Witaj
Gość

Wątek: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada  (Przeczytany 20883 razy)

  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 20, 2011, 12:51:01 am »
Innova dla NCwest to konkurencja, jeżeli przedwczesnymi informacjami odebrali im potencjalnych klientów to ciężko nazwać to failem. O to w biznesie chodzi prawda ?

Bug z buffami jest, ale na forum NCwest, GM napisał że nie potrafi już wywołać tego bugu na serwerze testowym, tak więc najprawdopodobniej Koreance to naprawili. (Innova również ma najnowszy client + częściowe pliki harmony, przynajmniej tak twierdzą. )
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 20, 2011, 01:42:56 am »
Byłyby jaja jakby serwery EU innovy wystartowały już z Harmony a ncWEST byli by w plecy z tym updejtem 1-2 mieś ^_^

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 20, 2011, 03:38:43 am »
fakt jest faktem , że brak informacji od Innovy na temat startu serwerów EU w takim długim czasie po info od NCWest o dacie 30 listopada jest niestety niepokojący
z jednej strony nie chce mi się wierzyć , że tak sprawnie działająca maszyna teraz nagle zawiodła, ale fakt jest jaki jest- 5 dni i cisza  :(

kolejny, OMG już 5 dni minęło bez informacji, "skandal" FAIL INOVA. I po co ta drama, jak będą gotowi to będą gotowi, robienie dramy na forum tego nie przyspieszy.
No chyba pierwszy raz sie z toba zgadzam. Ludzie tutaj sikaja płaczą bo im serwera nie postawia i nie maja w co grac. OMYGY idzcie sie pociac :P

btw arimas tez pierd.... glupoty. Jarasz sie tym czy co?


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 20, 2011, 10:30:52 am »

widać jesteś świetnie zorientowany skoro twoim zdaniem gracze odchodzą sobie z Nai i nie opłacają abonamentu dlatego że Innova będzie robić servery europejskie... no i z Chronosa też...

przeczytaj może swoją wypowiedź na spokojnie, bo przesadziłeś i to mocno...

haha - to Ty teraz przeczytaj co sam napisałeś
chyba , że w ogóle  nie masz pojęcia co działo się na serwerach NCWest po tym ogłoszeniu
więc cię uświadomię- ogromna liczba graczy zrezygnowała z gry i przestała opłacać abonament po tej właśnie informacji- jakbyś wiedział  co i jak to wiedziałbyś jak wyglądał Aden po tym ogłoszeniu- bardzo dużo graczy miała sklepiki a w ogłoszeniach  przeważały opisy- goodbye Naia, NCWestfail, no boardzie NCSodt masa ludzi pisała o cancel abonamentów itp
Jeżeli ktoś twierdzi , że ogłoszenie Innovy o otwieraniu serwerów EU nie miało żadnego wpływu na decyzję graczy odnośnie dalszej gry na serwerach NCWest ( w tym  m.in. brak chęci grania na serwerach zlokalizowanych w USA) - to znaczy , że nie ma w ogóle pojęcia o offie
jak przypuszczam  to ogłoszenie Innowv miało też wpływ na graczy  priv serwerów a także obecnych graczy ( a przynajmniej jakieś ich części) L2.ru- ale to tak na marginesie  :D

@Mavi
nie wiem z jakiej bajki jesteś ( podejrzewam , że jesteś graczem WOW-a , a więc szpiegiem  i dywersantem  :) ), ale każde info o zmianie  modelu gry z p2p na f2p  rodzi reakcje graczy

ps
i chyba faktycznie przesadziłem z tym sikaniem , że 5 dni minęło , a tu żadnego info ze strony Innovy- tu się przyznaje , że  to OMG  :oops:
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2011, 10:40:35 am wysłana przez lordyp »


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 20, 2011, 11:49:24 am »
Byłyby jaja jakby serwery EU innovy wystartowały już z Harmony a ncWEST byli by w plecy z tym updejtem 1-2 mieś ^_^

Nie wystartują, mają pliki do pracy nad nimi, nie są gotowe ani nawet pełne.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 20, 2011, 11:58:22 am »
taa słyszałem o tym (Daniel Defo na swojej stronie coś dokładniej opisuje problem). Myślę, że z tego typu problemami walczy obecnie Inova i to jest powód tak długiego ociągania się z nowym EU serwerem. Stawiają nowy serwer, bo wolą wpierw przetestować to na "swoim podwórku" i w między czasie poprawiać te błędy.

Nie będę mówił już, co w związku z tym chcę zasugerować, bo mnie haterzy zjedzą ; p

ten bug już dawno został załatany w jednym z pachy po wyjściu GoD, tylko dlaczego inova go nie dała? Ważniejsze pytanie dlaczego za to nie banuje? Imo zbyt dużo osób tego używa i nie chcą stracić $. Nieładnie inova, nieładnie, btw bug z dupowaniem itemow wciąż działa, info od localhost :P

fakt jest faktem , że brak informacji od Innovy na temat startu serwerów EU w takim długim czasie po info od NCWest o dacie 30 listopada jest niestety niepokojący
z jednej strony nie chce mi się wierzyć , że tak sprawnie działająca maszyna teraz nagle zawiodła, ale fakt jest jaki jest- 5 dni i cisza  :(

kolejny, OMG już 5 dni minęło bez informacji, "skandal" FAIL INOVA. I po co ta drama, jak będą gotowi to będą gotowi, robienie dramy na forum tego nie przyspieszy.
No chyba pierwszy raz sie z toba zgadzam. Ludzie tutaj sikaja płaczą bo im serwera nie postawia i nie maja w co grac. OMYGY idzcie sie pociac :P

a teraz odwróć sytuacje, Inova podaje info, NCsoft milczy. Reakcja na tym forum by bybla "NCSOFT FAIL FAIL FAIL"


widać jesteś świetnie zorientowany skoro twoim zdaniem gracze odchodzą sobie z Nai i nie opłacają abonamentu dlatego że Innova będzie robić servery europejskie... no i z Chronosa też...

przeczytaj może swoją wypowiedź na spokojnie, bo przesadziłeś i to mocno...

haha - to Ty teraz przeczytaj co sam napisałeś
chyba , że w ogóle  nie masz pojęcia co działo się na serwerach NCWest po tym ogłoszeniu
więc cię uświadomię- ogromna liczba graczy zrezygnowała z gry i przestała opłacać abonament po tej właśnie informacji- jakbyś wiedział  co i jak to wiedziałbyś jak wyglądał Aden po tym ogłoszeniu- bardzo dużo graczy miała sklepiki a w ogłoszeniach  przeważały opisy- goodbye Naia, NCWestfail, no boardzie NCSodt masa ludzi pisała o cancel abonamentów itp
Jeżeli ktoś twierdzi , że ogłoszenie Innovy o otwieraniu serwerów EU nie miało żadnego wpływu na decyzję graczy odnośnie dalszej gry na serwerach NCWest ( w tym  m.in. brak chęci grania na serwerach zlokalizowanych w USA) - to znaczy , że nie ma w ogóle pojęcia o offie
jak przypuszczam  to ogłoszenie Innowv miało też wpływ na graczy  priv serwerów a także obecnych graczy ( a przynajmniej jakieś ich części) L2.ru- ale to tak na marginesie  :D

@Mavi
nie wiem z jakiej bajki jesteś ( podejrzewam , że jesteś graczem WOW-a , a więc szpiegiem  i dywersantem  :) ), ale każde info o zmianie  modelu gry z p2p na f2p  rodzi reakcje graczy

ps
i chyba faktycznie przesadziłem z tym sikaniem , że 5 dni minęło , a tu żadnego info ze strony Innovy- tu się przyznaje , że  to OMG  :oops:

forum lineage2.com jest specyficzne, tam zawsze wszyscy plączą o wszystko, jest pts złe, nie ma pts źle. I te osoby co pisały ze zrobily cancen opłat to pewnie zrobiły, a i tak jak wejdzie god to sie zalogują na serwery.
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2011, 12:30:22 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 20, 2011, 12:19:05 pm »
Już teraz jak założyłem konto na naia w ciągu kilku minut jak biłem gremliny wystartowało około 5 graczy. W akademii w jakimś lol klanie online ~12 (i cała aka pełna) więc nie wyprzedzając faktów raczej spodziewałbym się przypływu graczy. Po tym proteście i spektakularnym odejściu z serwera gracze i tak wrócą. Expi się szybciej niż na PA na h5 na l2.ru tylko Q na 2nd prof spowalnia bo nie ma funduszu na kupienie itemków ;f
Czekam na info innovy, ale wygląda na to, że nabrali wodę w usta, tylko żeby się nią nie zadławili... Być może czekają na reakcje i zachowanie graczy po wystartowaniu modelu f2p na NCwest, co nawiasem mówiąc nie byłoby głupim posunięciem.


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 20, 2011, 01:18:40 pm »
generalnie my tu i tak sobie gdybamy  :D

mi wydaje się oczywiste , że jeśli do 30 listopada nie powstaną serwery EU Innovy, albo nie będzie żadnego info  odnośnie ich powstania gracze pójdą do NCWest, który zaliczy ogromny napływ graczy:
- gracze , którzy grali cały czas
- gracze , którzy mieli przerwę w graniu ( dłuższą , bądź krótszą)
- gracze z privów- bo się męczyć  gdzieś , gdzie  np skile nie działają jak trzeba
- zupełnie nowi gracze, którzy wejdą do L2 tylko dlatego , że to jakaś nowa gra f2p

w związku z powyższym będzie duża szansa na nowe serwery na US, a Innova będzie miała problem odrobić straty z przyczyny późnego startu EU- cała nadzieją , że Innova zdaję sobie z tego sprawę, bo nie ukrywam , że ja chcę grac od nowa na EU i lekką ręką machnę na wyexpionego ( niebotowanego) chara na Chronosie, który zakończył żywot 8 listopada tego roku


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 20, 2011, 02:22:50 pm »
po raz kolejny pytam dlaczego Inova nie banuje ludzi używających buff stack. To ewidentna przewaga w pvp dla tych co używają. Takie party jest nie do zabicia dla tych co nie używają buff stack.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 20, 2011, 03:00:23 pm »
nie wiem jak to wygląda gdzei indziej, ale u nas enemy nie używają tego. Gdyby zaczęli, nagle byśmy wszystkie PvP zaczęli przegrywać, czyż nie?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 20, 2011, 03:12:49 pm »
nie wiem jak to wygląda gdzei indziej, ale u nas enemy nie używają tego. Gdyby zaczęli, nagle byśmy wszystkie PvP zaczęli przegrywać, czyż nie?

tego nie wiesz, może celowo przegrywali żeby nikt się nie zorientował. Zresztą buff stack w pve daje większe korzyści długofalowe niż w pvp :), +40% do szybkości exp >> jakieś pvp.

Interesujące jest to ze nikt na forum nie złorzeczą na inova ze pozwala na buff stack zamiast banowania. Wszyscy siedzą cichutko. Widocznie punkt widzenia zależny od punkty siedzenia.
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2011, 03:17:26 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Sloth
Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 20, 2011, 03:27:16 pm »
@roli - odnośnie expa na Naia. Też z ciekawości założyłem tam konto i może faktycznie expić się tak jak na ruoffie, ALE nie zapominaj że do 30 jest event 2x exp i 2x sp... Czyli masz rate x2 w sumie, poza dropem:) A co do ilości graczy to fakt, w ciagu 10 minut na gremlinach w de village pojawilo sie hm nie przesadzając co najmniej 10 nowych graczy:)


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 20, 2011, 03:47:14 pm »
po raz kolejny pytam dlaczego Inova nie banuje ludzi używających buff stack. To ewidentna przewaga w pvp dla tych co używają. Takie party jest nie do zabicia dla tych co nie używają buff stack.
trzeba zatrudnic komisje sledcza, nie ma co nadawalbys sie do PISu.
rozwala mnie, ze Ty zawsze najwiecej wiesz o l2.ru, a w zyciu tam nie grales
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 20, 2011, 04:00:46 pm »
po raz kolejny pytam dlaczego Inova nie banuje ludzi używających buff stack. To ewidentna przewaga w pvp dla tych co używają. Takie party jest nie do zabicia dla tych co nie używają buff stack.
trzeba zatrudnic komisje sledcza, nie ma co nadawalbys sie do PISu.
rozwala mnie, ze Ty zawsze najwiecej wiesz o l2.ru, a w zyciu tam nie grales

nie muszę grac żeby wiedzieć o bugach z god. Moje posty o buff stack na ru off są pisane z ironia. Gdyby to wydarzyło się na naia/chronos to tutaj każdy by wieszał psy na ncsoft ze dopuścili do tego i ze to jest kolejny dowód na to ze inova> ncsoft. Za to wydarzyło się to na inova i nagle wszyscy siedzą cichutko, a jak ktoś zwróci na to uwagę to zaraz odzywa się obrońca taki jak ty, bagatelizując problem albo próbując odwrócić uwagę. Bugow jest znacznie więcej niż raptem buff stack czy dupe item na gołym god bez paczy który ma inova, ale hej lepiej o tym nie mówmy. Co co korzystają to zyskują a  reszta lepiej żeby się nie dowiedziała. Najlepszy jest tekst "to się dzieje na innych serwerach, lancer jest czysty" rotfl.

Inova to źle załatwiła, legalizując używanie bufstack, ale co zrobić. Widocznie za dużo osób już tego używa ze zbanowanie wszystkich by było zbyt kosztowne. mam nadzieje ze zabrali się z podwójna energia do tłumaczenia pacha który ten bug likwiduje.

PS: jak ktoś jest zainteresowany "dupe item" bugiem to pm, przy wsparciu społeczności inova tez go zalegalizuje :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2011, 04:07:34 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 20, 2011, 05:28:42 pm »
gdyby to byl taki powazny bug to juz dawno by go usuneli, widocznie nie jest albo po prostu nie chca tego usuwac.
co do kopiowania itemow, nie wiem czy to prawda, ale jezeli tak, to jezeli GMowie to odkryja to wszystkie zduplowane itemy beda usuniete, wiec nie oplaca sie tego nawet robic
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 20, 2011, 05:30:52 pm »
gdyby to byl taki powazny bug to juz dawno by go usuneli, widocznie nie jest albo po prostu nie chca tego usuwac.
co do kopiowania itemow, nie wiem czy to prawda, ale jezeli tak, to jezeli GMowie to odkryja to wszystkie zduplowane itemy beda usuniete, wiec nie oplaca sie tego nawet robic

ROTFl, buffstack nie jest poważnym bugiem?
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 20, 2011, 05:31:51 pm »
brak mozgu jest gorszy ;)
poza tym uwazasz, ze jezeli Innova mialaby latke to tak po prostu by jej nie uzyla? Bo co? Bo im sie nie chce? W umowie maja pewnie zastrzezone, ze musza latac wszystkie bugi. Jaki z tego wniosek? Koreancy pewnie nie dostarczyli latki, albo Innova z nia walczy, wiec skoncz sikac i idz na swoj deadserwer pogadac z botami, bo nudzisz zią
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2011, 05:34:45 pm wysłana przez Phoeniks »
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 20, 2011, 05:34:38 pm »
PS: jak ktoś jest zainteresowany "dupe item" bugiem to pm, przy wsparciu społeczności inova tez go zalegalizuje :)

BUMP! Coś mi forum szwankuje i pm'ki nie dochodzą ;(
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 20, 2011, 05:39:35 pm »
brak mozgu jest gorszy ;)
poza tym uwazasz, ze jezeli Innova mialaby latke to tak po prostu by jej nie uzyla? Bo co? Bo im sie nie chce? W umowie maja pewnie zastrzezone, ze musza latac wszystkie bugi. Jaki z tego wniosek? Koreancy pewnie nie dostarczyli latki, albo Innova z nia walczy, wiec skoncz sikac i idz na swoj deadserwer pogadac z botami, bo nudzisz zią

kolejny ślepy obrońca się odezwał, do tego zna doskonale sytuacje wewnątrz inova, zna warunki umowy, nono.

PS: jak ktoś jest zainteresowany "dupe item" bugiem to pm, przy wsparciu społeczności inova tez go zalegalizuje :)

BUMP! Coś mi forum szwankuje i pm'ki nie dochodzą ;(

nie dochodzą poznieważa nigdy nie planowałem udospnic tego buga, ciekaw bylem ile osób do mnie napisze :). Chyba nie sadzisz ze pozbawię localhost sporego źródła dochodu na ru off?

ok czyli wiemy dlaczego buffstack jest legalny:
1. To błahostka i nie warto się tym interesować
2. Podle ncsoft nie przesłało inova pachu, czyli inova jest ok to ten podły ncsoft jest winny.

co dalej?
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2011, 05:42:22 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 20, 2011, 05:44:42 pm »
a dalej chetnie poslucham Twojej spiskowej wersji dlaczego innova zostawila ten "bug" :D
a poza tym to widze, ze nie daje Ci to spac, a nawet nie grasz na ru ;d
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 20, 2011, 05:45:51 pm »
ok czyli wiemy dlaczego buffstack jest legalny:
1. To błahostka i nie warto się tym interesować
2. Podle ncsoft nie przesłało inova pachu, czyli inova jest ok to ten podły ncsoft jest winny.

Bo max dostaniesz 25min buffu i trzeba się odpowiednio z tym bawić...
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 20, 2011, 05:47:38 pm »
Lordyp - jak coś czytasz to czytaj proszę ze zrozumieniem i jeśli się czegoś czepiasz to przynajmniej nie zmieniaj mi płci...
szpieg z WoWa???? to już chyba nawet nie jest wybujała wyobraźnia...

Innova stawia 14ty server i tego miał dotyczyć topic a nie licytowania się, kto jest lepszy: NcSoft West czy Innova...

No i każdy może sobie grać gdzie będzie chciał.

Nikt nie zna treści umowy Innovy z Koreańczykami, nie wiemy kiedy im wolno będzie uruchomić servery... wszystko to co piszemy to tylko nasze domysły...
póki co od 30tego można grać w GoD na Nai i Chronosie o ile ktoś ma na to ochotę... A jeśli nie to pozostaje uzbroić się w cierpliwość i poczekać na jakiekolwiek info ze strony Innovy.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 20, 2011, 05:48:09 pm »
No to właśnie zastanawia na czym tak na prawdę polega umowa Innova-NCSoft.
WĄTPIĘ, żeby mieli prawo do pracy nad łatkami... To jest ingerencja w kod gry. Jeśli maja takie prawo, to równie dobrze mogą stworzyć drugi DN...
Lokalizacja (rosyjska) + prowadzenie serwerów + sklepik.

Ale to jest słodka tajemnica obu stron. A Wy możecie jedynie wróżyć z fusów.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 20, 2011, 06:02:17 pm »
a dalej chetnie poslucham Twojej spiskowej wersji dlaczego innova zostawila ten "bug" :D
a poza tym to widze, ze nie daje Ci to spac, a nawet nie grasz na ru ;d

inova nie może ingerować w kod gry, czyli tak jak ncsoft NA w momencie wykrycia buga, śle info do Korei, tam tworzą pach i go przesyłają z powrotem. Gdyby mogli coś zrobić to by chociaż dali w PA x2 adena, żeby mieć stały dochód, bo nikt nie będzie kupował PA po wyexpieniu na 99lvl.

Dlaczego zrobili buffstack legalny, z prostej przyczyny, frost nie wykryje tego wiec GM musi ręcznie sprawdzać graczy, a przy 3k onlain i 13 serwerów to jest ogrom pracy, kiedy większość graczy tego używa. Do tego zbanowany w jeden dzień 3/4graczy wykończy inova finansowo w parę tygodni, ponieważ ci gracze nie zaczna grac od zera.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 20, 2011, 06:07:24 pm »
no dobra, ale dlaczego wedlug Ciebie tego nie poprawili? bo nadal nie odpowiedzialas na pytanie. Jak nie chca, nie musza banowac, ale patcha moga wgrac tak czy tak, wiec dlaczego tego nie zrobili? no slucham
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+