Witaj
Gość

Wątek: Nowy w L2  (Przeczytany 2397 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Nowy w L2
« dnia: Czerwiec 25, 2011, 02:57:14 pm »
Witam
Właśnie zaczynam swoja przygodę z l2 i szczerze mówiąc trochę nie ogarniam tego wielkiego świata. Czy ktoś z tego forum grający na europejskim serwerze mógłby mi pomóc ? Nie interesują mnie przedmioty ani kasa, jedynie chciałbym poznać kilku rodaków z którymi mógłbym zacząć grać. (chętnie korzystam z mumble, ventrilo, tsa itp).

Zapomniałem dodać mój nick w grze taki jak na forum.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2011, 03:56:28 pm wysłana przez Dragosani »


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Nowy w L2
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 25, 2011, 07:17:38 pm »
Witam
Właśnie zaczynam swoja przygodę z l2 i szczerze mówiąc trochę nie ogarniam tego wielkiego świata. Czy ktoś z tego forum grający na europejskim serwerze mógłby mi pomóc ? Nie interesują mnie przedmioty ani kasa, jedynie chciałbym poznać kilku rodaków z którymi mógłbym zacząć grać. (chętnie korzystam z mumble, ventrilo, tsa itp).

Zapomniałem dodać mój nick w grze taki jak na forum.

1) Idź na NAIĘ
2) Zrób Summonera/Destroyera/Tyranta
3) Szukaj "kumpli" ing, do ogarnięcia jest straaaaasznie dużo.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy w L2
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 26, 2011, 11:53:47 am »
Na razie jakoś sobie daje rade, mam już 22 lvl i zrobiłem questa na wybór klasy. Problemem jest jednak to, że nie stać mnie na najtańszą broń d grade ze sklepu nie mówiąc już o uzbrojeniu. Jest jakaś metoda na zarobek poza biciem mobów pod dion z których wypada czasami bo nie zawsze marne 160 aden ?


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy w L2
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 26, 2011, 01:27:52 pm »
Na razie jakoś sobie daje rade, mam już 22 lvl i zrobiłem questa na wybór klasy. Problemem jest jednak to, że nie stać mnie na najtańszą broń d grade ze sklepu nie mówiąc już o uzbrojeniu. Jest jakaś metoda na zarobek poza biciem mobów pod dion z których wypada czasami bo nie zawsze marne 160 aden ?

zaciagnij sie do ktoregos z pl klanow Wrath albo Imperlot, zapytaj czy daja jakas adene za ukonczenie aca, na pewno beda w jakis sposob Ci wstanie pomoc.


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Nowy w L2
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 27, 2011, 11:09:15 pm »
Ja tylko chciałem abyś pomyślał nad zmianą serwera, idź na ruoff'a serwer Lancer.
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬