Witaj
Gość

Wątek: Pierwszy raz na serwerze  (Przeczytany 3311 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Pierwszy raz na serwerze
« dnia: Lipiec 17, 2011, 07:43:59 pm »
Witam, jak w temacie jestem tutaj pierwszy raz i prosiłbym o trochę wyrozumiałości.
Chciałbym się dowiedzieć jaka postać mi polecacie i krotki opis dlaczego, ponieważ nigdy nie grałem na oficjalnym serwerze i na H5, zawsze albo gracia albo hellbound .... pewnie zapytacie jaka postacią lubię grac-> bardzo lubię grać SH bądź Destro i nie wiem jak te postacie sie zmienily w H5

Z góry dziękuje :))


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Pierwszy raz na serwerze
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 17, 2011, 08:15:57 pm »
Od gracii trochę się zmieniło, radziłbym poczytać patch notes - to dosyć dobry sposób, żeby się dowiedzieć co i jak. Co do postaci, to SH się dużo nie zmienił, za to destro tak i to na gorsze. Jaką postać wybrać..hmm. Jest kilka opcji - patrzysz czego ludzie potrzebują do constów i się dostosowujesz(sux), druga - robisz postać np. destro + box wc i bd i grasz one man army(best imo). Problem w tym, że trzeba mieć PA na 1 koncie, żeby zalogować kolejne. Żeby zalogować 3 konta, 2 muszą być premium. Jest jeszcze opcja zrobienia postaci, która może grać całkowicie solo np. summonera. Jak dla mnie to lepiej zrobić lub kupić(przynajmniej maina, boxy można wykoksać subami) boxy z mainem jakimś porządnym DD i grać/szukać CP lub próbować złożyć swoje. Podczas kiedy nie masz cp możesz spokojnie z tymi boxami solo farmić i bawić się w ganki, które wcale nie są nudne.

We ride together, we die together.


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Pierwszy raz na serwerze
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 17, 2011, 11:42:48 pm »
Zrób postać którą lubisz grać, żeby chciało Ci sie grać. Nie bierz pod uwage tego czego potrzebuja consty bo to najgłupsze rozwiazanie zmuszac sie do grania kims kim sie nie chce a grasz nim dlatego ze masz party :) . Zrob postac taka jaka lubisz :) przed Toba długa droga jeszcze ze 2 consty znajdziesz :P
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Pierwszy raz na serwerze
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 17, 2011, 11:48:24 pm »
Zrób postać którą lubisz grać, żeby chciało Ci sie grać. Nie bierz pod uwage tego czego potrzebuja consty bo to najgłupsze rozwiazanie zmuszac sie do grania kims kim sie nie chce a grasz nim dlatego ze masz party :) . Zrob postac taka jaka lubisz :) przed Toba długa droga jeszcze ze 2 consty znajdziesz :P
Dobrze prawi, dodam jeszcze kup sobie PA (premium account)


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Pierwszy raz na serwerze
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 18, 2011, 11:19:18 am »
Dzięki za pomoc ;p ale najpierw zdecydowałem trochę się rozejrzeć po serwerze ... i zrobiłem spoila żeby zarobić na maina ;p i tak na marginesie to potrzebuje akademii +reward ;p na razie mam chyba 10lvl ale szybko nawet to idzie ;p ma ktoś jakieś propozycje to PW :)


Temat można chyba zamknąć ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Pierwszy raz na serwerze
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 18, 2011, 11:25:07 am »
Dzięki za pomoc ;p ale najpierw zdecydowałem trochę się rozejrzeć po serwerze ... i zrobiłem spoila żeby zarobić na maina ;p i tak na marginesie to potrzebuje akademii +reward ;p na razie mam chyba 10lvl ale szybko nawet to idzie ;p ma ktoś jakieś propozycje to PW :)


Temat można chyba zamknąć ;)
pm Lempartus

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Pierwszy raz na serwerze
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 19, 2011, 01:34:43 pm »
no low lvl nie zarobisz na spoilu, bo ceny matsow sa cholernie niskie, najlepszy zarobek ma spoil 80+ w loa, wiec proponuje od poczatku grac mainem, bo ceny d,c,b,a,s i nawet s80 sa stosunkowo tanie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2011, 03:20:10 pm wysłana przez Phoeniks »
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Pierwszy raz na serwerze
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 19, 2011, 01:41:17 pm »
Zgadzam się a materiały zebrane przez cały czas gry lepiej sobie odkładać w WH bo moze nam sie przydadzą niż sprzedawać bo na prawde mało adeny z tego nam przyjdzie :)
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Pierwszy raz na serwerze
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 19, 2011, 04:07:51 pm »
na rynku skupuja po cenie skupu w grocku a czasem i mniej :)

w tej chwili to w sumie do 76 nie ma sensownej opcji zarobku poza cata
retired


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Pierwszy raz na serwerze
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 21, 2011, 06:20:33 pm »
Może mi ktoś podać link do przynajmniej częściowego zangielszczenia bo wcześniejsze które znalazłem to już są nie aktywne badz nie na H5


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: Pierwszy raz na serwerze
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 21, 2011, 09:48:32 pm »
Może mi ktoś podać link do przynajmniej częściowego zangielszczenia bo wcześniejsze które znalazłem to już są nie aktywne badz nie na H5

Proponuję uczyć się powoli cyrlicy  :bump:
nope


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Pierwszy raz na serwerze
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 22, 2011, 02:08:07 am »
Może mi ktoś podać link do przynajmniej częściowego zangielszczenia bo wcześniejsze które znalazłem to już są nie aktywne badz nie na H5

Proponuję uczyć się powoli cyrlicy  :bump:

Z przyzwyczajenia do Facebooka szukalem przycisku lubie to!
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pierwszy raz na serwerze
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 22, 2011, 10:02:26 am »
Na forum OC-ków masz gdzieś zangielszczenie, chyba nawet dostępne publicznie.

Zresztą dołącz do nich i zrób akademię, zawsze ci jakiś hajs wpadnie, a może na TS ktoś ci w razie czegoś coś pomoże i wyjaśni.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker