Witaj
Gość

Wątek: OE broni na ru  (Przeczytany 4397 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

OE broni na ru
« dnia: Listopad 17, 2011, 10:24:05 pm »
Tak mi się rzucił w oczy filmik z jutuba:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=related&v=tVSK-aw-y-U&gl=GB[/youtube]

A ktoś kiedyś twierdził, że to na NC ganiają latarki... Na własne oczy widziałem jeden draconic +16 i jedne S duale +16. A wyższe grade'y to tak +10/12 max.
Pytanie - czy w GoDzie jest łatwiej o  OE, czy po prostu DanielD ma w uj kasy (biorąc pod uwagę ilość kryształów S jakie ma w inv. i cholerne szczęście :D
A może to miejsce w którym enchantował.... Kto rozpoznaje gdzie to jest?
Ech, jak to mówią - bogatemu to i byk się ocieli....

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: OE broni na ru
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 17, 2011, 10:29:12 pm »
Masz refleks, o tym było głośno dawno temu a sam DanielDefo wydało na to kilkanaście tysięcy USD

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

Odp: OE broni na ru
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 17, 2011, 10:36:50 pm »
...
A ktoś kiedyś twierdził, że to na NC ganiają latarki... Na własne oczy widziałem jeden draconic +16 i jedne S duale +16. A wyższe grade'y to tak +10/12 max....
Pozdrawiam
Jak siedzisz na lol spotach, a nie tam gdzie przekoksy to sie nie dziw ze nie widziales oe broni na waszym serwerze.  :P


Odp: OE broni na ru
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 17, 2011, 10:53:57 pm »
OE R gradów różni się od pozostałych.

http://danieldefo.ru/forum/showthread.php?t=47571


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: OE broni na ru
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 18, 2011, 12:30:05 pm »
Masz refleks, o tym było głośno dawno temu
Głośno? gdzie? Może na waszym serwie. Nie przypominam sobie jakiegokolwiek posta/wątku na _naszym_ forum z tym info. Daj linka, a oficjalnie przeproszę.

@ednriuu - nie masz nic do dodania w temacie to łaskawie zamknij jadaczkę.

@Acid - omg... 500 blessów... kuźwa, Niezłe testy, ale to tylko do +7 :) I mi po takich testach, samodzielnych próbach odechciewa się enchantów. Jak zwykle - kupić od kogoś gotowa broń wychodzi o wieeeeeleeee taniej :D

Pozdrawiam

PS.
(...) sam DanielDefo wydało na to kilkanaście tysięcy USD
Gracze ruoffa - nadal upieracie twierdzicie, że kasa na ruoffie nie wpływa na rozgrywkę lol.... Wierzcie sobie dalej w garbate aniołki.
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

Odp: OE broni na ru
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 18, 2011, 12:40:01 pm »
Masz refleks, o tym było głośno dawno temu
Głośno? gdzie? Może na waszym serwie. Nie przypominam sobie jakiegokolwiek posta/wątku na _naszym_ forum z tym info. Daj linka, a oficjalnie przeproszę.

@ednriuu - nie masz nic do dodania w temacie to łaskawie zamknij jadaczkę.

@Acid - omg... 500 blessów... kuźwa, Niezłe testy, ale to tylko do +7 :) I mi po takich testach, samodzielnych próbach odechciewa się enchantów. Jak zwykle - kupić od kogoś gotowa broń wychodzi o wieeeeeleeee taniej :D

Pozdrawiam

PS.
(...) sam DanielDefo wydało na to kilkanaście tysięcy USD
Gracze ruoffa - nadal upieracie twierdzicie, że kasa na ruoffie nie wpływa na rozgrywkę lol.... Wierzcie sobie dalej w garbate aniołki.

Jadaczke to chyba sam masz bo szczekasz ciagle i szczekasz i nic z tego nie wychodzi. Jaka widzisz roznice miedzy tym ze ktos placi innovie za enchanty, a tym ze koles kupi adene od innego uzytkownika i sobie sam kupi na rynku enchanty zeby zrobic oe broni? Nadal upierasz sie ze koles z kasa na offie nie bedxie mial lepszego sprzetu, a co za tym idzie nie wplywa to na rozgrywke?  :D


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: OE broni na ru
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 18, 2011, 12:51:24 pm »
(...) Jaka widzisz roznice miedzy tym ze ktos placi innovie za enchanty, a tym ze koles kupi adene od innego uzytkownika i sobie sam kupi na rynku enchanty zeby zrobic oe broni? (...)
No właśnie dla mnie to żadna różnica, ale - choć mam sklerozę - pamiętam tą kampianię RUOffistów, że NCsoft sux, bo tam kasa wpływa na rozgrywkę, a RUOff rox bo tam nie....
To się nazywa hipokryzja bodajże. Albo ślepota...

W kwestii czytania ze zrozumieniem i off-topu:
...
(...)Na własne oczy widziałem (...) wyższe grade'y to tak +10/12 max....
Pozdrawiam
(...)nie dziw ze nie widziales oe broni na waszym serwerze.  :P
Rozumiem, że dla Ciebie S80/84 +10/12 to nie są wysokie enchanty. Jak tak, to grasz na fajnym serwie.... I dla przypomnienia - temat jest o high OE drogiej broni a nie o tym co kto widział i na jakich spotach gra.

No i jadaczka jest od jedzenia.. Od szczekania to jest szczekaczka lol...

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: OE broni na ru
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 18, 2011, 01:16:17 pm »
MAstJedi
Smutny jesteś

U mnie w CP jest łukiem (dawny s84) na +16
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: OE broni na ru
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 18, 2011, 01:40:08 pm »
Jestem smutny.
Dawny S84 a teraz S80? no to Icarus. Zapewne.
Jak nie zauważyłeś, ja tez pisałem o JEDNYM łuku +16. Draco, bo draco, ale nawet Nova nie miała takich jak przyszła na serw. Ten jeden to FSowy. Duale też w FSach były.
So...?

I jak na razie nikt (poza acidem) nie próbował w ogóle dyskusji W TEMACIE. Przypomnę:

Pytanie - czy w GoDzie jest łatwiej o  OE, czy po prostu DanielD ma w uj kasy (...) i cholerne szczęście :D
A może to miejsce w którym enchantował.... Kto rozpoznaje gdzie to jest?

Królowie docinek i off-topu, A jak dyskusja w temacie to żaden nie jest odważny. Lol Dziecinada.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: OE broni na ru
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 18, 2011, 01:42:39 pm »
Zawsze było wiadomo, kto ma dużo pieniędzy jest dobrze ubrany ;) Czy to ingame czy w świecie realnym. Nad czym tu się rozwodzić?


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: OE broni na ru
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 18, 2011, 01:45:13 pm »
@mastjedi
jak zapewne zdajesz sobie sprawe na ruoffie graly na przestrzeni czasu setki polakow. rozumiem, ze wrzucanie wszystkich ludzi i ich opini jakie glosili do jednego worka, oraz nazywanie tego zbiorowiska kampania ruoffistow jest bardzo wygodne i ulatwia polemike. ogranicza nawet poziom myslenia jaki trzeba wlozyc poprzez odnoszenie sie do mas, a nie do konkretnych przykladow. jezeli chcesz juz tak bardzo im dopiec to pofatuguj sie i zacytuj te opinie w imie obiektywizmu jakim niewatpliwie moderator miesiaca jest obdazony.
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2011, 01:46:45 pm wysłana przez Sarin. »


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: OE broni na ru
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 18, 2011, 01:56:22 pm »
@sarin
Ja tylko nieudolnie próbuję przyjąć taktykę GoDowców (obecnie, a wcześniej zagorzałych zwolenników RUOffa i przeciwników NC).
(...) na officjalu graly na przestrzeni czasu setki polakow. rozumiem, ze wrzucanie wszystkich ludzi i ich opini jakie glosili do jednego worka, (...)
fixed. To działa w obie strony.
A, że niektórzy nie potrafią polemizować W TEMACIE i nie potrafią zrozumieć, że istnieją inne sposoby grania niż tylko takie jakie oni znają i uważają za jedynie słuszne - to już nie mój problem.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: OE broni na ru
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 18, 2011, 02:07:16 pm »
no, to bywa bron obosieczna  :D


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

Odp: OE broni na ru
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 18, 2011, 02:09:40 pm »
Skad maja ludzie wiedziec czy w god jest latwiej enchantowac jak dopiero od miesiac ru-off ma ta kronike, i ludzie dopiero co zdobywaja bron R, a co tu mowic o enchancie. Acid dal linka i tyle w temacie. Ten defo jakbys nie zauwazyl robil ten enchant w poprzedniej kronice, a nie w god. Wiec zanim zadasz pytanie tez bys sie mogl 2x zastanowic nad tym. Dla mnie +10/+12 to nie jest wysoki enchant bo sam mialem topowe bronie na takim enchancie , a nawet na +15 jedna, no i s84 to od vespera w gore a nie icarusy, ale co tam widac na dynasty sie zatrzymales. :P


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 1

Odp: OE broni na ru
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 18, 2011, 02:15:06 pm »
Jedi ty to jesteś master ;p

Ja nie gram ani na NA ani na RU a o tych dualkach już dawno gdzieś czytałem..

a co powiesz o łuku Troya i fistach Nervena bodajże +17 obydwa
o masie  innych ++ waponów na serwerach NA nie wspomnę...
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2011, 02:18:32 pm wysłana przez SanchoPansa »


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: OE broni na ru
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 18, 2011, 02:27:39 pm »
To Carminium +16 i bodajże jest to jeden z 2 na wszystkie  serwery Ruoffa.

Nie wiem skąd tyle nienawiści i wzajemnego atakowania.  Niech każdy gra sobie tam gdzie ma przyjaciół i mu się fajnie spędza czas.
To jak w życiu ktoś lubi seks z żywą kobietą a inny woli na ręcznym pojechać

P.S MastJedi
Ty wiesz Smutny jestes :P
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: OE broni na ru
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 18, 2011, 02:31:53 pm »
Jestem smutny.
Dawny S84 a teraz S80? no to Icarus. Zapewne.
Jak nie zauważyłeś, ja tez pisałem o JEDNYM łuku +16. Draco, bo draco, ale nawet Nova nie miała takich jak przyszła na serw. Ten jeden to FSowy. Duale też w FSach były.
So...?

Robiąc małego offtopa. Nie wiem gdzie byłeś, kiedy Nova łapała bany za exploity na broniach... przytocze tutaj skromną osobe Kagana, który wyexploitował sobie heaven's diviera na +18 bodajze, nie mówiąc o epikach. Z tego co pamiętam, działo się to na Phoenixie, więc w sumie masz prawo nie kojarzyć. Ale fakt jest że to robili.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: OE broni na ru
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 18, 2011, 03:03:25 pm »
i na ofie i na ru offie byly swego czasu drobne exploity z OE itemow, kwestia tylko gdzie jak reagowali. Wiem, ze na ru offie reakcja byla (choc mogla byc troche szybsza), podejrzewam pdoobnie na oficjalu.

Mast, mnie twoj tok rozumowania rozwala. Szukasz na sile minusow ru offa, ale przy czym uparcie omijasz (albo wrecz czasem probujesz przekuwac to w pozytywy!) znacznie powazniejsze problemy jakie wiaza sie z firma NCsoftu (eu/na ofc)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: OE broni na ru
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 20, 2011, 05:53:38 pm »
No właśnie dla mnie to żadna różnica, ale - choć mam sklerozę - pamiętam tą kampianię RUOffistów, że NCsoft sux, bo tam kasa wpływa na rozgrywkę, a RUOff rox bo tam nie....
To się nazywa hipokryzja bodajże. Albo ślepota...
wiesz, ze dzwonia, ale nie bardzo wiesz, w ktorym kosciele.
Dyskusja toczyla sie na temat tego, ze na ruoffie jest magazyn, w ktorym mozna kupic rozne rzeczy, KTORE NIE WPLYWAJA NA ROZGRYWKE,
to jest kuwa oczywiste, ze jak mozesz wydac 100k $ na gre to wplynie to na rozgrywke, bo kupisz sobie wszystko.
Ja Ci nawet nie musze wrzucac, bo Ty sam robisz z siebie glupka tym co piszesz.
I tak jak vadox napisal, jarasz sie, ze na ruoffie sa bronie +10/12, a na przykladzie Vadoxa widac, ze w H5 nie bylo problemu zeby to zrobic, wystarczylo troche szczescia.
Failujesz na kazdym kroku i w kazdym temacie, proponuje logout
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: OE broni na ru
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 20, 2011, 06:09:43 pm »
Jedne duale +16 na które poszło $$ ARE SO GAMEBREAKING

btw. Nazgard( Enchanter 94, elegia H set +6 1800 + miecz bofess +16)
Ściśnięty na oly ( bez shotów przez pół walki lol) przez Defra (ada 900, pika apokalipsy 300)


We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: OE broni na ru
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 20, 2011, 06:31:07 pm »
to Defro był dobry, bo Nazgard w tym miechu ma ++300 pkt i miał tylko 5 przegranych. Przed chwilą mu 6 dołożyłem O_o
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: OE broni na ru
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 21, 2011, 08:26:46 am »
(...)
Dyskusja toczyla sie na temat tego, ze na ruoffie jest magazyn, w ktorym mozna kupic rozne rzeczy, KTORE NIE WPLYWAJA NA ROZGRYWKE,
to jest kuwa oczywiste, ze jak mozesz wydac 100k $ na gre to wplynie to na rozgrywke, bo kupisz sobie wszystko.
(...)
Z logika coś kiepsko, jak widzę. Na rozgrywkę wpływa coś, co nie wpływa na rozgrywkę...
I wcale nie trzeba wydawać 100 000$. Bez przesady.

@Alarion - ja nie szukam na siłę minusów RUOffa, bo mnie wala tamtejsze minusy - nie gram tam (zapomniałem passy do konta które mam :P). Tylko staram się spojrzeć na ten serw innymi oczami niż wasze - zachwycone, maślane, widzące same superlatywy  i w ogóle. Tak pięknie i cacy a tam kolejny wątek o tym jak to jednak Innova nie jest taka kryształowa (bug z bufami).
Robię dokładnie to samo co Wy z offem...

Jarajcie się dalej - fajny mam ubaw :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: OE broni na ru
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 21, 2011, 09:56:00 am »
(...)
Dyskusja toczyla sie na temat tego, ze na ruoffie jest magazyn, w ktorym mozna kupic rozne rzeczy, KTORE NIE WPLYWAJA NA ROZGRYWKE,
to jest kuwa oczywiste, ze jak mozesz wydac 100k $ na gre to wplynie to na rozgrywke, bo kupisz sobie wszystko.
(...)
Z logika coś kiepsko, jak widzę. Na rozgrywkę wpływa coś, co nie wpływa na rozgrywkę...
I wcale nie trzeba wydawać 100 000$. Bez przesady.

@Alarion - ja nie szukam na siłę minusów RUOffa, bo mnie wala tamtejsze minusy - nie gram tam (zapomniałem passy do konta które mam :P). Tylko staram się spojrzeć na ten serw innymi oczami niż wasze - zachwycone, maślane, widzące same superlatywy  i w ogóle. Tak pięknie i cacy a tam kolejny wątek o tym jak to jednak Innova nie jest taka kryształowa (bug z bufami).
Robię dokładnie to samo co Wy z offem...

Jarajcie się dalej - fajny mam ubaw :D

Pozdrawiam
te, moderator miesiaca, naucz sie posty pisac  hahaha
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: OE broni na ru
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 21, 2011, 11:35:06 am »
Mast, widzisz ja dostrzegam wady i zalety jednej i drugiej firmy, ale mimo kilku wad wolę Inove od NCsh1tu. Po prostu z prostego rachunku zysku i strat wynika, na których serwerach masz szansę na end game PvP bez cheat'a (albo ze znacznie mneijszą ilością).

Co do magazynku, jeszcze raz ci powtarzam, jeżeli masz real $$$ i jesteś lol donatorem, co może kupić adenę, nie ma znaczenia, czy jest sklepik czy nie. Daniel Defo zrobiły te duale za taki sam hajs tak samo łatwo (a może i łatwiej) na Naii czy Chronosie. To tylko kwestia gotówki i tego nie zatrzymasz, więc who cares o sklepik z enchnatem 100% na którego wydasz kilkaset $ statystycznie nim taki enchant trafisz?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: OE broni na ru
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 21, 2011, 04:25:02 pm »
daj mi 100 tys dolarów a i tak z moim szczesciem nie zrobie broni na +6 :D
tak BTW gdzie masz kase tam masz wladze

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama