz, to ewidentne niedopatrzenie ze strony twórców gry.

Poza tym IMO (pomijając land rate) trance z błyskawicznym reuse > mass sleep który wejdzie albo nie. Brak możliwości spamowania sleepa boli.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #110 dnia: Grudzień 05, 2011, 01:42:17 pm »
Sleep nie jest już tak przydatny - transmutacje enchantera są o wiele lepsze (mowa oczywiście o 7v7).


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #111 dnia: Grudzień 05, 2011, 02:01:12 pm »
Sleep nie jest już tak przydatny - transmutacje enchantera są o wiele lepsze (mowa oczywiście o 7v7).

No, ja mówiłem o pve ;P No i na oly też raczej enchanter nie pomoże^^


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #112 dnia: Grudzień 05, 2011, 04:17:58 pm »
Wszystkie skille sa kasowane, albo raczej zamieniane. Po prostu nie musisz tego robic w przypadku mass ressa u bisha, lecz nie wiem czy to jest oplacalne.

Myślę że warto trzymać mass ressa.
2 minuty reuse na MASS RESS CALEGO KLANU, a na 87 jest group ress 10min reuse na cale party tylko.
Co do drugiego healera, myślę że SE bedzie lepszy ze wzgledu na rasowy skill, nie mozna stargetować go przez 5s i zdejmuje debuffy.

IMHO pogadajcie sobie na gadu, bo temat mass resa był poruszany wiele razy i aż wkurwia jak się czyta to po raz 432351235235234523, sami rozumiecie? 1. post i mój ze skillami Aeore Healera chyba mówi dokładnie wszystko?  :o
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #113 dnia: Grudzień 05, 2011, 04:28:24 pm »
Wszystkie skille sa kasowane, albo raczej zamieniane. Po prostu nie musisz tego robic w przypadku mass ressa u bisha, lecz nie wiem czy to jest oplacalne.

to co warto zostawic to:

light armor master (stary daje +95%cast, czyli z light armor masz 1999cast na selff bufach bez broni, czyli możesz nosic bron z HP, albo duale S dajce hp/mp/cp.)

resurection (ma szybszy reuse niż nowy, zostawiasz jedynie jeżeli poważnie myślisz o pvp)

mass resurection ( resuje caly klan i ma reuse ponizej 3min, nowy ma 10min i resuje jeudynie party)

Na aero healer nadają się wszystkie klasy (jeżeli posiadasz stone of destiny) oprócz SE/EE(tylko jeżeli poważnie myślisz o pvp). SE/EE po przebudzeniu jest pozbawiony mass res
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2011, 04:31:13 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #114 dnia: Grudzień 05, 2011, 04:32:10 pm »
Czy ja  zaczynam temat mass ressa? To byl  przyklad, że nie trzeba wykupywać nowychskilli  gdy stare sa bardziej przydatne dla jakiejs osoby... No ale lepiej okazac sie haterem i jechac po kims ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #115 dnia: Grudzień 05, 2011, 04:39:24 pm »
Czy ja  zaczynam temat mass ressa? To byl  przyklad, że nie trzeba wykupywać nowychskilli  gdy stare sa bardziej przydatne dla jakiejs osoby... No ale lepiej okazac sie haterem i jechac po kims ;)

ja tu nikogo nie hatuje, tylko denerwujące jest kiedy osoba które gra xxx czasu healerem pisze totalne głupoty o tej postaci po 85.

Po prostu wyjaśniłem fero323 jasno co powinien zostawić jeżeli che się postacią bawić na poważnie w pvp.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2011, 04:41:18 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #116 dnia: Grudzień 05, 2011, 04:45:17 pm »
light armor master (stary daje +95%cast, czyli z light armor masz 1999cast na selff bufach bez broni, czyli możesz nosic bron z HP, albo duale S dajce hp/mp/cp.)

Czy aby na pewno to jeszcze działa?


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #117 dnia: Grudzień 05, 2011, 04:47:44 pm »
light armor master (stary daje +95%cast, czyli z light armor masz 1999cast na selff bufach bez broni, czyli możesz nosic bron z HP, albo duale S dajce hp/mp/cp.)

Czy aby na pewno to jeszcze działa?

NA nscoft serwerach tak, na inova prawdopodobnie także, dopiero parę dni temu to naprawili na koreańskich serwerach.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #118 dnia: Grudzień 05, 2011, 05:01:21 pm »
ja zdaje sobie sprawę jaką wagę ma stary mass ress, znam skille cardiego, pytałem bardziej o ee/se i ich ewentualne bonusy,

i nie zgadzam się że brak mass ressa skreśla całkowicie se/ee w mass pvp,

po1. w klanie będzie przynajmniej 6-7 kardynałów jak nie więcej i każdy może użyć mass ressa
po2. zbyt nadużywany mass ress może irytować ludzi bo traca przy nim sporo expa
po3. przydatność EE w PVP jest moim zdaniem spora chociażby z powodu szybkiego casta, a ten jest moim zdaniem ważny w pvp
po4. w przypadku 7 vs 7 też nie sądzę żeby ten ress był konieczny, ponieważ przy 2 healerach a taki build ma moje CP, dwa nowe mass ressy w zupełności wystarczą, jakoś na testach na 85(w becie po przebudzeniu) te pvp walki trwają dość krótko by trzeba było uzyć więcej niż 2 mass ressów


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #119 dnia: Grudzień 05, 2011, 05:04:57 pm »
Cytuj
te pvp walki trwają dość krótko by trzeba było uzyć więcej niż 2 mass ressów
:D
PvP na 90+ potrafi trwać 10min+

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #120 dnia: Grudzień 05, 2011, 06:03:01 pm »
ok, ja widzę grę z poziomu 85 tylko, ale naprawdę nie szkoda expa na używanie często starego mass ressa na 90+?


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #121 dnia: Grudzień 05, 2011, 06:37:39 pm »
To co wbijesz w 2h zejdzie ci w jedno PvP.


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #122 dnia: Grudzień 05, 2011, 06:39:58 pm »
A jaki problem mieć w pt ee i bishopa. EE na nowym rezie bishop na starym xD
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #123 dnia: Grudzień 05, 2011, 06:40:35 pm »
To co wbijesz w 2h zejdzie ci w jedno PvP.

Wyjścia są 2:

Męczyć się znacznie dłużej ze starym resem (mass res i tak bym zostawił stary, bo to duży boost nie tylko dla party ale i klanu), albo jechać na tonie b resów, które u Zojki pewnie są grosze warte z masy różnych eventów. ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 179

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #124 dnia: Grudzień 05, 2011, 06:55:10 pm »
W end game - stary rez >>> nowy rez. W L2 sie zawsze celowalo w cos co w endgame bedzie dobre right? ;p A ze zejdzie troche wiecej czasu zeby tam dobic, coz trzeba spiac poslady i wytrzec lzy po kolejnym zgonie ^^
Lancer: Gildus Cardi81 - retired
VH:  Cardi -> Aeore Healer - retired
Innova EU off: bored :P
Cardi 4evah