Witaj
Gość

Wątek: Serwer cały czas przeciążony  (Przeczytany 2645 razy)

  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Serwer cały czas przeciążony
« dnia: Styczeń 08, 2012, 11:48:11 am »
Witam wie ktoś może coś o ciągłych przeciążeniach serwera od 2 dni nie mogę się zalogować już o godzinie 10 i tak już przez cały dzień, niewiadomo czy będzie coś robione żeby zwiększyć pojemność serwera żeby inni gracze mogli zagrac?


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Serwer cały czas przeciążony
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2012, 01:26:22 pm »
Wątpię żeby zwiększyli 6,5k to już jest dużo (na ru też był taki limit), chociaż na NA było chyba bez limitu wcześniej, ale to powodowało lagi, dali dupy że nie ma nowego serwera z time zonem "grywalnym" dla EU, co prawda bartz ma te siegoe o 22, ale co z drugą partią w nocy ?
Poza tym wielu ludzi chciało wrócić do gry a tu serwery full i to zarówno naia jak i chronos...

Mogli by ograniczyć boxy do np 2 czy 3 max na jednego kompa, a nie że niektórzy gracze zajmują po 14+ slotów :P

Dziwne, że o 10 nie mogłeś się zalogować, zobacz na wykres, że były jeszcze wolne miejsca http://kaifas.lt/LineageII-statistic/


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Serwer cały czas przeciążony
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2012, 01:29:55 pm »
Wątpię żeby zwiększyli 6,5k to już jest dużo (na ru też był taki limit), chociaż na NA było chyba bez limitu wcześniej, ale to powodowało lagi, dali dupy że nie ma nowego serwera z time zonem "grywalnym" dla EU, co prawda bartz ma te siegoe o 22, ale co z drugą partią w nocy ?
Poza tym wielu ludzi chciało wrócić do gry a tu serwery full i to zarówno naia jak i chronos...

Mogli by ograniczyć boxy do np 2 czy 3 max na jednego kompa, a nie że niektórzy gracze zajmują po 14+ slotów :P

Dziwne, że o 10 nie mogłeś się zalogować, zobacz na wykres, że były jeszcze wolne miejsca http://kaifas.lt/LineageII-statistic/

przeciążenie serwera jest spowodowane nowym eventem który premiuje online, im dłużej jesteś online tym więcej kasy.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer cały czas przeciążony
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 10, 2012, 05:28:02 pm »
Aha a kiedy zakończy się ten event bo jak na razie wracając ze szkoł zonu nie moge pograć;/


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Serwer cały czas przeciążony
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 10, 2012, 05:42:03 pm »
Aha a kiedy zakończy się ten event bo jak na razie wracając ze szkoł zonu nie moge pograć;/

25 styczna...., ale wczoraj byl post gm na forum ze szukają rozwiania problemu, ale bez żadnej daty kiedy to naprawią.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami.