Witaj
Gość

Wątek: Idzie ktos na MAGMELD ?  (Przeczytany 5969 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Idzie ktos na MAGMELD ?
« dnia: Grudzień 01, 2011, 06:53:27 pm »
idzie ktos z ciekawosci jak wyglada GOD na magmeld do czasu otwarcia EU serwow ?
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Idzie ktos na MAGMELD ?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 01, 2011, 06:59:53 pm »
Nie polecam. Moge się tylko domyśleć co będzie się działo po otwarciu. Na Nai robie początkowego questa (z opłakiwaniem ciał) już drugą godzine. Zaraz zwątpie, i zwyczajnie wyjde z gry.


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: Idzie ktos na MAGMELD ?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 01, 2011, 07:08:24 pm »
Nie polecam. Moge się tylko domyśleć co będzie się działo po otwarciu. Na Nai robie początkowego questa (z opłakiwaniem ciał) już drugą godzine. Zaraz zwątpie, i zwyczajnie wyjde z gry.

Ja ten quest na Shilenie robiłem 30sekund?  :o Wystarczy podejść do byle jakiego ciała /sorrow i heja
Ghost Hunter


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: Idzie ktos na MAGMELD ?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 01, 2011, 07:15:01 pm »
Nie polecam. Moge się tylko domyśleć co będzie się działo po otwarciu. Na Nai robie początkowego questa (z opłakiwaniem ciał) już drugą godzine. Zaraz zwątpie, i zwyczajnie wyjde z gry.

Ja ten quest na Shilenie robiłem 30sekund?  :o Wystarczy podejść do byle jakiego ciała /sorrow i heja
Tak tylko na shilen ustawili questa tak że więcej ciał się pokazuje na raz a na naii pokazują się pojedynczo.

Inny słowy póki Kard na CORE nie zostanie Hero dopóty CORE nie wolno nazywać dead serwerem.
[/quote]


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Idzie ktos na MAGMELD ?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 01, 2011, 07:24:49 pm »
Jak przypada 10osób na jedno ciało, do tego debile z daleka ciskają "sorrow" i ciało znika z komunikatem że byłeś za daleko to gl.. sam robiłem z 30 minut, chociaz stałem w jednym miejscu na uboczu, emotka na pasku i jakos dało rade
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: Idzie ktos na MAGMELD ?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 01, 2011, 07:41:22 pm »
Jak przypada 10osób na jedno ciało, do tego debile z daleka ciskają "sorrow" i ciało znika z komunikatem że byłeś za daleko to gl.. sam robiłem z 30 minut, chociaz stałem w jednym miejscu na uboczu, emotka na pasku i jakos dało rade
robie to 3h i tam juz jest taki tlum ze niema takiego miejsca  :?



TapMadls! - Const pt member.


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Idzie ktos na MAGMELD ?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 01, 2011, 08:20:23 pm »
ja na nai wczoraj to w 5min zrobiłem. podchodzisz do 1 ciała i sorrow, czekasz na respawn (kilkanaście sekund, może odrobinę więcej) LOL. gorzej jest jak musisz za tym psem biegać :/


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Idzie ktos na MAGMELD ?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 01, 2011, 08:56:21 pm »
gosc zaczyna temat o nowym servie a wy piszecie o questach z god nie ten temat panowie. apropo nowego serva to nie ma sensu na niego isc taki sam powod czy isc na server NA zamiast czekac na innove =]


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Idzie ktos na MAGMELD ?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 01, 2011, 10:05:00 pm »
na magmeld raczej nikt sie nie wybiera z tego forum, bo:
a) pingi (serwer hostowany w usa, jak z resztą wszystkie servery od ncsoftu)
b) start serwera nie był zapowiedziany i nikt się na to nie nastawił
c) po co grać na magmeldzie, skoro mozna teraz potestowac sobie GODa na nai albo chronosie (mniej ludzi z low lvl), a potem przejść na innovę, gdzie masz jak w banku, że serwer nie padnie, że będzie tam grało sporo ludzi, głównie z europy, że będzie ciekawa polityka (sporo starych top clanów, sporo nowych) itp itd.
d) za kilka miechów okaze sie jaki shilen i magmeld maja online. bardzo prawdopodobne, ze w przyszlosci dojdzie do merge tych serwerów, bo nie wydaje mi sie, ze l2 GOD (mimo tego, ze f2p) przyciagnie az tylu stałych graczy.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Idzie ktos na MAGMELD ?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 01, 2011, 10:42:07 pm »
Grałem chwile na shilen i teraz megmald testuje no i zeczywiscie ludzi od groma :o


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 1

  • Andariel
Odp: Idzie ktos na MAGMELD ?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 01, 2011, 10:45:18 pm »
na magmeld raczej nikt sie nie wybiera z tego forum, bo:
a) pingi (serwer hostowany w usa, jak z resztą wszystkie servery od ncsoftu)
b) start serwera nie był zapowiedziany i nikt się na to nie nastawił
c) po co grać na magmeldzie, skoro mozna teraz potestowac sobie GODa na nai albo chronosie (mniej ludzi z low lvl), a potem przejść na innovę, gdzie masz jak w banku, że serwer nie padnie, że będzie tam grało sporo ludzi, głównie z europy, że będzie ciekawa polityka (sporo starych top clanów, sporo nowych) itp itd.
d) za kilka miechów okaze sie jaki shilen i magmeld maja online. bardzo prawdopodobne, ze w przyszlosci dojdzie do merge tych serwerów, bo nie wydaje mi sie, ze l2 GOD (mimo tego, ze f2p) przyciagnie az tylu stałych graczy.

Grałem od samego początku Shilen i było wesoło trzeba się przyzwyczajać bo to samo będzie na innova. Mam scrreny ze startu lecz nie na tym kompie ;/


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Idzie ktos na MAGMELD ?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 02, 2011, 12:59:46 am »
Zrobilem 40 EE,  i wszedzie pelno polakow na Magmeld.
"There is no right and wrong, There is only fun and boring"


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Idzie ktos na MAGMELD ?
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 02, 2011, 07:36:01 am »
Zrobiłem 40 lvl kurczaka na chronosie. Ten start to jakiś joke. Trzeba stracić jeden wieczór i tyle.
Za to póżniej jak już człowiek będzie miał przebudzonego enchantera to stworzenie nowego toona, żeby wykorzystać mentor system będzie chwila moment. Odpuściłem sobie i zabrałem się za testy end game. Summoner to świetna zabawka do pve :) Nie mogę stestować sensownie pvp bo jakoś wojny sie skończyły. Nawet miałem wczoraj w party healera z przeciwnego klanu i nikt tego w jakikolwiek sposób nie skomentowal :p
Moge tylko stwierdzić, że NC przygotował serwery średnio, ale nie najgorzej. na razie drobne bugi. Część skilli potrafi zostać po przebudzeniu do pierwszego reloga. Summoner z death markiem i pride of kamael był fajny :) ale po relogu się skończyło.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Idzie ktos na MAGMELD ?
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 03, 2011, 09:05:15 pm »
jak ci się wojny skończyły? Zakładając, że macie GoD od 30 listopada i wypowiedzieliście je tego dnia, to powinny trwać 21 dni...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Idzie ktos na MAGMELD ?
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 03, 2011, 10:09:50 pm »
Tak jakby na Lancerze wojna z CLF się nie skończyła nieoczekiwanie na parę dni. :P


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Idzie ktos na MAGMELD ?
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 03, 2011, 11:22:45 pm »
Tak jakby na Lancerze wojna z CLF się nie skończyła nieoczekiwanie na parę dni. :P

podobno tylko innova to ch** firma ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Idzie ktos na MAGMELD ?
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 10, 2011, 02:08:25 pm »
ten serwer jest darmowy?


  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Odp: Idzie ktos na MAGMELD ?
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 10, 2011, 02:10:52 pm »
ten serwer jest darmowy?
No od jakiegoś czasu każdy jest darmowy...


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Idzie ktos na MAGMELD ?
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 10, 2011, 02:18:08 pm »
I jaki serwer proponujecie ... Ten jest chyba w miare nowy.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Idzie ktos na MAGMELD ?
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 10, 2011, 02:27:10 pm »
Hmm, ja zrezygnowałem z gry na NC;/, po wycieczce do toi i tamtejszych 30 sekundowych lagach< w zwiazku z hostingiem w USA>,scigam l2 eu:)


  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Odp: Idzie ktos na MAGMELD ?
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 10, 2011, 02:36:00 pm »
Hmm, ja zrezygnowałem z gry na NC;/, po wycieczce do toi i tamtejszych 30 sekundowych lagach< w zwiazku z hostingiem w USA>,scigam l2 eu:)
A tam przypadkiem nie ma już fullservera? :(


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Idzie ktos na MAGMELD ?
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 10, 2011, 03:38:35 pm »
Na początku były lagi na serwera NC bo bylo przepełnienie, ale teraz gram normalnie bez zadnych lagow.
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Idzie ktos na MAGMELD ?
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 16, 2011, 06:45:57 pm »
Ja gram na Magmeld i wszystko jest ok. Tyle :D


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 7

Odp: Idzie ktos na MAGMELD ?
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 25, 2012, 08:15:57 am »
PUŚCIUTKO!! Można wbijać : D